Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Semin válasza Bogyo72 (#1000) üzenetére


Semin
senior tag

A géped hőmérsékletei rendben vannak? Csak egy ötlet, de városban kapja a legnagyobb terhelést a rendszer. Vedd le a grafot teljesen, limitáld az FPS-t 60-ra. Ha így nem omlik össze akkor már el lehet indulni.

(#1002) Bogyo72 válasza Semin (#1001) üzenetére


Bogyo72
csendes tag

Kipróbáltam low és eddig használt high grafikán, a vga 65-66 fokos 98-100% terhelés mellett. A max. FPS eddig is 60-ra volt állítva, plusz a Vsync bekapcsolva. De mivel így is megfagyott, kipróbáltam vsync nélkül is, nem változott semmi.
Itt már az Amazon-on múlik, hogy lesz-e valami változás. A linkelt fórumon is próbáltak már mindent, és a hardware összeállítás is igen változatos, így nem lehet egyedi a gond, bár az lehet, hogy elég ritka.
Nekem: Ryzen7 5800x - B550 - Nvidia 1070 - 16Gb összeállítás van.

(#1003) Laraxior válasza Bogyo72 (#1000) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is volt windows reinstall utan hibauzenetes kidobalas. Felfrissitettem a windowst, meg kikapcsoltam a tuzfalat. Nem tudom melyik segitett.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1004) l.skywalker válasza Bogyo72 (#1000) üzenetére


l.skywalker
félisten

Melyik W10 verzió van a gépeden?

Edition    Windows 10 Pro
Version    21H1
Installed on    ‎2021. ‎10. ‎04.
OS build    19043.1266
Experience    Windows Feature Experience Pack 120.2212.3920.0

Azért kérdezem, mert nekem sem dobott fel semmit a W10 Update, majd leszedtem a Windows 10 frissítési segéd-et és ez felfrissítette 20H2-es verziót 21H1-re és utána sok gondom megszűnt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1005) Rendo84


Rendo84
senior tag

Én nagyon sok quest-et csinálok és így az azoth mennyiségem szinte mindíg a maxon 1000-en van. Tudnátok tippeket adni, hogyan tudnám hasznosan elkölteni, hogy profitálhassak belőle? Illetve ennek a maximális tárhelye is bővíthető valahogyan?

Valamint látom hogy sok olyan fegyverem van és felszerelésem, amiket nem tudok piacra dobni. Pedig nem sérültek. Még nem jöttem rá miért, ezért ezeket gyűjtögettem, de már inkább rákérdezek mert nincs ötletem. :F

[ Szerkesztve ]

(#1006) l.skywalker válasza Rendo84 (#1005) üzenetére


l.skywalker
félisten

Csinálj magadnak a lehető legjobb minőségű tool-okat (sarló, fejsze, csákány...) és craftolásnál tolják beléjük némi azoth-ot, akkor jobbakat kapsz és esélyes, hogy esik pár jó perk is mellé.

Második kérdés: vannak cuccok, amik a karakteredhez kötődnek. 2 ilyen van:

Bind on Equip - amikor "felveszel" egy ruhát/fegyvert, akkor többé nem tudod eladni.
Bind on Pickup - ugyanaz, mint a fenti, csak nem akkor mikor felveszed, azaz hordod, hanem amikor bekerül az inventory-dba.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1007) Rendo84 válasza l.skywalker (#1006) üzenetére


Rendo84
senior tag

Bind on Pickup esetében sem tudom akkor eladni már ezeket? :Y

(#1008) duvi válasza Rendo84 (#1007) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem.

(#1009) Laraxior válasza Rendo84 (#1005) üzenetére


Laraxior
titán

Salvage, es tudsz belole javitani. En mindent salvagelek. Nem kinlodok a piacozassal. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1010) Rendo84 válasza Laraxior (#1009) üzenetére


Rendo84
senior tag

Igen többnyire Salvage-zni szoktam én is.

(#1011) Bogyo72 válasza l.skywalker (#1004) üzenetére


Bogyo72
csendes tag

Mivel ez az HW összeállítás talán két hetes, így a legújabb W10 volt fent, de időközben frissítettem W11-re, a gond mindkét rendszernél fennáll(t).
De talán megoldódott a probléma!
Mivel új a rendszer, én csak összeraktam és használtam, eddig teljesen hibátlanul. Ez a játék az első amivel gond van.
A megoldást az alaplapi bios frissítés oldotta meg, legalábbis eddig nem volt fagyás. Mivel eddig nem volt gond, nem is néztem, hogy az alalplap biosza majdnem egy éves, azóta volt egy pár frissítés rá.

(#1012) Semin válasza Bogyo72 (#1002) üzenetére


Semin
senior tag

Ha az effecteket leveszed teljesen( minden graf low) akkor esetleg szűrhető, hogy valami grafikai glich e a ludas. Ezt mindenképp próbáld meg. Tudom ronda lesz, de valamit valamiért. (Vsync nem kell fix 60-nál nincs értelme)

(#1013) CactuS válasza duvi (#997) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Chaten már írták, hogy haldoklik a játék. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1014) Laraxior válasza CactuS (#1013) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, azért láttam most a csókát lvl57-en... :DDD

Viszont a táskás tipp elég jó volt, az eredeti 200-as limitet kibővítettem kicsivel többre, mint 400 :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1015) duvi


duvi
nagyúr

Server Transfer Update:
Greetings Adventurers!
Our team has been working incredibly hard to get this feature tested and to a place where we are confident that it will perform exactly as intended. While we want everyone to find their long-term home in Aeternum as soon as possible, we also want to ensure that the process is seamless and ready for everyone to use. During our testing we uncovered some edge cases where the transfer experience does not meet our standards for its release. This means that we will be taking some extra time to get these issues resolved before we feel comfortable giving everyone their free server transfer token.

To keep everyone updated and ensure players know what to expect, we want to answer some of the top questions we’ve seen about how the server transfer will work.

How do I transfer my character?
You need to log into your character, which means waiting in any applicable queues.Go to the in-game store where there will be a new tab to claim your character transfer token.You need to leave your Company.You need to remove any active Trading Post sell orders and buy orders.Your character must be located in a sanctuary (such as a settlement or outpost).

What comes with me when I transfer?
You will keep all character progression (level, weapon mastery, titles, etc.).You will keep your Faction alliance and progressYou will keep your inventory and storage.You will keep all of your currency.You will keep your houses and housing decorations.You will keep all quest progress.

What does not transfer with my character?
Your Company membership needs to be terminated before transferring, and will not carry over.Active Trading Post sell orders and buy orders must be removed and will not carry over.Your friends list is world specific and will not transfer.

Where can I move my character to?
You can move your character to any world in your region, except:You cannot move your character to a full world.You cannot move your character to a world in maintenance.You cannot move your character to a world set that you have an existing character in already.

Will there be opportunities to transfer again if I choose the wrong world, the world my friends chose filled up, or I regret choosing the world I transferred to?
Transferring again will require an additional token. Our team will continue monitoring world populations, queue times, and will evaluate the need for an additional wave of server transfer tokens to be given out for free. After we are sure players have had plenty of time to find the right server for them, we will later make server transfer tokens available for purchase in the store. We will give notice ahead of time when tokens are changing to a paid service.

We know that Server Transfers are highly anticipated and we are working diligently to provide the best possible experience for you. We appreciate your patience and anticipate transfers will be available next week. Every applicable resource has been working on this and will continue until it is done at quality.

[ Szerkesztve ]

(#1016) CactuS válasza duvi (#1015) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ebből balhé lesz:

You can move your character to any world in your region, except:You cannot move your character to a full world.

Nem ezt ígérték, volt hivatalos tweet is, ahol írták, hogy worldwide lesz és nyugodtan játszanak barhol, ahol nincs queue. Azon meg sem lepődöm, hogy a 2. kör már fizetős lesz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1017) #65537792 válasza CactuS (#1016) üzenetére


#65537792
törölt tag

EUban is nagyon sok szeró van ahol nincs que. Most az, hogy nem lehet átmenni amcsikhoz, na bumm.

(#1018) paltom válasza CactuS (#1016) üzenetére


paltom
tag

Erre szàmítani lehetett ami tele van szerver oda miért kéne transzferelni? Én se engedném mert csak nagyobb sor lenne.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#1019) CactuS válasza #65537792 (#1017) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Twitteren írták anno az első pár napban, hogy nyugodtan csináljanak bárhol karaktert, mert lesz ww transfert. Persze azóta már lett még egy halom EU szerver, szóval kb. 1 hetet kellett kibírni csak, de nyilván lesz ilyan akit ez érint. Egyébként sem szokott olyan lenni MMOkban, hogy régiók közötti átjárás, csak ha már megígértek valamit...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1020) #65537792 válasza paltom (#1018) üzenetére


#65537792
törölt tag

Szerintem félre értette a “cannot”-ot. Full szerverre ki akar menni?

(#1021) l.skywalker válasza #65537792 (#1017) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, de most van itt pár ismerős akik nem fértek be egy adott szerverre. Most hogy már nincs queue ezeken a szervereken, logikus lehetne hogy oda jöhessenek ők is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1022) Ereshkigal válasza #65537792 (#1020) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Az, aki valamiért kötődik oda, pl. guild, csak átment fejlődni egy low pop szerverre annak tudatában, hogy majd visszaviszi a karakterét.

(#1023) l.skywalker válasza #65537792 (#1020) üzenetére


l.skywalker
félisten

Full alatt nem azt értik ami fullos aktív játékosokkal, hanem szerintem az oda regisztrált karakterek miatt van fullon. Pár hét múlva a felük inaktív lesz

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1024) Laraxior


Laraxior
titán

Már gyűlnek a lvl60-as emberkék. :DDD :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1025) duvi válasza Laraxior (#1024) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen :K Én tegnapelőtt láttam az első hatvanast, de biztos volt pár speedrunner, akik napokon keresztül 0-24-ben tolták :D

(#1026) Laraxior válasza duvi (#1025) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, ha nagyon ramegy az ember akkor fel lehet tolni, nemelyik varoshazas kuldetes 3000XP-t ad.
Csak hat ugye nem art feltolni a favagast, kofejtest, harvestinget meg a többit is normalis szintre, hogy ne mindenhol csak a piros x-et lasszk, hogy nem lehet még piszkalni :DDD
Kuldetesek kozul hogy tudom kivalasztani hogy a fokuldetes menjen? Vagy hol talalom hogy melyik szal lesz az? Van egy csomo sarga kockam a terkepen, amik ugye kuldetest adnak...
Nem mellesleg elkezdtem egy halaszkuldetest lvl 20 korul, most 33-as vagyok, de mar elkuldott egy lvl60-as teruletre... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1027) CactuS válasza Laraxior (#1026) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

J betű, a legelső a fő küldetés, és ha nincs jint, akkor pin this gombbal kiteheted. Egyébként ha jól emlékszem akkor kicsit világosabb sárga a quest színe. Illetve van egy show on map gomb is.

Townboard jó xp, csak ember nem győzi venni a matit hozzá. Groupban jó még a portalozás is, ha van rá csapatod.

Azt tudja valaki, hogy van olyan cucc a gathering toolomon kívül, ami xpt ad az adott szakmához?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1028) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Twitteren már ekézik őket, hogy nem erről volt szó a transfer kapcsán, sokan már refundot akarnak. Megértem a felháborodást, de nem tudom mivel lesz előrébb ha kér egy refundot. Játszik a játékkal, mert tetszik neki, szóval...

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1029) Laraxior válasza CactuS (#1028) üzenetére


Laraxior
titán

Addig volt erdekes a transfer amig nem volt hely. Engem pl mar egyaltalan nem erdekel. Be tudok lepni. Max frakciot valtok, mert a lilakat elnyomták, sargak es a zoldek vannak csak a terkepen. Megyek sarganak en is :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1030) CactuS válasza Laraxior (#1029) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elvileg abba a frakcióba nem mehetsz akik a legtöbb területet uralják. Nálunk a BA vitte el a térkép felét kb, de főleg azért, mert náluk van kb a legtöbb 60as. Lilák amúgy többen vannak, zöldek elvétve.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1031) Laraxior válasza CactuS (#1030) üzenetére


Laraxior
titán

Pff, raadasul tenyleg esik egy szintet a workshop, ha gikszer van... Van amit tudtam craftolni, most meg mar nem engedi, mert alacsony a szintje. Ez igy szuper lesz... :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1032) Laraxior


Laraxior
titán

Mi az a tank meg DPS? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1033) duvi válasza Laraxior (#1032) üzenetére


duvi
nagyúr

Általában ez az MMO játékok szentháromsága: tank+dps+healer karakterek. A tank nagy armorral, sok hp-val és taunt képességekkel rendelkező karakter. Az a feladata, hogy magára húzza a mobokat és npc ellenfeleket. Közben a dps karakterek (nagy sebzésű castok, mint pl. egy mage) ölnek. A harmadik kulcsszereplő a healer, aki értelemszerűen gyógyításra van talentelve és a csapat életbentartása a feladata.

(#1034) CactuS válasza Laraxior (#1032) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

New worldben a tank jellemzően Sword + Shielddel van felszerelve, mint elsődleges fegyver, ami viszont megkülönböztetni a többiektől az a carnelian gem, amit használnak. Ez náluk aktiválja a taunt képességet, több agrot generálnak, így a DPS hiába sebez többet, nem tudja - olyan könnyen - lehúzni a mobokat.

Duvi: ingame is Duvi vagy vagy csak egy druszád szoktam látni?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1035) Laraxior válasza CactuS (#1034) üzenetére


Laraxior
titán

Hát akkor igencsak én voltam a leggyengébb láncszem a Starstone expedíción. :DDD
Mert nekem is kardom meg pajzsom van, de light páncélzattal. :DDD
Mindegy, hajnali fél 3-ra sikerült végigvinni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1036) Ellia


Ellia
addikt

Amúgy a magyar klánok költözéséről lehet tudni valami értelmeset?

Harmonián vagyok a Magyarok IV-ben (leginkább csak azért, hogy legyen valami :D), de tegnap chaten olvastam elégsok mindent. Főleg anyázást a magyar beszéd miatt...

(#1037) CactuS válasza Ellia (#1036) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az nálunk is van, sajnos minél butább valaki, általában annál nagyobb az egója, nincs benne tisztelet, empátia.

Kb. egy hétig volt téma a global chaten, hogy ez most magyar szerver vagy nem, ha nem érti, akkor tanuljon meg magyarul, ne ugasson bele a dolgokba, nincs az Eulaban, hogy nem beszélhet fixen magyarul a global chaten, stb. Pont ez miatt utálják ki sok helyről őket, mert nem értik meg, hogy van különbség aközött, hogy egy angol és egy magyar az anyanyelvén ír globan chatre.

Persze volt olyan is, hogy nevek alapján minimim négyen magyarok voltunk egy partyban, mégis fixen angolul beszéltünk. Ezek az üdítő kivételek.

Nálunk is beszéltek róla, hogy költözés lesz, de igazából már nincs sor, így valószínűleg nem megyünk sehova.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1038) CactuS válasza Laraxior (#1035) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ő igen, ha azzal mentél, akkor feltételezték, hogy te leszel a tank, ők jellemzően heavyben vannak itt is és főleg blokkolnak, nem dodgeolnak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1039) Ellia válasza CactuS (#1037) üzenetére


Ellia
addikt

Eddig ilyen gond nem volt, viszont tegnap "indítottunk" egy war-t egy másik frakció ellen, először magyarul került kiírásra, hogy támadunk, meg hol lesz a gyülekező, aztán pár srác vette a fáradságot és angolul is kiírta, hogy jöjjenek még többen, jó buli lesz. Itt szakadt el valami... Mindezt úgy, hogy a hamroniát elég vegyes szervernek érzem a játékosok összetételének tekintetében - sok a spanyol, angol, magyar, de már láttam lengyel, meg német nyelvet is...

A másik kedvencem (bár ez inkább játék béli probléma), hogy van pár játékos aki arra játszik, hogy lopja a nyersanyagokat pofátlanul. pl.: leölsz egy állatott és nem nyomsz helyből a nyúzásra, már csinálja is... Kéne rá valami, fél/1 perces időkorlát míg csak a tied, utána meg szabadrablás, ha otthagyod.

(#1040) CactuS válasza Ellia (#1039) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, ez a közös mob/node egy elég nagy probléma, főleg a ritkább dolgok esetében.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1041) gabranek


gabranek
aktív tag

Szerintetek van arra valami megoldás, hogy megtudjam egy városban hányas szintű asztalok vannak, anélkül, hogy odautaznék? Elkezdtem húzni a szakmákat, de nagyon fogy az azoth az állandó ugrálásoktól.

田中れいな

(#1042) #65537792 válasza gabranek (#1041) üzenetére


#65537792
törölt tag

Terkep, rá mész a városra és info.

(#1043) gabranek válasza #65537792 (#1042) üzenetére


gabranek
aktív tag

Na basszus, csak a szememet nem verte ki :DDD köszi.

田中れいな

(#1044) Laraxior


Laraxior
titán

Egyenesben vagyok :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1045) duvi válasza CactuS (#1034) üzenetére


duvi
nagyúr

ingame is Duvi vagy?
:K

(#1046) Laraxior


Laraxior
titán

Ti csináljátok a fegyvert, vagy amit találtok azt használjátok? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1047) CactuS válasza Laraxior (#1046) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Veszem AHból. Mindig találni erősebb sebzésű fegyvert, általában egész jó statokkal, amik jobbak, mint amiket találok.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1048) duvi válasza Laraxior (#1046) üzenetére


duvi
nagyúr

Amikor elérem a szintemnek megfelelőt, akkor craftolok mindent, aztán az átmeneti időszakban AH vagy drop.

(#1049) Ezekiel.


Ezekiel.
tag

Sziasztok!

Régebben az Elder Scrolls Online-t nyomtam az nagyon tetszett, viszont kicsit beleuntam.

Szemezgettem ezzel a játékkal láttam, hogy nagyon PvP orientált.

Mennyire éri meg a játék az árát, mert ahogy láttam viszonylag hamar el lehet érni a maximum szintet, utána már csak PvP van és ennyiben kifullad a játék?

Köszi a válaszokat.

(#1050) kicsako válasza Ezekiel. (#1049) üzenetére


kicsako
őstag

hamar elérni a maximum szintet? segíts már pls :D

Azt olvastam terveznek lategame PVE dolgokat belerakni a játékba, így szerintem mindenképp megéri.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.