Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) BoneDragon válasza Semin (#1849) üzenetére


BoneDragon
veterán

En mar 1 honapja nem logoltam be, csak figyelem a topicot. Lassan mar en is ott tartok, hogy vegleg bucsu. Kar erte, kivalo ugynok volt.

(#1852) l.skywalker válasza BoneDragon (#1851) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én pont így vagyok sajnos

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1853) mikromanus válasza DrTechnoid (#1847) üzenetére


mikromanus
veterán

miner / skinner / harvester /lumberjack set darabjai dropok csak. Nem craftolhatóak. Mindig ugyanaz van rajtuk (ugyanaz a set stat, az adott gathering luck bónusz). Emellett leather armorok, de light-os a súlyuk.

Craftolhatsz hasonlót "normál" súlyon, vagy eshetnek olyan vértek is amin rollol a reinforced miner/skinner/stb luck. Craftnál egy jellemzőt charmmal leköthetsz. Az mindenképp rajta lesz az itemen. Ez az egy jellemző lehet egy adott stat, vagy épp ez a gathering luck is. Kék itemen lesz egy socket is emellé. Ha mázlid van és epic/lila lesz, akkor még egy jellemző rollol, ami lehet akár luck is. Ha 600-as itemet craftolsz az "sárga" lesz és lesz még egy (harmadik) nem stat jellemző is rajta. De 600-ashoz elég sok dolog + szerencse is kell már craftnál (200-as crafting szint, teljes crafter armor set a szint növeléshez, amulet, food buff, 3 nagy trófea és így is random. Az is növeli a szintet ha jobb minőségű anyagból craftolod. Csak az rohadt drága a maxos szinten. Az alsó határt még town projekt is feljebb tolhatja egy picit)

Használhatsz azoth-ot is arra, hogy növeld az esélyét az item minőségének és rollolási esélyeinek növelésére.

Kb ennyi. :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#1854) Laraxior


Laraxior
titán

Ahh.. reggel 9 óta kopácsolok, mint egy harkály... :DDD
140-ről indultam.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1855) Rendo84 válasza Laraxior (#1854) üzenetére


Rendo84
senior tag

Az nem semmi grat. :)
Amúgy a Wyrdwood tree-k jóval több xp-t adnak ilyen szinten érdemesebb azt farmolni, sokkal gyorsabb.

(#1856) duvi válasza Rendo84 (#1855) üzenetére


duvi
nagyúr

Kár, hogy kivették a farkasnyúzást, mert azokkal lehetett a leggyorsabban húzni. Mondjuk nem értem, hogy ezt miért kellett? :(

(#1857) l.skywalker válasza duvi (#1856) üzenetére


l.skywalker
félisten

Hogy mit vettek ki? :F

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1858) duvi válasza l.skywalker (#1857) üzenetére


duvi
nagyúr

Úgy tudom, hogy már nem lehet "megnyúzni" a "fa farkasokat".

(#1859) Laraxior válasza duvi (#1858) üzenetére


Laraxior
titán

Igen, valamelyik nap említettem, hogy bugos, de akkor úgyfest, hogy nem bug... csodás, pedig azok adtak valami esszenciát is, ha jól rémlik lvl5-ös, rózsaszínt. Majd 125-ös arcanával lehet craftolni. :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1860) whitezo88 válasza duvi (#1856) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Szerintem a leggyorsabb a Restless Elit területen a főbejáratnál lévő wyrdwoodok szedése gyorsabb mert egy helyen van mind nem kell respawnra se várni és nincs agyonfarmolva.

(#1861) duvi válasza whitezo88 (#1860) üzenetére


duvi
nagyúr

Ott nem iron woodok vannak a templom bejáratánál? Amíg azokat nem vágjuk ki, addig nem is lehet bemenni az ancientekhez. Úgy emlékszem, hogy az itteni kijáratba vannak wyrdwoodok, de ezekhez keresztül kell verekedni az eliteken.

(#1862) whitezo88 válasza duvi (#1861) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Egyik oldalt Iron másik oldalt Wyrd illetve az alsó teraszon alatta még 2 helyen is. Körbe lehet ugrálni, nem kell kiszedni az Ironwoodot.

[ Szerkesztve ]

(#1863) duvi válasza whitezo88 (#1862) üzenetére


duvi
nagyúr

Ja ok, köszi az infót! Úgy emlékeztem, a wyrdwood csak kijárat és lentről nem közelíthető meg.

(#1864) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Some New World Servers Are Time Traveling, And It's Causing All Sorts Of Issues - GameSpot

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1865) l.skywalker


l.skywalker
félisten

New World Update and Server Downtime Schedule Today (November 23) (dualshockers.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1866) Laraxior válasza l.skywalker (#1865) üzenetére


Laraxior
titán

15:00-tól elvileg, de engem csak most dobott ki... még pont behúztam a lvl200-as loggingot :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1867) Laraxior


Laraxior
titán

A fiúk nem nagyon ismerik az órát... :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1868) l.skywalker válasza Laraxior (#1867) üzenetére


l.skywalker
félisten

Állításuk szerint már készen vannak:
[Downtime] Addressing Various Issues 6:00 am PT - Official News / Official News - New World Forums

Ami érdekes lehet a mai tevékenységből:

Housing Taxes Temporarily Reduced:
To address the recent issue regarding duplications and exploits, we have temporarily lowered the weekly housing taxes by 90% until our monthly December update. We want to say thank you and we are sorry to our players who have been impacted by the recent issues. Company income from home ownership has been also raised to prevent loss of income during this period. This is a portion of additional compensation we will be rolling out in future patches.
Thank you for your patience and understanding.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1869) Ereshkigal válasza l.skywalker (#1868) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nyalják meg, tegnap fizettem be a 3 házat. :D

(#1870) Laraxior válasza l.skywalker (#1868) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem sikerült másik városból vásárolnom, úgy, hogy nem kellett odautazni, ez nem tudom mikori ficsőr, de elég szimpatikus.
Házam nincsen, úgyhogy nem érint, de olvastam, hogy írták mások is :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1871) duvi válasza Ereshkigal (#1869) üzenetére


duvi
nagyúr

Én is tegnap fizettem be a házadót :D
#1870 Laraxior
Az előző patchben került be. Azóta alapból be van kapcsolva az összes AH kínálatának a mutatása, illetve bármelyik AH-ból vásárolhatunk már a helyszínen.

[ Szerkesztve ]

(#1872) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Reggel 8-tól megint három órás leállás minden régióban [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#1873) Laraxior válasza l.skywalker (#1872) üzenetére


Laraxior
titán

Még jó hogy dolgozom, gondolom mire hazaerek csak megy mar.. Meg a kesest is beleszamolva :D
Kar, hogy fogyatkoznak a jatekosok, nekem bejovos a jatek.
Mondjuk a minap egy fel napot orichalcum kopacsolassal toltottem, 2000-et kiszedtem, de egy darab void ore sem esett. Pedig aktivaltam a bonuszokat is. Vegulis elvagyok nelkule is :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1874) Synaptic


Synaptic
senior tag

Nem tudom hogy egyes területek miképpen , milyen mértékben buffolják az alliance hp jét , de azt vettem észre hogy "valami nincs rendben. Vasárnapra eltűnt kb 1500 életem (7300 lett) , Hétfőre ez 7680 ra módosult és kedden patch után visszaállt a régi 8800 ra. Egyedül játszottam minden kaja pia nélkül.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1875) Laraxior válasza Synaptic (#1874) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is mindig ugral, mar megszoktam. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1876) Rendo84


Rendo84
senior tag

A piacon belül My Orders/ Completed listáját hogy lehet törölni? Eddig úgy működött hogy ha megnéztem, utána pár óra után kitörlődött. Mióta frissítés volt, azóta minden látszik egyben. Ez így jó is volna, ha időpontot is mellékelnének tételenként mikor mit adtam el. Így elég nagy a káosz, mert ha 1 nap után belépek, az adott napon eladott tételeket nem látom mit vittek, mert összemosódik az egésszel. A eladási lista egyre csak bővül, így pedig nem lesz infóm a legutóbbi eladásokról.

(#1877) Laraxior


Laraxior
titán

Mivaaa'.. még mindig maintenance? :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1878) Synaptic válasza Laraxior (#1877) üzenetére


Synaptic
senior tag

Már megint.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1879) Laraxior válasza Synaptic (#1878) üzenetére


Laraxior
titán

De csak az EU-n ahogy látom.. csodás. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1880) l.skywalker


l.skywalker
félisten

(#1881) Laraxior


Laraxior
titán

Tudtam, hogy meg kellett volna vennem az Age of Empires 4-et leakciózva.. most lenne mivel játszani :DDD ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1882) Ellia válasza Laraxior (#1881) üzenetére


Ellia
addikt

Games pass-ban benne van :)

(#1883) duvi válasza l.skywalker (#1880) üzenetére


duvi
nagyúr

Eddig bíztam benne, hogy csak a kezdők bénázása "útkeresése" zajlik, de a mai produkciójuk után már én is tartok tőle, hogy rövidesen bedőlnek. Pedig nagyon tetszik a világ és az alapkoncepció :(

(#1884) DrTechnoid válasza duvi (#1883) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem is, a kezdetek óta toljuk irl cimborákkal, kár lenne érte ha már be is csuknák a kapukat most hogy mindegyikünk elérte a 60at.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1885) Laraxior válasza DrTechnoid (#1884) üzenetére


Laraxior
titán

Be nem fogják csukni, de annyira le fog csökkeni a játákosállomány, hogy elég lesz pár szerver ezekkel a 2500-as férőhelyekkel... :(
Most komolyan, mit lehet egész nap tökölni egy olyan játékkal, ahol pont az idő a lényeg... :( :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1886) whitezo88 válasza duvi (#1883) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Bár még mindig kisebb a baj mint amit Bethesdáék a FO76-al csináltak.

Az viszont fontos hogy mivel nem havidíjas, kompenzáció sem lesz, WOWban elhúzódó MT után mindig jóváírtak valamennyi napot. Mondjuk ott nem droidok voltak a support mögött sem.

[ Szerkesztve ]

(#1887) duvi válasza whitezo88 (#1886) üzenetére


duvi
nagyúr

Remélem, hogy összekapják magukat, de a jelenlegi tendencia nem ezt mutatja. Én szurkolok nekik!

(#1888) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez már kezd tényleg olyan lenni mint egy bohózat :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#1889) Synaptic válasza whitezo88 (#1886) üzenetére


Synaptic
senior tag

Szerintem most elég nagy dilemma előtt állnak . Néhányszáz (ezer ) embernek random 50-300K gold került az accountjára. ezek a "szerencsések" kisebb szervereken felvásároltak szinte mindent és 5-6x os áron rakták vissza. Vagy mindenki rollback vagy mindenkinek arany , de ennek is súlyos következménye lesz.

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1890) duvi válasza Synaptic (#1889) üzenetére


duvi
nagyúr

Csak rollback lehet ebből. Ez a kisebbik rossz. Remélhetőleg több napra visszamenőleg is van mentésük!

(#1891) #65537792 válasza duvi (#1890) üzenetére


#65537792
törölt tag

Most megint valami gold dupeolás volt a napokban vagy mi?

(#1892) Synaptic válasza duvi (#1890) üzenetére


Synaptic
senior tag

Tegnap este voltam először dynasty ban ne mááá :)

cyberwarfare Egy "kis" szerver oldali technikai malőr.

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#1893) Semin válasza whitezo88 (#1886) üzenetére


Semin
senior tag

A F76 3 éve megy, folyamatosan új contentek és javítások érkeznek. Már kint vannak a 2022-23-as tervek és mindez teljesen igyen. Folyamatos a viszajelzés alapú fejlesztés.
Stabil játékos bázisa van, ami nem mellesleg az egyik legjobb közösség amit valaha láttam.

Kíváncsi leszek ehhez képest hol lesz a NW 3 év mulva?

[ Szerkesztve ]

(#1894) duvi válasza #65537792 (#1891) üzenetére


duvi
nagyúr

Kompenzálni akartak néhány játékost és véletlenül megszaladt a ceruza. Több százezret utaltak át egy csomó játékosnak, akik egyből rávetették magukat az AH-ra és mindent felvásároltak. Ezért nem lehet egyszerűen visszavenni a kiosztott pénzeket, mert egy csomóan már elköltötték és/vagy árukba forgatták.

(#1895) #65537792 válasza duvi (#1894) üzenetére


#65537792
törölt tag

Miért csak pár? Miért nem mindenki? Közvetett módon mindenki károsult aki tisztességes. Én sem rohangálok voidbentben meg nincs a real estate mogul acsi.

(#1896) whitezo88 válasza #65537792 (#1895) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Senki se tudja biztosan mi volt a szándék, valószínüleg a housing tax körüli hercehurca, meg sok szerver időutazott a költségekben.

(#1897) Ellia


Ellia
addikt

Nagyon megy a szakadék felé... Vagy lelövik hamarosan, vagy lesz egy ffxiv-es feltámadása.

(#1898) duvi válasza #65537792 (#1895) üzenetére


duvi
nagyúr

Azoknak akartak kárpótlást, akik az ideiglenes házadó csökkentés előtt már befizették az adókat.

(#1899) Laraxior


Laraxior
titán

...és miért csak az EU centralon? Mert a többi meg megy...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#1900) whitezo88 válasza Laraxior (#1899) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mert ott kaptak Coint

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.