Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) l.skywalker


l.skywalker
félisten

New World gets an open beta soon ahead of late September launch | VG247

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#52) la_cc válasza l.skywalker (#51) üzenetére


la_cc
addikt

Remélem alaposan megizzasztják majd a szervereket és nem az igazi launch alatt szarja össze magát minden, egyébként sok értelmét nem látom csinálni bármit is benne a 4 nap alatt. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#53) duvi válasza la_cc (#52) üzenetére


duvi
nagyúr

Szerintem ez már csak preorder csalogató ;] Kb. semmi értelme sincs, se technikailag (tuti nem lesz nagy roham), se tapasztalatszerzés szempontjából. Csak egy mézesmadzag, semmi több :)

(#54) ldave válasza duvi (#53) üzenetére


ldave
félisten

Inkább ilyennel ösztönözzenek preorderre, mint végtelen féle deluxe/collector/akármi kiadásokkal.

A Slime draws near! Command?

(#55) m0h0senator válasza duvi (#53) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én is osztom la_cc véleményét, hogy tényleg kapnak "anyait apait" a szerverek és nem az lesz, hogy launch után 5 perccel szerelem fel a kormányt és megyek kamionozni, mert térdelnek a szerverek. Ezért remélem, hogy sokan rámennek, főleg, hogy vásárlás sem kell mert open beta

An odyssey through the realm of consciousness.

(#56) duvi válasza ldave (#54) üzenetére


duvi
nagyúr

Persze, egyetértek (nekem már ott pihen a steam fiókomban), csak a dolgok miértjére reagáltam :K

#55 m0h0senator
Jó lenne, ha tényleg összejönne annyi ember, hogy stresszteszt legyen belőle és nem az éles induláskor omlana össze a szerver, vagy néznénk, hogy hanyadikak vagyunk a sorban.

[ Szerkesztve ]

(#57) la_cc válasza duvi (#53) üzenetére


la_cc
addikt

Az egyik legígéretesebb friss MMO mostanában és ingyen ki lehet próbálni, gondolod nem lesz roham? :))

Egyébként örömmel látom, hogy egyre többen írogatunk ide a topik-ba, ezért is csináltam annó. Majd jó lenne valahogy egy szeróra is kerülni. ;]

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#58) duvi válasza la_cc (#57) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem lesz ezzel gond! A bétában szerverenként csak egy karit lehetett csinálni, de szerverlimitről nem hallottam. Anno a WoW-ban asszem 50 karakter volt a plafon. Remélem, hogy itt se lesz kevesebb, mert ott is kihasználtam ezt a plafont :D

(#59) Jack Oneill válasza la_cc (#57) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!
Nagyon kiprobalnam a jatekot, hogy muzsikal a gepemen, mert sajnos nem egy eromuvel rendelkezem. Hol lehet ingyen kiprobalni? Kerlek ne degradaljatok rogton, mert mas jatekokkal tok jol elvagyok, nem elvaras a full beallitas sehol, en mindig leveszem, ami nem kell, egyensulyra torekszem, hogy ronda azert ne legyen. Core i3 4130 3,4 Ghz, Geforce gtx1050TI 4 GB, 12 GB ram. Ezen a vason valamennyire azert menne szerintetek? Megvennem a jatekot, mert baromira erdekel. Koszi elore is.

(#60) Warzoz válasza Jack Oneill (#59) üzenetére


Warzoz
senior tag

Szia!
"A nyílt béta szeptember 9 -én reggel 7: 00 -kor kezdődik (UTC 14:00), és szeptember 12 -én 23: 59 -ig (UTC 6:59) tart. Az érdeklődő játékosok szeptember 8 -án reggel 7: 00 -kor (UTC 14:00 UTC) kérhetik a hozzáférést."

(#61) Jack Oneill válasza Warzoz (#60) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ertem, koszi 🙂

(#62) la_cc


la_cc
addikt


A ma induló open test-re kint vannak szerók.

Patch notes pedig itt.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#63) l.skywalker válasza la_cc (#62) üzenetére


l.skywalker
félisten

:R meg is kaptam a meghívót, remélem lesz időm

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#64) la_cc válasza l.skywalker (#63) üzenetére


la_cc
addikt

Én meghívó nélkül is leszedtem már. Itt a segítség hozzá.

37 GB és elég gyorsan lejött. :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#65) l.skywalker válasza la_cc (#64) üzenetére


l.skywalker
félisten

nice. :C köszönjük

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#66) ldave válasza la_cc (#64) üzenetére


ldave
félisten

37 GB? Aucs, akkor ezt most nekem kimarad :(

A Slime draws near! Command?

(#67) Jack Oneill válasza la_cc (#64) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Es ez hogy mukodik, kesobb ez lesz a teljes, vagy le kell majd torolni es ugy fel a teljes kesobb?
Bocsi, csak, soha nem probaltam betat, nem tudom, belevagjak-e.

(#68) m0h0senator válasza Jack Oneill (#67) üzenetére


m0h0senator
őstag

Elég valószínű, hogy újra kell majd tölteni a játékot hivatalos startnál. Most zárt béta és az open bétánál is így van.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#69) l.skywalker válasza Jack Oneill (#67) üzenetére


l.skywalker
félisten

Steam esetében ez két teljesen más telepítő, szerintem is újra kell majd húzni. Amúgy ldave nekem is sakkoznom kell a tárhellyel, előfizettem az Ubi+ra és a Destiny meg a Valhalla kettő elfoglalja az egészet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#70) m0h0senator


m0h0senator
őstag

Mennek a szerverek!

An odyssey through the realm of consciousness.

(#71) ldave válasza l.skywalker (#69) üzenetére


ldave
félisten

Nem a tárhely a gond, hanem ahol vagyok itt ilyen tanyanet van, ennyit nem tudok letölteni normálisan :(

A Slime draws near! Command?

(#72) jano1102 válasza m0h0senator (#70) üzenetére


jano1102
csendes tag

Köszi. Melyik szerverre mentek? Vagy van értelme 4 napra? Tudunk dungikba menni? (ha jól értettem a zárt béta alatt nem volt lfg)

(#73) la_cc válasza jano1102 (#72) üzenetére


la_cc
addikt

Én most random Harmonia-ra mentem.

Én biztos nem érem el a szükséges szintet az első instá-hoz, részemről csak megnézek pár fegyvert még és csá. :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#74) la_cc válasza ldave (#66) üzenetére


la_cc
addikt

37 GB aucs 2021-ben? Warzone ~100 GB kb. :U Tölts le több tárhelyet. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#75) l.skywalker válasza la_cc (#74) üzenetére


l.skywalker
félisten

A sávszélességre értette, hogy alacsony. Mire letölti lejár a Béta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#76) Mirman


Mirman
őstag

Gondoltam adok egy esélyt a beta-nak , sose tudott egy MMO se elkapni. Azt kell mondanom engem ez a 4 óra eddig maximálisan meggyőzött, harc rendszer , craft egyelőre minden tetszik. Grafika MMO-nak teljesen rendben van.
Pre order ment is , várjuk a 28-át. :C

(#77) Ereshkigal válasza Mirman (#76) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Az elején minden MMO jó. :)

(#78) la_cc


la_cc
addikt

Nekem 6900 xt + 5900x kombóval egyértelműen laggosabb, mint a close béta alatt sajnos... :( Nem zavaró annyira, de azért érezhető, lejjebb is vettem a grafikát, de nem sokat segített.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#79) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Hát engem is meggyőzött, lehet én is megveszem. Havidíj ugye nem lesz?

(#80) m0h0senator válasza Mad_Wolf (#79) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nincs havidíj, skin store lesz első körben.

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#81) la_cc válasza m0h0senator (#80) üzenetére


la_cc
addikt

Szerintem lesznek elég hamar "kötelezően ajánlott" vásárolható quality of life cuccok is. Nem hiába csak 40 EUR a játék alapára... :))

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#82) ldave válasza la_cc (#81) üzenetére


ldave
félisten

Úgyis lesz valami olyasmi, mint az Elder Scrolls Online-ban vagy az SWTOR-ban, ami miatt ha aktívan játszani szeretnél, akkor befizetsz valami plus-szerű szolgáltatásra ha nem szeretnéd a fél életed az inventoryban pakolászva tölteni.

A Slime draws near! Command?

(#83) duvi válasza la_cc (#81) üzenetére


duvi
nagyúr

Bármi valós pénzért vásárolható tárgy, ami játékbeli előnyöket ad, tuti felháborodást válthat ki. Ezt régebben már eljátszották egy páran és soha nem lett jó vége. Nem hiszem, hogy kockáztatnák a játék létét ilyesmivel. Ha lesz elegendő endgame tartalom, akkor elég lesz az outfit shop is :K


Szerk: #82 ldave
Igen, talán a TESO féle közbülső megoldás (plusz inventory kapacitás) még szóba jöhet, de szerintem ha ebben gondolkodnának, akkor már induláskor bejelentik. Meglátjuk...

[ Szerkesztve ]

(#84) m0h0senator válasza la_cc (#81) üzenetére


m0h0senator
őstag

Későbbiekben lvl boost-ot tudsz vásárolni, hogy akik akkor kezdik hamarabb beérjék a régi játékosokat.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#85) ldave válasza duvi (#83) üzenetére


ldave
félisten

Sajna manapság gyakori, hogy a megjelenéskor az ilyesmi még nincs benne, hogy az első bemutatók, tesztek nem ezzel foglalkozzanak, aztán pár hónappal a rajt után meg bekapcsolják ezeket a dolgokat.

A Slime draws near! Command?

(#86) m0h0senator válasza ldave (#85) üzenetére


m0h0senator
őstag

Activison-blizzard nincs több kérdés. NW-nél vszont többször elmondták a fejlesztők, hogy csak skin-eket lehet majd vásárolni. Dlc-k tuti lesznek de az megint más.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#87) ldave válasza m0h0senator (#86) üzenetére


ldave
félisten

Meglátjuk. Szerintem egy skin shop nem fogja eltartani ezt a játékot, ez nem egy tucat koreai MMO.

A Slime draws near! Command?

(#88) la_cc válasza m0h0senator (#84) üzenetére


la_cc
addikt

Persze, lesz lvl boost is és sok más QoL cucc is.

#82 ldave

Ez is egy opció igen. :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#89) Mirman válasza ldave (#87) üzenetére


Mirman
őstag

Path of Exile-ban is csak láda hely és cosmetic van és köszönik szépen majd 10 éve megvannak. :D

(#90) bozont


bozont
veterán

Üdv
Másnál is összeomlik random a játék? Elég zavaró.

(#91) la_cc válasza Mirman (#89) üzenetére


la_cc
addikt

Illetve egy csomó stash tab, ami "opciónális" QoL. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#92) Mirman válasza la_cc (#91) üzenetére


Mirman
őstag

Hát láda hely alatt erre gondoltam . :)
De még mindig a legjobb free to play modellje szerintem ennek van .

(#93) la_cc válasza Mirman (#92) üzenetére


la_cc
addikt

Szerintem NW nagyon éhes lesz, ezt kb. mindenki biztosra veheti. Így vagy úgy, de úgyis kitalálják, hogy szedjék be a pénzeket még. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#94) Mad_Wolf válasza bozont (#90) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Nálam stabil, 0 összeomlás. Próbálj frissíteni drivereket, esetleg rakd át másik drive-ra és/vagy ellenőrizd a fájlokat.

Én is reménykedem hogy path of exile-szerűen csak qol cuccok lesznek. Nem nézem ki amazonból egy ilyen játék elrontását

(#95) HugóBoss


HugóBoss
tag

Kipóbáltam a bétát... Ez az a játék, ami semmilyen részével nem tudott megfogni, Nem tudok olyat mondani, ami igazán tetszett, cserébe van soksok idegesítő dolog benne :) De a farmbotok nagyot fognak szakítani...

[ Szerkesztve ]

(#96) jano1102


jano1102
csendes tag

Ez a játék szerintem félkész. A történetet pl. teljesen kifelejtették belőle.
Van a corruption és az rossz. Szánalom. A gyüjtögetés és a kraftolás oké,
de ezekben jobb a FF14. (és ott van sztori is) Mondom ezt úgy, hogy a legtöbb
manapság elérhető mmo-t kipróbáltam.

(#97) Laraxior


Laraxior
titán

Kipróbáltam én is. Bár sosem játszottam túl sokat az ilyen fajta játékkal.
Gyűjtögessél ezt-azt, aztán craftold össze, aztán azokat is... Millió lehetőség.
Nem nagyon találtam pl vásárlásra lehetőséget a kis összegyűjtött aranyamból. Pl erősebb fegyvert, vagy jobb páncélt. Persze sok időt nem fektettem a játékba :B
Nem csúnya játék, viszont lehetne még rajta optimalizálni, tekintve a városban, ahol sok a player, ott eléggé beesik az FPS. A színek eléggé élénkek, de nekem tetszik.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#98) la_cc válasza jano1102 (#96) üzenetére


la_cc
addikt

FF14 egy japós weeb game, én már a grafikájától is rosszul vagyok. Ha az tetszik neked, menj told azt nyugodtan. :) A történetet én kifejezetten le is szarom, nem érzékelem a hiányát.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#99) la_cc válasza Laraxior (#97) üzenetére


la_cc
addikt

Kifejezetten gear-t a választott frakciós npc-től tudsz venni adott pontokért és szinttől függően. Gold-ért a trade post-ban tudsz venni cuccot, ha nagyon akarnál.

Closed béta alatt sokkal jobban futott a játék nálam is, nem tudom, hogy most mi történt. Ami nálam javított a high end performance-on a shadows beállítás levétele, illetve a dynamic resolution kikapcsolása.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#100) HugóBoss


HugóBoss
tag

A gafika tényleg szép, bár semmi kiemelkedő, vagy olyan, amit ne láttunk volna má párszor. Viszont ez a spanyol konkvisztádorok óriási kalapáccsal a hátukon kifejezetten hülyén mutat.
A tájékozódás totál meg van nehezítve, a craft elnyújtott és túlbonyolított.
A skillek laposak, és így az elején a ranged fegyver kicsit olyan, mint wowban, mikor a tank puskával húzta be a mobokat. Rálövök, kb annyira jó, hogy a figyelmét felkeltem, aztán vagy lövök mégegyet, vagy fegyvert cserélek.
Én kifejezetten drukkolok, hogy jó legyen, de nem nekem készült.
Hozzáteszem, hogy a FF még ennyire sem tetszik :D Egyik játék sem elég jó annyira, hogy a pár órás próba után akarjak vele még játszani, pedig az SWG óta játszottam már néhánnyal.

van a játékban vendor? Én nem találtam :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.