Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2369) Laraxior válasza CactuS (#2366) üzenetére


Laraxior
titán

Most dobott le. Majd holnap ugy csinalom, hogy delutan 1-2 korul ujrainditom, hogy ne legyen gondja. Bar szerintem az a 2750 ember sok a szervernek.
Van ahol be is esik az FPS, még a szokasosnal is jobban.
Szerintem azt a 28€-t megérte, akinek mar megvan az alap es tetszik neki.
Sztorit jol le lehet nyomni, de tul sok uj cucc kerult bele, még nem jutottam el mindenhova, csak a fő szálat fejeztem be. Igazabol a felszerelest probaltam osszeszedni magasabb gear scorera, de valahogy most nem adja annyira, mint ptrben, mindegy vegulis 690el mar siman vegig lehet szaladni az expedicion is.
A Chameleon bazi idegesito es nagyon eros lett, mellette egy mammut siman gyenge. :(
A regi teruletekre viszont jobbak a wardos cuccok, mint anelkul. Legalabbis most ugy tunik. Lehet hogyha meglesz a GS700, akkor mashogy fest. Még sok ruhat kell beszerezni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.