Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21851) Integra válasza zsoltee10 (#21850) üzenetére


Integra
titán

igen, mert cordurám van. és nadrág alá még megy egy térd/sípcsontvédő amivel a Roli is szemezget. ez így pont passzol:)
de jövőre cserélek fekete bőrre.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21852) TayRol válasza Integra (#21849) üzenetére


TayRol
veterán

Hat az Alpinestarsnak sem a protektorok a legjobb termekei, bar az enyem meg so-so elmegy. Ez a csizma meggyozott, max. egy nagyon akcios vertigo szallhat versenybe vele, de az is dragabb, es kevesbe turas.

10 eves G Astran olyan szinten bemattultak a fenyszoroim, hogy szo szerint nem latni veluk.

ja, en is fekete borcuccost vettem, az mindenhez jo. csak a bukom feher, valahol azert vegyenek eszre:)

protektort meg jovo kedden doki utan valahol meglesem, aztan megveszem, ha jo. egyebkent nem gagyi? kepen nem tunt olyan szupernek:)

[ Szerkesztve ]

(#21853) Integra válasza TayRol (#21852) üzenetére


Integra
titán

annyit mondott Évi, hogy ez most kipörög a sidiből és több idén nincsen.
nekem tetszik az a dianese amit linkeltél:)

fel lehet polírozni őket szvsz.
autóápolás topicban van pár link ezzel kapcsolatban pár hónappal korábbról.
mod: akkor talán még valami opel fórumban találhatsz jó áron, vagy erre a típusra már újonnan is viszonylag normális áron kapni gyári újat, vagy utángyártottat

nem, nem gagyi, ugyanaz a minőség mint a felsőtest protektor, és ugyanaz az anyag is!

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21854) TayRol válasza Integra (#21853) üzenetére


TayRol
veterán

Aaaaa, muanyag, eselytelen. Doditol is megkerdeztem. Sot, szerintem anno regi tulajnal valami vegyszer megmarhatta, mert durvan kezd kinezni.

Fekete, turas csimmat keresek, nekem ez jon be. Ha megveszem, majd eldicsekszem vele, bar sehol nincs a vertgohoz kepest:D

[ Szerkesztve ]

(#21855) Picco


Picco
addikt

ha minden jol megy nemsokara meglesz az elso nagyobb motorom.
aprilia pegaso factory lesz a nyero.

most kezdtem el vedo cuccokat nezni, ezeket talaltam:

"paneceling"

terdvedo

csimma nitro NB-1

sisakom van, egyelore megteszi az, csak a plexit kell kicserelnem rajta mert karcos :)

ezekkel a cuccokkal van valakinek tapasztalata?
kesztyut meg nem talaltam, de idovel azt is talalok. :)

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#21856) Beowulf_78 válasza ALI_G (#21834) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A srác nem érezhette ezt. Ő középen ment. Mögötte is mentek még vagy hárman. De elképzelhető hogy hasonló dolog játszódott le benne. Engem sosem érdekelt a rivalizálás. Ha olyan csapatban megyek ahol én megyek utsónak, és senki sem tart fel, az a saját aspektusomból nézve tök mindegy. Mert úgy kanyargok ahogy azt elöl is tenném. A lényeg hogy ne tartsanak fel. Én kanyar íven ritkán fékezek, általában előtte szoktam és utána fokozatosan a kanyar kimeneti pontját megpillantva fokozatosan kigyorsítani. De volt olyan is aki fékezgetett előttem szakaszosan, és így elég veszélyes. Persze nem gond, "jó pap is holtig tanul" csak ne elöl menjen. Én is fejlődök, minden gurulás alkalmával nő a rutinom mint mindenkinek. Nekem is van még mit tanulnom.

Ezeket nem azért mondtam hogy ne guruljunk, mert nagyok a különbségek...persze hogy guruljunk. Sőt a gurulások alatti megállóknál, benzinkútaknál meg lehet vitatni az észrevételeket ki mit lát a másik motorozási stílusában, ezzel is segítve hogy mindenki megfelelő irányban fejlődjön. :K :R Mivel az ember nem látja magát...nem látja a hibáit se. Olyan mint a boksz. Hiába vagyok jó, én sosem fogom észrevenni hogy bal horognál "leesik" a jobb kezem, ezzel esélyt adva az ellenfelemnek hogy kiüssön egy bal horoggal. De kívülről ez tisztán látszik, és ha van aki szól sokat lehet fejlődni, akár a rossz beidegződéseken is sokat javítva akár kiküszöbölve. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#21857) Beowulf_78 válasza TayRol (#21840) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Miért nem veszel rá kisplexit? Sokat segítene...az egyik haver Z1000-rel is tudott jönni velünk kis plekóval. Sőt! Úgy hasalt rajta, mintha sportgép lenne! ;] :DDD A naked motorokkal is lehet menni 140-150 utazót lazán. Tény hogy kapaszkodni kell, de azért van a kezed. :) Edzésben kell lenni, talán naked-nél jobban. Nyak, váll, alkar, csukló ami a legjobban igénybe van véve. Szóval aki ezeket az izomcsoportokat ez eddig nem nagyon mozgatta, kezdheti az állóképességi edzéseket. :K Ha nincs meg a megfelelő állóképesség, nincs meg a megfelelő motorkezelés sem! ;)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#21858) TayRol válasza Beowulf_78 (#21857) üzenetére


TayRol
veterán

Nezegettem, a kis plexik mind a bukomra terelnek a szelet (tobbiek elmondasa alapjan), nagy plexit meg nem akarok venni ra. Azert vettem nakedet - de jogos, gepeszkedni kell rajta, dehat ez van:)

(#21859) emvy


emvy
nagyúr

Telleg Integra, honnan tudod, h Evinek hivjak? :)

while (!sleep) sheep++;

(#21860) jasszer válasza TayRol (#21858) üzenetére


jasszer
senior tag

Ráadásul sztem hülyén is néznek ki a plexis nakedek. Pont azt rontja el ami "jó" benne.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#21861) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

[hogy nem szabad menni kereszteződésben főleg 120-al]

Kikockáztam...eleve a belső kanyarodó sor takarásban jött a belső sávban, amikor észlelhette a kanyarodó autót a középső sávban volt már 150-200m tőle. Tanulság az idiotizmuson kívül...ez egy tipikus esete hogy nagy fékezés helyett itt az elkerülő manőver lett volna a nyerő.
Az ember egyébként túlélte...életveszélyes sérüléseket szenvedett.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#21862) ALI_G válasza Integra (#21848) üzenetére


ALI_G
veterán

Na a holnapi naptól kezdve én nagyjából ráérek gurulni egyet.
Aki ráér és szeretne esetleg köv. héten gurulni egyet közösen, az kérem MOST jelezze, mert jó lenne lefixálni, ugyanis nekem szünet van a suliban, ez után pedig csak június végén érek rá!

Aki pályázna köv, héten, most jelezze. persu?

(#21863) .mf válasza Beowulf_78 (#21861) üzenetére


.mf
veterán

Fékezés? Én nem is láttam, hogy lassult volna az ütközés előtt.
Továbbá a belső sávban kezdte, de a kereszteződésnél már a középső sávban volt, még a sávot sem követte -- ha a sávban maradt volna, nem is ütközött volna vele össze.
Ezt a kettőt összeadva szerintem abszolút figyelmetlen volt, talán elbambult vagy elaludt vezetés közben.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#21864) Boci_83 válasza ALI_G (#21862) üzenetére


Boci_83
őstag

Én mennék valahova pályázni, de ne legyen marha drága, mert válság van... :(

**********

(#21865) Integra válasza emvy (#21859) üzenetére


Integra
titán

mert az egyik kolléganője beszélt hozzá és mondta a nevét én meg figyeltem, de amúgy is megkérdeztem volna:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21866) Integra


Integra
titán

2009 r1 jamaka - totálbájk cikk
4.4 milla, naja..
csak ne lenne ilyen bűnronda

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21867) TayRol válasza Integra (#21866) üzenetére


TayRol
veterán

asszem a tengerentulrol behozva (igaz sajna gari nelkul) majdnem egy millaval olcsobb.

(#21868) emvy válasza Beowulf_78 (#21861) üzenetére


emvy
nagyúr

Anyam, ezt hogy elte tul a ficko!?

while (!sleep) sheep++;

(#21869) emvy válasza Integra (#21866) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem nagyon mozgatnak mar meg ezek. Palyazni, dontogetni egy regebbi hatszazas is boven sok (magammal akarok versenyezni, nem massal), utcara meg megintcsak feleslegesen sok.

while (!sleep) sheep++;

(#21870) Topiccsendőr válasza ALI_G (#21862) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Holnap délelőtt vagy kakucs, vagy kecsó?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21871) Maksifül


Maksifül
senior tag

Ért valaki Kawasaki és/vagy Aprilia endúró motorok szereléséhez a főváros közelében?
Lelkiismeretes, hozzáértő szerelőt keresnék, aki keni-vágja a témát, és netán az ellen sincs kifogása, hogy okosodjak mellette, miközben szereli a gépet. :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#21872) TayRol válasza Integra (#21853) üzenetére


TayRol
veterán

Utangyartottat nem akarok (bar az mar van 10e/db aron), a gyari Hella darabja 30. Lehet, hogy xenonosat veszek, az ugyanannyiba kerul, de abbol meg csak utnagyartott van. :)

Laycsi: :K

[ Szerkesztve ]

(#21873) [lAyCsI] válasza Beowulf_78 (#21815) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Na kb. pont erre gondoltam,
sztrádán nyélgázon tudnál max ellógni,
amúgy bárhol és bármikor levarrnának a 300 kilós szarjaikkal... nem véletlenül tartják rendőrök is a vezetéstechnikai képzéseket... nekem benfentesek mondták, hogy ha leintene a seggemben egy rendőrmotoros eszembe se jusson, mert úgyis utolér:)

-= No way back from Here =-

(#21874) Integra válasza emvy (#21869) üzenetére


Integra
titán

nekem se kategória, de azért a technikai csemegéket nagyon szeretem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21875) emvy


emvy
nagyúr

Persu meg a tobbi tapasztaltabb kollega: mennyi ido utan javasoljatok a palyazast? Szivesen kimennek dontogetni valamikor, de nem akarom eldobni a cuccot :D

while (!sleep) sheep++;

(#21876) Topiccsendőr válasza emvy (#21875) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

nem lehet elég korán kezdeni :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21877) emvy válasza Integra (#21874) üzenetére


emvy
nagyúr

Jaja, zsiraf.

while (!sleep) sheep++;

(#21878) Topiccsendőr válasza Topiccsendőr (#21870) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

janem, délután 2től. Már asse tudom fiú vagyok, vagy lány ettől a két műszaktól.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#21879) TayRol válasza emvy (#21875) üzenetére


TayRol
veterán

en is igy vagyok vele, bar meg egy metert nem mentem palyan:)

(#21880) Integra válasza Topiccsendőr (#21878) üzenetére


Integra
titán

nekem fiúnak tűntél:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21881) emvy válasza Integra (#21880) üzenetére


emvy
nagyúr

Leellenorizted? :P :O :R

while (!sleep) sheep++;

(#21882) Integra válasza emvy (#21881) üzenetére


Integra
titán

tudtam én, hogy valaki csak nem tudja megállni... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21883) emvy válasza Integra (#21882) üzenetére


emvy
nagyúr

En is vagy haromszor csuktam be a bongeszoablakot, aztan csak beirtam :D

while (!sleep) sheep++;

(#21884) jasszer válasza ALI_G (#21862) üzenetére


jasszer
senior tag

18/19? [lAyCsI]nak is jó elméletileg...

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#21885) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Drága motoros kollégák! árilis 19. napján lejár a műszakim. A motor patent állapotban van igazából betolnám a mozaikba is, de nem a gyári kipufogóm van, viszont a gyári hangjára le lehet némítani. Úgy halottam, hogy valahol Gödöllő környékén (lehet, hogy hatvan) van egy vizsgaállomás, ahol nem foglalkoznak a kipufogó módosításokkal (hang, káros anyag kibocsájtás)

Tudnátok valamit ajánlani? Nem szeretném 20 ezer forintos "tuti vizsgára" vinni. Megvan a gyári dob is, de lusta vagyok lemenni a pincébe 2X meg 16 szor a csavarokkal babrálni.

(#21886) Integra


Integra
titán

akkora vicc ez az ország b+....
elmegyek petzválba, megkapom az igazolást, csak 4 munkanapot kellett várni rá, ami érthetetlen, hogy miért.
majd elmegyek a központi okmányirodába, minden klappol azonnal, erre 7 munkanapot várok mire mehetek az új jogsimért. és természetesen a kiállított igazoló papír nem érvényes igazoló jogsi átmenetileg erre az időszakra az A kategóriára...
hát a faszom, agyrém

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21887) Picco válasza Maksifül (#21871) üzenetére


Picco
addikt

ez engem is erdekelne

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#21888) Integra válasza qpakcovboy (#21885) üzenetére


Integra
titán

14 rugó egy hivatalos vizsga, szóval a 20 rendben van ha lusta vagy.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21889) qpakcovboy válasza Integra (#21888) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Ezt rosszul tudod.

Adatalap 1.100 Ft
Vizsgadíj 2.750 Ft
Érvényesítő címke 420 Ft

Összesen: 4.270 Ft

Legalább is a mozaikba most ennyi.

(#21890) TayRol válasza qpakcovboy (#21889) üzenetére


TayRol
veterán

nekem a kocsira 9 ezer volt, tegnap.
motort nem tudom, de a 4-et keveslem, a 14-et meg sokallom:)

(#21891) Integra válasza TayRol (#21890) üzenetére


Integra
titán

A 14-es ár az jamakavörldös, ott kérdeztem. májusban bekell tolnom vizsgára, lejár.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21892) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Én meg most hívtam fel a mozaik utcában a vizsgaállomást, ha valaki akkor Ők tudják. Bár kérdezték a motor életkorát, lehet, hogy az idősebb gépeknek több.
A suzuki hollós felajánlotta nekem is a vizsgát 20+felkészítés...

(#21893) emvy


emvy
nagyúr

Motorral fel lehet menni a Budai Varba?

while (!sleep) sheep++;

(#21894) qpakcovboy válasza emvy (#21893) üzenetére


qpakcovboy
őstag

igen

(#21895) emvy válasza qpakcovboy (#21894) üzenetére


emvy
nagyúr

Oke, koszi, rendszamossal is, gondolom. (Ja, es parkolas ingyen van, ugye? Marmint en nem szeretnek fizetni, csak szepen megallni valami felreeso helyen, ez a lenyeg :) )

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#21896) TayRol válasza Integra (#21891) üzenetére


TayRol
veterán

teljes mertekben el birom kepzelni, valoszinu ennyiert mar tisztessegesen at is nezik.:)

(#21897) ALI_G válasza Beowulf_78 (#21861) üzenetére


ALI_G
veterán

És ha jól láttam le is esett a sisak a fejéről.
Azt a szíjat kurvára meg kell húzni mindig. Haveromnak is leesett meg nekem is esés közben (pedig az én fejem be se ütődött!).

(#21898) Integra válasza TayRol (#21896) üzenetére


Integra
titán

de mit akarnak átnézni rajta? két hete hoztam el tőlik teljesen szervizelve, egy kisebb vagyont hagytam ott náluk:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#21899) TayRol válasza Integra (#21898) üzenetére


TayRol
veterán

Ez olyan, hogy en elvittem a kocsit Zegen vizsgaztatni egy teljesen hivatalos helyre, de ha pl. a Volan bazisara vittem volna, akkor 9 helyett 24-nel kezdodik a vizsgadij, mert felszamitanak valami 6ezres oradijat is valami zart rendszeru atvizsgalasert. :F Nem vagom, de csak ezert irtam:)
Remelem neked nem nyulnak mar hozza.

(#21900) ALI_G válasza jasszer (#21884) üzenetére


ALI_G
veterán

18 tetszene jobban, mert akkor szegedre mennék a nap végeztével...

persu, ment privát üzenet. (emvy nájsz beszólás :D)

integra, mit vártál, meleg hógojót? :DDD bürökrácia

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.