Hirdetés
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Dr. Mózes: Lakberendezési tanácskérés
- Toomy: FOXPOST: régen jó volt, de már jobban jársz, ha elfelejted
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- MasterDeeJay: i7 4980HQ asztali gépben (vs i7 4770)
-
LOGOUT
A Mozilla Thunderbird az egyik legjobb levelező kliens a piacon, nagy tudású, rengeteg beállítási lehetőséggel, ingyenes és multi platform. Tehát fut Windows, Linux és macOS alatt is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Clemi
veterán
Sziasztok!
Hosszú évek óta TB használó vagyok, de már nagyon kezd zavarni a hülyesége, ami szerintem mostanában kezdődött. Két gondom is van vele, és mindkettő fiók szinkronizálással kapcsolatos.
Az első, ami előtt értetlenül állok:
Adott egy Freemail (POP3) fiók, ami alapvetően működik, DE hiába van a freemail fiókban az érkezett levél, a TB a letöltés gombra kattintás után közli, hogy nincs új levél a fiókban. Bármit csinálok, állítok, egyszerűen nem hajlandó letölteni a fiókban ott lévő levelet. Eltelik kb 15 perc, és utána leszedi, de akkor se mindet, csak amik nagyjából egyidőben landoltak a fiókban. Például felnéztem, van a fiókban 1 levél.... nem szedi le. Felnézek már 4 levél van a fiókban, nem szedi le... eltelik a 15 perc, és azt az első levelet leszedi.... Ez Freemail, vagy TB hiba lehet szerintetek?A második, ami viszont nagyon idegesít:
A gmail fióknál (IMAP) direkt beállítottam, hogy minden üzenetet szedjen le és tároljon el a gépen is ennek ellenére csak a fejlécek töltődnek le, illetve a jelzés, hogy email van a fiókban, és mikor belépek a mappába, akkor kezdi felépíteni a kapcsolatot a gmail fiókkal, ami baromi idegesítősen lassú, főleg ha azt nézzük, hogy a fiókba érkező levelek 80%-a egyszerű pár soros Facebook értesítő,és sokszor meg sem jeleníti az emailt, csak miután egy már megnézett emailre kattintok, majd ismét az újra. Nem akarom lecserélni a TB-t de ezek miatt már nagyon fontolgatom. Van valami ötletet, hogy ez vajon mi a fenéért lehet, és hogy lehetne ezt kiküszöbölni?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Xbox tulajok OFF topicja
- Teljesen szürreális, ami az RTX 5070 Ti kapcsán történik…
- Milyen routert?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Interactive Brokers társalgó
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- Nem elég a RAM-ok, NAND-ok és VGA-k áremelkedése
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Ilyen se volt még: mégsem kell sok memória az új James Bond játékhoz
- Rendszergazda topic
- További aktív témák...
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Vírusirtó, Antivirus, VPN kulcsok GARANCIÁVAL!
- Számlás!Steam,EA,Epic és egyébb játékok Pc-re vagy XBox!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- PC Game Pass előfizetés
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3747
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Lenovo Legion Go 512GB SSD játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Felújított laptopok számlával, garanciával! Ingyen Foxpost!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Red -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3627
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

