Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ricsi99: 6. Genes alaplap tündöklése kontra MS/Zintel korlátozásai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Gurulunk, WAZE?!
- Graphics: Telefonvásárlási kálváriám....avagy clickbait cím: Horror a hardveraprón
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- bambano: Bambanő háza tája
-
LOGOUT
Mozilla Firefox
Új hozzászólás Aktív témák
-
Brutforsz
senior tag
válasz
Egorov
#17222
üzenetére
Nincs tudomásom arról, hogy valamilyen beépített funkcióval lehetséges új privát módot indítani úgy, hogy a bögésző ne zárná be a többi lapot, de egy megkerülős cselt tudok javasolni:
Hozz létre egy új profilt, mondjuk "private" néven (lásd első hozzászólás), majd a jelenlegi profilmappád tartalmával írd felül az újnak a megfelelő könyvtárát, ezzel gyakorlatilag klónozod a profilodat.
Most azt kell elérnünk, hogy a már meglévő profiloddal futó Firefox ablak mellé meg tudj nyitni egy új ablakot a privát profillal és privát módban, ehhez hozz létre egy új parancsikont a Firefoxhoz pl. Private néven, majd add hozzá a Cél mezőhöz a szükséges kapcsolókat, ez nagyjából így néz ki:
"C:\bla\bla\firefox.exe" -P "private" -no-remoteAmikor elindult az új profillal az új ablak, akkor ellátogatsz a Beállítások > Adatvédelem lapra, itt A Firefox automatikusan privát böngészési módban indítása elé benyomod a pipát, és elvileg (e böngésző újraindítása után) készen is vagy. Fontos, hogy először mindig a normál profilodat indítsd el először (, vagy annak a parancsikonjában is add hozzá a -no-remote kapcsolót).
Remélem, sikerült érthetően leírnom a dolgot.

-
WonderCSabo
félisten
válasz
Egorov
#17159
üzenetére
Üdv!
A WMP Fx plugin el van cseszve, rossz helyre telepít. Létrehoz egy PFiles mappát valahol, abban van egy dll. Azt a dll-t másold be a Firefox program mappája /Plugins mappába, és ok lesz.
Steelmanus: az biztos, hogy el vagyok maradva, 26 kreditnyi matek tárgyat vettem fel emiatt (analízis és lineáris algebra és diszkrét matematika)
De ha esetleg érdekel a téma, a többit privátban. -
ko9
addikt
válasz
Egorov
#17157
üzenetére
Ez nekem megy. Nem felel meg neked?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- HP. Laptop. i5. Model: 15-da1002nq
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, EA, Xbox stb.
- NZXT KRAKEN Elite V2 240 RGB AIO Display White vízhűtő!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Intel Core i7 8700 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- HP EliteBook 830 G8 13,3" i7 -1185 G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB,Használt,Adatkabel,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




KAMI911