- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- bambano: Bambanő háza tája
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Carlytoo: Pánikszindróma #3
- sziku69: Szólánc.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pistabaaa
aktív tag
Hellósztok!
A segítségeteket kérném barebone ügyben. Megmondom őszintén nem nyálaztam át az egész topicot és még nem is foglalkoztam behatóan a barebone dologgal, csak nézelődtem, de úgy tűnt számomra, hogy nincs túl sok lehetőség - legalábbis a saját PC-s összerakási szabadsághoz képest.
Tehát a dolog a következő: egyetemre megyek és talán nem a legjobb megoldás többszáz kilómétert cürhölni a mostani normál méretű gépet, így szóba jött a notebook valamint a barebone (ez utóbbi csak később). Notebook terén annyi a gond, hogy nem túl nagy teljesítmény is túl nagy áron kapható egy PChez képest, de azért jól jönne némi power is - játékok vagy egyéb teljesítményigényesebb dolgokhoz - render, tömörítés, stb.
Namost olyasmi barebone jönne jól, ami tényleg kicsi (ergo könnyen lehet ide-oda vinni), azért még néz is ki vhogy, és: proci terén mindenképpen AMD és ebből is a 939 tűs (olyan 3200+ körüli), vidkari valami középkategóriás, vagy felsőközepes (nv - 6600 vagy 7600 és ezek variánsai), plusz még talán egy hangkártyának és némi ram-nak és hdd-nek is el kéne szépen férnie.
A hsz elején írtam, hogy nincs túl sok lehetőség: talán már kiderült mostanra, hogy főleg a tervbe vett rendszer miatt - ahogy elnéztem sokkal több bpc épül Intel platformra.
Esetleg ha tudtok olyat ajánlani, ami nem előre összerakott, hanem pl. alaplapot is tudok hozzá ''manuálisan'' választani, akkor az talán még jobb.
Előre is köszi a válaszokat!
Üdv,
Pistabaaa
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! GAMER PC: i5-14400F (10mag/16szál) +RX 6700 XT 12GB / RTX 3060 Ti +16-64GB DDR4! GAR/SZÁMLA!
- Mac Mini M2 8GB + 27" 4K LG Monitor
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 6700 / RTX 3050 / 32GB DDR4 / 512 SSD!
- KOMPLETT ASZTALI PC RTX 2080 TI 11GB RYZEN 9 3900X 64GB RAM
- INGYEN POSTA - ÚJ GAMER PC V10 - i5-10400F - RTX 3060 12GB - 16GB RAM - 1TB SSD -www.olcsogamerpc.hu
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3015
- StarTech Thunderbolt 3 TB3DKDPMAW - Dual-4K Dock
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3084, 95% Akkumulátor
- Bomba ár! Dell Latitude 5495 - Ryzen 5 I 16GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Radeon I Cam I W10 I Gari
- Gamer egerek és billentyűzetek kitűnő árakon! Most extra 10% kedvezmény!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest