Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20501) Mappa


Mappa
addikt

melyik kép a jobb ? :D

nem kötelező megadni

(#20502) v-paci válasza Mappa (#20501) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nutty +1

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#20503) Mappa válasza v-paci (#20502) üzenetére


Mappa
addikt

ja nekem is felé húz... battlelog embleman is ő van. :D

nem kötelező megadni

(#20504) @rglaaf válasza Mappa (#20501) üzenetére


@rglaaf
veterán

szerintem ne cseréld le most hogy már nincs fotóbol avatar csak ezek a rajzos dolgokat lehet

PSN:BiZzare_0 ️

(#20505) Mappa válasza @rglaaf (#20504) üzenetére


Mappa
addikt

Megnézem mit hoznak ki az arcképgyárosok a mesefigurákból. Ha nem tetszik akkor marad Austin.

nem kötelező megadni

(#20506) Svájcinéger válasza Mappa (#20503) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én a helyedben mindenképp a kettediket választanám. Az olyan Hozzád illő ! :D

Amúgy Curve-om volt BB-ből. Asszem annál már nem volt gagyibb, de én azt is nagyon szerettem. Az oldalán fotó + hangerő gombok voltak. Egyszer annyira szarrá áztam egy buliból hazafele, hogy csak az alsógatyám eleje maradt valamennyire száraz, a BB meg farzsebben volt a tokban. Akkor szerintem a tok kicsit szűkebb lett. Milyen jó lenne, ha víz hatására néhány punci is beszűkülne. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20507) Mappa válasza Svájcinéger (#20506) üzenetére


Mappa
addikt

:D

nem kötelező megadni

(#20508) busman


busman
addikt

Ezt nézi valaki?Blacklist

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20509) LamaCube válasza busman (#20508) üzenetére


LamaCube
addikt

Faterom nézi. Azt mondta rohadt jó sorozat. Teljesen rákattintottam az öreget a sorozatokra :DDD

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20510) Svájcinéger válasza LamaCube (#20509) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Szegény ! :D Az Onedin család, Derrick és Brinkmann processzor után. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20511) LamaCube válasza Svájcinéger (#20510) üzenetére


LamaCube
addikt

;] Éppen ez az, hogy az életében nem nézett sorozatokat. Olyan hülye begyöpesedett volt, aki amikor sorozatot hallott, akkor beugrottak az általad említett sztereotípiák. Na, de persze beoltottam egy-két jó sorozattal és azóta már ő ajánl nekem ;]

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20512) LamaCube


LamaCube
addikt

El is felejtettem.
Vége a bf pályafutásomnak. A bf3 és4-emet már más használja, tehát ha törölve lesztek a barátlistámból, akkor az már nem én vagyok és nem ellenetek van.
Mostanában nem volt már türelmem játszani és időm se, ha meg volt időm, akkor 1-2 map alatt ráuntam.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20513) @rglaaf válasza LamaCube (#20512) üzenetére


@rglaaf
veterán

géped mikor bontod? gondolom az után az jön :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#20514) LamaCube válasza @rglaaf (#20513) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem-nem, gépet nem bontok :N Még reménykedek valami jó fps-ben. :DDD meg azért jó a gyors gép másra is.
Ha nagyon hiányzik, akkor tolok mw3-at vagy 2-őt, de nem hinném :N
Visszatérek a rajzokhoz. Meg a fotózásra is rákattantam hobby szinten. Úgyhogy elleszek egy darabig.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20515) Svájcinéger válasza LamaCube (#20511) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Nem azt mondom, hogy nem lehetnek jó sorozatok, csak nem igazán akarok függő lenni, mint Ti. Napi több órát vagy akárcsak egyet is sorozatnézéssel tölteni, nem pálya jelenleg. Nincs rá idő. :D Este inkább tolok egy kis BÖF-öt.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20516) LackoMester válasza LamaCube (#20514) üzenetére


LackoMester
addikt

Sajna idén jó FPS nem várható, esetleg az MW4, de az meg valószinűleg nem üti meg Nálad az ingerküszöböt, szóval nocsi, semmi az idei FPS termés, bár jut eszembe a Wolfenstein jónak néz ki, meglátjuk.
Nemrossz a BF4, bár sok a csicska, de nálam van benne bőven kihívás, szóval tolom, meg ugye jobb nincs. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#20517) Mappa


Mappa
addikt

Na én ma jól kipróbálom ezt a Dead Island-et :D

nem kötelező megadni

(#20518) @rglaaf válasza Mappa (#20517) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én most egy zárt bétá is nyomok csak minden nap ki kell tölteni egy adatlapot ha van hiba akkor be kell irni stb jó kis gém lesz FPS és F2P tehát ingyenes max 6v6 lesznek kasztok és UE3 motor hajtja elvileg az év vége fele kint is lesz[link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#20519) v-paci válasza @rglaaf (#20518) üzenetére


v-paci
aktív tag

Az látszik már, hogy mennyire fogja uralni a mikrotranzakciós rész? Planetside 2-t próbáltam, az mondjuk egy futurisztikus BF csak sokkal nagyobb léptékben, viszont ott kész kínszenvedés bármilyen új cuccot csak játékkal megszerezni, a fizetős része meg elég húzós.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#20520) @rglaaf válasza v-paci (#20519) üzenetére


@rglaaf
veterán

az Enemy-Territory-bol kiindulva semennyire:D mert az a csapat csinálja ez is ugy hogy ez miatt nem aggódok, az alap fegyverek kiegészitők rendben vannak elég sok van belőlük

PSN:BiZzare_0 ️

(#20521) v-paci válasza @rglaaf (#20520) üzenetére


v-paci
aktív tag

Hát ha csak cosmetic meg esetleg booster pack lesz fizetős, akkor még meg is érhet egy próbát.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#20522) LamaCube válasza Svájcinéger (#20515) üzenetére


LamaCube
addikt

Én se nézem órákat. 1 héten 6 részt nézek meg. Vagyis hétfő, kedd, csütörtök. Edzésen van a gyerek és akkor nézem a tableten. Máskor nekem sincs időm.

Lackó

Codért csak akkor adok ki pénzt, ha ki tudom próbálni előtte.

Bizarre

Nem lehet a fegyverrel zoomolni? :W

Mappa

Egyértelműen a mókusos kép a jobb, de én nem választanám :N

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20523) @rglaaf válasza LamaCube (#20522) üzenetére


@rglaaf
veterán

de lehet jobb klikk az egéren a szokásos, ez a video egy pre alfa lehet ott még nem lehetett a bétában már lehet

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#20524) Svájcinéger válasza LamaCube (#20522) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Tableten ? Ne már vazze ! Mit látsz azon ? Te sem vagy nagyon fiatalabb, mint én. Nem cseszi a szemed ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20525) LamaCube válasza Svájcinéger (#20524) üzenetére


LamaCube
addikt

Miért ne látnám. Egy 7" tablet fel van téve a kormányra. Kb. a szememtől 40cm-re. Ja és feliratosan nézem. Semmi baja a szememnek. :N Süt azon olvastam el a Trónok harcának az összes részét, vagy 6500 oldal :K

Én a 82-es tv-t is vagy 3.5 méterről nézem. Nem tudnám fél méterről nézni.

Bizarre

Úgy már okés :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20526) Svájcinéger válasza LamaCube (#20525) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hát nem tom. Én biztos nem néznék rajt filmet.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20527) LamaCube válasza Svájcinéger (#20526) üzenetére


LamaCube
addikt

Ehh, de a 3-4 colos telefont azt meg kukkolod egész nap. :DDD :P Simán élvezhető egy 7"-os tableten a film. Jó most nem fullhd-ről beszélek, hanem sorozatról. Ott sok cgi-s látvány nincs.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20528) Svájcinéger válasza LamaCube (#20527) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Kukkolja a f@som. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20529) Mappa


Mappa
addikt

Egy kis orosz módi

0:36-nál ? önmagával verném agyon :D :W

nem kötelező megadni

(#20530) LamaCube válasza Mappa (#20529) üzenetére


LamaCube
addikt

:Y

Ha valakit érdekel egy nem rossz film az nézze meg. Nekem tetszik. Snowpiercer

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20531) albert8 válasza LamaCube (#20401) üzenetére


albert8
addikt

Lama te a nagy obit mibe hordod? Valamint nem tudod véletlen, hogy az is meg is 2 közt mi a különbség?

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20532) LamaCube válasza albert8 (#20531) üzenetére


LamaCube
addikt

Én vettem egy fotóstáskát, ami rekeszelhető. Az obit a gyári fóliájába teszem egyelőre, de vaterán vannak jó tartók, de olyat az asszonnyal varratok valamilyen plüss anyagból.
A különbség a II és a sima között ez .Egyértelműen a II-es a jobb választás. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20533) busman


busman
addikt

Ratyi új kod...Vótmá?

[ Szerkesztve ]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20534) LamaCube válasza busman (#20533) üzenetére


LamaCube
addikt

:W Na ezt se kell megvenni, de még kipróbálni se :W

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20535) albert8 válasza busman (#20533) üzenetére


albert8
addikt

Úgy is vége a crysisnak, kell egy hasonló.

Egyébként nézzétek csak mit kaptam ma a postástól... :C

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20536) tupacamaru válasza albert8 (#20535) üzenetére


tupacamaru
veterán

Honnan szoktatok kést rendelni?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20537) albert8 válasza tupacamaru (#20536) üzenetére


albert8
addikt

Ez innen jött:[link] :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#20538) Mappa válasza albert8 (#20535) üzenetére


Mappa
addikt

vajazó kés ;]

nem kötelező megadni

(#20539) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Útban hazafelé Győrből.... :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20540) LamaCube


LamaCube
addikt

Na állásinterjú?

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20541) busman válasza tupacamaru (#20539) üzenetére


busman
addikt

Akkor lesz költözés? :U :D

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20542) Svájcinéger válasza tupacamaru (#20539) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Áudi ?

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20543) tupacamaru válasza busman (#20541) üzenetére


tupacamaru
veterán

:B :K

Svájcinéger :N

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20544) busman válasza tupacamaru (#20543) üzenetére


busman
addikt

Győrben össze futhatunk..győri a sógorom. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#20545) Svájcinéger válasza tupacamaru (#20543) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Sok sikert ! Remélem összejön !

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#20546) tupacamaru válasza Svájcinéger (#20545) üzenetére


tupacamaru
veterán

A munka összejött, ma volt az állásinterjú. Remélem nem lesz nagyon rossz, így kívülről nem nézett ki annak. Hétfőn kezdek.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20547) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Valakinek kell 2,5$-ért+egy pici-ért. :B NBA 2K14

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#20548) Mappa


Mappa
addikt

Húzott GPU-n mi a plafon hőfok?

nem kötelező megadni

(#20549) LamaCube válasza tupacamaru (#20546) üzenetére


LamaCube
addikt

Na végre. :C Remélhetőleg bejön a meló. És Győrbe költözik az egész család vagy albérlet? Milyen meló egyébként?

Mappa

Hát azt mondják a 90 se sok, de én hosszútávon 85 fölé nem mennék. Meg a vrm-eket is nézd, ha van szenzor, mert azok is szeretnek mocskosul melegedni. Én azt tapasztaltam, hogy sok értelme nincs húzni a gpu-t.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#20550) busman válasza LamaCube (#20549) üzenetére


busman
addikt

Jah,én is akartam kérdezni,de nem túl közlékeny a faszi.. :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.