Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy alakítás topic

Hozzászólások

(#20) pubwart válasza I_Am (#16) üzenetére


pubwart
aktív tag

Bocsi, h eddig nem tudtam neked visszaírni, csak épp a nulla önkritikájú barátnőmmel töltöttem a 7végét. Kicsit felháborítnó, amit írsz, bár szerintem te is tisztában vagy ezzel. Nem feltétlen mindig rossz, amit a médiában látsz és nem feltétlen rosszak akik ott szerepelnek, de ismeretség nélkül felesleges bármilyen véleményt alkotni, maradjunk ennyiben.

Mellesleg, akik nagyrészt ebben a műsorban szerepelnek, azokkal nagyrészt olyan dolgok történtek, amikről ők nem tehetnek. Vegyül csak alapul azt a dolgot, hogy valaki valamilyen hibával születik, vagy, hogy balesete lesz, és ezáltal történik vele valami. Akkor tudod, egy ilyen lehetőség mellett eléggé nagy az az inspiráció, hogy bevállalja a műsort bármi áron. Mert tudod leélni úgy az életed, hogy olyan dolog miatt suks minden, amiről te nem tehetsz...
Ez nem egy kellemes dolog. Nem mindenki Görög Zitának születik...

Az ehét keddi egyik szereplő a Csilla lesz, aki 17éves korában nagyon el volt hízva, majd vette a fáradtságot és lefogyott (már még erre sem képes [önkritika nulla :F]) és míg el volt hízva az volt a baj, most meg az volt a baj, hogy lefogyott és ugye maradt neki felesleges bőre, ami kinyúlt. Mindenki megvetette leköpte, lenézte, és tökre csúnyának nevezte mindenki. Most meg érdekesen a műtét után, mindenkinek kell, és mindenki el van ájulva, hogy egy mekkora jó csaj, és ajjj, mert minden faszi csak bukik rá és futnak utána...
Így kell,így feljavítva??? Szerintem ezek az emberek az önértékelési nullák, nem pedig azok, akik felvállajalák a hibájuk és tesznek azért, hogy ez megváltozzon.

A barátnőmnek például az volt a baja, hogy nagy volt az orra, de ezt leszámítva tökéletes. Okos, szép, csinos. És tudod, eddig beszóltak neki a buszon, mindenfele, hogy húúú, meg hííí, de én azért szerettem, amilyen. És neki ez volt a vágyálma, hogy ezt az egész korrekciós dolgot megcsinálják neki. Másoknak egy jó videókari, egy kocsi, motor, ház. Neki ez volt a vágyálma. Ami azért ilyen minőségi szinten, nem kuruzsló orvossal, minden ahogy kell, nem keves pénz. Sőt nagyon sok. Neki viszont erre nem volt kerete. És tudta, hogy még sokáig nem lesz, így mondtam neki, higy vállalja be és bevállalta. És bejutott, műsor lesz belőle. És emellett csodaszép. Aminek én örülök, de ettől még én ugyanazt az embert szeretem. És Ő is. Nem szállt el és nem lett semmi vele.
Amúgy tökre megbámulják, meg minden. Sőt ma még a buszon egy mellette álló kocsiból az ablakon keresztül a számát is el akarták kérni....

Szóval erről ennyi. Arról, meg, hogy az ő önkritikájuk nulla lenne, azt nem hiszem. Sokkal jobban becsülik ők most a saját magukat és a valós belső értékeiket, mint a szépségüket...

[Szerkesztve]

Where you go how is up to you

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nagy alakítás topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.