Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) Svájcinéger válasza busman (#20550) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Naná ! Még kifúrnátok az új melóhelyről ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20552) tupacamaru válasza LamaCube (#20549) üzenetére


tupacamaru
veterán

Öntöde, karbantartó, folyamatos műszak. Egyelőre albérlet, után majd meglátjuk. Az a terv hogy jönnek velem, legalább egy kis friss levegőt szívnak. Az elején még munkásszálló, mert az ingyen van, de azt minél hamarabb ott akarom hagyni. :B A melóról még nem tudok nyilatkozni konkrétabban, majd egy-két hét után. Meglátjuk. A szállón gondolom még internet sincs. :Y

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20553) Mappa válasza LamaCube (#20549) üzenetére


Mappa
addikt

Tegnap este szöszöltem vele kicsit, néztem BÖF alatt is.

Gyári: 860MHz 1.15V
Catalyst-ban 1050MHz a plafon

1200MHz / 1.18V / 81 fokon kb. 10 perc után szemetelt. Visszavettem 1100 MHz és fél óra után volt egy állókép fagyás, érdekes itt hőfokoknál már majdnem nyertem 10°C kb. 72-73 körül. Mediumról fel High grafikára és stabilan volt 60-70fps átlag. Most visszavettem Catalyst gyári oc maximumra 1050-re ezzel ment eddig is. GPU órajelével amúgy érdemes játszani mert az látványos eredményt hoz. Memória emelés az nem.
Most hagyom ezen, nem hiszem, hogy itt többet tudnék ki préselni ebből 7850-ből.

nem kötelező megadni

(#20554) LamaCube válasza tupacamaru (#20552) üzenetére


LamaCube
addikt

Mint karbantartó meló az jó szerintem, de mint dolgozó az nagyon kemény. A szálló por és a homokformákhoz használt adalékok rohadt egészségtelenek, de gondolom nem valami komcsi időből lepukkant öntöde lehet Győrben na meg nem elhanyagolható szempont, hogy közel van ausztria ;)

Mappa

Jó az ott ahol van, ott kell hagyni ahol stabil és nem meleg. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20555) tupacamaru


tupacamaru
veterán

[link] :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20556) LackoMester válasza tupacamaru (#20555) üzenetére


LackoMester
addikt

Ez király, azt a hülye ostobinszki barom állatot. :DD

Remélem összejön a munka, meg minden. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20557) Mappa válasza tupacamaru (#20555) üzenetére


Mappa
addikt

válaszok között:

A gazdaság úgy épül fel, hogy tönkremegy az a cég, aki túl jó minőségű terméket gyárt. Nem azért, mert túl drága úgy gyártani (mert sokszor olcsóbb), hanem azért, mert az emberek nem vesznek újat, hiszen a régi is jó még.

ezzel bearanyoztad a nap végét :D :)) :C aztaqurvamindenit

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#20558) LamaCube válasza tupacamaru (#20555) üzenetére


LamaCube
addikt

:DD
Na és az ilyenek is van szavazati joguk... :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20559) Raidon válasza Mappa (#20553) üzenetére


Raidon
őstag

Allitsd a feszt 1,225 re 1105/5200-n nekem siman meg power limit +20%
Ventit meg 35%ra. Eleg sokat dob es nem fagy ki emelt fesszel semmi :)

jah es ASUS GPU Tweakkel

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#20560) LamaCube


LamaCube
addikt

Gyerekek EZ egyszerűen hatalmas :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20561) LamaCube


LamaCube
addikt

Nem tudjátok melyik az a játék, aminek a trailerében ha jól emlékszem rómaiak karddal kaszaboltak egy tengerparton?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20562) Mappa válasza LamaCube (#20561) üzenetére


Mappa
addikt

Ryse: Son of Rome

Ilyenekért éri meg konzolt venni:K Sajna pc-re nem jön.

nem kötelező megadni

(#20563) albert8 válasza LamaCube (#20561) üzenetére


albert8
addikt

Rise crytek mű

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20564) LamaCube válasza Mappa (#20562) üzenetére


LamaCube
addikt

Hűha... azért konzolt nem veszek :))
Ez a játék érdekelt volna, de ha nem lesz pc-re akkor nem. Köszönöm mindkettőtöknek :R

albert8

Obi megvan már?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20565) albert8 válasza LamaCube (#20564) üzenetére


albert8
addikt

A köcsögfejű csak ma adta fel mert nem kapta meg a pénzt amit én már szerdán átutaltam... :U

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20566) LamaCube válasza albert8 (#20565) üzenetére


LamaCube
addikt

Fasza. :((( Végül, ha nem sürgősségi a csomag, akkor már így se úgy se kaptad volna meg, ha feladja csütörtökön.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20567) busman válasza tupacamaru (#20555) üzenetére


busman
addikt

Na mesélj,milyen volt az első nap?
Albérletet kerestél,találtál már?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20568) tupacamaru válasza busman (#20567) üzenetére


tupacamaru
veterán

Egyelőr munkásszálló, egyedül vagyok a szobába valameddig legalább. Viszont nincs internet. E52-ről írok, de embert próbáló feladat. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20569) LamaCube válasza tupacamaru (#20568) üzenetére


LamaCube
addikt

Kitartás!!! :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20570) busman válasza tupacamaru (#20568) üzenetére


busman
addikt

Van már albérlet kinézve?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20571) busman


busman
addikt

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20572) LamaCube válasza busman (#20571) üzenetére


LamaCube
addikt

:D

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20573) Winne válasza busman (#20571) üzenetére


Winne
nagyúr

Mennyire igaz! :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20574) tupacamaru válasza busman (#20570) üzenetére


tupacamaru
veterán

Még nincs konkrétan, sajnos a munkaügyis lakhatási támogatás nem jön össze, pedig fél évig 100k lett volna. :U

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20575) LamaCube


LamaCube
addikt

EZ ugye megvehető és ingyenes a posta? Valaki meg tudná rendelni nekem? Természetesen minden költséget átutalok előre. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20576) albert8 válasza LamaCube (#20575) üzenetére


albert8
addikt

Igen. Ezt ugye tudod mi? :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20577) LamaCube válasza albert8 (#20576) üzenetére


LamaCube
addikt

Gondolom egy diffúzor a gyári beépített vakuhoz, ha jól sejtem valami filmtekercs tartója vagy valami kupak ;) :)
Most vettem egy 270Ex vakut pici pénzért és ahhoz kellene egy diffi, de itt magyarhonban 2 ropi.
Ha meg tudod rendelni, akkor priviben megtárgyaljuk. :R Apropó az obi megjött?

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20578) albert8 válasza LamaCube (#20577) üzenetére


albert8
addikt

JA homemade diffi :DDD Megérkezett egyébként, de halod nem gondoltam volna, hogy ekkora:D Egész jó, lőttem már vele pár képet ma. Pl ezt is, meg mondjuk ezt:

Látszik is, hogy még nem tökéletes. Annyi van vele, hogy szerintem egy kicsit lassú az AF, meg olyan mintha kis motor vagy ventillátor menne benne. Nem tudom milyennek kellene lennie egyébként. Nehéz :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20579) LamaCube válasza albert8 (#20578) üzenetére


LamaCube
addikt

A fókuszmotor és a stabi hangját hallod, ezek ilyenek. Az stm meg az usm-es obik a hangtalanok. Nehéznek nehéz, de jófajta obi ennyi pénzért. :K Nekem az af kb. annyi, mint a 18-55-ös kitobinál.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20580) albert8 válasza LamaCube (#20579) üzenetére


albert8
addikt

Nem zavar, igy legalább tanulom a manuálist is. Egyébként küldj egy cimet, aztán egy linket, vagy pont ez kell? :)

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20581) LamaCube válasza albert8 (#20580) üzenetére


LamaCube
addikt

Amit linkeltem az megfelelő. :K Privátban írok. :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20582) Winne válasza LamaCube (#20579) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért az STM sem hangtalan sajna.. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20583) LamaCube válasza Winne (#20582) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát videózáshoz azt ajánlják meg az usm-et.Engem nem zavar a hangja, mert nem videózom vele. :N

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20584) Winne válasza LamaCube (#20583) üzenetére


Winne
nagyúr

Az usm az menő. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20585) LamaCube válasza Winne (#20584) üzenetére


LamaCube
addikt

:K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20586) Mappa


Mappa
addikt

Flying Robot Rockstars nem gyenge

nem kötelező megadni

(#20587) LamaCube válasza Mappa (#20586) üzenetére


LamaCube
addikt

:C

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20588) LackoMester


LackoMester
addikt

cs, nem vagyok nagy sorozat néző, de nagyon megfogott a Da Vinci Démonai sorozat, csak ajánlani tudom.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20589) LamaCube válasza LackoMester (#20588) üzenetére


LamaCube
addikt

Lehet ránézek :K én is jókat olvastam róla. Lackó hidd el, amiket itt ajánlottunk az kb. mind megfogott volna. Lassan a sorozattal kapcsolatos sztereotípiák kezdenek leomlani :K
Én most fejezem be a Black sails kalózos sorozatot. Várós a következő évad.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20590) albert8 válasza LackoMester (#20588) üzenetére


albert8
addikt

Tényleg jó kis sorozat lett az is, bár van jobb is. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20591) busman


busman
addikt

Tupa! Mi a helyzet?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20592) LamaCube válasza busman (#20591) üzenetére


LamaCube
addikt

Éppen a kezemből vetted ki a kérdést :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20593) @rglaaf válasza LamaCube (#20592) üzenetére


@rglaaf
veterán

valamelyik nap épp néztem battlelogon hogy ki ez a repsol600 aztán rájöttem hogy te "voltál" :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#20594) LamaCube válasza @rglaaf (#20593) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja ő vette meg :D :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20595) tupacamaru válasza busman (#20591) üzenetére


tupacamaru
veterán

Épp robogok hazafelé a vonattal. Maj holnap irományozok. Óra megvan már, a másik topikot nem olvasom?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20596) albert8 válasza tupacamaru (#20595) üzenetére


albert8
addikt

Mán el is adja. :DDD Mennyi am a vonat időben oda?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20597) busman válasza tupacamaru (#20595) üzenetére


busman
addikt

Meg,de valamelyiknek mennie kell.
Üdv újra itt! :C

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20598) tupacamaru válasza albert8 (#20596) üzenetére


tupacamaru
veterán

Olyan hat óra körül.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20599) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Hát ez a BF3 mennyivel jobb játék ! Kár, hogy AS-en nehéz volt tankhoz jutni, így maradt a 64-es kanális. Ilyen hent BF4-ben sosem lesz.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20600) Mappa válasza Svájcinéger (#20599) üzenetére


Mappa
addikt

:K

nem kötelező megadni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.