Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) l.skywalker válasza CactuS (#1350) üzenetére


l.skywalker
félisten

Majd egyeztetünk :D Aki még Muspelheim-i és lelépne, jelezze :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1352) CactuS válasza l.skywalker (#1351) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Harmoniát mondják páran, hogy katasztrófa, nem tudom, hogy hogy fogunk találni valami értelmeset. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1353) Ellia válasza CactuS (#1352) üzenetére


Ellia
addikt

Ha minden igaz a "magyarok" egyik fele megy a streamer srác (Krisz asszem) után - legalábbis a chaten tegnap valami ilyesmiről volt szó.

(#1354) #65537792 válasza Ellia (#1353) üzenetére


#65537792
törölt tag

Lényeg, hogy oda nem szabad menni. Majd utána, ha eldőlt hova és követi a sok kis pisis...utána kell szerót keresni.

(#1355) Ellia válasza #65537792 (#1354) üzenetére


Ellia
addikt

Én lépek onnan, de nem velük :)

(#1356) mikromanus


mikromanus
veterán

De hát mi ez a pánik? teljesen rendben van a Muppetshowheim szerver. Nem tudom mi a gond. Aktív is, meg vannak magyarok, meg dráma és noobok. Meg fejlesztett városok, meg (frakciók uralta városszámok alapján) egyensúly is többé-kevésbé. Bár ezek a lilák nagyon zergkednek. Meg az a másik zerg-sárga guild kombó is (Black Army vagy mi ami cheaterkedik a guild létszámmal, ugyi?) . De így jó. Lehet zerg, lehet hangos... de legalább magyar. :DD

Ne gondoljátok hogy máshol jobb! Csak ott lehet törökök, vagy franciák toxikuskodnak, vagy lehet angolul megy a sárdobálás. Meg a 100 emberes korlát kijátszása 3-5 guilddel. Vagy ami még rosszabb lenne: inaktív szerver, alig valami fejlesztés, esélytelen csapatjáték... (bár szellős/lusti/amcsi szerveren lehet nagy lóvét szakítani :C )

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1357) l.skywalker válasza CactuS (#1352) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem 2 barátom Groclant-ban van és azt mondják elég nyugodt. Engem kiraktak a klánból, szóval készen állok a váltásra :D

A frakcióváltás egyetlen megkötése, hogy a legtöbb területet birtokló frakcióba nem tudunk átlépni:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1358) Mirman válasza mikromanus (#1356) üzenetére


Mirman
őstag

Milyen guild létszám cheaterkedésre gondolsz had kérdezzem már meg ? :U

(#1359) l.skywalker válasza Mirman (#1358) üzenetére


l.skywalker
félisten

Senki nem írt cheat-et.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1360) Mirman válasza l.skywalker (#1359) üzenetére


Mirman
őstag

"(Black Army vagy mi ami cheaterkedik a guild létszámmal, ugyi?)" hát szó szerint ezt írta :DD

(#1361) CactuS válasza l.skywalker (#1357) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor azt még lehet, hogy szerver váltás előtt kell meglépni. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1362) mikromanus válasza Mirman (#1360) üzenetére


mikromanus
veterán

100 fő a limit. No, akkor csináljunk hármat! Ennyi. Nem épp cheat, de nem is épp így tervezte az Amazon... Rendesen lehet ilyesmivel bortani az egyensúlyt.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1363) Mirman válasza mikromanus (#1362) üzenetére


Mirman
őstag

Raganroknak (Syndicate dánok Muspelheimen) hány klánja is van ? 3-4 ? milyen cheatről beszélünk akkor ? Látszik hogy 100 fő kicsi egy klánhoz , akkor pedig szövetséges klánokat fognak alakítani az emberek ennyi.

Másrészt jelenelg a szerver egynegyede covenant és kb ugyanennyi marauder , a maradék pedig mind syndicate. Milyen eggyensúlyt is borít fel ?

(#1364) mikromanus válasza Mirman (#1363) üzenetére


mikromanus
veterán

Tehát azért nem gáz mert más is így csal. Értem. :Y

A népességszámot amúgy honnan veszed, valós adat, vagy érzésre ennyi?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1365) l.skywalker válasza Mirman (#1360) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja bakker én csak a második bekezdésben láttam :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1366) Synaptic válasza Mirman (#1363) üzenetére


Synaptic
senior tag

Nálunk más a helyzet . Kb 20% ban vagyunk lilák . A sárgák és a zöldek kb a maradék 40%-40% on osztoznak.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1367) Mirman válasza mikromanus (#1364) üzenetére


Mirman
őstag

Azért nem gáz mert ez egyszerűen nem csalás csak hiszti a részedről. :C
Se nem exploit , se nem semmilyen gyengeség kihasználása , semmi ilyesmi. Ez egyenértékű azzal minthogy két egymástól független azonos frakcióban lévő klán összehangoltan doglozik. War-ra is lehet jelentkezni más klánhoz. Akkor felteszem az is csalás ?

Másrészt nem igazán értem a kiaakadást. Ha van jelenelg bárhol 100 aktív tényleg hardcore játékosod akkor rommá verheted az egész szervert . 50V50 fősek a warok. Muspelheim tökéletes példa. Hiába volt nekünk a legtöbb területünk és az egyik legnagyobb klán vagyunk , Marauderre migrált egy klán (Umbra) és kétszer is elpicsázták a klánt ezzel két területet nyerve. Erről szól a játék és számomra ez elég balanceoltnak tűnik.

Szerveren lévő 6főnél nagyob klánok adatai alapján.

(#1368) mikromanus válasza Mirman (#1367) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. Ez egyenlő azzal, hogy van egy létszám korlát amit leszarnak. És nem hiszti, mert momentán nekem nem oszt nem szoroz. De azért visszatetsző amikor van egy max 100 fő szabály és valaki azzal indít hogy "legyünk 300-an!".

A rendszer szempontjából viszont problémás, mert nem 300, vagy 500 emberre tervezték, hanem max 100-ra a költségeket. Nem igazán fair a többiekkel szemben. (hogy versenyezz egy szabályos 100 fős gazdasággal egy "csaló" 300-as zerg horda erőforrásai ellen?) . Ennyi.

De mivel se eszköz se akarata nincs szemmel láthatóan a kiadónak a saját maga generálta szabályok kerete közt tartani a népet, így kb mindegy.

Szerk: röviden: mivel mindenki leszarja, így nem szabály csak ajánlás. Azaz ez az új "meta". :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1369) l.skywalker válasza Mirman (#1367) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ráadásul nem most kell nézni, hanem pár hét/hónap múlva, mennyi játékos marad.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1370) DTom87


DTom87
csendes tag

Sziasztok!

Az az igazság, hogy a mostani szerver ahol vagyok [ Vyrir ] magyaral még nem találkoztam, ha meg igan akkor az is vérpistike volt :D na vissza térve a lényegre ami miatt irok! sajnos 60+ elitekre/expediciokra elég ritkán találni csapatot sajnos itt, ezért gondolkozok a szerver váltáson.... lehetöleg olyan szervere mennék ahol a ' normális ' fajta magyarok vannak és nem a ..... :) nem mintha számitana de Maruder vagyok lvl 60. a lehetöségeket vagy itt vagy privátban várom, köszönöm szépen elöre is! :)

(#1371) Laraxior válasza DTom87 (#1370) üzenetére


Laraxior
titán

Nincsen meg annyira tul sok lvl60-as emberke, es azok is eloszlanak a szervereken. Idovel tobb lesz.
Kisebb embereknek meg ugyis felesleges beleugrani, legalabbis nekem még lvl53-askent is eleg volt eljutni a shipmenthez pl.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1372) l.skywalker válasza DTom87 (#1370) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én most szűk ismerősi körrel Groclant szerverre mentünk, Marauder színekben. Aki ide jönne előtte váltson át Marauderre, mert jelenleg pont ők vannak fölényben így ezen a szerveren nem engedi váltani.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1373) Laraxior válasza l.skywalker (#1372) üzenetére


Laraxior
titán

Gondok vannak a valtassal, valami lehuzasrol olvastam :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1374) #65537792


#65537792
törölt tag

Én még nem is látom a transfert.

(#1375) Hansomester válasza #65537792 (#1374) üzenetére


Hansomester
tag

New World's Server Transfers Disabled Thanks To Gold Dupe Exploit As Economy Stares Down Deflation Crisis
[link]

"Sesshoumaru Nagyúr, biztos, hogy okos ötlet volt életben hagyni ezt a nőt? -Yaken, legközelebb nyisd ki a szemed, akkor láthatod, ez a nő már halott!"

(#1376) Ellia válasza Hansomester (#1375) üzenetére


Ellia
addikt

Remélem meglépik rendesen a bannolást is azoknál akik direkt használták ki ezt a hibát, ezzel is példát statuálva a jövőre nézve.

(#1377) l.skywalker válasza Ellia (#1376) üzenetére


l.skywalker
félisten

De ez indirekt történt nem? Szóval csak annyi, hogy transzfer után valakinek dupla annyi pénze lett. Én meg sem néztem ezt, lehet nálam is ez van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1378) Ellia válasza l.skywalker (#1377) üzenetére


Ellia
addikt

Ha indirekt lett volna szerintem nem lenne ekkora felhajtás belőle.

(#1379) nejad


nejad
aktív tag

Az a baj nekiálltak kapkodni, először egy normális peccset adjanak ki, a mostaniban is vannak hibák. Majd utána ráérnének ezzel a karakterátvitellel bohóckodni.

(#1380) Laraxior


Laraxior
titán

Lassan inkabb az lesz a gond, hogy tul sok lett a szerver, sokan leleptek mar, igy nincs is még csucsidoben sem high populacio. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1381) Ereshkigal válasza Laraxior (#1380) üzenetére


Ereshkigal
őstag

World seteken belül összevonnak majd annyi szervet, amennyit kell.

(#1382) Ellia válasza Laraxior (#1380) üzenetére


Ellia
addikt

Jelen pillanatban a gazdaság helyzete a legnagyobb gond.

(#1383) Laraxior válasza Ellia (#1382) üzenetére


Laraxior
titán

Nalunk nincs gond azzal sem. Nincs teruletunk, igy gazdasag sincs :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1384) Ellia válasza Laraxior (#1383) üzenetére


Ellia
addikt

Nézz be az aukciós házba és ottani árakra - nem a frakció/company által meghatározott adóra gondolok.

(#1385) Rendo84 válasza Laraxior (#1380) üzenetére


Rendo84
senior tag

Kíváncsi leszek ha esetleg bővítik a jelenlegi térképet, akkor még jobban eloszlanak a játékosok, ritkábban lehet majd látni embert.
Jobban örülnék ha úgy lenne megoldva mint az ESO-ban, hogy 1 szerveren, 1 világban több tízezer játékos és azon belül pedig lenne több térkép is amik között lehet utazgatni. Ha jól emlékszem ott most kb 30-40 különböző map van a világban jelenleg.

[ Szerkesztve ]

(#1386) Mirman válasza Rendo84 (#1385) üzenetére


Mirman
őstag

Ez max akkor lenne kivitelezhető ha a nyersanyagok playerhez kötötten lennének bányászhatóak. Így hogy más tud előtted bányászni ez kivitelezhetetlen. Már így is a nyersanyagok többsége folyamatosan ki van bányászva , főként a ritkább cuccok és természeteesn az iron / hemp :D

(#1387) Laraxior válasza Rendo84 (#1385) üzenetére


Laraxior
titán

A szintet szerintem mindenkeppen fel fogjak tolni még 60 folet. Hogy terkep lesz meg pluszba is, azt nem tudom, de most vagyok pont olyan kuldetesnel hogy ossze kell rakni mimden vackot, csizmát, sapkat stb... XPt ugyan nem ad, de cserebe minden talalkahely kozott minimum 2km van... :W
Szoval szerintem a terkep meretevel nincs gond, a player szam mar inkabb, hiszen a varosban ahol sokan vannak ott elegge szaggat a jatek

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1388) Ellia válasza Laraxior (#1387) üzenetére


Ellia
addikt

Lesznek új területek/fegyverek...stb volt leak róla.

(#1389) Ereshkigal válasza Laraxior (#1387) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Adatbányászok szerint kb. duplázódik majd a világ mérete.
Brimstone sands-ről videót is találni, ha valakit érdekel.

(#1390) Rendo84 válasza Ereshkigal (#1389) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nah akkor vehetjük majd meg plusz pénzért a DLC-ket. :DDD

(#1391) Laraxior válasza Ereshkigal (#1389) üzenetére


Laraxior
titán

Ó, az szuper :C
Szeretek kovalyogni amugy, szerintem tok szep, meg valtozatosak a tájak. Lvl50-es karakterrel bekommandoztam a lvl60-as teruletre is. Tiszta rambo feeling volt :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1392) whitezo88 válasza Rendo84 (#1390) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Amennyi idő bennevan sokunknak, és WOWot full árú kiegek mellé is havonta fizettük, sebaj.

(#1393) Rizzo válasza Ereshkigal (#1381) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Ez a szerver összeolvasztás érdekes kérdés, hogy fogják megoldani, mert a városok más-más fejlettségi szinten vannak, és más-más klánok uralják a területeket :U

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#1394) Turist válasza Rizzo (#1393) üzenetére


Turist
tag

Már elmondták, hogy az marad meg ahol a több ember van. A kisebb szerver elveszít mindent.

(#1395) #65537792


#65537792
törölt tag

Me, ha megnézitek a térképet észak és nyugat felé mennek kifelé utak.

(#1396) Laraxior válasza #65537792 (#1395) üzenetére


Laraxior
titán

Megjelenes ota uresen allnak azok a szektorok. Ilyen szuper szervert sikerult kifognom. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1397) Ellia válasza Laraxior (#1396) üzenetére


Ellia
addikt

Északon azt a hármat nem lehet elfoglalni.

(#1398) Laraxior válasza Ellia (#1397) üzenetére


Laraxior
titán

Lett volna csodalkozas, ha atmegyek masik szerverre es ott is uresen allnak :N

Van valaki aki karddal meg pajzzsal tolja? Mennyinek kellene lenni a tamadasnak olyan lvl50-60 korul? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1399) duvi válasza Laraxior (#1398) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem tudok értékeket, de ez attól is függ, hogy tank, vagy dps karit használsz. A tankok többsége pajzsot használ, de nekik consira van pakolva a legtöbb(összes) pont, szóval alig van sebzésük.

[ Szerkesztve ]

(#1400) whitezo88 válasza Laraxior (#1398) üzenetére


whitezo88
nagyúr

függ az i leveltől meg a stattól is. Mindegy mennyi, told STR meg DEX ha azzal akarsz és kész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.