Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) kNG válasza Dave™ (#543) üzenetére


kNG
senior tag

Ezt csak teljesen OFF-ban:

Minden termék annyit ér, amennyit fizetnek érte.

Szerintem sokunk elhitte, és tudja is, hogy szuper fejhallgatót árultál, de 3 év az 3 év...
Az említett árnak a dupláját sem kell kifizetned, és máris megkapod a terméket vadiújan.
A terméket természetesen olyan áron kínálod, amilyen áron csak akarod, de ha senki nem veszi meg 2-3 hónap alatt, akkor lehet az árképzésben kell a hibát keresni.
Vagy esetleg engedni ilyen nagy tételben 2-3k HUF-t. Mert 25k HUF egy használt fejhallgatóért, ami 3(!) éves, lehet akármilyen szuper, lehet mégis egy kicsit(!!!!) sok...

Az olyan jelzővel méltatást viszont, mint: "olvasási nehézségekkel küzdő érdeklődők" kikérném a magam, és a többi érdeklődő nevében.

Ha meghirdetsz egy terméket, akkor legyen is türelmed hozzá hogy eladd, vagy akkor engedj egy kicsit az árból.

Ha mégsem akarod eladni, az is teljes mértékben a Te dolgod, de akkor ne bosszankodj miatta egy másik fórumon, és ne ítélkezz olyan emberek felett, akiket nem ismersz, hiszen ezen emberek nagy része sem ítélkezik feletted...

Hova lett a mai világból a türelem?

Az eladó van a vevőért, és nem fordítva...

Tisztelettel:

kNG

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#552) ginola válasza kNG (#551) üzenetére


ginola
addikt

Audio-technica ATH-M30 vagy Beyerdynamic DTX 910 jobb jazz, blues , pop, Hendrix, Clapton, néha rock esetén.....Fontos lenne!

(#553) kNG válasza ginola (#552) üzenetére


kNG
senior tag

Mivel az említett fejhallgatókat nem próbáltam ki, és nagyon igényes műfajokról van szó, így inkább tanácsolnám hogy hozzáértőbb kollégát kérdezz. Van itt pár olyan tag, aki nagyon érti a dolgát, és megfordult a keze alatt pár komolyabb fejhallgató! (Neveket nem említek, tudják jól hogy róluk van szó, ha lesz idejük biztos válaszolni is fognak!)

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#554) fi:zi'k válasza ginola (#552) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

DTX910 egyértelműen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#555) ginola válasza fi:zi'k (#554) üzenetére


ginola
addikt

Köszi!

(#556) bajnokpityu válasza kNG (#551) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Fulesek talán a legertektartobb hifi cuccok. Sztem világon semmi baj nincs ad900ert 25e.
Sőt. Az egy dolog, h en hd580 k501et vennék ennyibol, de osszkvalitasa pariban van. Ha nincs alattuk atomtengeralattjáró

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#557) fi:zi'k válasza bajnokpityu (#556) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

AD700-ról van szó.
AD900 kb soha nem lesz 25E-ért.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#558) Dave™ válasza kNG (#551) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem kell kizárólag magadra venned, nem csak a tiéd volt ilyen komolytalan megkeresés, de azért gondold át a következőket: oda volt írva, hogy 25 az ára, ez alá nem megyek, ez a vége, te pedig a 3. válaszodban közölted, hogy nincs is ennyid rá, így neked ez kiesik. Itt már totál komolytalan a dolog. Aztán fejhallgatónál a 3 év életkorban az SEMMI. 30 éves fejhallgatók is vannak, hibátlanul működnek. Az árnak a dupláját sem kell kifizetned = nincs féláron, csak közelít hozzá. Ezzel nem tudom mi a problémád, 3 év után már harmadáron kellene árulni? Az AD700 reális ára 25-28, ekörül mennek el itthon, több példány is. A hibát inkább ott kell keresni, hogy 1. teljesen le van ülve a piac, 2. nem annyira ismert márka/típus. Nem csak te küzdöttél olvasási nehézségekkel, voltak még jó páran, a legutóbbi kedvencem pl. csak annyit tudott beböfögni, hogy "20000 ft, ok?" Nekem ehhez nincs türelmem sajnos. Ő sem tudott olvasni, ahogyan te sem, mert oda volt írva világosan mennyi a minimál ára, csak nem értem miért kell egymás idejét rabolni, ha úgysem akarsz ennyit költeni rá. Egyébként engedtem kicsit az árból, 28-ról ment le 25-re, pont az ilyen mindenáron alkudozunk mentalitás miatt. Vegyél újat a boltban 43-ért. Végeztem.

bajnokpityu: AD900 legolcsóbban 35-ért volt, és az zseniális ár érte. Örülök, hogy így megkedvelted, pedig elég távolságtartó voltál :D Annyit is piszkosul megér, pont azért is, mert minimál ráfordítással is nagyon tud zenélni. Az AD700 más karakter, de én legalább annyira szeretem, csak más okokból kifolyólag. Neked ez szerintem nem tetszene, de szombaton meghallgathatod, ha gondolod, nálam lesz az AD2000 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#559) bajnokpityu válasza fi:zi'k (#557) üzenetére


bajnokpityu
félisten

:W

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#560) kNG válasza bajnokpityu (#556) üzenetére


kNG
senior tag

AD700-ról volt szó ha jól emlékszem...én elhiszem hogy szuper füles, és értéktartó, meg örök életre szóló dolog, de ezt újonnan 44k-ért lehet megkapni...az eladó 25k-ért kínálta...én nekem személy szerint a fülesre szánt összegem 22k volt, de idáig már nem jutottunk el a beszélgetésben, mert már a meghirdetett végső ár is 25k volt, és az eladó megemlítette, hogy komolyan írta ki, hogy végső ár. Innentől kezdve meddő téma volt az egész.

Na most a vevő, az vevő. Hardveraprón jogában áll akkor is alkudozni, ha a meghirdetett ár a végső, mivel nem egy boltba megy be, nem ott veszi meg, nem kap róla blokkot, illetve számlát.

Ha az eladó nem tágít, akkor elesik egy vevőtől. Ez természetesen az Ő dolga, és Ő jár jól (vagy rosszul) attól függően, hogy mennyire tartja a saját használt termékének az értékét.

Szerintem háromféleképpen lehet erre értelmesen reagálni, ha a vevő nem tágít:

1. Megmondja, hogy nem további alku tárgya (Dave így reagált, és ezzel SEMMI bajom nem volt, sőt még mesélt is 1-2 dolgot, szóval hozzáértését, és a témában való jártasságát maximális tiszteletben tartom).

2. Miután sokadjára zaklatják ezzel, nem válaszol. Elég kellemetlen megoldás, de megoldás.

3. Esetleg mégis enged az árból.

Semelyik, hangsúlyozom SEMELYIK megoldással sincs problémám. A problémám azzal van, hogy a vevőket, érdeklődőket milyen jelzőkkel illeti. Ez egész egyszerűen az én szemszögemből nem fér bele...én is eladtam már pár dolgot itt, habár csak 11 pozitív értékelésem van, mert előtte vagy nem tudtam a pirospontos témáról, vagy a vevő nem tudta beírni, mert kezdő volt még itt a PH-n. De engem személy szerint akárhányszor kérdeztek meg (végső ár esetén is), hogy engedek-e belőle, vagy engedtem, vagy megmondtam hogy nem, és (itt jön a különbség!) nem illettem se névvel, se név nélkül az érdeklődőket egy másik fórumon.

Ezzel nem értek egyet... mint mondtam a terméket olyan áron kínálja az eladó amilyenen akarja, és azt vagy elviszik, vagy nem...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#561) fattyu válasza kNG (#560) üzenetére


fattyu
veterán

Nem értek egyet.

oda van írva hogy VÉGSŐ ár. NEM alku tárgya, FIX ár.

aki nem képes elolvasni azzal nem akarok üzletelni, nem tudom komolyan venni, nem tudom értelmes emberként kezelni.

Aki nem veszi komolyan az nyilván azt sem fogja amit még mellé írtam állapotra korra bármire. akkor meg megint minek?

azt is odaírtam csere nem érdekel. erre jön az üzenet hogy simpsont beszámítok. nemb@zmegnem

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#562) kNG válasza Dave™ (#558) üzenetére


kNG
senior tag

Oké, Te dolgod...3k Huf miatt, 22-től estél el...ha eléggé meggyőzöl 23-at is adtam volna érte (és lehet tényleg ér 25-öt és igazad van, de én n00b vagyok a témában) bár lehet 23k neked nem tétel...másnak igen!

Továbbra is fenntartom a jogomat arra, hogy ha még ki is van írva hogy végső ár, rákérdezzek hogy egy kicsit engednél-e belőle...el lehet akár a f*szba is küldeni priviben, de egy másik fórumon a vevők ilyen jelzőkkel való illetését akkor sem tartom elfogadható dolognak.

Amúgy 23 éves koromra meglesz a 2. diplomám, keresztféléves képzésen vettem részt, szóval egyszerre 2 szakot végeztem, és így vagyok ösztöndíjas...bár én biztos csak kis takony vagyok a szemedben, mert Te már dolgozol, és én amúgy is egy lusta dög vagyok, igaz hogy nem ismersz, de ez már mit sem számít...NA(!) de a lényeg az hogy én (és a többi fórumtárs is) olvasási nehézségekkel küzd, hiszen erre én is példa vagyok, mert így tudtam ezt elérni belátható időn belül... :R

A kimondott vagy leírt szónak súlya van...ne ítélkezz hogy ne ítéltess...

Témát lezártam részemről én is, mert ez már extrém módon OFF...ha valamivel továbbra sem értesz egyet akkor nyugodtan írj privit, és emberi módon megbeszéljük a dolgot...

Tisztelettel:

kNG

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#563) fi:zi'k válasza fattyu (#561) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ilyen próbálkozók mindig is voltak, vannak és lesznek.
---
Btw, ezt nem privátban kellene megbeszélnetek (Dave - kNG)? :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#564) kNG válasza fattyu (#561) üzenetére


kNG
senior tag

Az eladó van a vevőért, és nem a vevő az eladóért...

Én nekem az egyik végzettségem Turizmus-Vendéglátás...

Na most találd ki hány ökörrel találkoztam nap mint nap csak a gyakorlat alatt...és mégsem küldhetem el őket a f*szba...

Priviben azt mond nekem, vagy a másik, vagy a harmadik ökörnek amit akar, de egy másik fórumon az ilyen jelzőkkel való illetés erős, és inkorrekt...

Ha nem vesz komolyan, az az ő dolga, jogában áll ezt tenni...eladóként lehet én sem vettem volna komolyan magamat, mint vevőt, de ha tényleg el akarom adni, akkor 2-3k-t már engedtem volna...ő tudja hogy neki mennyit ér a terméke... de akkor sem illetek olyan embereket sértő jelzőkkel, akiket nem is ismerek...

Nem jött össze az üzlet, és akkor mivan? SEMMI!

Van egyébként egy olyan érzésem, hogy én voltam az utolsó csepp a pohárban, és úgymond rajtam csattant az ostor...

#563 fi:zi'k: De, ezért is írtam az utolsó Dave-nek szóló HSZ-ben hogy ha továbbra sem ért egyet velem, akkor írjon privi-t, és ott folytatjuk a beszélgetést.

#565 bajnokpityu: Ott a pont! Pontosan erről beszélek!

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#565) bajnokpityu válasza kNG (#562) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Srácot,ez mentalitás kérdése. De ilyenen hergelődni, és magad életét röviditeni másik ember jelleme miatt, hát...

Magyar piac tényleg olyan, hogy múlik 1-2e Fton, hogy egyáltalán ír-e. És aztán persze még abból is alkudozik :D Naés, ha nem állja az ilyet,dobja kukába,garantáltan nem jönnek ostoba kérdések, hogy törött kinai vázára cserél-e.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#566) fattyu válasza kNG (#564) üzenetére


fattyu
veterán

ismétlem. Nem azzal van a baj hogy mindneki ingyen akar mindent. Hanem ha vettem a fáradtságot hogy kíírom végső ár alku után ennyi csere nem érdekel semmire.

Aki ezeket ignorálja az f@szkalap és nem érdekel hogy nem tetszik neki hogy nyilvánosan van véleményezve.

Az hogy az eladó van a vevőért igaz lenne ha ebből élnék. De vazzeg apróhirdetés. Nehogy már ki kelljen nyalnom a valagát minden f@szparaszt write only módban üzemelő usernek.... :W

befejeztem

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#567) Dave™ válasza fi:zi'k (#563) üzenetére


Dave™
nagyúr

Én nem beszélgetek, egy reakcióm volt, abban benne van minden, nem én hoztam fel. Az eredeti olvasási nehézséges dolog indoklás volt, hogy miért vettem le a hirdetést, nem egyedi eset volt, ebből lett elegem. Szerencsére nem vagyok rászorulva, így nem fogom magam összetörni, hogy ár alatt eladhassam. Utólag pedig örülök is neki, hogy levettem a hirdetést, mert szivacs nélkül abszolút van helye a polcomon. Akit érdekel szombaton meg tudja hallgatni, hogy on is legyek.

fattyu: én is így látom, csak már nem akartam erre kitérni, örülök, hogy leírtad.

[ Szerkesztve ]

(#568) kNG válasza fattyu (#566) üzenetére


kNG
senior tag

Nos nézd, akkor másképp gondolkodunk...biztos szakmai ártalom ez nálam :D ... én már csak ilyen vagyok. Akkor ma is tanultam valamit, Mo.-n vagyunk még mindig, elfelejtettem...bocsi...

A sok OFF-ért elnézést kérek mindenkitől, el lehetett volna ezt intézni privi-ben is...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#569) Epf válasza Dave™ (#549) üzenetére


Epf
tag

Ha kitömöd a driver közepét nem lesz annyira érzékeny (mosott lesz). Az AD2000 -nek jóval nagyobb a felső határfrekvenciája, valószínűleg mozgékonyabb a membrán nem annyira csillapított, és azért állították úgy be.

Azért próbáld ki és írd le mit tapasztaltál.

(#570) Dave™ válasza Epf (#569) üzenetére


Dave™
nagyúr

Köszi, nem értek hozzá, csak láttam, hogy van ilyen mod, illetve gyári megoldások is. Az X-es változatokban is valószínűleg így van megoldva, mert valami csillapítás gondolom kell. Egyébként dynamattal láttam a modokat, de a tapasztalatok vegyesek voltak ezzel kapcsolatban. Lehet egy sokkal vékonyabb szivacs kellene csak hátra. Vagy marad a semmi, mert sokkal több a pozitívum így, mint a negatívum. Igazság szerint erősen számfüggő a végeredmény, van ahol csak kicsit érzem a változást, van, ahol hatalmas. Úgy tűnt, mintha a térleképzés befolyásolná erősen. Kíváncsi leszek mennyiben lesz hasonló/különböző az AD700X, mert ilyesmi lesz, csak kicsit több méllyel (ahogyan az X-es változatoknak áltlaában több a mélyük, bár eddig csak zártak voltak), akkor az nagyot fog szólni.

(#571) schawo válasza Dave™ (#570) üzenetére


schawo
titán

Nem mindig helyes megoldás kivenni a csillapításokat, nem véletlenül kerültek oda, ahol vannak. Sokszor eleinte jobbnak tűnik a dolog, pedig utólag, tartósabb használat során kiderül, hogy semmi hasznos nem történt, csupán a valamivel nagyobb részletesség mellett rikácsolós/üvöltözős, durva és kellemetlen lett a hangja a fülesnek. Persze az AD700-nál nem hallottam még a módosítást, szóval még akár hasznos is lehet (de általában nem az).

(#551) kNG
3 éves füles az még szinte új. Még majdnem érezhető az új szaguk (3 éves K550-nél pedig még tuti meglesz az új füles borzalmas bűze :D)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#572) Epf válasza Dave™ (#570) üzenetére


Epf
tag

Ha könnyen lejön a párna, ezt próbálhatod. Kíváncsi lennék mennyit változik a hangja.

Ha nem teszik lehúzod a szalagot és kész. (Alatta az üvegfátyolra vigyázz.)

(#573) Dave™ válasza schawo (#571) üzenetére


Dave™
nagyúr

Eddig nekem is több volt a negatív tapasztalat más modelleknél, és itt sem mondom, hogy mindenben jobb így, de sokkal több a pozitív változás, mint a negatív. Ezért is szeretnék még kísérletezni vele. A csillapítással nincs is gond, de ez egy rendkívül vastag szivacs, nagyon sokat lefog belőle. Majd kerítek valami vékonyat és megnézem azzal.

Epf: Megtaláltam, így néz ki. A műanyag lyukakra gondolsz? Mert a fémen nincs. Viszont látszik ott az egyik képen milyen eszetlen vastag szivacsot raktak bele. Kíváncsi vagyok az AD900-ben milyen vastag van.

[ Szerkesztve ]

(#574) kNG válasza schawo (#571) üzenetére


kNG
senior tag

#571 schawo: sejtettem hogy az ilyen közép-felsőkategóriás fülesek strapabíróak, de azt nem, hogy ennyire nyűhetetlenek! Ez esetben elnézést kérek a tudatlanságomért, főleg az eladótól (Dave).

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#575) #71562240 válasza ginola (#552) üzenetére


#71562240
törölt tag

Egyúttal a privátodra is válaszolva, én is megerôsítem, hogy a Beyer egyértelmûen jobb - legalábbis hangminôségben.

(#576) Dave™ válasza kNG (#574) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ez inkább alsó-közép, és a szerkezeti része azért nem elnyűhetetlen, arra vigyázni kell (mechanikailag). Ha valaki vigyáz rá, akkor viszont a 3 év tényleg semmi, a driverekkel (hangszórókkal) nem nagyon szokott gond lenni az értelmes gyártóknál. Semmi gond, bár én is mondtam kb. ugyanezt kétszer is. Majdnem az összes fejhallgatómat használtan vettem, ennél jóval drágábbakat is, nem igazán érdekelt, hogy hány éves, ha műszakilag/esztétikailag rendben van. Rendben voltak, mert vigyáztak rájuk, ahogyan illik is az ilyen nem túl olcsó műszaki eszközökre.

(#577) fi:zi'k válasza Frenky89 (#542) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Durván 7 és 5 cm.

(#564) kNG
Ok, én már csak utólag láttam.

(#574) kNG
Minden csak a felhasználón múlik.
Azért egy minőségi fejesen is meglátszik pl a napi 8-10 órás "üzem".

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#578) kNG válasza Dave™ (#576) üzenetére


kNG
senior tag

Akkor én sem zárkózok el legközelebb attól, hogy használtan vegyek egy ilyen árkategóriájú fejhallgatót! :K

#577 fi:zi'k: Nos igen, bár az itt lévő fórumtagok 99%-a (ha nem az egésze) azért biztosan vigyáz a fejhallgatójára!

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#579) bajnokpityu válasza Dave™ (#573) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Meg canamp esetén is visszaraktam a gyari opat. Essenceben is felet.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#580) Dave™ válasza bajnokpityu (#579) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ezt most nem értem miként kapcsolódik, fejtsd ki kicsit bővebben.

(#581) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#550) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nana nem offolni, hanem válaszolni B-L-A-C-K kollégának... ;] :)

(#582) bigmasterg válasza fi:zi'k (#577) üzenetére


bigmasterg
addikt

Na igen, azért te láttad a 440-emet.
Szerintem ez a gyártó hibája, egy stúdióban, vagy dj-nél / ahol munkára használják szerintem többet kap egy fejes.

(#583) Epf válasza Dave™ (#573) üzenetére


Epf
tag

Ha párna nélkül nézed akkor egy fehér üvegfátyol gyűrű veszi körül a hangszórót.
Ha nem akarod folyton szétcsavarozni, akkor arra a fehér felületre (4.kép) tudsz szalagot ragasztani (ezzel a belsejében látszó műanyag lyukakat (5.kép) feded le).
Olyan szalagot keress ami nem hagy ragasztó nyomot.

(#584) Frenky89 válasza fi:zi'k (#577) üzenetére


Frenky89
őstag

Köszi!

(#585) Epf válasza B-L-A-C-K (#581) üzenetére


Epf
tag

Renkforce cd-340 (mondjuk nem túlsúlyos a basszusa).
Elekronikai alkatrész kereskedőnél aki a CONRAD viszonteladója, megúszhatod a postaköltséget.
Plüss párna nincs a dobozban :(((
Teszt:
http://www.head-fi.org/t/593509/review-renkforce-yoga-cd-340-fa-006-rebrand-now-a-crazy-13-rise-of-the-rebrands-pt-1

(#586) Dave™ válasza Epf (#583) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ja megvan melyikre gondolsz, azt hittem a belső körben lévőre. Az szerintem nagyon lefogná a nyitottságát, pont ez tetszik benne.

(#587) AkosAkos válasza fi:zi'k (#529) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

Mikrofonosban nincs több?

(#588) tomama


tomama
aktív tag

Sziasztok!
MP4Nation-ról rendelt már tőletek valaki?mert én egy BRAINWAVZ HM5-öt akarok rendelni,de még soha nem rendeltem külföldről.úgy hallottam,hogy korrekt oldal.ott most kb.30.000ft-ra jön ki a füles.
vagy esetleg ebbe az árban tudnátok ajánlani valami ehez hasonlót amit Magyarországon is megtudok venni?

(#589) krichd1 válasza tomama (#588) üzenetére


krichd1
addikt

Csak rosszabbat. :)

Miről hallgatnád ?

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#590) tomama válasza krichd1 (#589) üzenetére


tomama
aktív tag

Fiio e10

(#591) krichd1 válasza tomama (#590) üzenetére


krichd1
addikt

Arról sokan hallgatják, annyira nem lehet rossz vele. :) Gabross kolléga már írt erről a párosításról.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#592) c41r0^


c41r0^
őstag

Na végleg letettem a voksom a Shure SRH840 mellett, zárt stúdió fejes 50K-ig kategóriában. Review-k alapján a célra egyértelmű győztes ebben a szegmensben. Persze majd be is járatom, állítólag ez igényli is.

A MUZIKER webshopon megrendeltem, miután fi:zi'k-el sajnos nem jött össze az üzlet (nagykernél elkapkodták és kb. 3 hét, mire jön belőle, én meg addig már nem tudok várni sajna...), de a MUZIKER-nél rám se bagóztak, egy levelemre nem válaszoltak. Most a hangszerdiszkont.hu-n rendeltem meg, elvileg 10 nap és ideér, itt egyből értesítettek, ez pozitív. Elég vicces amúgy, hogy az embernek ennyit kell rá várnia, szinte kutakodni kell, kinél szerezhető be, majdnemhogy "le kell vadászni"... neten sem találtam olyan eladót (e-bay, amazon), aki jó áron adja és elpostázná ide, aki meg postázna, a cucc+pk nem is jönne ki olcsóbban sem.

[ Szerkesztve ]

(#593) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

K501 párnáját szerintetek bedobhatom a mosógépbe alacsony hőfokra? Kicsit már szaglik. :D

(#594) Deadzone41 válasza Blackhole13 (#593) üzenetére


Deadzone41
őstag

én mosógépbe nem raknám, de langyos vízzel, szappannal, kézzel nyugodtan kimoshatod.

(#595) AkosAkos válasza AkosAkos (#587) üzenetére


AkosAkos
aktív tag

?

(#596) krichd1


krichd1
addikt

Yoga CD-880 feketében NVX XPT100 néven. Ehhez van Aduze koppintású döntött párna is.
Ilyen párnát kellene szereznem az enyémhez, sokat javíthat a tér mélységén. :)

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#597) bigmasterg válasza AkosAkos (#595) üzenetére


bigmasterg
addikt

Vegyél külön mikrofont és külön fejest.
(esetleg csíptethető mikrofont)

De úgy rémlik, hogy ez az első hsz-ben is benne van.

(#598) fi:zi'k válasza krichd1 (#596) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem gyenge párna. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#599) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Valaki mondja már meg ez miért ennyi? Olyan hangzást ad hogy bepisilek vagy mi?

(#600) Satyricon


Satyricon
addikt

Skacok...

Megvettem ma a Shure SRH 440-es fejest, és rá kellett jönnöm újból, hogy milyen zsír fejes is ez! :K Nagyon szépen szólnak benne kedvenc zenéim. Legfőképp arra figyeltem fel, ha a zenében a dob felső tamjait végigpüföli a dobos, iszonyat jól szól, mintha ott lennék a dobcucc mellett! Ettől a hangzástól nagyon durván felállt a szőr a hátamon, szerintem le se tagadhatnám, hogy dob-őrült vagyok! ;] Azt hiszem ilyen jól szólni fejest még nem hallottam. Lehet mert eddig nem érdekelt a "közép", csak a mély és a magas... Na mindegy. Viszont az a gáz vele, mint sejtettem is, kicsit kevés nekem a mély. Amivel ki is tudnék békülni, ha lehetne tekerni neki basszust, de úgy vettem, észre, hogy nem reagál rá a fejes. Ha viszont több magasat adok neki, arra meg reagál... :F

Am egy ilyen fejest hogy érdemes/szabad bejáratni? Max hangerőn kell hallgatni 1 napot eq nélkül és alap hangbeállításokkal? Mintha régebben ilyet olvastam volna egy másik fejes topicban... :F De javítsatok ki, ha tévednék.

A másik dolog, ami miatt most se térek magamhoz... Ma délelőtt volt rengeteg időm, hogy kinyisson a hangszerbolt(kb 2 óra) és elmentem a Westendbe, hogy a Media Marktba megnézzem a fejeseket. Kb 30 tipust próbáltam ki, az AKG-tól kezdve a Beyereken keresztül a Sony-ig, és a legutólsó fejes, amitől behidaltam, az eza fejes volt. :Y Nem is a dizájnos nonfiguratív matricák miatt, mert magasból leszrom a divatos dolgokat, hanem az, hogy nekem a meghibásodott Audio Technica fejesem kiköpött ugyanígy néz ki! Gondoltam megnézem, mit tud a fejes. Rádugtam a telómra, és ha hiszitek ha nem, baromi ugyanúgy szólt, mint az én Au Technicám! Aztán jobban szemügyre vettem a fejest, és rájöttem, hogy az a sárga nonfiguratív matrica a hangszóró külső részén mintha eltakarná az Au Technica logoját. Kicsit belemélyítettem a körmöm, és simán lehetett érezni, hogy bizony eltakar valamit az a nonfiguratív matrica! Nem tudtam eldönteni, hogy most sírjak, vagy nevessek??? Vagy örüljek, vagy ideges legyek? Minden esetre ha az van amire gondolok, akkor magyarázzátok már meg nekem, hogy a 15-18k-s Au Technica fejesből mi a francért csinálnak egy "dizájnos" maxell fejest? Úgy értem mi a francnak? Ez olyan, mintha 20.000-resel fizetnék a boltban, és csak 5.000-ret kapnék vissza úgy, mintha ez természetes lenne. Nem? Nektek mi a véleményetek erről a hasonlóságról? Lehet a Maxell az tényleg egy "felöltöztetett" Audio Technica ATH SJ 55? :Y Én mióta ezt láttam, nem térek magamhoz, komolyan mondom... Am arra gondoltam, hogy megveszem ezt a Maxell fejest, és otthon szépen kicserélem a rossz Au Technica hangszóróját a jó Maxell-éra. Már csak azért is lenne jó ötlet, mert a bal fülemre 50 db-lel rosszabbul hallok a sok fülműtét miatt, emiatt nem is hallanám az eredeti Au Technica és a Maxell hangszórója közti különbséget... Már ha egyáltalán van köztük különbség... :F

Nagyon kíváncsi lennék a Ti véleményetekre, ne tartsátok magatokat vissza!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.