Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Hexarius válasza CactuS (#150) üzenetére


Hexarius
kezdő

Az majd kialakul. :))

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#152) bozont


bozont
veterán

Ha frakció pvp questelés közben megölnek akkor bukom a küldetéseket??? Vagy csak nálam buggolt be?

(#153) Hexarius válasza bozont (#152) üzenetére


Hexarius
kezdő

Ha jól tudom akkor bukod a küldit. Azért ad jó sok tokent. :D

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#154) bozont válasza Hexarius (#153) üzenetére


bozont
veterán

De legalább csak resetelné. Nincs elég azrothom teleportálgatni. :W :D

(#155) olle


olle
senior tag

Jó kis játék. Beta alatt bele szaladt:
Ritka az olyan játék ami beszippant.

25+lvl 330 item lvl

Messze nincs benne annyi bug mint amennyinek kéne hogy legyen. Szerverek nem laggoltak nálam semmi akadás nem volt. Igaz 2560x1080 minden medium 100 fps körül ment. 70% proci meg 13GB memória használat melett.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#156) la_cc válasza Hexarius (#144) üzenetére


la_cc
addikt

Azok fullon vannak már, illetve én már boomer vagyok ahhoz a tryhard-hoz, ami ott megy, csak jókat mosolygok rajtuk. :)

#145 CactuS
Igazából én sem, de az aktív PH fórumlakóknak örülnék mondjuk. :))

Egyébként ötletem sincs, hogy kellene összehozni, hogy egy helyre orientálódjunk. Akik ott lesznek a 0. percben, azok ki tudnak választani egy random szerót, de utána az is betelhet és utána jó kis sorok lehetnek ott is.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#157) Hexarius válasza la_cc (#156) üzenetére


Hexarius
kezdő

Én lassan szinte semmi guide-ot nem használva akarom felfedezni a játékot. No progress klán. :D

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#158) weky válasza Hexarius (#157) üzenetére


weky
tag

Szerintem a BA-n kívül biztosan lesznek baráti, kisebb létszámú magyar casual közösségek is. :)

Resonance multi gaming baráti közösség

(#159) la_cc


la_cc
addikt

Valaki talált esetleg infót, hogy a hatchet nerf mennyire volt komoly? Closed alatt az volt a fő fegyóm, most meg rá se néztem, más fegyókat próbálgattam.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#160) Laraxior


Laraxior
titán

Kár, hogy a Diablo 2 is most fog jönni, tök eselytelen ket ilyen időigényes játékkal haladni is. :(
Persze szerintem azert bejelentkezek erre mindenkeppen. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#161) Ereshkigal válasza Laraxior (#160) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Diablo 2-t egy-két karival végigviszed oszt csá... tolod ezt. :)

(#162) Ideg


Ideg
aktív tag

Sziasztok!

Sok helyen olvastam , hogy optimalizálási gondok vannak és én is tapasztaltam, hogy a jelenlegi configommal kb élvezhetetlen volt a játék. Kinek mi a tapasztalata?

Nekem i7 8750h, 16gb ram, gtx 1060 6gb van, de low beállításokon is csak 25 fps em volt, nem is bírtam így sokáig, aztán otthagytam. Viszont érdekes, hogy a gpu meg proci korántsem pörgött maxon, szinte csak langyos volt a levegő amit a noti nyomott.

Mit gondoltok megoldódik ez a probléma launch day-re?

(#163) Laraxior válasza Ideg (#162) üzenetére


Laraxior
titán

Nálam jol fut, igaz millio anomaliat lattam a teljesitmenynel. Varosban iszonyat lecsokken, a jatek elejen 100+ FPS, majd ahogy haladtam elore ugy mar a 90-et sem erte el. GPU kihasznaltsag sehol, egyedul 4K-ban volt 90% felett folyamatosan.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#164) la_cc válasza Ereshkigal (#161) üzenetére


la_cc
addikt

Engem már a béta is eltántorított annyira idejét múlt már az a gameplay. Sajnálom, mert gyerekként nagyon sokat toltam. :U

#162 Ideg

Valamit elbasztak az open bétára, én nem várnék semmi változást az igazi launch-ra, így nem ér meglepetés.

Egyébként ez a konfig eleve elég vérszegény és a játék tényleg elég fosul van optimalizálva egyelőre.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#165) Ideg válasza la_cc (#164) üzenetére


Ideg
aktív tag

Hát ne haragudj, de ennek a konfignak szerintem kellene hoznia LOW beállításokon legalább a fluid élményt, ha nem is a 60fps-t, de 40-50 et legalább. Az official system requirements-et hozza bőven. Nézek majd teszteket launch után ilyen configgal, hátha rendbe hozzák addigra, de addig nem veszem meg a gamet, amíg meg nem bizonyosodtam róla, hogy menni fog ezzel.

(#166) Hexarius válasza Ideg (#162) üzenetére


Hexarius
kezdő

Nekem gtx 1060 3gb-os kártyával medium/low beállítás 60 fps, városokba olyan 40 fps. (és még streameltem is belőle )Valami most tényleg rossz volt ezen a téren. Valakinek 2070-es kártyával ment 25 fps-el.xd

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#167) Turist válasza Ideg (#162) üzenetére


Turist
tag

Szia!

Nálam R5 3600 + gtx 1660S + 32gb ram. A játék alapból high beállításra tette, nem változtattam rajta semmit. Full HD-ben 50-60 FPS volt.

Nem tudom mekkora felbontásban játszol. Ha full HD-nál nagyobb akkor lehet az a gond. Illetve olvastam, hogy néha kevés a 16 gb ram.... Szerintem ez abszurd.
Nem tudom megoldják-e 2 hét alatt, de úgy vélem ennek kellene lennie a fő iránynak, ha nem akarnak sok embert veszíteni. Ha ilyen problémák lesznek akkor az 50 vs 50 pvp bajos lesz.

Egyébként én is játszom 15+ éve MMO-val. Jelenleg a Guild Wars 2 az etalon nálam. Rég ott hagytam, de van benne 3 ezer órám. Bár én inkább casual PvE játékosnak mondanám magam.

Open bétát kipróbáltam, elég vegyes érzéseim vannak. Úgy érzem, a pvp és a gyűjtögetés(craft) amire nagyon rá akarnak menni, és a többi háttérbe szorul.
Nagyon idegesített például, hogy ha itemeket kellett felvenni, akkor várni kellett a respawnra.
Furcsa hogy a küldetések területein kívül nincs élet a játékban. Itt-ott van pár ház tele szórva mobokkal, de amíg oda érsz jó ha kettővel találkozol. 3 aktív skillt nem találom elegendőnek egy komoly pvphez.

Érdekes lesz látni, hogy az end game content milyen lesz. Az eddig tapasztaltak alapján nem fűzök hozzá nagy reményt, de valószínüleg ki fogom próbálni.

Két kérdés eszembe jutott:
-Mi akadályozza meg a lvl60-as karaktereket abban hogy alacson területeken leöljék a másik frakció képviselőit?

-A fegyverek passzív skilljei csak az adott fegyverre hatnak, és fegyver váltáskor nem érződik a hatásuk? (Mert pl az aktív skilnél ez nem működik. Berserkert elnyomom, fegyvert váltok, és a buff eltűnik.)

Köszönöm

(#168) MarkusSchulz válasza Ideg (#162) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

ott valami nem jó, a profilomba lévő géppel 60+ fps low/medium/high beállítások vegyesen 2560x1080 felbontáson

#159 la_cc

azzal toltam, jó volt szerintem

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#169) CactuS válasza Ideg (#165) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

GW2 alatt is az indulás előtti utolsó betánál elég durva optimalizálási gondok voltak, aztán utána ők hozták kb. az egyik legsimább MMO startot és rövid idő alatt rengeteget javítottak rajta.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#170) Ideg válasza MarkusSchulz (#168) üzenetére


Ideg
aktív tag

A gépemnek semmi baja, vinnie kellene a gamet.

Ezen a fórumon is sokan panaszkodnak rá, az én gépemnél sokkal komolyabb konfigokat is "megfektetett". Fentvan minden windows update, legújabb nv driver is, szóval én mindent megtettem. :)

#169CactuS

Hát reménykedek itt is ez lesz mert a game meg tetszik. :)

(#171) duvi válasza Ideg (#170) üzenetére


duvi
nagyúr

SSD-ről fut a játék? Az energiagazdálkodásnál mire van állítva az a lapos?

(#172) Ideg válasza duvi (#171) üzenetére


Ideg
aktív tag

SSD és Teljesítménycentrikus. Minden más game gond nélkül megy és használják a hardvert rendesen (felpörögnek a ventik és forró levegő jön). Itt sajnos nem ez volt. Mindegy, most már lényegtelen, lényeg, hogy launchra legyen jó. :)

(#173) Hexarius


Hexarius
kezdő

Úgy néz ki nem halasztják el: [link]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#174) l.skywalker válasza Hexarius (#173) üzenetére


l.skywalker
félisten

Miért? Szó volt róla?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175) Hexarius válasza l.skywalker (#174) üzenetére


Hexarius
kezdő

Ha jól tudom eddig sem volt szó róla, csak tavaly óta halasztják egy egy teszt után.

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#176) Mirman válasza Hexarius (#173) üzenetére


Mirman
őstag

Már kivettem szabit rá , mostmár nem halasszák ha kérhetem . :C

(#177) Laraxior


Laraxior
titán

Mi a különbség a sima, és a deluxe verzió között? Mit kapok a 10EUR felárért? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#178) CactuS válasza l.skywalker (#174) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Többször halasztották, újratervezték, a faction résztől én még mindig félek ebben a formában, mert így, hogy nincsenek független területek baromi gyorsan egy kézre kerülhet az egész sziget, onnantól kezdve pedig már nincs értelme a másik kettőnek, ha 1 frakcióhoz tartozik a játékosok 70-80 százaléka. Én ezt úgy csináltam volna meg, mint anno daocban, hogy bizonyos területek foglalhatóak és az ad bónuszt mindenhova, illetve azon a területen belül lenne még külön bónusz, ha ott teszed a dolgot.

Páran azt mondják, hogy jobb lett volna a Lost Arkot elindítani és a New Worldöt elhalasztani jövőre, de végül így döntött az Amazon - lévén a NW a sajátjuk, az LAnál csak kiadók lennének -. Pont emiatt valószínűl, hogy nem fog több halasztást kapni, mert köti őket a szerződés az LA miatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#179) bozont válasza Laraxior (#177) üzenetére


bozont
veterán

Nem sokat (szerintem):
The Deluxe Edition includes:
Woodsman armor skin
Stand out from the crowd or blend in with the forest with the Woodsman armor skin.

Woodsman hatchet skin
Complete the Woodsman look with this skin for the versatile hatchet.

Mastiff house pet
Make your house a home with the Mastiff house pet. Access to housing unlocks at level 15 in-game.

Rock/Paper/Scissors emote set
Rock, Paper, Scissors, a light-hearted game with friends or a tool for making difficult decisions.

New World digital art book
A collection of incredible concept art from the making of New World.

(#180) Hexarius válasza Mirman (#176) üzenetére


Hexarius
kezdő

Aznap tuti én sem fogok aludni. Hosszú idő után egy mmorpg amivel el tudtam lenni. Alig várom már. :)

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#181) CactuS válasza Laraxior (#177) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

1 armor, 1 weapon skin, 1 kutya a házba, egy kő/papír/olló emote és egy digitális artbook.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#182) Laraxior válasza bozont (#179) üzenetére


Laraxior
titán

Akkor marad a sima :K :R

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#183) Mirman válasza CactuS (#178) üzenetére


Mirman
őstag

Elvileg úgy van hogy a vezető frakcióhoz nem lehet már csatlakozni egy idő után , tehát elvileg kiegyenlítettnek kellene lennie az arányoknak hosszú időre nézve. Persze átmenetileg dominálni fog valami , ez biztos.

(#184) l.skywalker válasza CactuS (#178) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen azt olvastam, de azért ez a szeptember 28 nálam már nagyon fixnek tűnt :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#185) l.skywalker válasza Laraxior (#182) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is a simát rendeltem elő. Skin-ért nem fizetek. Ha lett volna egy Dungeon vagy valami akkor talán.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186) CactuS válasza l.skywalker (#185) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az rég rossz kezdet lenne, ha fizetős lenne egy dungeon. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#187) ldave válasza CactuS (#186) üzenetére


ldave
félisten

Welcome to Destiny 2 :D Szép lassan majd kiderül mi lesz az üzleti modell a további tartalmakra (új terület, dungeon, stb).

A Slime draws near! Command?

(#188) l.skywalker válasza CactuS (#186) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amivel én játszok ott már így van. Sok helyszín paywall mögött van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189) CactuS válasza l.skywalker (#188) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rendes DLC vagy éppek expansionért oké. Én pl: GW2 modelljét is szeretem. Van gemshop, de vehetsz ingame goldért gemet, plusz a gemért semmi olyat nem tudsz venni, ami igazán számít, max pár QOL cuccot, de azt meg összeszedi goldból is az ember gyorsan.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#190) Mirman


Mirman
őstag

Aki esetleg gondolkodik hogy hol induljon én itt fogok , ez az egyetlen magyar company amit láttam szerveződni komolyabban. :)

Black Army of Hungary

(#191) CactuS válasza Mirman (#190) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ettől a névtől a hideg ráz, meg az sem lelkesít, hogy magyarokkal játszam, kb. majdnem olyan kunyerálós, balhézós népség, mint a törökök sajnos. :( Viszont az oldalon egészen sok infót összeszedtek a fordításért pedig kijár a pacsi nekik. Vezetőségről van esetleg valami infód, hogy mennyire felnőtt a társaság?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#192) l.skywalker válasza CactuS (#189) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem akarom szanaszét offolni a topikot, de a lényeg, hogy van olyan játék amit szeretek. Ez pl. a Destiny 2. Ott is vannak IAP-k. DLC, Season Pass-ok stb. és most megjelenik egy Bungie 30 éves csomag, amiben lesz egy activity csak azoknak akik megveszik ezt a csomagot. Mivel rajongok a játékért megveszem.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193) Mirman válasza CactuS (#191) üzenetére


Mirman
őstag

Nekem őszintén tetszik a név , semmivel nem rosszabb mint az átlagos klán nevek. :DDD
Más játékokban (PoE, D3) magyar klánban voltam és csak pozitív tapasztalatom volt az interakciókkal . Nem tudom MMO-kban mennyiben másabb de megadom az esélyt neki. :R
Szerintem már csak a leírások összeszedettsége alapján is 18+ a társaság , nem gyerekek.

(#194) m0h0senator válasza CactuS (#191) üzenetére


m0h0senator
őstag

Closed beta óta követem a BA alakulását read only üzemmódban. A korosztályt nem tudom, de tippre 30 felett van a vezetőség. Azok akik velük játszottak open beta-ban pozitív élményekkel zárták a tesztet. Én is adok egy esélyt nekik az első mmo-mal a casual csapatban.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#195) Laraxior


Laraxior
titán

Beleolvastam az oldalba, akkor nincs is olyan klasszikus eladas, hogy van nalam egy halom cucc, mert ugye az elejen mindent felveszek, hogy legyen belole penzem, de varnom kell arra, hogy valaki megvegye a marketen? Nincs valami kereskedo akinel le lehet adni ezeket?
A vegen mar kiszortam kis csomagokba, mert nem fertem el. :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#196) duvi válasza Laraxior (#195) üzenetére


duvi
nagyúr

Szét kell szedni ami nem kell, vagy értéktelen. Az így kapott matiból tudod javítania felszerelésedet.

(#197) CactuS válasza Laraxior (#195) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

S+Lclick.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#198) Laraxior válasza duvi (#196) üzenetére


Laraxior
titán

Hát nekem kicsit bonyolult, kb 10 ora utan talaltam meg, hogy a kek herbalbol meg a vizbol lesz a gyogyitos lotyi :DDD
Nem nagyon jatszottam ilyen stilusuval, ugyhogy nekem biztos lesz sok kerdesem, jo lenne valami normalis csapattal jatszani. :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#199) duvi válasza Laraxior (#198) üzenetére


duvi
nagyúr

Itt bárki kérdezhet és segítünk egymásnak :K

(#200) Warzoz


Warzoz
senior tag

Ez a BA klán ez minden lesz csak nem casual. :(
Ha valaki esetleg tud majd egy tényleg casual Magyar klánról, ne tartsa vissza az információt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.