Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12351) szabof1 válasza Wizardus86 (#12350) üzenetére


szabof1
őstag

Volt a rootolás után ujraindítva a telefon? Mert az kell! :K

(#12352) georef


georef
tag

Sziasztok!

A kérdésem a következő: Most CM7 van fent és kiszeretném próbálni a CMIUI 2.0. Updatettel rátehetem vagy a Froyotól kezdjem.
THX ;)

(#12353) Weeman1


Weeman1
veterán

Sikerült a leírásoknak hála felraknom a Cm7-et.
Köszönet a leírások készítőinek. :R

Xiaomi 11T Pro

(#12354) tarnagy válasza premete (#12348) üzenetére


tarnagy
aktív tag

Premete
Nem tudom, mivel érdemeltem ki, hogy kötözködsz velem! Senki nem mondta, azonnal meg egyáltalán...
Pusztán szokatlan volt (MERT AZ!), hogy háromnegyed órán át csönd volt az amúgy igen-igen pörgős fórumon!
Talán az a gond, hogy időnként tréfára veszem a dolgokat? Ez ártalmas? Bomlasztó? Vagy micsoda? Eddig azt hittem, ez egy baráti közösség, ahol lehet viccelődni is, nem pedig egy ENSZ-közgyűlés, ahol a világ sorsa felett döntünk komoran, fekete öltönyben.
Ha tévedtem, elnézést kérek!

PS: a Google-kereséshez pedig nem volt időm, épp azért kérdeztem itt. Végső soron a fórumra sem lenne szükség, hiszen csaknem mindent össze lehet bogarászni Prof. Dr. Google segítségével, nemdebár?
Ami pedig a mélyvízbe ugrást és az úszást illeti, nos, ennek alapján a hozzászólások és hozzászólók 70-80 százaléka a medence fenekén feküdne.
Örültem volna, ha Te mint gyorsúszó és guru a kérdésemre adsz egy rövid választ...

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#12355) kano válasza georef (#12352) üzenetére


kano
nagyúr

"Updatettel"? Ez mit takar? Egyébként felteheted a megfelelő törlések után.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12356) CoolBoy323 válasza szabof1 (#12349) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a jó öreg Pulse topik :))
ott kezdődött minden szép :D

(#12357) Nataniel


Nataniel
senior tag

Mozarella: Végre,mi?:D Stabil a CM7 :D

Domerator: Megnézem a CMiui 2.0-át. Remélem nem csalódok benne úgy mint tegnap.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#12358) georef válasza kano (#12355) üzenetére


georef
tag

Úgy gondoltam,hogy cache-k törlése, majd install zipből, majd ismét cache-k törlése. :O

(#12359) Nataniel válasza georef (#12358) üzenetére


Nataniel
senior tag

Kano, mi az a Puffin?:D

Én ha restorolok is, cache törlés,és dalvik törlés.

Ha újrahúzom tehát teljesen szűzies mondhatni érintetlen rendszert akarok, Chache, nagy adat delete, telepit, majd cache ,és adat delete, dalvik,akku-stat, és reboot

** Nem jut eszembe a másik törlési lehetőség neve **

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#12360) domerator válasza Nataniel (#12357) üzenetére


domerator
veterán

Sok sikert hozzá... remélem jól fog muzsikálni!

Én nem bírok elszakadni a 1.10.7 US-től... ma a tegnapihoz képest kicsit visszafogottabb használattal, reggel 8-kor lehúzott töltéssel 70%-on vagyok. Ezt nincs szívem felülírni!!!

Szerk: ma írta valaki egy szösszenetben, hogy tökéletesen bevált neki a cmiui 2.0

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12361) RootRulez válasza Nataniel (#12359) üzenetére


RootRulez
félisten

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!", ennyi... :DDD

═════════════════════════════════════════

(#12362) Nataniel válasza RootRulez (#12361) üzenetére


Nataniel
senior tag

:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#12363) jeni


jeni
félisten

Szia
Az új(régi) Cyanmod 7.1.0 romal kapcsolatban akinek fent a telóján,ha hívják akkor a telefonja beszélgetés alatt visszhangzós? Nekem időnként az,a saját hangomat hallom kétszer :W

(#12364) natë


natë
nagyúr

Na szóval...rövid összefoglaló azoknak, akik szívnak a CM7-tel.
Baromi sokat kisérleteztem, hogy mi a pecsa okozhatja a folyamatos fagyásokat, fc-ket, nem válaszolokat. Először a vsel-re gyanakodtam, végigpróbáltam mindenféle stabilnak riportolt értéket, de semmi nem változott. Aztán sorra vettem az alkalmazásokat. Van jópár ami instabil, ilyen a Zedge, a PicSpeed, etc.. Ezek a cuccok azt vettem észre, hogy erőteljesen utálják a Gallery 3D nevű borzalmat, ezt a catlog is igazolta. Nem azt mondom, hogy fixen kinyírják egymást, de ha valaki sokat szöszmötöl háttérképekkel, galériában az esély a fagyásra megsokszorozódik. Ebben a megérzésemben megerősített premete és még mások is, én is a QuickPic-et használom kezdetektől, ettől függetlenül gyanítom a gallery 3D a háttérben honol és szövi világpusztító terveit. A másik borzalom a stock filekezelő vagy más néven az OI File Manager. Erről már írtam korábban. A kettőt pucolni kell
(érdemes) a rendszerből, az eredmény : atomstabil ROM.
Sokkal lényegesebb a jól összeállított apk csomag, mint a tiszta, szűz froyo-ról való kiindulás. Ha a wipe-okra figyelünk, fölösleges az állandó flash (kivéve ha kernel csere miatt ez elkerülhetetlen).

Szóval nincs ebben mágia, ami nekem érdekes mód még instabilitást okozott, ha kiszedtem a zipből az ADW launchert. Ez másoknál jól működik, nálam nem. Ebbe fölösleges is belemenni, 100x kitárgyaltuk.

[ Szerkesztve ]

(#12365) Lacopapi válasza domerator (#12360) üzenetére


Lacopapi
addikt

Megnyugtatásul közlöm,hogy a MIUI US 1.10.14-nek hasonlóképpen jó az akksihasználata.
A bootmenü (bár csak egyszer láttam),igencsak látványos.Egyebekben stabil.Egy nap használat persze nem sokat jelent,de gond nélkül megy.GPS gyors,telefonálás minősége remek,zenelejátszás príma,foto-video már végre megfelelő,galleryval semmi gond,játékok ezerrel futnak,benchmark meg nem érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#12366) domerator válasza Lacopapi (#12365) üzenetére


domerator
veterán

Megnyugodtam... lol.

Örülök, hogy bevált nálad végre az egyik miui rom (mivel régebben is mondtad, hogy használnád, csak nem tudod).

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12367) Lacopapi válasza domerator (#12366) üzenetére


Lacopapi
addikt

No,nyugtával a napot,merthogy nálam néhány nap elteltével sokall be a MIUI,de ha így lesz,arról is referálok.Ez az US rom kicsit más,mint a normál verzió,és gyorsabbnak tűnik,lehet kivettek belőle ezt-azt,tekintve,hogy kisebb a mérete is...mindegy,eddig jó- a többit meglátjuk :D

[ Szerkesztve ]

(#12368) domerator válasza Lacopapi (#12367) üzenetére


domerator
veterán

Jó... legyen nyugtával...

Ugye jól emlékszem, hogy te is annak a híve vagy, hogy nem rossz mondjuk hetente (vagy netán több app install-uninstall után) egy cache és dalvik ürítés a rendszer egészségmegőrzése céljából?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12369) Lacopapi válasza domerator (#12368) üzenetére


Lacopapi
addikt

Amikor bolygatom a rendszert,telepítek,törlök,akkor mindenképpen csinálok cache törlést,már csak a magam megnyugtatására is,persze.Egyébként egy apróság: ez a mostani rom csak akkor indult el,amikor telepítés után FR-t csináltam...

[ Szerkesztve ]

(#12370) georef


georef
tag

Feltettem a CMIUI 2.0-t CM7-re, cache törlések megvoltak.
Csupa FC.. :O

(#12371) domerator válasza Lacopapi (#12369) üzenetére


domerator
veterán

Khmmm.... félreértettem valamit? ... rom telepítés után FR? (vagyis wipe data/factory reset a recoveryben?)

Olyankor is elindul a rom? Egészen idáig azt hittem, hogy a recovery FR a romot is törli... csak a telefonról indított FR állít vissza mindent szűz rendszerre.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12372) Lacopapi válasza domerator (#12371) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem értetted félre,FR a recovery stable segítségével...és csak akkor indult el a rom...mellesleg MIUI-nál volt már ilyen problémám,azért is tudtam a megoldást.
Ha ugyan ez megoldás,mindenesetre nálam működött.

Az nem lehet,hogy éppen fordítva van? Hol vannak az okosok,most már engem is érdekel....bár nekem így jó lett,tehát mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#12373) premete válasza georef (#12370) üzenetére


premete
veterán

Én szűz 2.2.2-re tettem fel a cmiui 2.0-t, FC nem volt, de nekem a fehér háttéren a szürke, apró betűk olvashatatlanok. Mellette a sok kínai betű sem jött be, valamint rém lassú a mai CM7-hez hasonlítva. Úgyhogy a kíváncsiságom kielégítése megvolt, amíg ezt leírtam, a nandroid már vissza is állt CM7-re.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12374) eventus


eventus
veterán

http://www.gsmarena.com/motorola_droid_razr-4101.php
http://mediacenter.motorola.com/imagelibrary/default.aspx?CSubjectId=20&MediaTypeId=1

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#12375) ruan


ruan
tag

Tudtok e megoldast erre: A com.android.phone alkalmazas 10 mp enkent dobalja a hibat. Kiveve ha repulo uzemmodba kapcsolom. 2. Napja van fenn a Cm 7.1 stabil, szerintem a titanium backuppal ronthattam el valamit, megoldhato a rom ujrarakasa nelkul?

Megoldottam, viszont
Hogy tudom a messaging 2.2.2 progit visszarakni ha eltávolítottam??? :DDD
CM 7.1 stable ROM-ból
plz help

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#12376) Weeman1


Weeman1
veterán

Cm7 alatt nekem is sz@rakodik a wifi. :W
Valami megoldás van rá?

Xiaomi 11T Pro

(#12377) georef


georef
tag

Visszament CM7, most a gmail FC.zik. :Y Fatya

(#12378) errrtu válasza #71562240 (#12321) üzenetére


errrtu
aktív tag

igen, igen ez az!

köszönöm

OnePlus3

(#12379) Weeman1


Weeman1
veterán

Hát nem bírt a wifi rendesen működni Cm7-en,
felraktam a WajkIUI 1.10.8-at,
tesztelgetem milyen.
Valakinek esetleg rossz tapasztalata van vele?

Xiaomi 11T Pro

(#12380) natë válasza natë (#12364) üzenetére


natë
nagyúr

"Poén", fölraktam az uccsó nájtlit, amiből elfelejtettem kiszedni a file managert és a Gallery 3D-t. Überfagyás és fc hegyek fogadtak. Most kigyomláltam utólag, kíváncsi vagyok...

Weeman1 : nálam az öszes WiUi hotbootol és fczik. Ha az XDA-t olvasod, másnál is előfordul. Van akinél pedig álomstabil.

[ Szerkesztve ]

(#12381) natë válasza natë (#12380) üzenetére


natë
nagyúr

Add-on: egy hiba jelentkezik, dsp manager leáll...
Lehet, hogy mégsem nekem való a CM7 vonal? :F

Infó: [link]

[ Szerkesztve ]

(#12382) premete válasza natë (#12381) üzenetére


premete
veterán

Melyik nájtlit raktad fel, a 32-est, vagy a 20111018-ast?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12383) natë válasza premete (#12382) üzenetére


natë
nagyúr

20111018.

Az előzőnél nem volt DSP manager probléma. :(

(#12384) premete válasza natë (#12383) üzenetére


premete
veterán

Nálam ennél sem, mert alapból kivettem a zipből. Viszont zabálja az akkut, amíg az előző 0.6%/óra fogyasztással beérte, ez a dupláját eszi.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12385) fa4hu válasza natë (#12383) üzenetére


fa4hu
őstag

Én a hivatalos Cyanogen vonalat követem, a 32-es nightly után sem lépett fel semmi általános fc-probléma (a gmail-t most nem próbáltam, de már nem is tudnám, mert én is leszedtem a Filekezelőt).

(#12386) georef


georef
tag

Sziasztok!

Visszatettem a CM7-t, froyo-ra. Azóta semmi baj, wifi működik, mint mindig. :C
Így maradok stabil, semmi FC.

U.I.: Várom az újabb stab. CM7(8,9,10) vagy ami lesz.
U.I.2: Kiváncsi lennék, hogy lesz-e Sandwitch!!! :Y

(#12387) kymco


kymco
veterán

Hogyan kezeli a telefon a kis térerejű helyzetet? Olyan helyen dolgozom és lakom, ahol a jelenlegi telefonommal komoly térerő problémáim vannak, míg mások vígan telefonálgatnak mellettem... Mennyire érzékeny a gyenge térerőre?

www.refujvaros.hu

(#12388) ruan


ruan
tag

Hogy tudom a messaging 2.2.2 progit visszarakni ha eltávolítottam, titanium backuppal,
lényegében nincs alap progi ami az sms-eket kezelné.
CM 7.1 stable ROM-ból, néztem de a zip-be nincs benne hasonló nevű apk
plz help,

[ Szerkesztve ]

-= StarIICraft =- Hell, it's about time!

(#12389) Norbi14


Norbi14
senior tag

Felraktam a cm-7.1 -et és nem látja a wifi hálózatokat, channelt nem tudok állítani mert nincs olyan opció, valami megoldás? Használtam a keresőt, de semmit nem találtam.

(#12390) zsolt19900 válasza #71562240 (#12324) üzenetére


zsolt19900
őstag

okés köszönöm, akkor így már reális, igaz fele-fele ékezet és nem ékezet, de akkor ezek szerint nem lehet beállítás, illetve programhiba

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#12391) wPityuka


wPityuka
tag

Sziasztok! Már négy Defy-re tettem fel a cm7-et, amiket mindig frissítek az aktuális stable verzióra! Soha nem indulok tiszta lappal, csak egyszerűen felteszem az újat. Soha nem csinálok utána még egyszer Wipe cache, és wipe dalvik cache ürítést, csak a zip telepítése előtt! Rengeteget szoktam nyúzni, telepítgetni, törölni a megunt vagy szükségtelen dolgokat. Mégsem volt még soha egy fc-m vagy fagyásom sem, és nem találkoztam a wifi problémával sem! Az új 7.1 is atom stabil és gyors is! Mindig szívesen olvasgatlak benneteket, mert sokat tanulok tőletek! De egyszerűen nem értem ezt a sok gondot ami a fórumon megtörténik pl. a cm7-tel. Meggyőződésem, hogy Mozzarella látja jól a dolgokat, és a különböző hibás, utólag telepített, vagy vissza mentett appok okozhatnak nálatok gondokat, bár még soha nem találkoztam ilyennel. Szerintem ezeket a romokat csak elrontani lehet, Mivel igen jól ki vannak találva!

[ Szerkesztve ]

Luke, én vagyok az apád! Defy soc> CMX [JB] 12.29 - 2ndboot

(#12392) natë válasza premete (#12384) üzenetére


natë
nagyúr

Mit használsz helyette? Valami 3rd party equalizert?

(#12393) premete válasza natë (#12392) üzenetére


premete
veterán

Semmit.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12394) szabof1 válasza premete (#12384) üzenetére


szabof1
őstag

Az előző CM7 nightly alatt a 20111017-est érted? Amelyik 0,6%/óra fogyasztású volt.

Szerk:
Köszi, nem tudtam, hogy 20111015 volt az előző :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12395) premete válasza szabof1 (#12394) üzenetére


premete
veterán

111015 volt az előző, 16-os és 17-es nem volt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12396) #71562240 válasza kymco (#12387) üzenetére


#71562240
törölt tag

A vígan telefonáló mások bizonyára más szolgáltatóhoz tartoznak, mert nem szokott panasz lenni a Defy érzékenységére.

(#12397) natë válasza premete (#12393) üzenetére


natë
nagyúr

Gondolom akkor zenét nem nagyon hallgatsz rajta.

Ezért nincs gondja senkinek a CM7-tel, mert minden bugos alkotóelemet kiszedtek belőle :DDD

(#12398) Tex válasza ruan (#12388) üzenetére


Tex
senior tag

A marketről húzz le egy SMS appot (pl.:handcent) azt kész.

(#12389) Norbi14: Próbálj egy wipe dalvikot meg egy wipe cache-t.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#12399) kymco válasza #71562240 (#12396) üzenetére


kymco
veterán

Félreérthető voltam, a jelenlegi telefonom nem defy, csak gondolkozom azon, hogy veszek egy ilyet... és nem akarok beleesni abba a csapdába, amibe az előző (LG) telefonommal kerültem...

www.refujvaros.hu

(#12400) premete válasza natë (#12397) üzenetére


premete
veterán

Jól látod, a fülesem is bontatlan még.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.