Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Synaptic


Synaptic
senior tag

Kb 2 órája állok sorba és még mindig csak 586 :N

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#552) CactuS válasza l.skywalker (#550) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, lesz helyette sok refund. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#553) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Én este 9 körül tervezem folytatni. Szerintem jobb ha most beállok a sorba, addigra csak lemegy 😁

(#554) Laraxior válasza l.skywalker (#550) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, az engem nem zavar, becsatlakoztam oda, ahol volt hely.
Nem fogok több órát várakozni.

Valamit csak javítottak még rajta, mert határozottan jobb a VGA kihasználtság, de azért még kellene vele foglalkozni. Mindenesetre szépen fut.
Elégedett vagyok :K

Nem tudom emberek mit csinálnak, de lvl8-as karakter már talpig aranyban futkározik, én meg örülök, ha egy lyukas csizmát fel tudok venni. :DDD
De tetszik ez a gyűjtögetés, craftolgatás. Elég lesz megjegyezni, hogy mihez mi kell, mit csináljak , hova tegyem :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#555) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Direkt benyomtam kora délután valami streamet dropok miatt és most nézem, kb csak fél órája kezdte el számolni az időt... :U kapja be a twitch.

(#556) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Prime Gaming | New World (amazon.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#557) Laraxior


Laraxior
titán

Van ember a földön aki ezeket kivárja? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#558) CactuS válasza Laraxior (#557) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Thank you everyone for the tremendous launch day support! We are aware of login queues and server issues, the team is working hard to get them addressed and get everyone in and playing! Thank you for your patience. - Twitter

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#559) Synaptic


Synaptic
senior tag

2 órája 1000 felett vagyok. :O

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#560) CactuS válasza Synaptic (#559) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Már nem, ledobott mindenkit. ;]

Twitter szerint lesznek új szerverek, és lesz free transfer is, akár régiók között is, tehát pl: USból EUba is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#561) #65537792


#65537792
törölt tag

EU szerverek totál offosak ahogy nézem.

(#562) Laraxior válasza #65537792 (#561) üzenetére


Laraxior
titán

:K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#563) CactuS válasza #65537792 (#561) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hihetetlen ciki szerintem egy ilyen technikai háttérrel. Ráadásul úgy, hogy az amazon első saját játéka...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#564) #65537792 válasza CactuS (#563) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ránéztem az US East szerókra, azok mennek. De olyan q time-al, hogy beszarás.

Hopp...valami történt(EU).

[ Szerkesztve ]

(#565) Hrigh_77 válasza CactuS (#563) üzenetére


Hrigh_77
tag

És már refundolni se lehet, mert a sorbanállást is játékidőnek számítja a valve :DD

(#566) Synaptic válasza CactuS (#560) üzenetére


Synaptic
senior tag

És mit transfereljek , a lvl1 es még el sem készült karimat ? :DDD

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#567) Laraxior


Laraxior
titán

Mondjuk az amazontol meg kell hagyni, kicsit gordulekenyebb indulast vartam...
Mert ezt indulasnak sem lehet nevezni. :(
460, mire bejutok, csorog az ora, hogy mehetek munkazni... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#568) Hrigh_77


Hrigh_77
tag

https://forums.newworld.com/t/known-issues-for-launch/238068

Ez alapján mi a lóf@szt csináltak eddig? Ennyi hiba egy nap alatt csak nekem tűnik soknak? Vagy ez egy ilyen fejlesztésnél "normális" ?

(#569) oriic válasza CactuS (#563) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont azért ciki szerintem, mert nem az első játékuk.

Live-Die-Respawn

(#570) Hexarius válasza oriic (#569) üzenetére


Hexarius
kezdő

Lehet nem számítottak arra, hogy 7 milliónál többen is tolni fogják megjelenés napján. [link]
Nem tudom, hogy pontos-e az adat, de nem hangzik kevésnek na.
szerk.: Vagy a Total Players azt máshogy értik azon az oldalon? Valami nem stimmel. Bár már késő van...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#571) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Nem nagyon lehet gunyolodni az amazonnal, meg Bezosszal :DDD Eleg rovidre zartak a temat. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#572) scyllafren


scyllafren
senior tag

Es persze, hogy day 1-tol scammer oldalak mar hirdetve vannak global chat-en. Remelem minuszban fognak kiszallni, es megszunik a spam, en legalabbis jelentem/blokkolom mindet azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#573) m0h0senator válasza scyllafren (#572) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nálam Global off

An odyssey through the realm of consciousness.

(#574) Mad_Wolf válasza m0h0senator (#573) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Az volt kb az első dolgom amint beléptem

(#575) Mirman válasza Hexarius (#570) üzenetére


Mirman
őstag

Az oldal szerint 26-án 600 000 ember játszott vele. Enhyén megkérdőjelezhető hiszen tegnap jött ki. :D

(#576) l.skywalker válasza Mirman (#575) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ez a validabb:

Geoff Keighley on Twitter:

Amazon's New World MMO is crushing it on day one.
• 700K concurrent players on Steam
• 925K concurrent viewers on Twitch

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#577) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Több órás sorok vannak? Jaj senkise számított erre egy új mmo-nál, amire mindenki rárepül, mint légy a szarra. ;]

(#578) l.skywalker válasza BoneDragon (#577) üzenetére


l.skywalker
félisten

Mondjuk számomra ez meglepő, hogy minden MMO esetében van egy valag ember aki megveszi kemény valutáért a játékot, 3 napig játszik vele aztán továbáll?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#579) Laraxior válasza l.skywalker (#578) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom a hozzam hasonlo uj belepoknek, azert elegge unalmas tud lenni ez a kb semmit se csinalas a jatekban. Engem mondjuk a grafika is megfogott, de kozel sem biztos hogy lesz benne tobb szaz oram, vagy hogy egyaltalan a kuldetesek vegere jutok. 40€... Ugyis elcsokiztam, vagy elsöröztem volna, szoval olyan mindegy.
Azert egy szep femdobozt meg beszerzek hozza :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#580) l.skywalker válasza Laraxior (#579) üzenetére


l.skywalker
félisten

Na jó, teljesen megértelek, nekem is van olyan játék a listámon, amivel nem haladtam semmit, pedig teljes áron megvettem. De, hogy a day1 aktív játékosok akár fele is így lenne vele, az számomra elég döbbenetes.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#581) Laraxior válasza l.skywalker (#580) üzenetére


Laraxior
titán

Pedig mi, akik a sorokban allunk es varunk, jobban jarunk azokkal akik be se lépnek tobbet :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#582) BoneDragon válasza l.skywalker (#578) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ez mind a streamerek miatt van. Azt hiszik az emberek, mert valamelyik kedvencük játszik vele, neki is tetszeni fog. Pont emiatt vannak mostanában még nagyobb szerver gondok új játékoknál. Mindenki rárepül...
Ami totál szivás az esetemben, mert itthon vagyok betegszabin és nem tudok játszani. Én megvárom mig eltünnek a sorok, az kb 3-4 nap.

(#583) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Prime előfizual most van pirate pack

(#584) Laraxior válasza BoneDragon (#582) üzenetére


Laraxior
titán

Pont jo, meg van ket nap melom, utana 3 szabad.
Ha egyszer belep az ember akkor ugy kell hagyni, vagy kidob magatol, vagy maradsz jatekban.
Tegnap olvastam, irta a csavo, hogy 7000. volt, 4000-ig lement a sor, majd kidobta. Aztan ujra beallt, mar 12000. lett, lefekudt aludni, reggelre aszongya talan jo lesz :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#585) duvi


duvi
nagyúr

Mennek a szerverek és nincs sorbanállás :))

(#586) #65537792 válasza duvi (#585) üzenetére


#65537792
törölt tag

Igen mert reggel van. :DDD

(#587) l.skywalker válasza #65537792 (#586) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szerintem bővítették.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#588) whitezo88 válasza duvi (#585) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ez engem is meglepett. Este még 3500+ volt Muspelen most fél10-kor 0 sor. Stat oldal szerint tegnap a csúcs 180E EU játékos volt, most 125E már. Ezen a szerón 1700 ember van bent, még van hely. Mivel volt szerver down, sok AFK-ot is kivágtak, az is benne lehet. Sok egy helyben futó ember volt tegnap.

Mondjuk az ausztráloknál az Utopia nem semmi, 6363 a sor, 91h várakozással :D de több ottani szerver is még 3000+os

[ Szerkesztve ]

(#589) duvi


duvi
nagyúr

Több régióban is beállítottak új szervereket és 2 hétig ingyen lehet költözni, akár régiók között is.

(#590) Laraxior válasza duvi (#589) üzenetére


Laraxior
titán

Szuper, akkor atpattanok arra a muspelheimre, hatha lesz ismeros arc :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#591) l.skywalker válasza whitezo88 (#588) üzenetére


l.skywalker
félisten

Volt maintenance reggel másfél órás. Lehet bővítették a kapacitást.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#592) whitezo88 válasza l.skywalker (#591) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem, 2000 ugyanúgy, csak írtam is hogy akkor 1700 körül volt online. Most csak boltba mentem le és kivágott, most már van párszázas sor, aki akar ma játszani logoljon...

[ Szerkesztve ]

(#593) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Sziasztok!

Lenne egy, lehet mások számára banális, számomra kardinális kérdésem.
Van egy steam accountom, amin keresztül / amire megvásároltam a New World mmo-t.
Az általatok is belinkelt honlapon megjelent plusz játéktartalmak eléréséhez a Prime Gaming oldalon egy accountot kell regisztrálni, és vásárolni egy szolgáltatást aminek része a játékbéli tartalmak folyamatos elérhetősége.
Namármost, a steam acc egy xy néven lévő account amin rajta van a game, a prime acc meg egy zq néven lévő másik fiók amin a szolgáltatás van. Hogyan kerül a játékba a szolgáltatással elérhetővé váló plusz tartalom?

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#594) l.skywalker válasza whitezo88 (#592) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, már én is a sorban állok és már volt Failed Login Request is...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#595) l.skywalker válasza bypass|HUN (#593) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Prime Gaming oldalon kell a Steam fiókot hozzá csatolni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#596) Laraxior válasza whitezo88 (#592) üzenetére


Laraxior
titán

Pff, akkor ma sem kell nagyon a karriert epitgetni... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#597) bypass|HUN válasza l.skywalker (#595) üzenetére


bypass|HUN
tag

Nagyon szépen köszönöm. Beléptem a Prime-ba, és valóban ott a metódus a játék kiválasztásához, köszi még egyszer :R .

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#598) l.skywalker válasza Laraxior (#596) üzenetére


l.skywalker
félisten

Most délelőtt még nem vészes. 200-as queue simán beengedett 10 perc után. Majd este lesz érdekes.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#599) Laraxior válasza l.skywalker (#598) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, de en megint 2-ig dolgozom. :DDD Meg ha verem is neki az autobahnon, akkor sem erek haza 3/4 3 elott.
Mondjuk tegnap amit talaltam szervert ott csak 180 varakozo volt, nekem ugy is oke, ha atmegyek masikra, ha lehet szabadon kovalyogni még :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#600) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Félve kérdezem meg...
Aki bejutott és tud vele játszani, milyen a játék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.