Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#471) ttt válasza awd (#468) üzenetére


ttt
senior tag

Én is raktam rá, mert maradt ki a vga hűtő készletből, de nekem ez annyira nem tetsző megoldás, mert a teljesítményre ill. az élettartamra mehet.

[OFF]
Eleve bosszant, hogy ilyen rossz megoldást választottak a chipsetnek. Értem ez alatt a helyét, meg a gyakorlatilag 0 hőleadó bordát és ezt konpenzálva ráraktak egy akár 7000-t is forgó ventillátort, ami már méretéből adódóan is 1-2 hónap alatt csapágyasra forogja magát :(( , már ha van egyáltalán benne :F Viszont eddig talán pont a MSI lapok a leghalkabbak, már tesztek alapján. Milyen lehet a többi? :F

[ON]

Tényleg valakinek sikerült az MSI gyári progijával vagy mással ezt a kis zajoskát lassítani? Valamelyik tesztben ezt olvastam, de nekem nem sikerült, sőt ezt a Core Centert ki is vágtam, mert sokszor gyanus dolgokat művelt. Pl akárhogy is állítottam úgy levette a proci venti fordszámát, hogy gyanussá vált. Ráadásul ez nagyon zavart is, mert hangosabbnak halottam, mint nagyobb fordulaton. :Y Lehet, hogy érzékeny vagyok az alacsonyabb frekikre :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.