Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26601) Svájcinéger válasza LamaCube (#26598) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tegnap majdnem abbahagytam. Jon Snow ? Why ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26602) LamaCube válasza Svájcinéger (#26601) üzenetére


LamaCube
addikt

Folytasd nyugodtan. Innen már átment "hollywoodba". George R. R. Martin papa lelkiismeret furdalás nélkül... na, de nem spoilerezek. ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26603) LamaCube


LamaCube
addikt

Svájci!
Lehet neked bejön, még én se néztem, de ránézek: Időbevándorlók 8,1 imdb-n. Valami Vikingek jönnek a múltból.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26604) Winne válasza LamaCube (#26603) üzenetére


Winne
nagyúr

[link]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26605) LamaCube válasza Winne (#26604) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen itt vettem észre én is :) Mondjuk nem a kardozós Vikingek, de hátha jó. Nekem szerintem leírás alapján jó lesz.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26606) Svájcinéger válasza LamaCube (#26603) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Lassan befejezem a 6. évadot is. Havas Johnnynak jó erős a vérkeringése. :D
Olvastam én is az Időbevándorlósat. Meglátjuk. :R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26607) LamaCube válasza Svájcinéger (#26606) üzenetére


LamaCube
addikt

:K
Egyébként nem futottál a Trónok harcánál spoilerbe? Amikor vége lett mindenhol azt tolták.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26608) Svájcinéger válasza LamaCube (#26607) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26609) LamaCube válasza Svájcinéger (#26608) üzenetére


LamaCube
addikt

Az kemény. Én amikor kijött az utolsó rész, addig még netre se mentem fel, szerencsére gyorsan lett felirat. Hazaértem melóból az egyből virágbolt, majd nézés utána...... :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26610) mobal


mobal
MODERÁTOR

Új cod kurvajó. Kár, hogy nem toljuk úgy mint régen.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26611) SipiBcs válasza mobal (#26610) üzenetére


SipiBcs
őstag

Megveszem majd én is, de ts party már nem lesz a részemről. Az új család nem toleráns 😁

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26612) mobal válasza SipiBcs (#26611) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem a gépem megeszi :D

Igaz full maxon van, kivéve a dofot meg a filmic szarokat vettem le (attól kb. elmosódott a kép fixen), de van, hogy keményen beesik 80 - 90 köré a frame, ami ugye 144 hz-nél nem jó érzés.

Van kb. 30 fegyver, és fegyverenként kb. 70 szint. Kimaxolni mindent elég durva. Apropó a Pacific patch pedig ma jön Battlefield 5-höz.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26613) SipiBcs válasza mobal (#26612) üzenetére


SipiBcs
őstag

Egyenlőre win10 reinstallal kerültem szopóágra. Nem ismeri fel a hdd-t. 😒 :W

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#26614) Mappa válasza SipiBcs (#26611) üzenetére


Mappa
addikt

+1
nekem is tetszett :K

nem kötelező megadni

(#26615) mobal válasza SipiBcs (#26613) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Azt én is fogok lassan, érik egy 1 Tb-os NVME SSD.

Tegnap volt egy fulloks kill streakem, UAV, VTOL jet és Support Helo. :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26616) Svájcinéger válasza LamaCube (#26609) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem érdekelt anno, így ha láttam is néha infót róla, akkor sem maradt meg. Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog tetszeni. Nem gyenge fantáziára vall az írótól, ahogy kitalálta.

Olvastad ? [link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26617) LamaCube válasza Svájcinéger (#26616) üzenetére


LamaCube
addikt

Dupla hsz. Sorry!

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26618) LamaCube válasza Svájcinéger (#26616) üzenetére


LamaCube
addikt

Igen olvastam, de a másikat elkaszálták. https://port.hu/cikk/tv/elkaszaltak-az-egyik-tronok-harca-elozmenysorozatot/article-62024?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Hogy a picsába kell linket beszúrni??? :Y
Az író bácsi frenetikus, de nagyon félek tőle, hogy nem fogja befejezni a könyvet :( Ha szeretsz olvasni, akkor kezdd el hidd el sokkal jobb és részletesebb. Az eddigi kötetei azt hiszem nagyjából 6000 oldal, de minden perce élvezet. A virágboltban fenn van pdf-ben. De vigyázz letehetetlen. Bár én előtte kiolvastam mire elkezdődött a sorozat, de nem volt gond, mert jó volt a sorozat is.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26619) Svájcinéger válasza LamaCube (#26618) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A ferde + fél Audi jellel tudsz linket beszúrni. Tegnap én is kerestem. Régen sokat olvastam, de most már szinte semmit, ami tudom szégyen, de ez van. Talán Az Elit Alakulatot olvastam utoljára. Az utolsó cserkészben volt:
Damon Wayans: "Miért ? Te nem szoktál olvasni ?"
Bruce Willis: "De. Most fizettem elő a popó magazinra."

A 7. évad csak 7 rész ? :Y

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26620) Raidon válasza Svájcinéger (#26619) üzenetére


Raidon
őstag

A 7. Évad lesz csak a nagy bumm ;]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#26621) LamaCube válasza Svájcinéger (#26619) üzenetére


LamaCube
addikt

Popó magazin :D Adom!
Köszi megvan! :R A nyolcadik meg csak 6, igaz 1 óra 10 perc egy rész.

Na itt lesz a neked való sorozat: kardok, csajok, kaland. Mondjuk ez engem is érdekel. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26622) LamaCube


LamaCube
addikt

Srácok egy új sorozat, ami elég jónak ígérkezik az első rész után. "Dzsézőn Momoa" szerepel benne. Svájci: a sárkánykirálynő férje a trónok harcába.
A sorozat címe: See

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26623) busman válasza LamaCube (#26622) üzenetére


busman
addikt

Első rész nagyon jó volt.👍

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26624) LamaCube válasza busman (#26623) üzenetére


LamaCube
addikt

Bassza meg... a többi is :D Várom a következőt!!!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26625) Mappa


Mappa
addikt

Most ennek a Project Blue Book sorozatnak fogok neki állni. (Trónok Harcàból a “kisujj” főszereplésével)

nem kötelező megadni

(#26626) busman válasza LamaCube (#26624) üzenetére


busman
addikt

Már kint van 3 rész.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26627) LamaCube válasza busman (#26626) üzenetére


LamaCube
addikt

Már láttam :D Egyszerre néztem meg hármat :D

Mappa
Na, erről nem is hallottam. Meglesem :R

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26628) Mappa válasza LamaCube (#26627) üzenetére


Mappa
addikt

Csak ami a virágboltban fent van valami különleges codec-és mert tv nem játssza le. :o

nem kötelező megadni

(#26629) LamaCube válasza Mappa (#26628) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem gond én pc-n nézem mindig. Amint lefekszem a tv elé 5 perc és alszok :D Bár a gép előtt is előfordult már :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26630) Svájcinéger válasza LamaCube (#26621) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Láttam az előzetest.Jónak tűnik. A Seebe is belelesek, ha végre nem nyomom a melót hétvégén is. 3 hét zsinórban. Tele a qkim.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26631) LamaCube válasza Svájcinéger (#26630) üzenetére


LamaCube
addikt

A See-vel vigyázz eddig 3 rész van kint, de egy húzóra letoltam. Szerintem neked is tetszeni fog.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26632) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Nuclear Throne RUINER Epicgames.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26633) Mappa válasza LamaCube (#26629) üzenetére


Mappa
addikt

6 részt letoltam ma és tegnap. Tetszik :K

nem kötelező megadni

(#26634) LamaCube válasza Mappa (#26633) üzenetére


LamaCube
addikt

Hétvégén meglesem :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26635) Svájcinéger válasza LamaCube (#26631) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Még előbb be kell fejeznem a Trónok utolsó évadát, de akkor ez lesz a kövi.

[link]

[ Szerkesztve ]

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26636) LamaCube válasza Svájcinéger (#26635) üzenetére


LamaCube
addikt

Pöpec :R Ezt én is nézni fogom. Ettől függetlenül kezdd el a See-t is.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26637) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hyper: nézni fogom. Bár ez az Aquaman nekem nem volt szimpi sohasem.

Valaki szokott epub fájlt konvertálni pdf-é ? Ha igen, milyen progival ? Nem akarok valamit szemetet felrakni a gépre.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26638) LamaCube válasza Svájcinéger (#26637) üzenetére


LamaCube
addikt

Pedig a Trónok harcában jó volt szerintem. A See-ben se rossz hozza a karaktert.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26639) Mappa válasza Svájcinéger (#26637) üzenetére


Mappa
addikt

calibre :K

nem kötelező megadni

(#26640) busman


busman
addikt

Mandalorian első rész kint van,nézzétek.
Nagyon jó.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26641) LamaCube válasza busman (#26640) üzenetére


LamaCube
addikt

Tegnap kivettem, de még nem volt időm rá. A kritikák szerint is jó bár azokra nem nagyon adok.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26642) LamaCube


LamaCube
addikt

Na megnéztem! Odatettékrendesenazmárhétszentség! :D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26643) LackoMester válasza busman (#26640) üzenetére


LackoMester
addikt

Szerintem is nagyon rendbe van. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26644) tupacamaru válasza LackoMester (#26643) üzenetére


tupacamaru
veterán

+1 Ezt még én is megnéztem.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26645) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát A Trónok 8/3. része od@baszott. Igaz b@szás nem volt benne, na de kardozás ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26646) LamaCube válasza Svájcinéger (#26645) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja a sötétség rész??? Az jó volt, majdnem megvakultam utána, annyira kellett nézni, hogy mi történik. Erre gondoltam, amikor mondtam, hogy neked biztos tetszeni fog. :K
Egyébként nem 6 részes az utolsó évad? :U

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26647) Svájcinéger válasza LamaCube (#26646) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

De. Igaz ezek hosszabbak. Még két rész van hátra aztán megnézem a Busman által ajánlott Csodálatos Mandarint :D , majd a See-t. Nem gondoltam volna, hogy én is sorozatfüggő leszek. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26648) LamaCube válasza Svájcinéger (#26647) üzenetére


LamaCube
addikt

És mi a véleményed eddig az utolsó évadról?
Konkrétan a sorozatok erősebbek, mint egy mozifilm. A See is jó Én azzal kezdenék, mert abból már van 4 rész. A mandarinból csak 1.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26649) Svájcinéger válasza LamaCube (#26648) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A 6. és a 7. évad tetszett talán a legjobban. A 8-ból az első két rész viszonylag gyenge volt, na de a 3. rész mindenért kárpótolt ! A 4. nem volt rossz, de a "jók" nem igazán taktikáznak jól. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26650) LamaCube válasza Svájcinéger (#26649) üzenetére


LamaCube
addikt

Na ha végére érsz kíváncsi leszek összességében a véleményedre. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.