Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27251) busman válasza LamaCube (#27250) üzenetére


busman
addikt

:K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27252) Winne válasza busman (#27247) üzenetére


Winne
nagyúr

Furán néznek ki, beteg sztori lehet, kíváncsi is lettem. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27253) LamaCube válasza busman (#27249) üzenetére


LamaCube
addikt

Na én ledaráltam a 3 részt. :K Nekem nagyon bejön :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27254) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Where The Water Tastes Like Wine , Railway Empire Epic......

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27255) Svájcinéger válasza LamaCube (#27250) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tudtam, hogy ez a Cobra Kai ki fogja verni Nálad a biztosítékot. Így lenn lottó ötösöm. :D

Winnie: az Átutazók nekem tetszik. Igaz a Földön játszódik és napjainkban, de a sztorija sci-fi.

Busman: megnyugodtam, hogy mégis eljutott a Valhallába. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27256) Winne válasza Svájcinéger (#27255) üzenetére


Winne
nagyúr

:R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27257) LamaCube válasza Svájcinéger (#27255) üzenetére


LamaCube
addikt

:U :U :U
;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27258) Svájcinéger válasza Winne (#27256) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ezeket nem láttam:
Űrhadosztály: [link]
A Távolban: [link]
Egy másik élet: [link]
Megmentés: [link]

Busman: a Spartacus sem volt meg ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27259) Winne válasza Svájcinéger (#27258) üzenetére


Winne
nagyúr

Az első kuka a faszi miatt, de a többit lehet bepróbálom. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27260) Svájcinéger válasza Winne (#27259) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:D :D
Nem szimpi a csávó ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27261) LamaCube válasza Winne (#27259) üzenetére


LamaCube
addikt

Pedig a "The morning show"-ban jól alakít.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27262) Winne válasza LamaCube (#27261) üzenetére


Winne
nagyúr

Kikészít már a kinézetével is, nem tudom megmagyarázni. :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27263) busman válasza Winne (#27262) üzenetére


busman
addikt

Engem is kikészit.. 40 éves szűz,mondjuk jó volt.Azóta egy filmet se nézek meg amiben játszik.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27264) Winne válasza busman (#27263) üzenetére


Winne
nagyúr

Teljesen egyetértek, ezen mindig sírva röhögök! :DDD

[link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27265) LamaCube válasza Winne (#27262) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja a vígjátékait meg se nézem, viszont a Morning Show-ban tényleg jó. És a sorozat is faszagányos!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27266) busman


busman
addikt

Raised by wolves.. nagyon jó.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27267) LamaCube válasza busman (#27266) üzenetére


LamaCube
addikt

Mondom én már az összes eddigi részt láttam :K Várós a többi :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27268) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Life is Strange 2 Episode 1 GMG Watch Dogs 2 , Football Manager 2020 , Stick It To The Man! Epic.......

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27269) Winne


Winne
nagyúr

Ezekről valaki?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27270) busman válasza Winne (#27269) üzenetére


busman
addikt

Tenet szar volt.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27271) Winne válasza busman (#27270) üzenetére


Winne
nagyúr

Jó kilátások. :DDD

Story szar?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27272) v-paci


v-paci
aktív tag

Pityu, lesz nálatok PS5? Az egyik kollégám már az őrületbe kerget, valami 3 helyről előrendelte és mindenhonnan lepattant.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#27273) busman válasza v-paci (#27272) üzenetére


busman
addikt

Sztem lesz. De kis darabszámban.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27274) Svájcinéger válasza v-paci (#27272) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Akkor ez is olyan lesz, mint az új Nvidia VGA. Azt mondták óccó lesz, aztán 1 milla körül dobálják őket, ha igaz. Az a "jó", hogy minden kütyüt részben vagy egészben Kínában gyártanak. Alig vagyunk kiszolgáltatva nekik, de tényleg.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27275) v-paci válasza busman (#27273) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ok, köszi. Megmondtam neki, hogy készítse a sátrat és költözzön a parkolóba ;]

Svájci: jaja. Nincs itt válság, sorba állnak a 700+ eurós kártyáért, és örülnek neki ha 320.000+ hufért megkaphatják, komoly sírás van az rtx és a ps5 topicban is...

Kínáról meg annyit, hogy a nyugati részvényeseknek maxi profit kell, így odavittek minden gyártást, csakhát a kínaiak sem hülyék és a másolt termékek után nekiálltak egyre jobb cuccokat előállítani és ez hirtelen fájni kezdett a nyugatnak - lásd Huawei

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#27276) tupacamaru válasza v-paci (#27275) üzenetére


tupacamaru
veterán

700-ért asszem én is veszek majd... ha lesz annyi egyáltalán. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27277) v-paci válasza tupacamaru (#27276) üzenetére


v-paci
aktív tag

Én is bekapcsoltam a német oldalon az értesítést, aztán amikor megjött, csak az out of stock felirattal találkoztam. Lezártam azzal, hogy akkor ez a pénz most megmarad és kivárok, amíg normalizálódik a helyzet.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#27278) tupacamaru


tupacamaru
veterán

A Rocket League ingyenes az Epic-en….

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27279) tupacamaru válasza tupacamaru (#27278) üzenetére


tupacamaru
veterán

Rocket League® Epic.......

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27280) tupacamaru


tupacamaru
veterán

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition Epic.........

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27281) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Az Átutazók bejött, főleg a 3. évad tetszett. A Fekete Tükör című sorozaton gondolkodtam, de A királyság titkai lett a befutó: középkori koreai zombiapokalipszis. :D :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27282) LamaCube válasza Svájcinéger (#27281) üzenetére


LamaCube
addikt

A Black Mirroron kívül nem is hallottam egyikről sem. Viszont a Black Mirror nem tetszene, ha ez a kettő lett helyette a befutó. :Y
A királyság titkairól, mintha mesélt volna Vadon Jani, de most megnézve a trailert...te atya úristen :W :W :W Majdnem zombivá váltam :DD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27283) Winne válasza Svájcinéger (#27281) üzenetére


Winne
nagyúr

Jesszus hogy tudod azt a koreai cuccot nézni! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27284) Winne


Winne
nagyúr

Ezt az Átutazókat kerestem, de mondom wtf, nincs meg, erre látom, hogy nem is ez a hivatalos címe kb. Fura. 10/ hány pont Angel?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27285) Svájcinéger válasza LamaCube (#27282) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

+ Winnie: tényleg imádom a sci-fiket, de sokszor heti 50 órát ülök a gép előtt és nem akarok este már agyalni. Iszonyatosan bejött az Altered Carbon első évada és az Átutazók is tetszett, de az első néhány részben azt sem tudtam, hogy miről volt szó. :D Ha most arról kellene döntenem, hogy gondolkozzak a Half Life 2-ben vagy henteljek a Painkillerben a sika-kasza-léccel, akkor naná, hogy a második. :D Megnéztem A nagy pénzrablás 2. évadából egy részt és úgy döntöttem keresek valami mást. Jobbat vártam, de a ma estét, meg feláldozom. Néha ilyen is kell. :D

Jut eszembe: a The Expanseből jön az 5. évad ?

Winnie: az első két évad 7.5, de a 3. nekem 8 pont. Pedig: [link]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27286) Winne válasza Svájcinéger (#27285) üzenetére


Winne
nagyúr

Már a 6. évad is jön, csak nem elég gyorsan. :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27287) LamaCube válasza Svájcinéger (#27285) üzenetére


LamaCube
addikt

Érthető.
A jó sci-fiket én is szeretem pl. : A farkas gyermekei nekem nagyon bejön.
A nagy pénzrablás nekem tetszik. nekem az a kikapcsolódási faktor.
A Billions-t senki nem nézi? Annyiszor ajánlottam már. Senki nem hisz nekem? :Y
Ha 1-3 részig nem kattan rá valaki, akkor el lehet engedni.
Yellowstone-meglepően jó sorozat ezt se nézi senki?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27288) Svájcinéger válasza LamaCube (#27287) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A farkas gyermekeit meg fogom nézni.

A nagy pénzrablásból valami nekem hiányzik. Egy évad és egy rész után el nem tudom képzelni, hogy mi a tököm csinálnak 4. évadon keresztül a pénzverdében. A karakterek is valahogy unalmasak, a Professzor meg majdnem idegesít. Egyedül a kicsit flúgos csávó tetszik, aki az apjával van. Kap még majd esélyt.

Anno a Feketelista nekem a duma és a karakterek miatt is tetszett annyira.
- Red, aki mindig előhúz egy kurvára oda nem illő vicces történetet;
- a járókeretes Kisöreg, aki Betsyvel az óriáskígyóval, méhekkel, stb. csapolja le az infót a delikvensektől;
- de a legnagyobb arc kétségkívül Glen, önmaga fizikailag torz valójában, mert kegyetlenül elbánt vele ugyan a természet, de a miután felocsúdsz a kezdeti sokkból, nem tudsz nem mosolyogni azon, ahogy a T-Rex szerű karjaival veri a billentyűzetet. Egyes jelenetekben sírtam rajt a röhögéstől. Nekem kapásból Oscar díjas a csávó. Mondjuk én Egér és Cukor főnökének is Oscart adnék a Rendőrakadémia 5-ből, de számomra kétségkívül a világtörténelem legnagyobb filmes alakítása Bunkóé, a Blöffből. Az arcszerkezet, a testbeszéd, a mimika, a monológok és az eszmefuttatások. Egyszerűen zseniális ! Na ilyen az én elcseszett ízlésem ! :D Gondolom ez sok mindent megmagyaráz ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27289) LamaCube válasza Svájcinéger (#27288) üzenetére


LamaCube
addikt

Dehogy van elcseszve az ízlésed! Tudod ízlések és pofonok :)
Billions-t nem próbáltad? Szerintem az tetszene főleg, hogy te is pénzügyekkel foglalkozol.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27290) Winne


Winne
nagyúr

Én most az Expanse után a Defending Jacobot kezdtem el, alig van időt, főleg energiám este, sokszor elalszok ülve az aznapi esti első rész előtt. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27291) LamaCube válasza Winne (#27290) üzenetére


LamaCube
addikt

Nagyon ütős film ajánlottam is. Alig győztem kivárni, ezért elolvastam a könyvet és mint mindig a könyv még ütősebb volt a vége egészen más volt a könyvben, ha befejezted a sorozatot elmondom, ha érdekel.
Nem nézed újra? Én gondolkodóba estem miután meghallgattam ezt: [link]
Milyen alakítások vannak benne és az anyja az kőkeményen tolja...
Hátha valaki kedvet kap hozzá...mármint a sorozathoz ;)
[link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27292) Winne válasza LamaCube (#27291) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem sok van, amit újranéztem, ezt biztos, hogy újra fogom, sztem No1 nálam. :DDD

Van pár kivétel, a Brickleberryt 3x minimum láttam. :DDD

Érdekel majd persze. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27293) Svájcinéger válasza LamaCube (#27289) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem. A filmdráma besorolást mennyire kell komolyan venni ?

Winnie: fárasztó a gyereknevelés ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27294) LamaCube válasza Svájcinéger (#27293) üzenetére


LamaCube
addikt

Filmdráma? Semmiképpen nem az. :N Kezdd el adj neki 3-4 rész esélyt, ha beszippant, akkor abbahagyhatatlan. De hidd el nagyon atom sorozat! Mostani évadból /5-ik/ a Covid miatt csak 7 rész van, de remélem jön a folytatás nemsokára. Tehát kompletten 4 évad van eddig, ha ez se jön be ígérem nem ajánlok több sorozatot. ;] ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27295) Winne válasza Svájcinéger (#27293) üzenetére


Winne
nagyúr

Is. Meg a munka is, meg házat, majd telket keresünk régóta, sokat kivesz az is. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27296) Winne válasza LamaCube (#27291) üzenetére


Winne
nagyúr

Na befejeztem. Nem volt rossz, a hangulata sem, a téma is jól kitalált, de nem ütött. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27297) LamaCube válasza Winne (#27296) üzenetére


LamaCube
addikt

Attól függ milyen szemszögből nézzük ezt a szituációt. Szülőként borzalmasan nyomasztó és kétségbeejtő. Könyvben jobb volt privátban megírom, hogy ott hogyan történt.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27298) Winne válasza LamaCube (#27297) üzenetére


Winne
nagyúr

:R

Nyomasztó volt, meg volt benne feszkó, de nem volt benne semmi extra sztem. Az eleje felfelé ment, az utolsó 3 rész már csak ment, eltűnt belőle minden sztem :)

A legnagyobb bajom az volt vele, hogy nem volt benne semmi csattanó, semmi váratlan.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27299) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Rising Storm 2: Vietnam Epic.....

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27300) Trident28 válasza tupacamaru (#27299) üzenetére


Trident28
tag

Köszi Tupa!! :C Ezt behúzom... :))

-"-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.