Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#196) Milka 78 válasza toyone (#195) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Hát én már tényleg nem tudom,hogy mi is van :F .Új bios fent,de a sor továbbra sincs meg :F Viszont a röhej az,hogy toltam neki feszt(1.456v)és így nem veszi vissza,tehát a hiba elméletileg megszűnt.Lehet túl kevés feszt kapott és leszabályozta magát?Létezik,hogy ilyet is tud?Továbbra sem értem,hogy nálad miért is más ez az opció...Létezik,hogy csak a 2600k-nál lesz aktív az a sor?1.456v-n behalhat e a proci ha prime alatt nyúzom a procit,70 fok körüli hőmérséklet mellett?Megint volt egy-két többszöri indításom,de abbahagyta(ez utóbbit meg főleg nem értem).Azt sem igazán értem,hogy 1866 9-10-9-27-1t-ben a memtest 3 1/2 órát ment hibátlanul,de indulni nem nagyon akar mégsem a win.2-t-ben normalizálódni látszik a helyzet.Ha kevés feszt kapna akkor megérteném,de akkor a memtest sem futott volna le.Most őszintén...nem érzed úgy mintha kicsit bizonytalankodna a vasam?Esküszöm,hogy gyomoridegem van a gép indításánál,hogy indul e.Ha meg beindul onnantól stabilnak látszik a dolog.Olyan mintha a bootolásnál lenne valami nyűgje.Volt egy kolléga akinek bios hibás volt a GD80-asa,de állítólag az másodlagos biosból átflash-elte az elsődlegest,viszont én már 3x raktam újat rá,így nem hiszem,hogy ez lenne a baj.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.