Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12701) premete válasza natë (#12700) üzenetére


premete
veterán

Majd nézd meg lécci, hogy éjjel, standbyban mennyit fogyaszt, wifi+2G+GPS+szinkronizálás mellett, hogy a CM7-tel össze tudjuk hasonlítani, ott ennyi:

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12702) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Mindenkitől elnézést kérek,akinek nem sikerült a rádiós dolog,kár érte,mert csakugyan jó-az biztos,hogy a Defy+ (német) romban ki lehet váltani a nem túl jó apk-t.
MS2Gingerrel kapcsolatban csak annyit,hogy ezek szerint megint egy rom,ami bizonyítja,mennyire nem egyformák a Defy-ok,zöldekre nézve negatív irányban.
Sajnálatos,hogy egy gyártó nem figyel ilyesmire és ugyanolyannak árusítja mindkettőt...holott legfeljebb hasonló...egyetlen mentségük van,hogy normál stock romoknál ez nem jön ki,vagy nem ennyire zavaró.

(#12703) natë válasza Lacopapi (#12702) üzenetére


natë
nagyúr

Az MS2Ginger alapja egy Defy+ rom. Minden defy+ bayer lencsés.
A gyártó nem követett el semmi borzalmat.

(#12704) Lacopapi válasza natë (#12703) üzenetére


Lacopapi
addikt

Második mondatod mire alapul? És ez a Te szemszöged,de írtam,hogy a probléma csak rootolás után,romcseréknél stb.jelentkezik.A két telefon nem egyforma (zöld vs.piros),de úgy kell nekem,ha mókolok....ez csakugyan nem a gyártó hibája.Gondolom,forgalmazás szempontjából úgy van,hogy belefér a szórásba az a pici különbség.Én úgy gondolom,hogy már az is bűn,hogy egyáltalán különbség van.Nem 3Ft egy ilyen készülék.

[ Szerkesztve ]

(#12705) kano válasza premete (#12701) üzenetére


kano
nagyúr

Első éjszaka volt az MS2Gingerrel de nem vagyok vele megelégedve. 83%-ról sikerült neki 52%-ra esnie egy éjszaka alatt. Mondjuk nem volt még kalibrálás, de akkor is nekem egy kicsit soknak tűnik.
Ez melyik CM7 ROM? Milyen hw-s a telód (zöld vagy piros)?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12706) premete válasza kano (#12705) üzenetére


premete
veterán

Az elég húzós. ICS téma CM7-en:

Ződ (még) CM7.1_v32.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12707) forintuser válasza natë (#12700) üzenetére


forintuser
őstag

Melyik szenzor ami tökéletes? :U

Holnapkészítést vállalok.

(#12708) kano válasza premete (#12706) üzenetére


kano
nagyúr

Lehet, h valami beragadt. De a német Defy+ ROM az nagyon jó volt ilyen szempontból. CM7 van a telódon igaz, valamelyik 3x-es ROM, ha jól emlékszem?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12709) premete válasza kano (#12708) üzenetére


premete
veterán

CM7.1 v32 van fenn, a v34-esbe belecsúszott egy kamera hiba, most korrigálják.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12711) Tex


Tex
senior tag

Eddig CM7-t használtam, de pár napja feltettem a MIUI.HU 1.10.14-t. Néhány észrevétel:
A hotspot mindenkettőben tőkéletesen működik (ez számomra egyik legfontosabb), a stable 7.1 fogyásztása is kb. megegyezik a miuiéval (pontos adatot nem tudok mert annyira nem érdekel, nálam mindennapi használatban simán kibír 3 napot). Az eredmények itt megtekinthetők.
A másik dolog ami nagyon jó a miui hangrögzítője amivel jó minőségű felvétel készíthető a beszélgetésekről, ennek nagyon örülök, mert már régóta szerettem volna és androidra még nem találtam olyat ami megfelelő lett volna. Lehet hogy a CM7-ben is van csak még nem találtam meg, de ez itt nagyon penge. Egyelőre úgy néz ki marad ez rom.

Miuisoktól kérdezném hogy a rendszerfrissítés hogy működik? Ha van újabb rom OTA-n lehúzza és fel is rakja?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#12712) forintuser válasza Tex (#12711) üzenetére


forintuser
őstag

Csak lehúzza.Telepíteni neked kell recovery-ből.

Holnapkészítést vállalok.

(#12713) kano válasza premete (#12709) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi!

Többieknél mennyit fogyaszt az MS2Ginger 2? Nekem ilyen 68-150mA. :Y Pedig nem látok beragadva semmit. Mondjuk a Defy+ után nem raktam szűz rendszert, hanem arra ment rá. Lehet, h kellett volna egy nordic és utána az MS2G 2.0.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12714) premete válasza kano (#12713) üzenetére


premete
veterán

Az soha nem árt, ha megvan a full wipe stock recoveryből kétszer, utána megy fel RSD-vel az *.sbf. Egyébként történnek érdekes anomáliák.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#12715) domerator válasza Tex (#12711) üzenetére


domerator
veterán

A hangrögzítés tényleg nagyon ott van... és a másik topicban írtam, hogy működik BT headsettel is!

(...és még mennyi minden penge dolog van a miuiban...)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12716) kano válasza premete (#12714) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk csak wipe cache és dalvik volt előtte, wipe data nem.
Lehet, h azt nem szerette. Feltöltöm fullra és csinálok egy teljes wipe(oka)t.

Ja és az MS2Ginger 2.0-ban hol van a hívás rögzítés? Elviekben kellene benne lennie.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12717) natë válasza Lacopapi (#12704) üzenetére


natë
nagyúr

Ha froyo alatt jelentkezik a difi, akkor jogos amit mondasz.

(#12718) Tex válasza forintuser (#12712) üzenetére


Tex
senior tag

Köszi!

domerator: Mostanában már csak ezt a topikot olvasom.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#12719) chab7


chab7
addikt

Megint csak a miheztartás végett, és nem háborúskodásból, de olyan dolgokat hoznak fel néha váltó oknak amit meg kell cáfoljak, mert nem korrekt úgy miui-ra csábítani azokat akik még nem használtak semmit, hogy csak a hibáról olvassanak - ráadásul olyanról ami nincs, de legalábbis csak egyeseknél fordul elő, magam sem értem miért.

Hotspot: Igenis működik a cm-ben. Mostanában sajna sokat elmengy a kábelnet nálunk és olyankor használni is kényszerülök. Rendesen működik.
Wifi: Egyszer előfordult, hogy vissza kellett állítani mentésből a pontokat, de ezen kívül eddig mindenhol minden wifit látott, és csatlakozott is hozzájuk.
(A kamera videofelvétel részének FC-je valóban csak a 34-es nightly magán-bugja. Előtte nem volt, és remélhetőleg a következőben sem lesz.)

Azért így teljes a kép ha nem csak a vádak hangzanak el, hanem ha nem úgy van akkor a védelem is megszólalhat. Köszönöm.

(És még mennyi penge dolog van a cm-ben (is) ;) )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12720) natë


natë
nagyúr

MS2G-ben is jelentkezik, hogy 6x %-ról 49-re zuhan hirtelen az akksi töltöttsége (vaqy legalább is a kijelzése), ha jól emlékszem a napokban váltottunk pár szót erről, csak még CM7 alatt. :U Igaz nem kalibrálgatok különösebben.

(#12721) Lacopapi válasza natë (#12717) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ejnye,Mozz...hiszen éppen ezt írom én is,hogy az a szerencséje a gyártónak,hogy stock romnál észrevehetetlen a dolog...mivel mi nem átlagos felhasználók vagyunk,nálunk előjönnek a különbségek.Ha neked lenne ződ,akkor Te is mérges lennél (pedig ugye ez szerencse dolga),így más a megközelítésed,ami érthető.
Ez az egy készülék két készülék,mindegy,hogyan ragozzuk....majd jól megjön a piros lencsénk,oszt elmúlnak a gondok :DD

chab7...én mint MIUI imádó,csatlakozom Hozzád, a CM sorozat nagyon jól használható,megbízható és lényegesen jobb,mint a stock romok.Nem szabad különbséget tenni,mert felhasználói szempontból mindkettő jó.Mindkettőben vannak hibák,mindkettőnek vannak pozitív vonásai,amelyek alapján ki-ki dönthet,melyiket preferálja.
Már írtam én is,nem azzal kell és szabad híveket toborozni (ha egyáltalán szükség van erre),hogy a másikat ócsároljuk...ennél gyerekesebb és egyben undorítóbb dolog aligha van-dehát ilyen a magyar,mit tehetünk.

[ Szerkesztve ]

(#12722) defygaben77 válasza Lacopapi (#12702) üzenetére


defygaben77
tag

Teljesen egyetértek! Az én tapasztalataim szerint is jócskán van különbség a két telefon között(piros és zöld lencse)! Nekem soc van, ami a CM7 mindig tökéletesen működött, mindenféle hiba nélkül. A MIUI-val viszont néha küzdenem kell, nem olyan stabil, mint a CM7 volt. Sokan viszont a fordítottját tapasztalják (gondolom bayer lencsések). És valóban nem szabadna, hogy ekkora különbség legyen ugyanazon a tipuson belül! Igaz, hogy nyilván nem mókolásra gyártották őket, de akkor is! Mi zöld lencsések elég nagy hátrányban vagyunk (nem csak kamera téren). Én a Defy+ és MS2Ginger romot nem is erőltetem. Pedig érdekelne, ha minden fasza lenne, de ahogy olvastam, nem sok értelme van soc-osoknál.

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#12723) szabof1 válasza natë (#12720) üzenetére


szabof1
őstag

Nekem is MS2Ginger Defy+ van épp' fent és tegnap ment az első 100%-ról lemerítés (battery wipe után) és először nem volt akksi esés 6x%-ról 4x%-ra: szépen 1-2% eséssel merült. Pontosan egy napot bírt, de ebben sok telepítés és 1 óra játék is volt. Ez átlagos merülés, de most még kalibrálom. Biztosan nem rosszabb, mint a CM7.
Egyébként egyre nagyobb bennem a gyanú, hogy jobbak lennének az akksi időim, ha lecseréltetném a 6 éves SIM kártyámat...

CM7/MIUI és egyéb kompatibilitáshoz: neme piros (BAYER) a Defy és eddig minden tökéletesen futott rajta - én lennék a kivétel? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12724) chab7 válasza natë (#12720) üzenetére


chab7
addikt

Szerintem ez pont ilyenkor fordul elő. Mikor új rom van feltéve (cm7-nél a nightly is ide tartozik) és kalibrálás nálkül nem tud rendesen számolni. Persze hogy így mekkora jó fogyasztások sikerülnek a felső szegmensben ha amúgy az eltelt idő alatt valójában 10%-al már kevesebb, és azt egyszercsak hopp levonja. :N
El is szoktam menni az ilyen "feltettem a romot és mennyivel jobb a fogyasztása mint az előző romnak" beírások mellett.
Ráadásul még mindig nem vagyok megbizonyosodva róla, hogy akinek simán minden + mod nélkül fel lehet rakni a Defy+ romot, annak nem okoz hasonló fals kezdeti méréseket a gyárilag nagyobb akksira beállított rom.

(#12723) szabof1: Nekem is elég ramaty 8 éves van. Lehet tudnék én is kipréselni még? :Y
Ha esetleg csak a térerő jobb lenne egy új kártyával... :U hmmmm, lehet meglépem egyszer ha voda környékén járok.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12725) fa4hu válasza chab7 (#12719) üzenetére


fa4hu
őstag

A wifi tethering nálam is működik CM7N34 alatt. A videófelvétel elsőre fagyott, utána gond nélkül működik. A wifi is mintha stabilabb lenne, de a SpeedTest alatt ki szokott akadni. Akkuidő óvatos használattal 2 nap, terhelve 1 nap (bár csak a CM7stable alatt nyomtam battery wipe-ot), az aksiidő viszont sosem esik 6x-től 4x-re.

[ Szerkesztve ]

(#12726) natë válasza Lacopapi (#12721) üzenetére


natë
nagyúr

Félreértesz.
Csak azt írtam le, hogy azon a "hátrányon" kívül, amit a defy+ romokkal kapcsolatban tapasztalnak a SOC lencsések, azaz pl. te is, más problémátok nem igen van.
Froyo alatt ugyanaz a két lencse, CM7, MiUi pedig sokkal stabilabb a leírt tapasztalatok alapján a zöldeken, mint pl a piros lencsés userek telefonjain. Ti vígan használtok, problémamentesen bármit, ellenben nekem minden bug hatványozottan és permanensen jelentkezik. Azt pedig állítani merem, hogy ez nem user error.

chab7 : Nézd, mérhet össze-vissza a defy+ rommal, jelezhet ki fals százalékokat, az eltelt idő viszont azt jelzi, hogy sokkal kellemesebb üzemidővel számolhatunk (Bayer) a Gingerrel.

[ Szerkesztve ]

(#12727) domerator válasza chab7 (#12719) üzenetére


domerator
veterán

chab7.... ez most mi a jóisten akar lenni? Engem idéztél... miért?

Írtam EGYETLEN ROSSZ SZÓT IS A CM-RE?

Sértve érzed magad, ha valaki a CM-ről átlép miui használónak?

Felfoghatatlan...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12728) fa4hu válasza natë (#12726) üzenetére


fa4hu
őstag

Talán ezért nem is lesz hivatalos 2.3 a Defy-ra, mivel nem tudnának egy egységes, mindent lekezelő, stabil változatot kiadni...

(#12729) tzl válasza chab7 (#12719) üzenetére


tzl
senior tag

Nálam 7.1 stable van fent és bugzik a videófelvétel.
Reboot óta jó, de előtte is volt jópár reboot, tehát nem első indítás alatt előjövő bugról beszélek.

(#12730) chab7 válasza domerator (#12727) üzenetére


chab7
addikt

Kár hogy így érzel, mosolyogtam mögötte pedig. És úgy gondoltam én is mondhatom ha ugyanezt gondolom csak épp a másik rommal kapcsolatban. De lehet egyes dolgokat csak a miui-val kapcsolatban lehet. Akkor bocsánatot kérek. :R

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12731) tzl válasza fa4hu (#12728) üzenetére


tzl
senior tag

miért ne tudnának? A különbség a két telefon közt csak a kamera. annyit kell tenniük, hogy a kernelbe beforgatják mindkét drivert, ahogy azt tették 2.1 és 2.2 alatt is és máris megy mindkét verzión. A Defy+-ba értelemszerűen csak a bayer driverét tették bele, ezért kell a defy+ romot visszabutítani kernelügyileg ha SOC kamerás defy-ra akarod feltenni. Ha belefordítanák a SOC driverét is a kernelbe, akkor menne pöpec módon.

(#12732) Halo


Halo
senior tag

Piros lencse projekt!

Mira72:
hogy halad a beszerzés?

szerelő-keresők:
hogy állunk, hova vihetem majd a telót? :)

csak csönd van nagyon, én meg reménykedős vagyok - szeretném tudni, hol, merre áll/halad a dolog.
köszönettel!

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#12733) Lacopapi válasza natë (#12726) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hehh...ha olvastál régebben,akkor rájöhettél,hogy nálam az a rom nem megy,amit szeretnék (MIUI),de mivel semmivel nem rosszabb a CM,hát elvagyok azzal is.Nekem is user errort mondanak,akiknek nincs gondjuk a MIUI-val és én is visszautasítom,de ettől még car....
A stabilitás pedig érdekes dolog,mert Te aztán igazán nem egy átlagos felhasználó vagy,használati szokásaid-vagy inkább tesztek-,merőben eltérnek másétól,gondolom emiatt jöhetnek elő a hibák gyakrabban.Persze ez csak feltételezés.De pirosaknál is nagy a szórás hiba terén,ezt lássuk be.
Azonban csak oda kerülünk vissza,hogy nem egyforma a két készülék,elmondásod alapján nekem a jobb...oké,de akkor Neked miért rosszabb???
Nem egyformának kellene lennie?
Hagyjuk,még azt is elfogadom,hogy nálad több a probléma (bár a MIUI zavar),de a végeredmény az,hogy Defy ugyan,de mégis más........

(#12734) fa4hu válasza tzl (#12731) üzenetére


fa4hu
őstag

Kiderül... :)

(#12735) tzl válasza fa4hu (#12734) üzenetére


tzl
senior tag

Ez nem kiderülés kérdése. technikai oldalról semmi sem gátolja a dolgot, tisztán üzletpolitikai a döntés a Moto részéről.

(#12736) kano válasza natë (#12720) üzenetére


kano
nagyúr

Kalibrálni kell és onnantól nem lesz.
(#12723) szabof1
Nekem is mindegyik ROM nagyon FC nélkül fut. A WIUI-val volt problémám még az első vagy 2. verziónál, de utána azzal sem (mondjuk keveset is használtam). BAYER. :R

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12737) chab7 válasza fa4hu (#12728) üzenetére


chab7
addikt

Ott a pont. Nem így készültek eleve.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12738) domerator válasza chab7 (#12730) üzenetére


domerator
veterán

" nem korrekt úgy miui-ra csábítani azokat akik még nem használtak semmit, hogy csak a hibáról olvassanak - ráadásul olyanról ami nincs, de legalábbis csak egyeseknél fordul elő, magam sem értem miért."

Agyam eldobom... mi az, hogy csábítani? Kicsoda? Te képzelődsz...

"Hotspot: Igenis működik a cm-ben. Mostanában sajna sokat elmengy a kábelnet nálunk és olyankor használni is kényszerülök. Rendesen működik.
Wifi: Egyszer előfordult, hogy vissza kellett állítani mentésből a pontokat, de ezen kívül eddig mindenhol minden wifit látott, és csatlakozott is hozzájuk.
(A kamera videofelvétel részének FC-je valóban csak a 34-es nightly magán-bugja. Előtte nem volt, és remélhetőleg a következőben sem lesz.)"

Soha nem én állítottam azt, hogy ez-az nem megy a CM-ben... hiszen defyn nem is használtam. Blade-en igen, ott rettenetesen jó volt a kelzsoca féle főzet... a legjobb talán.

"Azért így teljes a kép ha nem csak a vádak hangzanak el, hanem ha nem úgy van akkor a védelem is megszólalhat. Köszönöm."

Ez mi a fene megint? Te komolyan ennyire dramatizálod ezt, hogy vád, meg védelem??? Kezd nevetségessé válni a dolog.

"(És még mennyi penge dolog van a cm-ben (is) )"

Nem tudom miért kellett engem idézni, mikor csak annyi történt, hogy 2 mondatban válaszoltam valakinek a beszélgetés felvételével kapcsolatban. Azt viszont tudom, hogy ezért válaszolok én neked, mert ezzel az idézettel nekem címezted!!!

Fogd már fel (és mindenki itt), hogy baromira nem érdekel, hogy ki mit használ, de ha valakinek problémája van a froyoval, msgingerrel, neadjisten a cm-mel, akkor nehogy már bárki is megtiltsa, hogy szóljak arról, hogy amit én használok, az jól működik!!!

Tisztára úgy fogod fel ezt az egészet, mintha én a miui fizetett ügynöke lennék, ahol tudom rombolom a cm7 imázsát, neked pedig kötelességed lenne azt megvédeni...

Vád, meg védelem... ez kész...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12739) chab7 válasza domerator (#12727) üzenetére


chab7
addikt

Amúgy meg jó mondatot sem lehet idézni? Végképp nem értem te miért sértődtél meg mikor pl a miui nem is volt szidva, és egy pozitív tartalmú mondatod idéztem, mivel érvényesnek találtam cm-hez is. Ezek szerint az a baj, ha én a cm-et megvédem. Nekem meg ez felfoghatatlan.
De ezek szerint mi már csak így maradunk.

(#12738) domerator : Mondom én velem van bajod. Most komolyan olvassam el és válaszoljak is? Miért? Mi rosszat írtam? Komolyan nem értem miért kellett most belémkötni mikor csak arra reagáltam, hogy valaki felhozott egy olyan hibát ami nem hiba, mert megy rendesen ahogy kell, de azzal okolta a váltást. Nem akartam, hogy egy új olvasó abból induljon ki, hogy nem megy a tether a cm-ben és ezért ki sem próbálja.
A szeretett romodat nem becsméreltem, de személyedet sem. Még egy frappáns cm esetében is érvényes mondatod idéztem is, mert jó mondat volt. De lehet már ez is baj. Én befejeztem a veled való vitát. A nem igaz állításokat a jövőben is helyesbíteni fogom, de ha begurulsz miatta a válaszaidat el sem fogom olvasni, mert nem célom veled vitatkozni.
Béke.... (de így hogy?)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12740) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy be lehet állítani a CM7 romban, hogy a kamera folyamatos autófókuszt használjon felvétel közben? csak azért mert láttam, hogy ez az opció az MS2Gingerben szerepel, ott a build.prop-ban kell az egyik sort módosítani, viszont a CM-ben ez a sor hiányzik. Mondjuk pl. a Barcode Scanner program ezt a funkciót tudja használni, tehát nem hiszem, hogy a hardver ezt ne tenné lehetővé. (ja zöld kamerás Defy-om van, CM7 7.1 stable van rajta)

(#12741) kano válasza domerator (#12738) üzenetére


kano
nagyúr

Gyerekek, ne kezdjük már megint! 1000x megbeszéltük, hogy mindenki olyan ROM-ot használ amilyet akar. chab7 se fűzzön megjegyzéseket szerintem semmihez, ha már Ők mondták, hogy mások fikázzák a CM7-et. Szerintem... :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#12742) Heimdallr75 válasza domerator (#12738) üzenetére


Heimdallr75
őstag

nem unjátok még, minden második nap ezt a cm-miui off vitát? :S:S
ami mindig úgy kezdődik, hogy a másik "beszól".

kinek a pap kinek a papné.

الغريبة في هذا الكوكب

(#12743) domerator válasza chab7 (#12739) üzenetére


domerator
veterán

"...cm-et megvédem..."

Meg tudod nekem mondani, hogy ki támadja????? Meg tudod mondani, hogy miért érzed úgy, hogy meg kell védened???

Egyébként pedig ebből a postodból teljesen nyilvánvaló, hogy szándékosan piszkáltál tipikus troll módszerrel.

Mostantól a leghatározottabban kérlek, hogy tartózkodj bármiféle, ellenem irányuló, vagy olyan hangvételű, tartalmú megnyilvánulástól.

Jelzem, mostantól - kizárólag a te negatív hozzáállásod eredményeképpen - változtatok az eddigi semleges hozzáállásomon a cm és miui romokat illetően, csak szólok. Azonban azt is hozzáteszem, hogy ez nem ad a jövőben sem alapot arra, hogy emiatt egyszer is belém köss.

Remélem most teljesen világosan beszéltem.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12744) tzl válasza domerator (#12743) üzenetére


tzl
senior tag

"Jelzem, mostantól - kizárólag a te negatív hozzáállásod eredményeképpen - változtatok az eddigi semleges hozzáállásomon a cm és miui romokat illetően, csak szólok."

csak halkan mondom, hogy sem a cm, sem a miui rom nem lesz sem jobb, sem rosszabb attól, hogy egy pöcsnyi kis ország pöcsnyi kis fórumán milyen hülyeségeket beszélnek róla az emberek, ergo a romokat illetően nem kellene, hogy változzon a hozzáállásod :)

(#12745) chab7 válasza domerator (#12743) üzenetére


chab7
addikt

Én kötöttem beléd? :)) :)) :)) Na meg ez a troll duma. Mindenhol ha valakinek nem tetszik a mésik véleménye , gyorsan letrollozza. Köszönöm. Értelemről vall. Trolloztalak én valaha. Veled még vitázni sem lehet, mert egyből bepöccensz.
De most már mondja meg valaki mi volt sértő ebben a hsz-ben: (#12719)
Nem is dominak volt válasz.

Lassan nem érdemes ide járni, mert vagy az idióta balfékségeket lehet olvasni, vagy az igaztalan állításokat, és ha az ember korrigálni akar akkor jól belekötnek.
Ráadásul én csak ha nem valós állítás hangzik el akkor az ellen szólok nem pedig rábeszélni akarom a cm-re az embereket. Főleg nem így:

CM7 .... felhasználó ..... CM7

Jó, mentem is dolgomra. Majd később benézek lenyugodtak e a dolgok és van e kis víz vagy szárazság továbbra is.

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#12746) Lacopapi válasza domerator (#12743) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ahogyan a telefonomon,úgy itt is meg kellene férjen egymás mellett a két "nagy" rendszer...jó lenne,ha így lenne...de nemsokára elkezdem a Defy+ hadjáratot hehehe ;] :DD
Persze ez csak vicc,de csakugyan,béküljetek már,emberek :K

(#12747) domerator válasza tzl (#12744) üzenetére


domerator
veterán

... francba... majdnem összekevertelek chab7-tel...

Igazad van, de olvastad az előzményeket is, vagy csak az utolsó postra reagáltál?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12748) domerator válasza Lacopapi (#12746) üzenetére


domerator
veterán

"Persze ez csak vicc,de csakugyan,béküljetek már,emberek"

Akkor chab7-nek szólj, hogy hagyja abba a "CM7 védőügyvédje" szerepet és ne kössön belém fű alatt!

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#12749) tzl válasza domerator (#12747) üzenetére


tzl
senior tag

Láttam az előzményeket is, chab7 úgy érzi, szerintem nem jogosan, hogy itt miui-térítő hadjárat folyik, te meg úgy érzed, szerintem nem jogosan, hogy chab7 kipécézett magának.
Szerintem meg tök mindegy, ki melyiket használja, sőt, minél többféle romot használunk, annál nagyobb tudás és tapasztalat gyűlik itt össze. A választási lehetőség mindig jó, a konkurencia miatt bekövetkező fejlődés szintén.

(#12750) Lacopapi válasza domerator (#12748) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az teljesen véletlen,hogy a Tiedre írtam,írhattam volna az övére is...véleményem szerint két normális,hozzáértő embernek nem lenne szabad ilyen marhaságon összekapni,pláne,hogy leginkább félreértések sorozatán alapul a dolog. Kinek mije van,ossza meg,akár keresztben is lehet ötleteket adni,hiszen ha jól tudom,mindketten mindent próbáltatok már...
Haragra azután igazán nincs ok,úgy gondolom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.