Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-19 12:42:41

LOGOUT.hu

A Mozilla Thunderbird az egyik legjobb levelező kliens a piacon, nagy tudású, rengeteg beállítási lehetőséggel, ingyenes és multi platform. Tehát fut Windows, Linux és macOS alatt is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#552) Akita


Akita
tag

Hello
Gyakran törlik képen a magamfajta tudatlant, mikor ostoba kérdésével zaklatja a nagy tudásúakat hogy ez a kérdés már milliószor szerepelt itt és itt. Ezért most végigizzadtam mind az ötszázvalahány hozzászólást, aminek eredményeképp ráizgultam a system tray-be lecsukható thunderbird-re. Mikor már a hajam téptem hogy ez nekem miért nem megy, úgy a 400-adik hozzászólás környékén, SIL szavaiból kiderült hogy XP alatt nem műxik az újabb verziókkal. Szóval kár volt begerjednem.
Nem is ezért nyöszörgök már, hanem azért mert nőismerőseimnek gyakran küldök méretes, kb 10x10 cm-es animált gif virág képeket. Igenám, de ha írni is akarok a kép után, akkor a 10cm-es kép legalján tudom csak megtenni. A kérdésem az lenne, van-e lehetőségem úgy írni a beillesztett kép után, hogy ne a kép alja után engedje csak a szöveget, hanem a legtetején is. Szóval lehessen úgy megalkotni a levelet, mint a word-ben, vagy weblapszerkesztéskor, ahol a szöveg akár körbe is folyatható a kép körül.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.