- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- bambano: Bambanő háza tája
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- 04ahgy: A múlt, a jelen, a jövő.
- A lány, aki átformálta az életem 2
Új hozzászólás Aktív témák
-
bukshyHUN
újonc
Azert kerdrztem mert talaltam ketto olyan palyat is amin 4500-6000 kozott lehet csinalni es csak 1 benzint lő el. En azt hittem tudtol ennel jobbat ezert is kerdeztem
-
bukshyHUN
újonc
Sziasztok
Melyik palya ismetlesevel tudom a legtobb penzt osszedriftelni/nitrodriftelni?
Legyszi irjatok tippeket,
Koszi,
Hunor -
bukshyHUN
újonc
sziasztok,
van pár kérdésem, ti profik vagytok ezért kérlek válaszoljatok ezért majd egy nap én is olyan lehetek mint ti
most értettem meg mi az a lose to win stratégia.
ti hol csináljátok? mennyit csináltok? melyik pálya az? hogyan szedtek össze többszázekreket 1-1 fejlesztésre?
én még csak 64 es vagyok, de szerencsére pont a Ford GT előtt kezdtem újra okosabban így azt elég keményen hoztam el.
kérlek írjatok.
köszi,
H -
bukshyHUN
újonc
Valaki egy videot feltesz h h csinaltok 2.8k pluszot az event day 1 masodik futaman?
-
bukshyHUN
újonc
Egyebkent durva, h sokkal tobb penzt csinal az EA egy "ingyenes" jatekkal mintha kiadna egy NFS pc set penzert
-
bukshyHUN
újonc
Es a foliak mennyire szarok. A nfs underground szintet sem utik
-
bukshyHUN
újonc
A Blackridge Rivalt ilyenkor meddig szamolja? Rohadt unalmas igy.
Egyebkent megosztok egy sztorit, mert kicsit csalodtam.
Pont a ford gt elott jopar nappal toroltem magam es kezdtem neki megint, hogy meglegyen a sok elpazarolt gold, es jott is ford gt. Bele is adtam mindent, 7csillagig felnyomtam es meg az event alatt felfejlesztettem a kocsit 6csillagosan maxra mindenbol 801 pr a vege. Szenvdtem vagy 2hetet mire ezutan elertem a lv60 at h megint tudjak menni vegre a szuperkocsimmal es elkell h mondjam, h baromira nem vagyok elegedett. A zoldes versenyeken is csak ugy konnyu nyerni, h ha tokeletesen startolok. Maskepp vagy nem, vagy rohadt nehez nyerni. Pedig en arra vagytam h ezzel a kocsival fejezem be ezt az egeszet
Ami meg jo, h mivel 7 csillGos, ezert tudom meg fejleszteni egyet, amire mar szepen gyulik a cucc, de valahogy olyan a kocsi h 330 korul levan butitva es onnan alig gyorsul.
A 8csillGhoz meg 56 BP KELL, tehat az meg varat magara, nem akartam azert 100£ ot kiadni.
-
bukshyHUN
újonc
Sziasztok,
Olvastam a forumot de kb december vege ota jatszom, egyszer le is toroltem, h a sok aranyat amit noob koromban korokre elpazaroltam, mrgtartsam valami jóra.A kerdesem, h milyen logikát véltetek felfedezni a versenyek vegen a kartyakban?
En most a jobbra megy balra megy vagy maraddal gondolkodom, es ha jobbra megy az elso, akkor altalaban balra a masodik versenyen. Es altalaban 3 verseny alatt nem fordul elo mind3 lehetoseg. Igy azert kicsivel jobban talalok el a kartyakat mint a 33%.
Ti ?
Új hozzászólás Aktív témák
- Egyéni arckép 2. lépés: ARCKÉPSZERKESZTŐ
- BestBuy topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Battlefield 6
- One mobilszolgáltatások
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- E-roller topik
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Akciófigyelő: Megnyílt a Xiaomi hivatalos magyar webáruháza
- Internet Rádió építése (hardver), és programozása
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A25 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iKing.Hu - Apple iPhone 14 Pro Max Stílusos erő, Pro kamera rendszerrel! 128GB - 3 hónap gari!
- ÁRCSÖKKENTÉS MSI Z77 MPOWER Alaplap eladó
- Samsung Galaxy Tab S8 / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12 HÓ Garancia
- Bomba ár! Dell Latitude 5410 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 14" FHD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: FOTC
Város: Budapest