Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Ellia


Ellia
addikt

Harmonián is sokan vannak, reggel random kiválasztva kezdtem ott egy karaktert. Vannak "általunk" foglalt területek is szépszámmal (maruder). Meg persze sor... :D ~800-as jelenleg.

(#752) Hexarius


Hexarius
kezdő

Lag detected folyamatosan a Vineta szerón. Valamit csinálnak vagy valami más problem lehet? Másik szerveren egyszer, ha volt ilyen, de nem dobott ki soha.

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#753) Mizol29 válasza Ellia (#751) üzenetére


Mizol29
senior tag

Az egyik ismertebb magyar streamer játszik azon a szerón, az általa verbuvált emberekkel. :)

(#754) jano1102


jano1102
csendes tag

Az előbb seggbelőttem egy farkast. Az ürge, aki közelebb volt hozzá éppen bányászkodott és őt támadta meg. Csak nekem működik ez a szivatás? :)

(#755) l.skywalker válasza Hexarius (#752) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én csak a karaktert csináltam meg rajta. Nem hiszem, hogy a szerver lenne lagos. Ez is EU-s.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#756) Hexarius válasza l.skywalker (#755) üzenetére


Hexarius
kezdő

Másoknál is előfordult. Kitöröltem az új karit aztán csináltam még egyet és most jó. Nem tudom mi lehetett. Itt is van valami nagyobb Magyar company valami Kerekasztal. Félek valami influenszer e-pénisszel. xd

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#757) Rendo84


Rendo84
senior tag

A játékban mi az elérhető legmagasabb szint? Ha jól láttam 60 lenne?

(#758) Hexarius válasza Rendo84 (#757) üzenetére


Hexarius
kezdő

Karakter szint 60. Trade Skill (Favágás, bányászat, craft stb.) az 200.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/c/Hexarius

(#759) Laraxior


Laraxior
titán

Reggel 5-kor elindítottam a játékot, olyan délután 2 körülig bírtam.
Gondoltam kilépek, kicsit molyolok, közben megjött a rendelt SSDm, ezért még a Windowst is újrahúztam, kivártam az 1000-es sort. Elkezdtem eladogatni a cuccaimat, erre dob egy crash-t... :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#760) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#761) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Na végig vittem Kena-t, nagyon jó kis játék volt. :K
Jöhet a New World.

(#762) Laraxior válasza BoneDragon (#760) üzenetére


Laraxior
titán

Az nem nagy baj, mert hegyekben alltak az emberek a szikla toveben futva... :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#763) BoneDragon válasza Laraxior (#762) üzenetére


BoneDragon
veterán

Már vannak botok is ahogy néztem videókat... Remélem most ez náluk a prioritás a szerverek rendberakása után, különben rengeteg ember fog lelépni.

(#764) Laraxior válasza BoneDragon (#763) üzenetére


Laraxior
titán

Legalabb lesz hely ;] :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#765) CactuS válasza BoneDragon (#763) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De a bot mit csinál? Elég komolex ebben a játékban farmolás, mert nagyon gyorsan életed a súlyhatárt, plusz a node/oreok se rgy helyen vannak és változik a méretük is. Ha meg a nodera sétál a bot, akkor nem fogja tudni kiszedni.

Mondjuk igény az biztos lesz botokra, mert rengeteg nyersanyag kell és némelyiket elég trükkös megszerezni.

Afk futást láttam én is rengeteget, lehet közel se lenne ennyie problémás a bejutás, ha nem tartaná bent a karakterét egy csomó ember afk közben. De talán jövő héten változik majd, nálunk a company vezetősége is pedzegeti, hogyha nem változik a dolog, akkor lépünk a szerverről.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#766) l.skywalker válasza CactuS (#765) üzenetére


l.skywalker
félisten

Bent tartja őket a játékban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#767) Ellia válasza BoneDragon (#760) üzenetére


Ellia
addikt

Erre írták a chaten, hogy lehet macrozni jó pár dolgot és ki van kerülve... Remélem a macrokat is tiltják majd.

(#769) CactuS válasza duvi (#768) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem lett jó a linkelés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#770) duvi válasza CactuS (#769) üzenetére


duvi
nagyúr

(#771) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Aki vineta-ra jönne, van egy 50+ magyar guild covenant frakció. Akit érdekel írjon rám, ingame (Mad Foxxy) vagy itt.
Sor nincs.

(#772) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Hol lehet megnézni a notification log-ot , gondolok itt arra például hogy elsütöttél egy itemet a market-on , felugrik 2 másodpercig hogy eladtad, majd pediglen az enyészeté lesz az üzenet. Áttúrtam a menüt, de nem találom.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#773) Laraxior


Laraxior
titán

Vett mar valaki hazat a varosban? Van valami elonye? :U
Mert azt latom lehet csinos kis asztalkat, meg szekecsket craftolni, de ha ugyis mindig setalgatni kell, akkor tok felesleges, en pl alig vagyok a varosban (meg a jatekban is, de az mimdegy :DDD)

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#774) Ereshkigal válasza Laraxior (#773) üzenetére


Ereshkigal
őstag

(#775) Laraxior válasza Ereshkigal (#774) üzenetére


Laraxior
titán

Koszi, asszem erre nem lesz szuksegem. :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#776) Laraxior


Laraxior
titán

Csimalok egy kuldetest, fel kellett mennem a hegytetore, ott gyujteni ectoplasmat a szellemektol. Ez meg is volt. Ahogy beertem a helyre, egybol sotetseg lett. Van fent egy templom meg par haz.
Masodik feladat valami feljegyzeseket kell keresni, de dugig van a hely lvl23-24-25-os farkasokkal, en meg csak 22 vagyok, igy annyira nem vicces ott kovalyogni.
Namarmost talaltam ket cetlit is, az egyiket a templomban az oltaron, a masikat feljebb egy hazban, de istennek nem akarta beadni, elbaltaztam itt par orat, de nem lett meg.
Megcsinalta mar valaki ezt? :F
Ma gondolom mar nem tudok belepni, igy figalmam sincs ki adta a feladatot, majd holnap reggel.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#777) Mad_Wolf válasza Laraxior (#776) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Keress rá a quest nevére youtube-on. Lesz hozzá tuti video

(#778) Laraxior válasza Mad_Wolf (#777) üzenetére


Laraxior
titán

Meg is van, az egyik sirkonel van meg egy papir. :W
Csak 850-en vannak elottem :DDD
Mindegy, holnap belepek megint reggel 5-kor, aztan bent hagyom egesz napra. ;]

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#779) duvi válasza Laraxior (#778) üzenetére


duvi
nagyúr

"holnap belepek megint reggel 5-kor, aztan bent hagyom egesz napra."
Csak óvatosan!

(#780) Laraxior válasza duvi (#779) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, én nem... Nem lesz semmi dolgom egész nap, max kajálni ugrok ki. :DDD
Egy szabadnap... :B Utána megint a franc se tudja mikor lesz legközelebb. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#781) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Én egy low pop serveren inditottam kakraktert: Vanaheim Vox. Ahogy nézem már ez is medium. :D
Ezeknek a frakcióknak van valami értelme? Van valami oldal ami összefoglalja ezeket? Meg ide is kellene összefoglaló, ha valaki érzi magában az erőt.

(#782) Rendo84


Rendo84
senior tag

Szeretnék elkezdeni most egy karaktert és még nem tudom hogy a Rapier mellé Bow, vagy Musket legyen a távoli fegyverem. Több videót néztem, de nekem úgy tűnik pvp és pve-re is mintha a Bow hatékonyabb lenne? Főleg amiatt mert gyorsabb, mobilisabb (kivéve távoli célpontok ellen). Inkább pvp-s karaktert szeretnék egyébként. Cáfoljatok meg nyugodtan ha lehet, mert valahogy akkor is a Musket szimpatikusabb lenne nekem. :)

Másik dolog pedig olvastam hogy ha Light Armort használsz, akkor 20% sebzés bónuszt kapsz. Több helyen is láttam, hogy Light és Medium felszerelést is vegyesen használnak, hasonló jellegű karaktereknél. Nem értem ezt a részét, hogy milyen feltétel mellett teljesül csak és mikor nem ez a 20%-os bónusz? :R

[ Szerkesztve ]

(#783) duvi válasza BoneDragon (#781) üzenetére


duvi
nagyúr

"Ezeknek a frakcióknak van valami értelme?"
Igen, kimondottan számít, hogy melyik frakcióhoz tartozol. Az aktuális megyét uraló frakció tagjai különböző bónuszokat kapnak.

(#784) savior válasza Rendo84 (#782) üzenetére


savior
őstag

Belekell ferni a sulykorlatba.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#785) duvi válasza BoneDragon (#781) üzenetére


duvi
nagyúr

Frakciók területi bónuszai leírás a BA jóvoltából.

(#786) Laraxior


Laraxior
titán

Érdekes... bejutottam megint, 20 perc után crash...
Indítottam egy másik karaktert US szerveren, megy hiba nélkül... :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#787) CactuS válasza duvi (#785) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tényleg, BA bukta a reggeli wart? Még mindig 1100an vannak előttem, szerintem ma már nem lesz ebből játék, elengedem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#788) CactuS válasza Rendo84 (#782) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én Musket/Rapiert használok, rapier mellett a Musket gyengébbnek tűnik jóval DPSben. Ami előnye van az az, hogy egyrészt sokkal gyorsabb a lövedék és sokkal kisebb az esése, mint a Bow esetén. Ha mass PVP van, akkor azért a Powder Burn és Shooter's stance nagyon jól jön, utóbbival jól lehet sorozni. Illetve én szeretem a sticky bombot is.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#789) Ellia válasza CactuS (#788) üzenetére


Ellia
addikt

Viszont, ha jól célzol és sikerül fejeseket osztanod akkor nagyon erős.

(#790) CactuS válasza Ellia (#789) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, bár egy glass nuker firemage szerintem jóval több dmg-et kitol.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#791) duvi válasza CactuS (#787) üzenetére


duvi
nagyúr

Nem. Mindet megnyerték. Két saját területet, illetve egy szövetségesét sikeresen megvédtek. Ezen kívűl segítettek egy másik magyar guildnek egy támadásban, ami szintén győzelemmel végződött. Ezzel most a Muspelheimen jelenleg 5 magyar guild által birtokolt terület van. Három Covenant és két Synicate.

(#792) Ellia válasza CactuS (#790) üzenetére


Ellia
addikt

De az inkább aoe nem? Vagy a fire staff 1v1-re is jó?

(#793) kozi71


kozi71
senior tag

Sziasztok!
Tegnap nálam is volt két hiba. Vicces, hogy a két béta tesztelős alkalommal mikor lehetett játszani sosem volt semmi gondom.
Most egyik várfalba akadt bele a karakterem. Csak ide oda tudtam menni falon belül. Még jó, hogy gondoltak erre, és van a menüben egy olyan lehetőség ami elteleportál majd vissza ugyan oda.
A másodiknál meg mikor le akartam adni a küldiket a frakciós nőnek, elkezdett remegni a kép majd kilépet a frakciós menüből.
Aztán már gyártani sem tudtam fegyvereket. Ezen csak a kilépés, és újra vissza segített.
Ettől függetlenül továbbra is tetszik, két nap alatt 26-os lettem. Pedig szinte csak fát vágtam, illetve gyűjtögettem ezt azt amiből jó áron gyártottam dolgokat.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#794) CactuS válasza Ellia (#792) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alapból a legtöbb sebzése ugye aoe, de nézd meg pl. ezt a srácot: [link]. Én nem vagyok egy mágus barát, de erősen gondolkozom rajta, hogy kipróbálom majd ezt a kombót.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#795) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Tegnap azert beletoltam 5 orat, rohadt lassu a fejlodes. Terulet egyik vegebol a masikba csikicsuki questek vannak raadasul mire odaerek fel ora, mert kivagtam kozbe 200 fat meg kiszedtem 500 gazt. :D El leszek vele egy darabig...
Amugymeg durvan jol fogy a jatek.

(#796) kozi71 válasza CactuS (#794) üzenetére


kozi71
senior tag

Pedig jó az. Én is ilyen karaktert tolok most. Csak a másik fegyóval nem a tűzlabdással.
Közelharcba nem szabad keveredni, mert ha csak rád néznek már véged is.
De szórakoztató messziről intézni a dolgokat. Nekem a ruházatomat kell kicsit fogyasztanom mert elmásztam közepes felé. Úgy meg már nem olyan gyorsan mozog.

BoneDragon: Maradj a városod közelébe. A küldik pénz hoznak inkább. De a városi küldik XP-t. Azzal jobban fejlődsz. mindig nézd mikor felvállalod, hogy 1300 körüli legyen, de vannak 3500-sok is. Az is igaz a pénz meg az eszközök fejlesztésére kell. Szóval kell egy közép út.

[ Szerkesztve ]

high tech, low life

(#797) CactuS válasza BoneDragon (#795) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én először minden questet megcsináltam, aztán el is maradt a fő küldetés szinte a sok mászkálásban. Így nálam az alap a 3 faction quest + main quest, amíg ~azonos szinten van, mint én, utána town board questek csak. A sok quest eléggé időrabló, főleg az elején, amikor még nincs elég matid teleportálni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#798) CactuS válasza kozi71 (#796) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Glasscannon Musket/rapierel vagyok, tudom miről beszélsz. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#799) Ellia válasza CactuS (#797) üzenetére


Ellia
addikt

Tegnap rohangáltam a Staff-os küldi miatt, 22 voltam mikor elkezdtem 14-es szintűtől... A sok rohangálás volt benne, viszont közben rá vagyok kényszerítve, hogy a 3 kezdő zónát megismerjem. Meg ahogy én játszok, hogy óóó ott van valami megyek és megnézem, ergo az egyenes vonal nálam nem létezik.

Utoljára ilyen a gw2 megjelenésekor volt :)

(#800) BoneDragon válasza Ellia (#799) üzenetére


BoneDragon
veterán

Igen, eléggé érződik a GW2, de abban jobban meg van oldva ez a része. Szerintem.
Számomra nem érződött mmo-nak fejlődés közben, hiányoltam az eventeket, amiben az emberek groupokba szerveződnek. Inkább Rust (és társai) hibrid, csak építkezés nélkül.
Mindenből merítettek egy kicsit, ennek ellenére élvezhető a játék, de hosszabb távon nem fogja lekötni az embert.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.