Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) duvi


duvi
nagyúr

10 perc alatt bejutottam 873-ról, szóval baromi gyorsan engedik be a népet.

(#502) Hexarius


Hexarius
kezdő

A gáz, hogy az amcsik jönnek eu szeróra mert nekik még nincs...Szidják is őket. :D Kari már megvan, de sorbanállás van. Csak a szokásos. :))

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#503) CactuS válasza Hexarius (#502) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát igen, ilyen téren én simán 0day nem engedtem volna őket fel egy globális IP szűrő alapján. Utána tőlem jöhetnek, holnap már valószínűleg nem lesz gond.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#504) duvi


duvi
nagyúr

Kezdőhelyen max. grafikával a legnagyobb tömegben is megvan a 65 FPS. Kicsit távolabb a tömegtől már 95-100 között mozog.

(#505) BoneDragon válasza duvi (#504) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez betahoz képest milyen? Igazából redditet olvasva az jött át, hogy nem optimalizáltak semmit azóta.

(#506) Laraxior válasza duvi (#504) üzenetére


Laraxior
titán

GPU hasznalat?
Bar igazabol mmorpgnel olyan mindegy, hogy 30-60 vagy 300FPSel megy. :DDD Azert ne szaggasson es annyi.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#507) Mirman válasza BoneDragon (#505) üzenetére


Mirman
őstag

Redditet olvasva mindenről az jön át hogy fos szar , teljesen mindegy a témakör . :DDD

Szerintem teljesen rendben volt a futás , én egy órát tudtam most tolni , elvittem a frakció választásig és leadtam a goldot a klánnak , délután folyt köv.

Amikor egymás mellett van 50 campfire akkor picit beszaggat , de se városban se nagy tömegben szerintem nem vészes. 2560p-n játszom i7 , 3060Ti .

[ Szerkesztve ]

(#508) duvi válasza BoneDragon (#505) üzenetére


duvi
nagyúr

Az opennel nem játszottam, csak a closeddel, de teljesen játszható most a sebesség. Nincsenek lagspikeok és eddig bugokkal se találkoztam.

#506 Laraxior
Egész jó a GPU kihasználtság. A vége csak a task miatt esett vissza:



Black Army már elfoglalta Everfallt :D

(#509) la_cc válasza Laraxior (#506) üzenetére


la_cc
addikt

Open bétához képest sokkal jobb nekem high end konfigon, kb. mint closed alatt.

Lehet kellettek a driver-ek? :U

Egyelőre nekem high-on, shadows low, dynamic resolution off, de nem igen akarom macerálni a sorok miatt, majd tesztelem nyugisabb időszak alatt.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#510) duvi válasza la_cc (#509) üzenetére


duvi
nagyúr

Én még a régi NV driverrel játszok és nálam is nagyon szépen fut.

(#511) Laraxior válasza la_cc (#509) üzenetére


Laraxior
titán

Feltettem en is az uj drivert mert tamogatja az uj jatekokat amivel jatszok. Kivancsi leszek. Mondjuk ugyis limitalom az FPS-t, feleslegesen ne egyen a VGA 400+W-ot, ha ugyse latszik meg a teljesitmenyen.
FPS jatekban oke a sok frame, de ide felesleges.
Varom nagyon :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#512) whitezo88 válasza duvi (#508) üzenetére


whitezo88
nagyúr

BA-ba én pont nem kerültem be de barátnőm igen, mesélte este többórás fejtágítás volt náluk az egész guildnek, meg reggel 6-tól már gyülekező volt Discordon, nem csoda :DDD

#513Laraxior

Sokezer órám van WOW-ban, egy időben komolyan vettem a raidelést, de már régóta nem tudom. Játszani akarok, nem dolgozni, hogy ilyen kötelességeim legyenek.

[ Szerkesztve ]

(#513) Laraxior válasza whitezo88 (#512) üzenetére


Laraxior
titán

Nemelyik jatek annyi energiát igenyel, mint egy masodik munkahely. Kb felesleges is jateknak nevezni, hiszen kb nem kikapcsol, hanem még tobb stresszt ad.. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#514) la_cc válasza whitezo88 (#512) üzenetére


la_cc
addikt

Kb. fél óra volt a "fejtágítás" és igazából a pénz küldésről volt szó kb.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#515) BoneDragon válasza Laraxior (#513) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezért nem játszom már huzamosabb ideig MMO-val. Mindegyik ilyen sajnos. Ha nagy f*szt akarsz, akkor pár ezer órát bele kell nyomni, főleg ha még guildben is benne vagy, ahol vannak elvárások... Kinőttem már ebből, elvagyok én egymagamban a saját kis tempomban.
Múlt év végén bepróbálkoztam hardcore wow raideléssel, 1 hónap után úgy kiégtem, hogy hetekig a gépet sem kapcsoltam be. Azóta teljesen ki vagyok égve a játékokból. :D

[ Szerkesztve ]

(#516) CactuS válasza la_cc (#514) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk nekem az nem tetszett a BAval kapcsolatban, hogy még meg sem jelent a játék, de már egy közepesen béna logóra építve merchandise cuccokat kezdenek értékesíteni. Illetve a shop még nem indult el, de akkor is. Értem én, hogy majd ők lesznek a nagy összetartó erő, de na... Őszintén megmondom, örülök, hogy végül nem oda kerültem be, nekem már a streamek is kicsit sok volt, amit néztem, ez végtére is egy játék és a főnökömmel nem beszélek a melóról. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#517) CactuS válasza BoneDragon (#515) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez nem igaz, csak megfelelő játékot vagy célt kell választani. Én 2 gyerek és meló mellett is tökéletesen elvoltam GW2vel és BDOval is. Itt sem lesz másképp, ha otthon vagyok a gyerekekkel, nincs játék, csak ha alszanak. Nem leszek top1 player, de nem is érdekel, kis ügyességgel a legtöbb játékban így is bőven átlag fölé lehet érni, csak nem az első két hétben.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#518) BoneDragon válasza CactuS (#517) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ezek közül egyikse igazán PVE MMO, szóval ezekbe valóba nem kell több ezer órát ölni. Utóbbiba elég az, ha mély a pénztárcád. :D

(#519) duvi


duvi
nagyúr

Én se jelentkeztem guildbe. Van egy szűk baráti kör, akikkel együtt toljuk, szép komótosan a saját nyugis tempónkban.

(#520) CactuS válasza BoneDragon (#518) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

GW2nek melyik része nem PvE? A raid, a fractal vagy a strike missiönök? Bőven több kihívást jelent, mint wowban a flexi raidek.

BDOra én pont 0 Ftot költöttem, amire kellett az a játék, arra bőven jó volt így is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#521) BoneDragon válasza CactuS (#520) üzenetére


BoneDragon
veterán

GW2-ben raid először mikor jelent meg? 2 éve? Előtte semmi pve end game content nem volt azon kivül, hogy ölöd a world bossokat meg ugrálsz eventeken... Azért fél évem van a játékban, pár karaktert felhúztam...
Bele lehet kötni abba amit irok, de messze nem kell annyi időt ezekbe beleölni, hogy nagy f*szod legyen, mint pl egy wowba, swtorba és társaiba.
New World is ilyen lesz, mivel nincs benne célzott endgame PVE content és guild max a pvp-hez fog kelleni. Majd jövő hónaptól én is becsatlakozom, addig figyelek.

(#522) whitezo88 válasza BoneDragon (#521) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem az endgame hiányáról az Archeage ugrott be, hatalmas hype, gyönyörű graf, jó játékmenet és fizika, de konkrétan nem volt kész a játék, elérted a max szintet és trade runokat mentél és ennyi. A nagy endgame főszigeten volt egy kezdő kis bázis és amúgy teljesen üres volt, sokáig semmit se lehetett csinálni. El is halt a játék, ahogy néztem utána kb csak ingame cosplayról meg oda nem illő skinekről szólt.

(#523) CactuS válasza BoneDragon (#521) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

HoT óta van raid, az valamikor 2015-ben jelent meg, Fractal talán régebb óta, a Strike pedig PoF óta, de az is már elég régen kijött. A különbség nem a nehézségben van, a kulcsszó a vertical/horizontal gear progression alatt kell keresni. NWben is bőven lesz farmolás az endgame gearhez, mert itt még a dungeon kulcsokat is craftolni kell majd.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#524) la_cc válasza CactuS (#517) üzenetére


la_cc
addikt

Nem kell megvenni motyót és kész. :DD

#519 duvi

Képzeld erre van a casual rész, senki nem kényszerít semmire. Én is a saját tempómban fogom a game-t tolni.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#525) CactuS válasza whitezo88 (#522) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kb. 1 éve még az NWben sem volt semmilyen PvE tartalom, tisztán PvP játéknak indult, de majd jönnek a cuccok ide is. AAt sajnos a P2W nyírta ki európában, pedig abban volt a legkirályabb a tengeri halászat, amit MMOban eddig láttam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#526) CactuS válasza la_cc (#524) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy a kebabosokkal balhé lesz, eddig úgy hirdették, hogy ma befoglalják Everfallt. Aztán mióta a BA bevette, azóta azt írják, hogy mennek Land Rushra. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#527) duvi válasza la_cc (#524) üzenetére


duvi
nagyúr

Köszi, tudom, hogy van casual csapatuk is, de mi megelégszünk az azonos frakcióval.

(#528) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Shopban egyébként egész jól visszafogták magukat, bár a housing cuccoknak rendes ára van és az azért tud előnyt adni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#529) la_cc válasza CactuS (#526) üzenetére


la_cc
addikt

Én egyelőre csak szedegetek és nézelődök. Majd a profik intézik ezt. :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#530) CactuS válasza la_cc (#529) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Dettó, főleg, hogy a benti gépemen azért kompromisszumos a dolog.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#531) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

Százhuszas sor, egy óra alatt harminccal kevesebb... Még jó, hogy felkészültek... Dilettáns banda...

(#532) CactuS válasza Hrigh_77 (#531) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Refund.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#533) whitezo88 válasza Hrigh_77 (#531) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Miután végre nem vágott ki a queue-ból, most 728, ahogy halad 1-1,5 óra még legalább :D

(#534) l.skywalker válasza whitezo88 (#533) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én reggel 8-kor beléptem. Elmentem 10-es szintig. Elugrottam a háziorvoshoz és most 350-es sor van 1 órája :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#535) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Chatről:

- We need more turkey.
- No no, no pls, less turkey.
- I mean turkey, no Kebabs...

:DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#536) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Sorban állásnál 3 féle sor van?

[ Szerkesztve ]

(#537) Laraxior válasza l.skywalker (#534) üzenetére


Laraxior
titán

Szoval ez is olyan, jobb ha nem lepsz ki amig ki nem dob magatol, kulonben az eletbe nem jutsz vissza. :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#538) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Az tuti. Kivártam a sort, dobott egy hibaüzenetet, hogy nem tud csatlakozni. Most kezdődik elölről, csak hátrébb vagyok. :DDD

(#539) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Na, Black Armyt már reportolták a név miatt.. Páran írtuk nekik, hogy esetleg nézzenek már utána a történelemkönyvekben, hátha meglepődnek, hogy az BLM előtt is volt már ilyen, de hát fölöslegesen...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#540) Ereshkigal válasza CactuS (#539) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Egyszer még betiltják a fekete színt...

(#541) Mirman válasza CactuS (#539) üzenetére


Mirman
őstag

Megdöbbentő hogy mennyi tájékozatlan de magabiztos sötét paraszt szaladgál a világban. :W :C

(#542) whitezo88 válasza CactuS (#539) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Pont azért írta a vezetőség még előtte, hogy direkt engedélyt kértek előre a Devektől, hogy lehet-e. És lehet, de nyilván a törtételem miatt. Másoknak nem biztos lehetett volna.

(#543) Laraxior válasza Mirman (#541) üzenetére


Laraxior
titán

Nincs azzal gond, eddig is voltak, el is voltak maguknak... Csak hat amiota minden vackon van mar internet, azota ki is szabadultak... Mondhatni raszabadultak a vilagra :DDD :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#544) CactuS válasza whitezo88 (#542) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, tudom. De valahol akkor is szomorú, hogy ennyire rövidlátóak az emberek. Még akkor is, ha megmutatják nekik az irányt. Persze már megy a töröközés meg magyarozás és ahogy nézem a dánok között is van 1-2 nem kicsit rasszista játékos.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#545) Laraxior válasza CactuS (#544) üzenetére


Laraxior
titán

Remelem a nemetekkel nem lesz gond, mar megyek haza :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#546) Laraxior


Laraxior
titán

1246... 4 perc alatt lement 1214-re... :N

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#547) Miruken


Miruken
újonc

Számomra a játéknak kicsit BDO feelingje van :(

(#548) CactuS válasza Miruken (#547) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A login közbeni sor miatt? Az inkább Archage. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#549) Jack Oneill válasza CactuS (#548) üzenetére


Jack Oneill
veterán

De ez most csak az elejen van, vagy ez olyan lesz, mint az Albion, hogy allando sorban allas?

[ Szerkesztve ]

(#550) l.skywalker válasza Laraxior (#546) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pár nap és nem lesz queue

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.