Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:24

LOGOUT.hu

Ati Crossfire: [link] Ha régebbi kártyád van, akkor érdemes elolvasni!
AMD Crossfire:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84) redgold válasza Sam_26 (#83) üzenetére


redgold
tag

Szia!

A gyorsulás crossfire esetében kb 35-45%-os az egy ugyan olyan kártyás megoldáshoz képest. Emelett jelentős képminőség javulást garantál azoknál az alkalmazásoknál (játékoknál) amik támogatják a technologiát! Amik nem, azok el sem indulnak a crossfire alatt, ilyenkor sajna ki kell kapcsoljad a ccc-n!

Nekem is a felső kártyán jön a jel, az alsó nálam sem produkál képet! Mindenestre igen sajnálatosnak tartom az ATI-AMD-nél, hogy egy ilyen költségvonzatú beruházásnál kiszúrja a T. User szemét egy rendkívül elnagyolt és silány technikai-szerelési útmutatóval!

Én nem szoktam a VGA karikat tuningolni, mert ha "túl jól" sikerül, akkor majd jön a nagy sírás-rívás, meg köntörfalazás a szervízben! Tapasztalatom szerint ezeket a rendszereket kevés processzor tudja teljesen kiszolgálni, így inkább ennek szentelj figyelmet! Még a 6000+ procit is simán kiröhögik a 2900xt-k, de lehet hogy még a 2600xt-k is!
A ccc-ben is van tuning lehetőség, de ott van az ATI-tool is pl.! Ezekkel nincs tapasztalatom, talán valaki más...

Ha elfogadod: a jó minőségű, és kellő teljesítményű táp szerintem elengedhetetlen! Sokan mondják, hogy így meg úgy stb.! Szintén tapasztalat: ha nincs elég erőtartalék a tápban, akkor nem kérdez, nem lassul, simán leáll! (komoly 3d teljesítmény kifejtése alatt persze!)

Üdv!

Tudományosan bizonyított tény: A SZÁMÍTÓGÉP FÜSTTEL MŰKÖDIK!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.