Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) Trident28


Trident28
tag

Megjött!! :) És már üzemel... :))

-"-

(#26452) mobal válasza Trident28 (#26451) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem is a +16 Gb ram ma... Abba kéne hagyni a gémbojkodást.

Apropó 3 év után új munkahelyem van, egyik telkós cégtől a másik. :D

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26453) Winne válasza Trident28 (#26451) üzenetére


Winne
nagyúr

Na ezzel már lehet aprítani rendesen, jók lettek ezek a Ryzenek. :K

@(#26452) mobal: melyiktől melyik? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26454) Trident28 válasza Winne (#26453) üzenetére


Trident28
tag

Ja-Ja.. :) Nem olyan rossz.. Aida szerint sebességben elveri az I7 6850K-t, pedig ez csak egy 2600-s, akkor mit tudhat mondjuk egy 3. genes Ryzen 7...?? 688xx a CPU Queen és nem megy maxon a mérés alatt... :N

Mobal! Akkor most 32?? :) Nekem elég a 16 egyenlőre.. Majd egy M.2-t szeretnék még és ha Cod-MW-e nem lesz elég az R9-s, akkor egy komolyabb RX... :K

-"-

(#26455) mobal válasza Trident28 (#26454) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ja, van 4x8. Elég lesz remélem sokáig. Semmi nem indokolta, csak régóta szerettem volna és mondtam magamban ha majd olcsó lesz... (nem hittem, hogy az lesz... :D ).

Gyorsan bevásároltam mielőtt kína és japán balhéja megint feltolja az árakat.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26456) Mappa válasza mobal (#26455) üzenetére


Mappa
addikt

szerintem kevés lesz az ;] :DDD

nem kötelező megadni

(#26457) Trident28


Trident28
tag

Na ilyesmi összepakolva... :))



-"-

(#26458) LackoMester válasza Trident28 (#26457) üzenetére


LackoMester
addikt

hát világít élég rendesen... ;)

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26459) Trident28 válasza LackoMester (#26458) üzenetére


Trident28
tag

:DDD Ja! Megy is rendesen. :K

-"-

(#26460) Trident28


Trident28
tag

Srácok! 7:24-től.. Ez milyen progi, ami fut a játék mellett és ki írja az adatokat?? :B

-"-

(#26461) tupacamaru válasza Trident28 (#26460) üzenetére


tupacamaru
veterán

MSI Afterburner ki tudja így íratni a dolgokat.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26462) tupacamaru válasza Trident28 (#26460) üzenetére


tupacamaru
veterán

[link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26463) Trident28 válasza tupacamaru (#26462) üzenetére


Trident28
tag

Áh!! Na ez kell nekem. :)) Köszi!! :R Rá startolok...
Addig meg itt van ez.. :DD
Még beginner üzemben vagyok... :DDD

-"-

(#26464) tupacamaru


tupacamaru
veterán

For Honor Standard Edition Ubi Store.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26465) Winne válasza Trident28 (#26463) üzenetére


Winne
nagyúr

Mi néha nyomjuk, bár mostanában nem volt idő rá. Ha lesz multi rádírjak?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26466) Trident28 válasza Winne (#26465) üzenetére


Trident28
tag

Hát.. Ööö.. Mit játszotok?? BF? :) Mert nekem az nem nagyon megy.. :N

szerk.: Kihagytam egy betűt.. :D

[ Szerkesztve ]

-"-

(#26467) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Hátha valakit érdekel: Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition 2790 forint.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26468) Mappa


Mappa
addikt

Új Tarantino film... negyed szódával épphogy. Nálam ez eddig a leggyengébb filmje :(

nem kötelező megadni

(#26469) LamaCube válasza Mappa (#26468) üzenetére


LamaCube
addikt

Akkor inkább várok, amíg megjelenik a könyvtárban. Bár gondolom ez a filmiparról szól és lehet azért nem az a színvonal.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26470) Winne válasza Trident28 (#26466) üzenetére


Winne
nagyúr

Grid2 :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26471) Trident28 válasza Winne (#26470) üzenetére


Trident28
tag

Hoppácska.. :) Hm.. Hm.. Izgi lehet... :) Benne vagyok, de ts max fülelek, mert nincs fülesem.. Erősítő.. Hangfalak.. :)) Elvagyok.. :) Nappal jobb, este csituban... :B Bár én is meló.. Stb.. Nem mindig van időm.. Vegyél fel.. ITT!!

-"-

(#26472) Mappa válasza LamaCube (#26469) üzenetére


Mappa
addikt

Várj vele. Az nyugtat, hogy az egyik jegykóddal nyertünk egy jegyet. Legalább ennyi visszajött :D de komolyan életemben nem fordult meg a fejembe, hogy moziból kijövök a film alatt. Nagynehezen kibírtuk.

Filmipar - hát frankón nem tudom eldönteni.

Polanski - Shanon sztori párhuzamosan folyik a filmben de kb. semmi extra. Mondjuk mozi után annyi jó volt benne, hogy utána olvassak a Manson - Tate gyilkosságnak. Csak nevek voltak meg de részletek nem. Nem gyenge sztori az sem, nem is értem miért nem filmesitették meg. Az már lejött, hogy Tarantinonak ez a vadnyugat kávboj b*ziság nagyon becsípődött.

nem kötelező megadni

(#26473) Trident28


Trident28
tag

:)) Ma is megyünk 1,2 kört..

-"-

(#26474) LamaCube válasza Mappa (#26472) üzenetére


LamaCube
addikt

Mansonról készült pár film, ha jól tudom. Köszi, hogy jelezted, mert a Star Wars legújabb része óta nem voltam moziban és ezt ott akartam megnézni, de inkább kihagyom. :R
Viszont egy jó sorozatot ajánlanék, ha még nem tettem meg: Yellowstone. Az első résznél majdnem feladtam, de nem bántam meg, hogy kitartottam. Ajánlott sorozat Kevin Costner jó benne.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26475) Mappa válasza LamaCube (#26474) üzenetére


Mappa
addikt

Én is vártam ezt mint a messiást mert semmi de tényleg semmi érdemleges nincs a moziban. :(

Ad Astra - Brad Pitt na azt várom még, meg decemberben a star wars de semmi más.

nem kötelező megadni

(#26476) busman


busman
addikt

Mandalorian

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#26477) Mappa válasza busman (#26476) üzenetére


Mappa
addikt

Wooow :Y vannak benne ismert arcok. Predatorból a feka csávó :C Kíváncsian várom :K

nem kötelező megadni

(#26478) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Assassin’s Creed Odyssey – The Fate of Atlantis Episode 1

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26479) tupacamaru


tupacamaru
veterán

DiRT Rally igyekezzen akinek kell!!!

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26480) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ja, még van az Inside az Epic-től. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26481) mobal válasza tupacamaru (#26479) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez steames kulcsot ad?

Szerk.: igen! :D Csak szeptember 5.-ig érvényes, igyekezni! :)

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26482) Trident28 válasza tupacamaru (#26479) üzenetére


Trident28
tag

Köszi!! :R Szedem.. :B

-"-

(#26483) Mappa válasza tupacamaru (#26479) üzenetére


Mappa
addikt

köszi ezt behúztam én is :K

nem kötelező megadni

(#26484) Winne válasza tupacamaru (#26480) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez nagyon hangulatos jó kis játék. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26485) Trident28 válasza Winne (#26484) üzenetére


Trident28
tag

Hát ha szeret korcsolyázni az ember, akkor annyira nem is rossz... Nehezebb, mint a Dirt.. :B

-"-

(#26486) Mappa válasza Trident28 (#26485) üzenetére


Mappa
addikt

Szerintem a Inside-ra gondolt Winnie :))

nem kötelező megadni

(#26487) Winne válasza Mappa (#26486) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen, de a másik is jó, azt is szeretem. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26488) Mappa válasza Winne (#26487) üzenetére


Mappa
addikt

Talán a demot próbáltam ki anno amikor megjelent a Dirt rally. Most hogy megvan, teljesen rákattantam. Elkezdtem a bajnokságot egy Mini cooperrel. Ez a leggyengébb autó benne de van, hogy össze kell szedni kanyarban vagy egy lejtős kanyarban full gázon :D Nagyon tetszik, hogy nehéz játék eltalálták a fizikát is benne. Hangok is brutálisak.... Audi S1 Pikes Peak pályán konkrétan hidegrázás. Xbox kontroller játszom azt is hozzáteszem mert billentyűn biztos nem jönne be ennyire. Nem hittem volna, hogy játszani fogok bármivel is ami nem multi.

nem kötelező megadni

(#26489) Winne válasza Mappa (#26488) üzenetére


Winne
nagyúr

Oh nekem világ életemben volt autós játék ami lefoglalt a lövöldöző cuccok mellett, nagyon jók vannak időről időre. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26490) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Titanfall™ Season Pass, Origin, nem kell az alapjáték a begyüjtéséhez.
Esetleg aki nem húzta be a Dirt Rally-t, most ingyenes a Steam-en is

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26491) Winne válasza tupacamaru (#26490) üzenetére


Winne
nagyúr

Most láttam, hogy van Dirt 4, azt próbálta valaki?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26492) Trident28


Trident28
tag

Eladó... :) Csoport tagoknak kedvezmény.. [link]

-"-

(#26493) Svájcinéger válasza Winne (#26491) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Köszi Winnie a Viking ajánlást. Az első 3 évadot még a télen vagy a tavasszal már ledaráltam, de végignézvén a 4. évad első két részét jegeltem, aztán két hét alatt ledaráltam 38 részt. Az első 3. évad inkább kardozós volt, aztán a 4-től kardozós - b@szós. :D Azt hittem az 5. évaddal vége, de úgy tűnik, hogy nem. Nagyon bejött ! :R

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26494) mobal válasza Svájcinéger (#26493) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ennyire jó? Azon a sorozaton én is gondolkodom.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#26495) Winne válasza Svájcinéger (#26493) üzenetére


Winne
nagyúr

Nagyon jó anyag, én is nagyon szeretem! :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26496) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Epicgames: Batman: Arkham Collection, Lego Batman Trilogy

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#26497) Winne válasza tupacamaru (#26496) üzenetére


Winne
nagyúr

:R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#26498) LamaCube


LamaCube
addikt

Srácok valami tipp? Már harmadjára rakom újra a gépét a kölöknek és az a buzi vga driver után lefagy vagy nem tölt be a win7. Az eredeti cd-vel csak a win logó jön be. Letöltöttem az asus oldaláról, de ott se megy fel az a buzi catalyst vagy mifaszom. Utána vissza bírtam állítani a rendszert és feltettem az asus oldalán lévő hozzá való drivert. na azzal úgy lehalt az egész, hogy megint újra kellett tennem. Most ráhagytam és holnap felteszem a drivereket. Vga hiba lenne? Vagy lehet bezavart, hogy a hdmi kábel be volt dugva a gépbe és a tv-be is és ez zavarhatott be?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#26499) Svájcinéger válasza mobal (#26494) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szerintem igen. Nekem nagyon bejött. Kellene valami más sorozat helyette. Mit ajánlottatok még ? A Breaking Badet ?

Lama: milyen VGA ? A HDMI nem hinném, hogy bekeverne.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#26500) LamaCube válasza Svájcinéger (#26499) üzenetére


LamaCube
addikt

Még mindig nem nézted meg a Breaking Bad-at? :W

Asus R9 270x 2gb

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.