Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29601) hitman77 válasza Sh4rk (#29592) üzenetére


hitman77
senior tag

Végül Grey lencse lett belőle. A másikat fel sem tudtam próbálni, így látatlanba még ha el is tudok álni a vásárlástól, akkor sem mertem megrendelni.

(#29602) radi8tor válasza harryls (#29600) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem teljesen helytálló választ kaptál. Vaterát, Olx-et, stb-t kell perelni, hogy hamisítványokat árusítanak rajta. De gondolom nem fogjuk mi perelni, ha Oakley-nek sincs ez érdekében.

⭐ Stella

(#29603) bbuffy válasza radi8tor (#29602) üzenetére


bbuffy
senior tag

Oakley nem fog, mivel kis piac ez nekik. Akkora hitelrontás se törtėnik hogy megszenvedje a cég.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#29604) harryls válasza radi8tor (#29602) üzenetére


harryls
csendes tag

Vatera, Olx stb-t minek perelni, nem napszemüveg szakértők ülnek ott, szvsz kivédheti azzal hogy nem ért hozzá. Óránál neccesebb, 1 miilió ft-os óra 30e-ért, azért ott lehet sejteni hogy fake.

bbuffy Az oakley valszeg nem fogja egyesével az eladókat abajgatni, neki eleve a gyártókat kellene fülön csípnie, azért elég jelentős mennyiségben készülnek hamisítványok
Vaterán nekem be van állítva termékfigyelő, hegyekbe csak a hamisítványok jönnek :W

[ Szerkesztve ]

(#29605) Reignman válasza harryls (#29604) üzenetére


Reignman
aktív tag

Nem az a baj, ha valaki 1 milliós óra replikáját árulja 30e-ért, hanem ha ugyanazt 900 000ért...

(#29606) harryls válasza Reignman (#29605) üzenetére


harryls
csendes tag

Ebben igazad van, én csupán a hirdetési oldalak szakértelmére próbáltam rávilágítani. Miszerint egy hirdetést ellenőrző, engedélyező személy (ha egyáltalán van ilyen) egy NAV ellenőrzés során (ha egyáltalán van ilyen) :D mondhatja hogy egy oakley napszemüveg 25e-ért reális ár, de azt már nem igen tudná beadni hogy szerinte egy hublot karóra 30e.

(#29607) Altair77


Altair77
tag

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség: most érkezett meg ebayről a holbrook amit rendeltem és úgy néz ki minden fain viszont a száron nincs made in usa felirat ez a 3. oakleym és a másik kettőn van szóval nem tudom,hogy biztosan eredeti e(annak tűnik) bementem a lab-be ők is azt mondták,hogy rendben van de szeretném 100%-ra tudni mert ha nem eredeti akkor küldöm vissza.A pontos model: holbrook crystal black emerald iridium.
Ha valaki tudna ebben segíteni azt megköszönném.

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#29608) marilllyo válasza harryls (#29606) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem a vevő felelőssége éppoly számottevő. Az a minimum, hogy járjon utána. Megbízható eladót kell keresni. Vannak akkora nagy gagyerák kamu napszemcsik a neten 30.000+ pénzért, hogy aki egy ilyet megvesz az meg is érdemli.
Itt a vevő ugyanannyira hibás... az a minimum, hogy felpróbálod, ha már ennyit költesz napszemcsire. Személyes találkozót kell kérni. Pénz visszafizetési garancia....akármi. Ha nem megy bele akkor az már gyanús. Nem foghatod mindenkinek a kezét.
Jó ha eredetinek hirdeti az más tészta persze...de most nézd azt, hogy mennyi "converse chuck taylor" tornacipő kering a neten.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#29609) koxx válasza Altair77 (#29607) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mivel jó ideje Kínában készül az oakley így normális, hogy nincs benne made in USA felirat.

(#29610) Altair77 válasza koxx (#29609) üzenetére


Altair77
tag

Jó tudni mondjuk gyanús volt,hogy a dobozra az van írva,hogy az usában rakják össze akkor ezért! :)

''Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától''. /Dr. Johnson/

(#29611) radi8tor válasza Altair77 (#29610) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valaha ott rakták össze, a sivatagban.

⭐ Stella

(#29612) Sh4rk válasza marilllyo (#29608) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Jelentem ma másik kettőt töröltettem.. :-)

Az Oakley-tól még nem jött levél, de valamiért nagyon készségesen pár órás késésekkel törlik a hirdetéseket. Még 1x hangsúlyozom csak a kirívóan bunkó hirdetőket jelentem. Nem kibaszásból csinálom.

Jah tudom mit akartam.

marilllyo: Azért nincs igazad, mert ha ő azt írja oda, hogy oakley, és én megveszem 20000 Ft-ért. Akkor bizony az eladó rosszhiszeműen járt el és ezzel aránytalan haszonra tett szert. Ez büntetendő Magyarországon ...még!

2013 jan 1-je óta ha bizonyítható a rosszhiszeműség / csalás akkor összegtől függetlenül is indítható eljárás.

[ Szerkesztve ]

(#29613) marilllyo válasza Sh4rk (#29612) üzenetére


marilllyo
veterán

Ne érts félre...nem védeni akarom őket. Én is azt mondom, hogy menjen a p*csába az összes ilyen...aki eredetiként hirdeti. De hát a vatera...és a hasonló oldalak. Én elég sokat vaterázom...adok-veszek...és tudom..de tuti, hogy Ti is...,hogy ami túl szép, hogy igaz legyen az sosem az. Mindenki tudja, hogy egy ilyen napszemüveg általában 30.000 felett van. Ha te látsz egy makulátlant 15.000-ért akkor minden épeszű embernek gyanakodnia kell.
De te is tudod jól, hogy ez nem csak az Oakley szemcsiknél van így. RayBan-ből is csurig van a net kamuval. Converse cipők..(mondjuk azokat kipucolták az Ebay-ről). Megannyi óra...
A probléma az olyanokkal van..mint az egyik haverom...kinn volt Olaszországban...és mikor hazajött büszkén mutatja a Rolex óráját...,hogy egy utcai árustól vette...és sikerült neki 50 euróról lealkudnia 25-re....és, hogy milyen jó üzlet volt. Mondjuk azóta is tök boldog a "Rolex" órájával. Erre mit lehet mondani. :B

Aztán lehet, hogy csak én vagyok csóró az egész országban...és én vagyok olyan, hogy ha ennyi pénzt áldozok egy naphemire...akkor az olyan legyen.

Még egyszer megismétlem, teljesen egyetértek veled. :R Én csak azt próbáltam ilyen nyakatekerten kifejteni, hogy ha az emberek kicsit felelősségteljesebben vásárolnának...akkor hiába hirdetné valaki a kamu szarjait...a kutya nem venné meg tőle, és előbb vagy utóbb de elkopnának az ilyenek.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#29614) HyP3b0y válasza marilllyo (#29613) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

"Mondjuk azóta is tök boldog a "Rolex" órájával."

De lennék a haverod helyében :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#29615) marilllyo válasza HyP3b0y (#29614) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez...5 éve volt...és azóta is megy!

Vagy most a hipszter láz miatt ugye elárasztotta az országot a RayBan Wayfarer meg az Aviator. Minden tini abban rohangál. Szerinted hány százaléka eredeti? :DDD Sz*rnak rá :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#29616) Alpachino válasza HyP3b0y (#29614) üzenetére


Alpachino
veterán

"Mondjuk azóta is tök boldog a "Rolex" órájával."

Na pont ere mondják, hogy "boldogok a tudatlanok"....... :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#29617) HyP3b0y válasza marilllyo (#29615) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Mondjuk itt szerintem a RayBan nagyobb lehúzás, irreális egy ilyenért ennyit elkérni.
Ezek a szemüvegek ingyen sem kellenének. Vagyis de, eladnám és venném egy Oakley-t :D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#29618) bandus válasza HyP3b0y (#29617) üzenetére


bandus
veterán

én sokkal jobban szeretem a ray-ban szemüvegem, mint szerettem bármelyik oakleymat :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#29619) Alpachino válasza bandus (#29618) üzenetére


Alpachino
veterán

Én pedig pont fordítva vagyok ezzel....de ez egy ilyen játék :K

[ Szerkesztve ]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#29620) marilllyo válasza Alpachino (#29619) üzenetére


marilllyo
veterán

Nekem volt eredeti RayBan is meg kínai Ebay-es is. Bevittük optikushoz beméretni....és a lencsék között ....érdemi különbség nem volt. Meg hát innováció terén is....nem valami nagy szám. De engem jobban zavart, hogy....egyszerűen nem találtam olyan típust ami szerintem jól állt volna.

Most pl a Maui Jim új polarizált szemcsijeiben már látod az LCD kijelzőket. Oakley-nek ilyen nincs?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#29621) Alpachino válasza marilllyo (#29620) üzenetére


Alpachino
veterán

Nem tudom...én nem vagyok valami nagy szemüveg guru, :N csak szeretem a jó szemcsiket. Igazából három szemüveg márkával volt dolgom eddig . Rayban, Retro, és most 2db Oakley ( batwolf, monster dog ducati) de eddig ezek közül az Oakley viszi nálam torony magasan prímet...mondjuk a Retro után nem is lenne csoda :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#29622) Viry válasza HyP3b0y (#29614) üzenetére


Viry
csendes tag

Nekem is van egy Rolexem elcserélem bármelyik Oakley szemüvegedre ;)

:::: Powered By Eizo ::::

(#29623) marilllyo válasza Alpachino (#29621) üzenetére


marilllyo
veterán

Vízimentő voltam ...nekem a lencse mindenek felett...és hát a Retro az inkább divat :)

RayBan aviátorban meg nem lehet vezetni mert oldalról besüt a nap:)

Nekem egy polarizált Grey Gascan-em van meg volt nálam egy barna lencsés Antix. Plusz ma már Európában van a Crankshaft :) Nemsokára beérkezik :U

Páromnak van egy Carve Trent Munro . Polarizált barna lencsés. Ennek a lencséjéhez...semmi sem fogható. Horvát tengerparton azért fel felvettük...nap, víz, csillogás...de olyan szinten nyugodt a szemed benne, hogy hihetetlen. Nekem egy ilyen Diablo-m van. A lencse az nagyjából ugyanaz mint a GasCan-emé. Az ausztrálok tudnak :)

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#29624) harryls válasza Viry (#29622) üzenetére


harryls
csendes tag

Nekem meg egy panerai, molnija zsebóra a szerkezete, imádom, ketyeg mint egy schaffhausen :)

(#29625) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Válaszolt az Oakley. Kiváncsi vagyok a fejleményekre...

Akik nem annyira tudnak angolul, de érdekli őket: "Nagyra értékelik, hogy vettem a fáradságot, és írtam nekik. Majd most ők kivizsgálják." nem annyira lennék a Jofogas helyében... :-) (legalábbis remélem)

ÜDv :DDD

Felveszem a "Koakley gyilkos" nevet... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29626) radi8tor válasza Sh4rk (#29625) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

ReportFakes cím se rossz. ;]
Akkor azért érdekli őket a dolog valamennyire.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#29627) harryls válasza Sh4rk (#29625) üzenetére


harryls
csendes tag

Vaterates olx-ot ne hagyd ki

(#29628) Sh4rk válasza radi8tor (#29626) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Az a logo is kúrva jó! :DD

Egyébként eléggé oda figyelnek rá, mert gyakorlatilag pár nap alatt elővették az ügyet.
És ami még jobb, hogy brandprotection részleg létezik náluk. :Y Remélem lesz csitt-csatt!

(#29629) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Csak egy kocka a videóból.

⭐ Stella

(#29630) HyP3b0y válasza Viry (#29622) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Nana!

"Rolex" vagy Rolex? :D

Wow, most olvasom Sh4rk e-mailjét. :Y Pedig fogadni mertem volna nem lesz érdemi végkifejlet, kellemes csalódás :)

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#29631) Sh4rk válasza harryls (#29627) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Tegnap este az OLX-et támadtam. Nekik is ment komoly levél. A jófogásról levetetett Holbrook 21900 ért felkerült az olx-re. Onnan is töröltetni fogom. :P

A vatera a legnagyobb falat. De nekeik is nekik megyek, ha nem raknak rendet.. :C

(#29632) Sh4rk válasza harryls (#29627) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Figyu ezt te hirdeted?

Oakley Valve

ÜDv
:R

(#29633) harryls válasza Sh4rk (#29632) üzenetére


harryls
csendes tag

Igen. Csak nem hamisítvány? :D

(#29634) Sh4rk válasza HyP3b0y (#29630) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Én is meglepődtem, de inkább a gyorsaságon... :R

(#29635) Sh4rk válasza harryls (#29633) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Nem , :C
csak gondoltam a Balatonba nem a két kis szerelmemmel megyek...

Pösti vagy? Allee-ba esetleg be tudnád hozni? Meglesném magamon. Hátha megtudunk egyezni... :B

(#29636) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Gyerekek óriási!!!!

A jófogás nem elérhető! Nem tudom, hogy az Oakley miatt van-e, de ez komoly! :C

Lessetek már rá ti is.. pls

[ Szerkesztve ]

(#29637) radi8tor válasza Sh4rk (#29636) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Téged banoltak csak. :P
Nekem megy.

⭐ Stella

(#29638) Sh4rk válasza radi8tor (#29637) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Nem csak összeomlott az internet explorer... már nálam is megy... ;]

(#29639) marilllyo


marilllyo
veterán

Öjj. Közben befutott a drága :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#29640) iamjunk


iamjunk
csendes tag

Sziasztok!

Eladó egy pár vadonat új Hijinx lencse (warm grey), illetve eladó/cserélhető egy új Bruce Irons Hijinx.

Valamint keresek Kozik keretet, ha valakinek lenne elfekvőben.

Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.

(#29641) Hullamos


Hullamos
tag

Szerintetek ez a Jupiter Carbon eredeti-e?.Koszonom :R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#29642) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok az Oakley Holbrook Steel változata? A steel az csak a szín? Vagy fémből van rajta valami?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#29643) radi8tor válasza Hullamos (#29641) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A P matrica biztos eredeti, ilyen már egy ideje a polárszűrős lencsék matricája.
Szerintem korrekt a szemüveg. SKU szám is stimmel.

De gyanúsan olcsó. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#29644) Sh4rk válasza Hullamos (#29641) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Szia,

ha tényleg ezt kapod akkor kiba olcsó! 330 Euro az ára, itt meg kb 80!
Ez az egy gyanús csak. P betű már ilyen rajtuk, szám stimmel...

Jó vételnek tűnik. :-)

(#29645) Hullamos válasza Sh4rk (#29644) üzenetére


Hullamos
tag

koszi a valaszotokat
:R

Ha nem allsz ki valamiert,akkor elbuksz mindenert.

(#29646) harryls


harryls
csendes tag

Sh4rk hogy érted hogy a "P betű már ilyen rajtuk" :F soha nem volt másmilyen P betű, ez is nemrég óta van

Oakley four black/H.I blue ir. szegénykém elég csúnya de 400ft-ért nem hagyom ott az Újpesti bolhán :D

(#29647) radi8tor válasza harryls (#29646) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, előtte H betű volt.

⭐ Stella

(#29648) harryls válasza radi8tor (#29647) üzenetére


harryls
csendes tag

Ja, a hydrophobic jelzése, nem tudom használják-e még, Gaborcsu biztos meg tudná mondani.
Ilyen volt

(#29649) Sh4rk válasza harryls (#29646) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Arra értettem, hogy a jelölés, nem konkrétan a P. Az hogy egyáltalán van rajta.
Erre gondoltam. Sorry ha félre érthető voltam. :N

Szemben dolgozom, egy optikával, ahova most érkezett 3-4 hete új Oakley szállítmány és azokon már rajta volt ez a P. Így értettem. Elötte is volt kint Polarizált, de nem volt rajta P.

[ Szerkesztve ]

(#29650) Sh4rk válasza harryls (#29646) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Ez nagyon fasza! 4-es 400-ért. :P

Nekem bejön. 800 ért megveszem, és megduplázodik a pénzed... :C

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.