Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#306) grunge válasza tuzhuszar (#305) üzenetére


grunge
addikt

Hali!

Egyik sem force-os. Azok jóval drágábbak lennének. A logi 3d-re rá van irva hogy csavarható, a többinél szerintem nem ez a helyzet, talán még a genius..:F
Láttam a boltnál még a genius metal strike-ot is. jó nagy rugó van a bot alján, biztos jót tesz a centernek:) ez sem force-os, de már rezeg.
Igazán top force-os joy a Microsoft Wingman Force Feedback 2. már nem gyártják, de használtan lehet még találni jó áron. Nekem is ilyen van, nagyon tetszik:) Optikai elven működik, nem vacak mikrokapcsolókkal álá logitech (gari-gari).
Reklámot félre téve láttam hogy a linkelt joy-ok mellett van a boltban 17ezerért saitek x-52 is. ez nem is oylan rég még 25-35 ezerbe került, és eléggé profi. Ha komoylan akarsz szimulátorozni, jó vétel :K
Logitech-ből semmiképp se vedd meg a force-os kivitelt, az nagyon rossz. megbizhatatlan, pontatlan. szimulátorozni alkalmatlan, pórul jártam vele. az extreme 3d jónak néz ki, de nem tudom..
10 ezer környékén én saitek cyborg valamely tagját venném. Azokról sok jót olvastam már.

159 SW 1.9 jtdm <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.