Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) duvi válasza Rendo84 (#899) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha betelik egy szerver (2000 a cap), akkor már nem engednek több embert rá, szóval nem kell ettől félni. Attól már inkább, hogy ha nagyon kevesen vannak egy szerveren, akkor nem lesznek magas szintű crafting asztalok (lassú területfoglalások, kevés befolyó adó, lassan fejlődő városok...) és így nem lehet felhúzni a szakmákat!

[ Szerkesztve ]

(#902) Ellia válasza duvi (#901) üzenetére


Ellia
addikt

Nem 2500 lett a vége?

(#903) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Megjott az elso patch, telorol lusta vagyok linkelni. :B

(#904) CactuS válasza BoneDragon (#903) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

[link] 1.01.

In an effort to ensure players can’t stay AFK, especially in higher population servers, we’ve made the following adjustments to the AFK prevention system.
Added additional AFK prevention to ensure players cannot fool the existing system with simulated mouse movement.
Shortened the AFK warning message from 20mins to 15mins.
Shortened the AFK disconnect from 25mins to 20mins.

We added a confirmation screen when a player attempts to leave the queue for a world, asking the player to confirm if they’re intending to leave the queue. This should help ensure nobody accidentally leaves the queue and misses out on their spot in line.

A többi kb. bugfix.

duvi: elvileg ezért vannak a közös világok, nem? Hogyha nagyon lecsökken, akkor össze lehessen őket húzni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#905) Ellia válasza CactuS (#904) üzenetére


Ellia
addikt

Nem látom benne, hogy javították volna First Light-ban a városban a lépcsős bugut. Játszhatatlan ;]

(#906) savior


savior
őstag

Valaki tesztelte, hogy win 10 es 11 alatt hogy fut?
Nekem win 11 van fent es nincs annyi fps-em, mint masoknak hasonlo konfiggal.
De nem tudom, hogy az oprendszer miatt e.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#907) #65537792 válasza CactuS (#904) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen azért vannak. De gondolom tartós alacsony játékos számnak kell lennie és össze rakják. Aztán a megint kell újra tudják nyitni a régieket.

(#908) Peetey91 válasza savior (#906) üzenetére


Peetey91
senior tag

Valahol olvastam, hogy a 11 egyelőre alacsonyabb FPS számokat produkál azonos konfigon, vannak játékok ahol akár 20% is lehet az eltérés. :(

(#909) duvi válasza Ellia (#902) üzenetére


duvi
nagyúr

Jogos, emeltek a capen, de eddig 2250 volt a max. playerszám amit láttam.

#904 CactuS
Elvileg igen, de valószínűleg csak huzamosabb idő, vagy tartósan alacsony létszám után, mert az altomnál a fél térképet még el se foglalták és T2-es T3-as asztalok vannak Everfallban. A többi városban meg kisebbek.

[ Szerkesztve ]

(#910) CactuS válasza savior (#906) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A memória kezelés miat azt mondják, hogy Win 11 alatt kb. 20-25%-kal kevesebb a teljesítménye a gépnek játékok alatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#911) CactuS válasza CactuS (#904) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja igen, ez kimaradt:

We've implemented the groundwork for the character server transfer, and you may see elements of that work in the in-game store. We're continuing to work on this feature, and will have more information on how the system works later this week when we release server transfers.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#912) m0h0senator


m0h0senator
őstag

An odyssey through the realm of consciousness.

(#913) Synaptic válasza m0h0senator (#912) üzenetére


Synaptic
senior tag

Mire hazaérek a melóból talán menni is fognak. :)

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#914) Laraxior válasza Synaptic (#913) üzenetére


Laraxior
titán

En is 6 korul erek haza, tegnap nem kellett sokat varni, hamar bejutottam... Viszonylag hamar. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#915) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Még 2 óra!

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#916) l.skywalker válasza m0h0senator (#915) üzenetére


l.skywalker
félisten

5-re volt meghirdetve war, azzal vajon így mi lesz?

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#917) #65537792 válasza m0h0senator (#915) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nnnna. Mehetek vissza Bf-ezeni a botok ellen.

(#918) CactuS válasza l.skywalker (#916) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ez egy jó kérdés. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet még a patchben, mert azért ez egy elég combos leállási idő.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#919) Rendo84 válasza CactuS (#918) üzenetére


Rendo84
senior tag

Én arra leszek kíváncsi, hogy mennyi horgászó és futó bot lesz ezután a játékban. Mennyire lesznek ezek életképesek.

(#920) Laraxior válasza #65537792 (#917) üzenetére


Laraxior
titán

Hát én biztosan nem rendelem elő.
Totál szívás mostanában az elsők között lenni... :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#921) CactuS válasza Rendo84 (#919) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, ahogy néztem a közösség elég egyetértő ebben és sokan ráhúzzák a mobokat az ilyen farmolókra. Mellette mehet a report is, hogy jó legyen. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#922) #65537792 válasza Synaptic (#559) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ez melyik oldal ahogy így megtudom nézni a szerókat player számmal?

(#923) nyamsas


nyamsas
aktív tag

Ez csúnya volt, de valahol megérdemelte... :DDD :D

[link]

(#924) Ereshkigal válasza nyamsas (#923) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Sírok. :D

Más. Most logolnék be, Muspelheimen 1 ember van állítólag előttem... már 10 perce. Ez az új módi?

(#925) l.skywalker válasza Ereshkigal (#924) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bug:
World Queue - Could be Major Bug - Bugs and Exploits / Bugs and Exploits - New World Forums

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#926) Ereshkigal válasza l.skywalker (#925) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Kérdés: beenged-e valaha?

(#927) l.skywalker válasza Ereshkigal (#926) üzenetére


l.skywalker
félisten

Valahol volt erről leírás, hogy mit lehet vagy kell ilyenkor csinálni. De nem találom.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#928) Ereshkigal válasza l.skywalker (#927) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Épp most engedett be. Elvileg akkor csak a számláló bugos. :R
Féltem, hogy esetleg be se jutok.

[ Szerkesztve ]

(#929) l.skywalker válasza Ereshkigal (#928) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szuper. Engem meg kidobott, most megint 600 :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#930) duvi válasza #65537792 (#922) üzenetére


duvi
nagyúr

https://newworldstatus.com/

#923 nyamsas
Ez 10 pontos volt! :C

[ Szerkesztve ]

(#931) #65537792 válasza duvi (#930) üzenetére


#65537792
törölt tag

:R

(#932) savior válasza nyamsas (#923) üzenetére


savior
őstag

Az önbíráskodást a való életben is büntetik. Nem értem mmo-ban miért nem. Meg amúgyse értem mit foglalkoznak a játékosok azzal hogy ki afk-zik, mert nem az ő dolguk, hanem az Amazoné.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#933) BoneDragon válasza savior (#932) üzenetére


BoneDragon
veterán

:U

(#934) Mirman válasza savior (#932) üzenetére


Mirman
őstag

Most remélem itt en nem értem az iróniát. :)
Hogy ne lenne a játékosok problémája az AFK ha a szerver túl van terhelve és rengeteg player AFK ?

(#935) savior válasza Mirman (#934) üzenetére


savior
őstag

Lemerném fogadni, hogy az önbíráskodó is reggeltől estig bent van a játékban. Ergo miatta ugyanúgy nem lehet bejutni.
Amúgy nekem mind1.
Szerintem úgy kellett volna megcsinálni, hogy ha sor van, akkor elkezdi kitenni a 3+ órája bentlevőket. Így mindenki igazságosan sorrakerült volna.

[ Szerkesztve ]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#936) BoneDragon válasza savior (#935) üzenetére


BoneDragon
veterán

Remélem végleges bant kap mert kivágott előtte 2 fát.
Vannak bajok..

(#937) #65537792 válasza savior (#935) üzenetére


#65537792
törölt tag

Te jól vagy? :DDD

(#938) Darksool válasza savior (#935) üzenetére


Darksool
kezdő

..lehet hogy bent van egész nap, csak éppen játszik a játékkal nem pedig autorunnol arcal egy fának. Ha nem érted mi a különbség, akkor nagy bajok vannak... :W

(#939) savior válasza Darksool (#938) üzenetére


savior
őstag

Ezek szerint az ő pénze többet ér az Amazonnak.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#940) Mirman válasza savior (#935) üzenetére


Mirman
őstag

De most viccelsz ugye ? :DD
Nehogy nálad egyenértékű legyen hogy valaki egész nap normálisan játszik mint hogy reggel 8-től délután ötig fut a karaktere a nagyvilágban egy macro miatt ?! :C

Meg milyen önbíráskodásról beszélsz ? Nem IRL megkereste és tarkón lőtte hanem kivágott előtte két fát. Ne bohóckodjunk már.

(#941) savior válasza Mirman (#940) üzenetére


savior
őstag

:)

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#942) Darksool válasza savior (#939) üzenetére


Darksool
kezdő

Nem ér többet. Hogy jön ide az Amazon? Ez Te direkt csinálod? :C

(#943) Dani82


Dani82
senior tag

melyik szerveren vannak magyarok, ahol meg lehet krealni?

(#944) #65537792 válasza Dani82 (#943) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szerintem várd meg a transzfert. Lassan élesítik. Remélem páran össze tudunk gyűlni egy LOW(1.500player-es) szerón.

Ezen a linken [link] fogom megnézni, hogy hol éppen mennyien vannak kb csúcsidőben és irány oda.

(#945) Mirman válasza Dani82 (#943) üzenetére


Mirman
őstag

Vineta-n pl van egy nagyobb magyar klán folyamatos felvétellel. Covenant frakció. Kerekasztal Lovagjai néven futnak.

(#946) Synaptic válasza Mirman (#945) üzenetére


Synaptic
senior tag

Már van Kerekasztal Lovagjai II is . "Csak" hát csóró vagy smucig mindenki , mert 100 ember 45000 -t tudott összedobni úgy hogy többen 4-5 ezerrel szálltak be.

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#947) mikromanus válasza Laraxior (#825) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha beállítod a kocsmát a célvárosban mentési pontként, akkor amikor eljutsz majd a korábbi hazai városodba ahol tele a láda ott szépen felmálházod magad, majd nyomsz egy recall to inn-t. Minden cókmókkal együtt oda teleportálsz. Csak annyi a kötöttség, hogy nem lehetsz túlterhelve. Akkor nem megy a teleportálás. Ez így ingyenes és óránként egyszer elnyomható.

A másik lehetőség hogy ha van házad, akkor oda teleportálhatsz. Azt hiszem itt sincs súly felár.

A harmadik lehetőség, hogy bármelyik városból, vag yshrine-tól bármeliyk városba/shrinehoz teleportálhatsz. Itt viszont van súly felár, távolság felár is. Ha azonos a frakció, akkro kapsz kedvezményt, de ez azothban elég költséges cuccolási mód.

A kisebb távolságú súlyos csomag gyorsutaztatás utolsó módja az, hogy kinyíratod magad. Ilyenkor újjáéledési helyként választhatod a legközelebbi várost, vagy a mentett Inn-t ha nincs CD-n, vagy a tábortüzedet ha nincs messzebb 500m-nél. Ha jól becsülöd meg a helyed, akkor sok időt meg tudsz ezzel spórólni. Van némi javítási költség ha a felszerelésed skilljeit/statjait is használnád, de ha az nem érdekel (pl játék eleje), akkor még javítani se kell. Úgyis lesz jobb magasabb szinten. Annyi még fontos, hogy minden armor és fegyver sérül halálodkor ami rajtad van, vagy az inventorydban tárolsz.
Meghalni meg sokféleképp lehet: kinyírnak a farkasok, vagy belesétélsz az óceába és megfulladsz, vagy profibb módon legugolsz egy közepes pocsolyába (tóba, folyóba) amíg meg nem fulladsz. :DD

Ez a gyorsutazási mód az egyetlen ami túlsúllyal is használható. Mondjuk a városban ettől még ráérősen fogsz mozogni ha meghaladod a teherbírásodat, de nem kell lépésben cammogni 500 métert.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#948) l.skywalker válasza savior (#932) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na, csak nem az AFK sereg egyik képviselője vagy? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#949) duvi


duvi
nagyúr

12:27 van és sorban állás nélkül be tudtam lépni a Muspelheimre :)

(#950) nejad


nejad
aktív tag

Hello! Valaki tudna mondani valami nyugis szerót ahol nem kell sorba állni? Most vettem meg a játékot nem bétáztam. Küldizgetés, pve, farmolgatás érdekel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.