Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Sziasztok!
Mennyire jo a jatek?
WoWoztam sok sok evig. De baromi repetativ volt es rauntam a monotonitasra.
Mennyi ido van steamen meggondolni magam, ha megsem jonne be?

Thx!

(#852) duvi válasza ThorsHUN (#851) üzenetére


duvi
nagyúr

Kér óra játékidőd van a refundra, de vigyázz, mert a sorban állás is játékidőnek számít! Mindenképpen egy Low pop szerveren próbáld ki, ahol nincs sor, vagy csak nagyon kicsi!

(#853) ThorsHUN válasza duvi (#852) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Köszi!

Ket orat meg egy kozepesen szar jatek is le tud kotni sajnos, abbol nem nagyon lehet itelni.
Velemeny? Mi tetszik mi nem?

(#854) Rendo84


Rendo84
senior tag

Én First Light területen kezdtem ami még semleges volt. Közben a zöldek elfoglalták ezt a területet és gondolkodom hogy átköltözök a szomszédos Windswardba, ami már régóta a sárgáké ahová tartozom. 15-ös szinten vagyok és a jelenlegi helyemen is lenne még küldi és abban a városban is ír. Van értelme költöznöm szerintetek?
Nem értem teljesen még, hogy ennek mi a hátránya és előnye hogy melyik frakihoz tartozó területen csinálom a küldiket és próbálok fejlődni?
A terület adta bónuszokat egyébként itt már jó sokat szereztem.

ThorsHUN: Az a probléma a kipróbálással, hogy egyrészt ott a karaktergenerálás, a tutorial pálya, várólista, beállítások átnézés és egyéb molyolások, amikkel könnyen bele lehet csúszni a 2 órába és még nem láttál semmit a játékból. Én Youtube videókat néztem róla, amik alapján bevállaltam és nem bántam meg. ESO-hoz hasonló egyébként, de pár dologban még picit jobb is, mint pl a harcrendszer.

[ Szerkesztve ]

(#855) Sirandrish válasza ThorsHUN (#851) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van olyan ami sok sok év után se unalmas? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#856) Semin válasza ThorsHUN (#853) üzenetére


Semin
senior tag

A többség pár napja nyomja és felét a sorokban töltötte .. hát.. :F

A hangulata remek, a hangok és a grafika durva.
A harcrendszer könnyen tanulhatónak néz ki, de lesznek meredek elemei.

A küldetések ismétlődnek, nem túl izgalmasak.
Az, hogy gyors gombra van téve a válasz, (és nincs 2 féle válaszlehetőség) mindent elmond a story orientáltságról.

Összességében le tud kötni, de ez szubjektív.
(Mivel 40EUR, nem nagy befektetés)

(#857) Laraxior


Laraxior
titán

Hú, ez durci volt. Nekifutottunk vagy 5x.. Ismeretlenekkel, jó móka volt :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#858) #65537792 válasza Laraxior (#857) üzenetére


#65537792
törölt tag

Az első nekem is kemény volt.
Nyugi kell még vissza menni ;]

(#859) Laraxior válasza #65537792 (#858) üzenetére


Laraxior
titán

Majd ha combosabb leszek.
Életembe nem voltam ennyi időt egy huzamban egy játékban. Reggel 6 óta verem neki :DDD
Még jó, hogy holnap dolgozom, különben az éjjel is itt lennék még. ;]
Már csak az Azoth Staffot kellene megszerezni, mert az még nincsen meg :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#860) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Holnap Invasion event lesz, min lvl50 sajnos.

(#861) Ereshkigal válasza Laraxior (#859) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Hm, fura. A botot még azelőtt megkapod, hogy az instába küldenének.

(#862) l.skywalker válasza Ereshkigal (#861) üzenetére


l.skywalker
félisten

Anélkül is be lehet menni. Elég ha csak egy embernek van

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#863) CactuS válasza Sirandrish (#855) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Van, GTA Vben van kb. 10k+ órám, Wowban is volt egy jó 7 évem, GW2ben is több ezer órám van. Ennek a játéknak mindene megvan kb. hogy olyan legyen, mint anno a Dark age of Camelot, amit nem hagytam volna abba, ha nem cseszik el a hülye kiegészítőkkel. Bár utána csináltak classic freeshardot. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#864) kicsako válasza BoneDragon (#841) üzenetére


kicsako
őstag

Elvileg azért van így, hogy PVP közben amíg futsz ne tudj itemeket cserélgetni.

(#865) CactuS válasza kicsako (#864) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De combatban egyébként sem lehet. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#866) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Gyöngyszem redditről:
BE CAREFUL, I was banned for cheating, and definitely was not cheating.

Majd leírja, hogy:

I did use my keyboard software LOGITECH G HUB to make my character jump when I had to step away. (I doubt this is "cheating" since thousands of players are doing it, and I dont see a single post about being banned for this)

Tehát azért, mert mások is ezt csinálták, már nem csalás az, ha automatizálja az ugrálást, hogy játékban tartsa magát. :DDD

Miközben amiatt sírnak, hogy "autoban" áldozatai lettek és nem csináltak semmit:

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#867) Ereshkigal válasza CactuS (#866) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ez milyen ban? Ugye nem permanens?

(#868) CactuS válasza Ereshkigal (#867) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Változó. Aki a chaten vállalhatatlanul viselkedik az általában temp bant kap. Elvileg akik AFK makróznak, azókat előszört kivágja figyelmeztetéssel, fokozatosan emelik a tétet. Viszont van végleges ban is. 3rd party appal automatizálni ősidők óta tilos minden MMOban, hiába a kifogások meg a mutogatások. Nevezhetjük macronak, botnak scriptnek, akkor is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#869) Ereshkigal válasza CactuS (#868) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ez így ok.

Más. Lassan dél, és nincs sor a Muspelheimen. :C

(#870) Hexarius


Hexarius
kezdő

Házat, ha vesz az ember akkor mennyi időközönként kell adót fizetni rá és vajon, ha nem fizeti akkor elveszik teljesen vagy csak felfüggesztik a használatát amíg megint kifizeted az adót?
Másik kérdésem meg az lenne, ha egy terület a tiétek és azt Corruption Invasion letarolja és veszítetek a csatában akkor elveszítik a területet?

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#871) Ereshkigal válasza Hexarius (#870) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Heti adó van. A házat nem bukod, de a funkciói korlátozva lesznek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#872) #65537792 válasza Hexarius (#870) üzenetére


#65537792
törölt tag

Asszem hetente kell. És nem veszíted a házat. A bonuszokat nem kapod addig amíg nem egyenlíted ki a tartozásod.

(#873) Hexarius


Hexarius
kezdő

Köszi a válaszokat! :)

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#874) M3nyus válasza Hexarius (#873) üzenetére


M3nyus
aktív tag

Itt még találsz magyar leírást is sokmindenről:
[link]

Én vagyok M3nyus!

(#875) CactuS válasza #65537792 (#872) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk ha leteszed pár hónapra a játékot, akkor az elég szép mennyiségű goldot jelent. :B

Bár ez talán jobb, mint Daocban, ahol nem ilyen instanceolt házad volt, cserébe ha lejárt az előre befizetett összeg (lehetett akár több évet is előre befizetni), akkor utána lebontották a házat és minden cuccodat megkaptad postán.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#876) #65537792 válasza CactuS (#875) üzenetére


#65537792
törölt tag

Lehet abondonolni a házat aztán veszel másikat.

(#878) Laraxior


Laraxior
titán

A heten akkor vajon varhato valami okossag, hogy este is tudjak jatszani par orat, es ne a varakozassal kelljen ugyanennyit toltenem? :U

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#879) Mirman válasza Laraxior (#878) üzenetére


Mirman
őstag

Szerintem ehhez még hetek kellenek hogy megoldódjanak. A nagy klánok nem fognak sehova migrálni ez fix. Több ezer különálló embernek kellene a teli szerverekről úgy dönteni hogy odább áll , szerintem ez idő lesz . Másrészt sokaknak fogalma sincs róla mi is ez az egész.

(#880) Laraxior válasza Mirman (#879) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem az is jo, ha at tudok koltozni. Engem nem erdekel kik vannak a szerveren még. :D
De azert az eleg durva, hogy sokan kifizettek a gamet, aztan megse tudnak jatszani, mert eppen pont annyi a varakozasi ido, amennyit kb jatszana hetkoznap az ember.
Battlefield 5-ben is volt, hogy 20 percet kellett varni hogy elinduljon egy battle royale... Ki is halt az egesz.
Kar lenne ezert a jatekert is, mert ha nem oldodik meg hamar, akkor elobb utobb megunjak az emberek, es el sem inditjak a jatekot...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#881) Ereshkigal válasza Laraxior (#878) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Sokat javult szerintem. Fél 1 körül is sor nélkül léptem be. Most 420-as van, tegnap ilyenkor már 1000 fölött volt.

(#882) Mirman válasza Laraxior (#880) üzenetére


Mirman
őstag

Aki eddig nem tudott bejutni az háttal ül a játéknak minimum. Eu szerverek haramada kvázi üres , nyugodtan lehet rá menni. A kezdeti szervereken van tumultus.

(#883) Laraxior válasza Mirman (#882) üzenetére


Laraxior
titán

Azert a kozel lvl30-as karakterem nem fogom ujrakezdeni, van benne mar egy csomo idő. Aki csak delutan kerul gepkozelbe, azoknak mindig 1000 feletti varakozasi lista volt.
Ma este 6 utan erek haza, kb eselytelen lesz jatszanom.

Jut eszembe kiprobaltam a heavy pancelt lecsereltem lightra, valami kis kopenyre, meg papucsra. Tenyleg (amugy irja is) megugrott a sebzes 20%-al. :C es sikerrel ugraltam el tegnap Simon Grey elől. Persze egyszer ha betalalt akkor rozsaviz, de jobban birtam, mint a heavy cuccokkal. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#884) MarkusSchulz válasza Laraxior (#883) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Én már beállítottam a távoli bekapcsolást és a távoli vezérlést mobiltelefonról, ezért már időben betudok csatlakozni, így mire hazaérek már játszhatok is, csak egy ötlet mindenkinek :)

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#885) Ellia válasza Laraxior (#883) üzenetére


Ellia
addikt

17:20-kor álltam be a sorba ~550-es volt (Harmonia).

(#886) Laraxior válasza Ellia (#885) üzenetére


Laraxior
titán

Én 18:00-kor, 320, negyed óra alatt lement 200-ra.
Még a végén elégedett leszek. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#887) Laraxior


Laraxior
titán

Ott annál az Obeliszknél ha nálam vannak az összetevők, akkor össze tudom magamnak hegeszteni automatikusan az Azoth Staffot? Mert a cuccok ugyan megvannak már :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#888) Ereshkigal válasza MarkusSchulz (#884) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Anno wow classic startnál erre is azt mondták, hogy ejnye-bejnye, ban lesz. De nem lett. :D

(#889) kicsako válasza Laraxior (#887) üzenetére


kicsako
őstag

Story Q fog odavezetni, és aközben kell majd megcsinálni.

(#890) Laraxior válasza kicsako (#889) üzenetére


Laraxior
titán

Ha jol latom ez a halászos is pont ahhoz kapcsolódik. Legalabbis remelem, kulonben az eletbe nem lesz olyan botom. :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#891) DrTechnoid válasza Ereshkigal (#888) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Azt mondod hogy ha én az általam használt távoli asztal programmal (az esetemben Paralells Access) elindítom a játékot amikor megyek haza melóból, az valahogy kiderül az Amazon számára? Kétlem.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#892) Ereshkigal válasza DrTechnoid (#891) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem, azt mondom, hogy a Blizzard ezt mondta 2 éve. :) Mármint, hogy ha elindítod és távoli asztallal belenyúlkálsz, hogy ne dobjon ki.

[ Szerkesztve ]

(#893) Semin válasza Ereshkigal (#892) üzenetére


Semin
senior tag

A távoli asztallal nem tudnak mit kezdeni. A macrokat is csak azért tudják fogni mert ismétlődik séma szerint. Ha olyan makrót írsz amiben van random ugrás, mozgás stb azt nehéz megfogni. Majd a jelentősége is lecseng a sorok eloszlásával.Bár én még sort sem láttam 20 óra játék alatt. A kulcs hol kezdesz :)

[ Szerkesztve ]

(#894) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#895) duvi válasza BoneDragon (#894) üzenetére


duvi
nagyúr

Thx :R

(#896) hunvarlan


hunvarlan
aktív tag

Én ma döntöttem hogy a 18as karimat ott hagyom mert egyszerűen nem tudtam játszani. 5 elött sosem érek haza és mindig 800-1000es sor volt egyszer kivártam a 620as sort 2óra 25 perc volt sajnos erre nincs időm szóval inkább ezt csinálom. Maga a játék félelemetesen jó lett nem gondoltam volna hogy ennyire le fog kötni.

(#897) duvi válasza hunvarlan (#896) üzenetére


duvi
nagyúr

Miért nem transfereled a jelenlegi karidat? Elvileg ezen a héten aktiválják a free transfert.

(#898) kicsako válasza duvi (#897) üzenetére


kicsako
őstag

+1. Érdemes még várni egy kicsit

(#899) Rendo84 válasza duvi (#897) üzenetére


Rendo84
senior tag

Én azért ennek annyira nem örülök, mert olyan EU szerveren vagyok, ahol a 3 nap alatt kb 6x léptem be és egyszer sem kellett még várni.
Ezzel azt fogják elérni, hogy minden szerveren sorok lesznek. Lehet nem több ezres, de a pár száz is már kellemetlenséget fog okozni. Így nem csak a fele játékos állomány hanem mindenki elégedetlen lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#900) Ellia


Ellia
addikt

Mentem ma 2 armine-t, az elsőben, mint kés a vajban haladtunk, a második már inkább káoszos volt. A tankunk nem tankolt, a heal is akadozott, de valahogy így is lement. Azért vicces, hogy az emberek nem mernek kérdezni, hogy most mit kell csinálni... :(

Viszont elég uncsi egy dungeon. Gondolom a több is hasonló lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.