Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) la_cc


la_cc
addikt

Sziasztok!

Gondolom nem csak engem érdekel a game és mivel holnap indul a zárt béta, gondolotam nyitok egy topic-ot neki, hátha leszünk rá egy páran. :)

Téma indítónak mondjuk itt vannak az EU-s szerók listái:

A "Nav" szeró viccesen hangzik, én erre tervezek benézni a béta idejére. ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#2) novakalex


novakalex
aktív tag

HelloHello!
Én is kaptam béta kulcsot. Melyik szeróra gyülekezzünk magyarként?

(#3) ldave


ldave
félisten

Most nyáron biztos nem vágok bele egy új MMO-ba, de érkelődéssel figyelem majd a játékot és a topikot, a késő őszi időkre lehet jó lesz.

A Slime draws near! Command?

(#4) la_cc válasza novakalex (#2) üzenetére


la_cc
addikt

Mivel a Nav-on 4 óra sort írt én belogin-oltam valami "Mana" nevűbe, de ahogy nézem ezt fent nem is írja a listában, pedig biztos, hogy EU-s szeró... :U

30 perc várakozást ír, jelenleg 3652. vagyok.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#6) novakalex válasza la_cc (#4) üzenetére


novakalex
aktív tag

Hú, én "30" percnél 2 órát vártam, majd kaptam egy time outot... Mondom jó, akkor majd ma. Remélem Bezos bácsi rendett tett miután hazaért a földre... ;]

(#7) la_cc válasza novakalex (#6) üzenetére


la_cc
addikt

30 perc volt a max, amit ki tudott írni. :DD

#5oriic

Ez egy baromság.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8) oriic válasza la_cc (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#9) la_cc válasza oriic (#8) üzenetére


la_cc
addikt

A gyengébb minőségű kártyáknál lehet ez, de akkor sem a sw hibája.

Én első nap 2.5 órát álltam sorban, igaz nem is EVGA 3090-em van.

https://www.reddit.com/r/nvidia/comments/lh5iii/evga_30803090_ftw3_cards_likely_cause_of_failures/

Úgy néz ki, hogy gyengébb ez EVGA ezen kártyái.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#10) Ereshkigal válasza la_cc (#9) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Szerintem is így logikus... különben gyilkolna mindenféle kártyát.

Más. Kicsit játszottam a játékkal. Szerintem nagyon gagyi a karaktergenerálás, kevés opció van. A női arcok rondák. Továbbá nem tetszenek a karakter animációk sem. Egyelőre ennyi. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) l.skywalker


l.skywalker
félisten

1 óra játék után folyamat bezár a játék. Crash-el. Másnál is előfordul?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) la_cc válasza l.skywalker (#11) üzenetére


la_cc
addikt

Nálam AMD karival nem fordult még elő ilyen, egy ismerősömnél NV-val néha megtörtént, de nem rendszeresen.

A játék béta, sok szar fog még előfordulni szerintem mindenkivel. :)

#10Ereshkigal

3-4-szer rányomtam a random karakter generálásra, azóta nem is foglalkoztam ezzel. Nem hinném, hogy lényeges dolog lenne ez egy induló mmo-nál. Nem vagyunk egyformák. :U

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#13) ldave


ldave
félisten

Na, ma volt időm pár órát játszani. Így elsőre ez közelebb van a Runescape-hez mint a WoW-hoz :) 10-es szintig játszottam egy karakterrel, próbáltam mindenféle fegyvert, a varázscuccok annyira nem álltak kézre, a közelharc és a puska az jópofa.

A Slime draws near! Command?

(#14) whitezo88 válasza l.skywalker (#11) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Igen, nálam is ez van, nagyon idegesítő, neten is többen írnak emiatt.

(#15) l.skywalker válasza whitezo88 (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

Megoldódott. Levettem medium-ra.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#16) la_cc válasza ldave (#13) üzenetére


la_cc
addikt

Kb. mindenhol caster-rel toltam, de itt egyelőre idegesítően gyenge solo pve helyzetben... :( Át is álltam heavy armor + melee megoldásra és sokkal egyszerűbb az élet és erősebbnek is érződik.

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#17) whitezo88 válasza l.skywalker (#15) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Fura pedig megy mint a vaj Highon de köszi a tippet!

(#18) l.skywalker válasza whitezo88 (#17) üzenetére


l.skywalker
félisten

Azóta volt 2 patch de még nem raktam vissza, majd ma kipróbálom. Tegnap volt egy apró egér glitch-em is. Felvettem sok küldetést a táblánál és mikor kiléptem nem mozgott a kamera, csak statikusan előre nézett. Visszaléptem a táblába és megjavult :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#19) kozi71


kozi71
senior tag

Negyedik napja játszom vele, most lettem 19-es szintű. Eddig nagyon bejövős.
Sajnos csak amcsi szerveren sikerült elindulnom, EU-s éppen nem ment mikor belekezdtem pénteken, később meg már nem volt kedvem újra kezdeni. Majd ha megjelenik akkor áttérek EU szerverre, akkor úgyis nullázódik minden.
Egy kérdésem volna addig, hogyan lehet megjavítani a fegyvereket, ruhákat?
Van egy javító készlet, illetve többféle szintű kivitelben is létezik a piacon ami megvásárolható. Csak éppen még nincs annyi pénzem.
Ezt hogyan lehet előállítani magamnak?
Már két fegyvert , és egy ruhát sikerült amortizálnom annyira, hogy áthúzza piros kereszttel, és onnantól nem használható tovább. De ha mindig újat vásárlok, nem javítok, akkor sosem leszek gazdag háztulajdonos. :D

high tech, low life

(#20) ldave válasza kozi71 (#19) üzenetére


ldave
félisten

Jobbklikk a rajtad lévő cuccon és ott van repair. Salvage is ott van, abból lesz az alapanyag a javításhoz, a nem használt fegyvereket, ruhákat lehet így alapanyaggá alakítani.

A Slime draws near! Command?

(#21) kozi71


kozi71
senior tag

Igen ezt tudom, de nem lehet mindennél kijelölni ezt. Egyszer volt a menüben is repair all, de az a gomb sem aktív már nálam.

high tech, low life

(#22) kozi71 válasza ldave (#20) üzenetére


kozi71
senior tag

Bocs közben meló volt.
Lehet félre érthetően kérdeztem, szóval magát a repair kit-et hogyan lehet előállítani, ez lett volna a kérdésem igazából. :R

high tech, low life

(#23) ldave válasza kozi71 (#22) üzenetére


ldave
félisten

Sajna nem tudom, én csak 11-12-es szintig játszottam, nem is nagyon tervezek többet egyelőre, csak a játék alapjaira voltam kíváncsi. Majd megjelenés után tervezek jobban belemerülni.

A Slime draws near! Command?

(#24) Miruken


Miruken
újonc

Character wipe még lesz, vagy maradnak?

(#25) l.skywalker válasza Miruken (#24) üzenetére


l.skywalker
félisten

Minden törlődik a játék indulásakor, ha erre gondolsz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#26) Miruken válasza l.skywalker (#25) üzenetére


Miruken
újonc

Igen, köszönöm!

(#27) bypass|HUN


bypass|HUN
tag

Sziasztok!

Csak nálam van gond, vagy másnak se megy a beta?

A logikus, hogy másnál se megy, de olyan mintha ott lenne a realm amin a karakterem van (1/4), csak valahogy nem akar betöltődni...

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#28) m0h0senator válasza bypass|HUN (#27) üzenetére


m0h0senator
őstag

A bétának vége volt kedd hajnalban talán itteni idő szerint. Szóval majd augusztus 31-én léphetsz be az új karaktereddel.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#29) bypass|HUN válasza m0h0senator (#28) üzenetére


bypass|HUN
tag

Na ezt nem tudtam.... :(((
Oké, köszönöm. :R

Üdv: bypass

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#30) whitezo88 válasza m0h0senator (#28) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Egy kérdés eszembe jutott erről, a Steamből ezt lehet törölni? A sima külön játékként van.

(#31) l.skywalker válasza whitezo88 (#30) üzenetére


l.skywalker
félisten

Gondolom majd visszahívják, ahogy más bétánál is szokták.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#32) m0h0senator válasza whitezo88 (#30) üzenetére


m0h0senator
őstag

Én töröltem. Mikor indul úgyis leszedem újból.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#33) l.skywalker válasza m0h0senator (#32) üzenetére


l.skywalker
félisten

Törölted? Nem csak elrejtetted?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#34) m0h0senator válasza l.skywalker (#33) üzenetére


m0h0senator
őstag

Nem. Helyi fájlok törlése már ami a bétára vonatkozik.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#35) l.skywalker válasza m0h0senator (#34) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja, hogy ja. Szerintem idővel a fejlesztő vissza fogja hívni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#36) L_ajos


L_ajos
őstag

Szeptember 28 :D :D :D - ezek nagyon lúzerek...

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#37) la_cc válasza L_ajos (#36) üzenetére


la_cc
addikt

Mért is? Mert kell még idő, hogy jobban gatyába rázzák a game-t a closed béta alapján és simább legyen az éles indulás?

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#38) l.skywalker válasza L_ajos (#36) üzenetére


l.skywalker
félisten

Pont ez a lényege a béta tesztnek, hogy felfedje azokat, amiken még dolgozni kell. Lúzerek akkor lennének, ha ezekkel a hibákkal adnák ki. Lásd CP2077

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#39) L_ajos válasza l.skywalker (#38) üzenetére


L_ajos
őstag

És a bétát úgy is szokták hogy 3 héttel éles indulás előtt, igaz?! Na meg az alpha stb. tesztre is csak szelektáltan engedek be játékosokat, igaz?! - nem , nem igaz. Egy ekkora anyagi és emberi háttérrel rendelkező cégtől ez vér ciki. Ez az 5ik halasztásuk. Tényleg komoly cég és fejlesztő csapat képét mutatják... ja, nem.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#40) l.skywalker válasza L_ajos (#39) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor ne vedd meg.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#41) duvi válasza L_ajos (#39) üzenetére


duvi
nagyúr

Én semmi cikit nem látok ebben. Inkább az lenne a ciki, ha nem foglalkoznának a bugokkal - mint egyesek - és izomból kiadnák a játékot. Főleg, hogy nem egy single játékról van szó, hanem egy nagyszabású MMO-ról. Itt még több tesztelésre és polírozásra van szükség, mint single társaiknál. Egyébként a cirka 20 óra játék alatt alig találkoztam hibával és ami előfordult az se volt game breaking. Ezen a plusz egy hónapon ne múljon! Ha ők úgy látják, hogy szükség van rá, hát kivárjuk.

(#42) m0h0senator válasza L_ajos (#39) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ha kijönne bugosan az lenne a baj, ha csúsztatják hogy az előjött hibákat javítsák az a baj... van sapka nincs sapka...

An odyssey through the realm of consciousness.

(#43) L_ajos válasza l.skywalker (#40) üzenetére


L_ajos
őstag

Már 2x túl vagyok rajta. De most kivárok.

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#44) L_ajos válasza duvi (#41) üzenetére


L_ajos
őstag

Legyen igazad. Rezgett a kezem a refoundon, de kivárok. 50 órát toltam bele, van baj bőven és még több időt adnék neki. Nem is ezzel van bajom.
hanem a tökéletlen marketinggel. Volt olyan MMO ami ezen is múlott hogy a végén egy tengődő szemét lett.

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#45) la_cc válasza L_ajos (#44) üzenetére


la_cc
addikt

Annyira nem lehetett szar, ha 50 órát beletoltál... :DDD Az uszítás helyett gondolkozz már egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#46) L_ajos válasza la_cc (#45) üzenetére


L_ajos
őstag

A teszt gondolom mond valamit? Az hogy minden mechanizmus és lehetőség érdekel amit a béta nyújt és kihasználom nem ok a röhögcsélésedre. Nagyon ferdén gondolkozol baját...
A szóhasználatod meg enyhén röhejes és közhelyes, de nincs min gondolkodni. Részemről már túl vagyok rajta, találtam messze összetettebbet és kiforrottabbat. Kösz, csá.

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#47) duvi válasza L_ajos (#46) üzenetére


duvi
nagyúr

"találtam messze összetettebbet és kiforrottabbat"
Melyik MMO-ról van szó? Komolyan kérdezem, mert engem is érdekel ez a műfaj!

(#48) l.skywalker válasza L_ajos (#46) üzenetére


l.skywalker
félisten

Teljesen elfogadható, hogy te jobbat vársz. Mások vagyunk, más igényekkel. Visszajelzést azzal tudunk legjobban adni, hogy kifizetjük vagy sem a terméküket. Engem pozitívan meglepett a dolog, így várom a megjelenést :)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#49) m0h0senator válasza l.skywalker (#48) üzenetére


m0h0senator
őstag

+1

An odyssey through the realm of consciousness.

(#50) duvi válasza l.skywalker (#48) üzenetére


duvi
nagyúr

Részemről is nagyon várós :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.