Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5351) Integra válasza #70869248 (#5334) üzenetére


Integra
titán

na most már hivatalos
a repsol marad a hurkás bábunál
rossi és a duki meg bridgestone..
nem akarom leírni a repsolt, de ha a micselin nem szedi össze magát egy semmilyen évnek néznek elébe, rossi vs sztóner, és hiába nikcy meg róza.. vagy a honda csodát művel a jövő évi bringával.
:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5352) [lAyCsI] válasza Integra (#5317) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

várj...
tegnap ilyet szóltak a híradóban:
valószínüleg 2010-re lesz GP verseny nálunk,
csak még nincs pálya hozzá...
szal ezek szerint nem is biztos hogy a Ring lenne :F

-= No way back from Here =-

(#5353) Eastman


Eastman
őstag

"Sziasztok!

Gábor és Stefano kedden érkezik haza, szeretnénk őket minél többen várni a
reptéren.
Remélem minél többen el tudtok jönni, hozzátok magatokkal minden
ismerősötöket is!

A pontos érkezés:
*2007.11.06. kedd, Ferihegy 2B terminál, 12:05*

Szerintem találkozzunk 11:45-kor a reptéren. Mindenki akinek van zászlója,
Talmás relikviája, az hozza magával, várjuk minél többen, és az eddigi
munkájukhoz méltóan őket.

talmafanclub@gmail.com"

"Ma délben a reptéren várom Gábort gondolom sokadmagammal.

Tegnapi füles hogy áll.egy Rolls Royce-val viszik be a reptérről a Hyatt szállóhoz ott lesz egy kis dzsembori.

Hát a Rolls tökéletesen illik a világbajnokunkhoz.

Alig várom hogy láthassam az új bajnokot. "

"ÜNNEPELJÜNK EGYÜTT TALMÁVAL !
Syma csarnok nov. 25. vasárnap 18-tól-22-ig."

Stefano írta:
"VAZEEEEEE MEGCSINALTUNK!!!!!!
THIS IS THE BEGINNING OF A BEAUTIFULL ...........SOROZAT..........
YAAAAHHHHHH ES MEG VALAMIT HA VALAKI MEG NEM VETTE ESZRE

UTOLSO FUTAM, UTOLSO KOR, UTOLSO KANYAR..............

VALAKI NEK KELL LOTTO SZAMOK???
_________________
MAMMA TERESA VIGYAZIK RA!!!!"

Forrás:
Katt ide!
Talma életút az M1-ről:
Katt ide!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5354) piqla


piqla
őstag

Nincs meg valahol az M1-es felvetel? A verseny vegi uvoltozeseket szeretnem :D

Szereted az állatokat?

(#5355) venember83 válasza [lAyCsI] (#5352) üzenetére


venember83
nagyúr

Uj palyat akarnak, a Ring nem az igazi MotoGP-hez szerintuk...

Kulonben abszolut igazuk van, egy palya nem palya, ket palya sem palya. Ha sok jo motorost/autoversenyzot akar Magyarorszag, akkor nagyon el kell kezdeni palyakat epiteni!

[ Szerkesztve ]

(#5356) pilóta


pilóta
nagyúr

Ezt láttátok? Talma amatőrként nyert. LOL: [link]

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5357) neduddki válasza pilóta (#5356) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mivle maskepp nem lehet /vagy csak nem eri meg hajcihozni:- )/ keni mineki Faubel szajat aho lcsk lehet:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5358) [lAyCsI] válasza venember83 (#5355) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

na erre krva kíváncsi leszek...

-= No way back from Here =-

(#5359) Integra válasza venember83 (#5355) üzenetére


Integra
titán

persze, ezt én is aláírom, hogy noha szerintem motoron is kurva jó a hring, de az igazi egy motorzásra tervezett és épített pálya..
a kérdés hogy hol és mennyiért.
ha valóban lesz motogp, akkor asszem az full extrás pálya lesz
a kérdés hogy utána földi halandó paréjok mint mi vajon felmehetünk e rá pályanapozni..
:DDD

kíváncsian várom a fejleményeket
az biztos hogy talma győzelme irdatlan nagyot tol most a szekéren ez ügyben és ha továbbra is ilyen teljesítményt nyújt akkor még nagyobb lesz az esély

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5360) Eastman válasza piqla (#5354) üzenetére


Eastman
őstag

"A verseny végi üvöltözés" for you!

u.i.: Most értem haza Ferihegyről. Elképesztő volt a hangulat. Egyszerre megható és felemelő. Leírhatatlan. Köszönöm és még egyszer köszönöm, hogy a részese lehettem!
Ha majd nagypapa leszek és az unokáim megkérdezik, hogy ki az a Talmácsi Gábor büszkén mondhatom nekik, hogy egy sportember aki visszaadta a szorgalomba, munkába és kitartásba vetett hitet és aki megmutatta, hogy ha igazán akarjuk, az álmaink valóra válnak.
...és akitől miután világbajnokként hazatért, ezt kaptam: [link]

Köszönöm! :R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5361) [lAyCsI] válasza Integra (#5359) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

remélem palik papa arra nem teszi majd rá a kezét

-= No way back from Here =-

(#5362) [lAyCsI] válasza Eastman (#5360) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

jómunkásemberek majd megnézik este a híradóban :D
egyből a személyibe kérted a motorgrammot? :))

[ Szerkesztve ]

-= No way back from Here =-

(#5363) Eastman válasza [lAyCsI] (#5362) üzenetére


Eastman
őstag

:))
...méghozzá a "Különleges bejegyzésekbe". Ott a helye!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5364) [lAyCsI] válasza Eastman (#5363) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

jeee :R
gondolom ha lejár megy fel a falra bekeretezve

-= No way back from Here =-

(#5365) #70869248 válasza Integra (#5359) üzenetére


#70869248
törölt tag

Lorenzo:

Honda:

teszteredmények:
Casey Stoner (Ducati) – 1’32”393
Nicky Hayden (Honda) – 1’33”176
Chris Vermeulen (Suzuki) – 1’33”634
Loris Capirossi (Suzuki) – 1’33”669
Toni Elias (Ducati) – 1’33”911
Shinya Nakano (Honda) – 1’34”561
Randy De Puniet (Honda) – 1’34”804
Dani Pedrosa (Honda) – 1’34”926
John Hopkins (Kawasaki) – 1’35”128
Marco Melandri (Ducati) - 1’35”267
Sylvain Guintoli (Ducati) – 1’35”695
Olivier Jacque (Kawasaki) – 1’36”034
Nobuatsu Aoki (Suzuki) – 1’36”826
Alex De Angelis (Honda) – 1’36”934
Jorge Lorenzo (Yamaha) – 1’37”115
Andrea Dovizioso (Honda) – 1’37”255

Jövőre nagy csatákat várok, Stoner-Melandri-Pedrosa-Hopper-től elsősorban, a többi sok mindentől függ...gumi..ilyesmi
Loris elég gyorsan ráérzett a Suzuki-ra.

[ Szerkesztve ]

(#5366) [lAyCsI] válasza #70869248 (#5365) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

a nyalókás fehér herceg...LOL :D

-= No way back from Here =-

(#5367) Integra válasza [lAyCsI] (#5361) üzenetére


Integra
titán

én is...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5368) Integra válasza #70869248 (#5365) üzenetére


Integra
titán

hogy néz már ki az a honda elöl???
akkora a hézag a kerék és a borítás között...
és az a fejidom? mintha a 08as firebladen már láttam volna....
asszem jövőre még nagyobbat kell szokni
bár szerintem ezek a bringák csak szebbek lehetnek az ideieknél:)
nekem 8 csak nicky legyen benne:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5369) [lAyCsI] válasza Integra (#5368) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

ja elég furi a burkolat...
bár gondolom ez csak valami ideiglenes tesztcucc

-= No way back from Here =-

(#5370) #70869248 válasza Integra (#5368) üzenetére


#70869248
törölt tag

a kipuff is állat :D

(#5371) Eastman


Eastman
őstag

Az első képek Ferihegyről:
by sp1szacsa
by origo

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5372) Eastman


Eastman
őstag

Himnusz közben.
by simi

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5373) Flashcash válasza pilóta (#5356) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ez valóban így volt, teljesen jogos a díj. :)
Az RSA amit Faubel és Gadea használtak az egy jóval drágább motor és összesen 3 volt a csapatban 1-1 a két versenyzőnek és egy közös tartalék.
Talma az olcsóbb tavalyi változattal ment amit továbbfejlesztettek 2007-es alkatrészekkel.

Faubelen és Gadeán kívül még Pesek és Pasini is az erősebb RSA modellt használta, szerintem a Talma bukott is elég pontot emiatt a befutókon mert a kigyorsítást nem tudta ugyanúgy megcsinálni az RSW-vel.

(#5374) Eastman válasza Integra (#5241) üzenetére


Eastman
őstag

A hangulat kb ilyen volt ma Ferihegyen:
part 1
part 2

Remélem kerül fel majd vidi a motorosok tisztelgéséről a Világbajnok előtt!

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5375) Eastman


Eastman
őstag

Egy érdekes cikk arról, hogy kik szurkoltak velünk együtt Talmának: [link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5376) Eastman


Eastman
őstag

A bajnok hazatért: Talmácsi Gábor sajtótájékoztatója (1. rész)
A bajnok hazatért: Talmácsi Gábor sajtótájékoztatója (2. rész)

u.i.: én egyenlőre sajnos nem látom, mert nincs meg a megfelelő kodekem. :(

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5377) Eastman


Eastman
őstag

Reptér+díszkíséret:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5378) Eastman


Eastman
őstag

További képek a reptérről: [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5379) piqla válasza Eastman (#5360) üzenetére


piqla
őstag

:Y

Koszonom szepen! Szerettem volna ott lenni, de sajnos mas dolgom volt... De majd jovore! :K

Szereted az állatokat?

(#5380) Eastman válasza piqla (#5379) üzenetére


Eastman
őstag

Nagyon szívesen!

Egy cikk és további repteres képek az oldalon: [link]

Szóljatok, ha álljak má' le... ! :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5381) operator10


operator10
aktív tag

Már csak akkor örülnék jobban, ha végre nem csak ilyenkor verné az "elit" a mellét, hogy igen "a mi hazánk fia".és nem csak ilyenkor illene büszkén gratulálni a fejeseknek, hanem mikor segítség kellene akkor is ott kellene, kellett volna álniuk e hatalmas sportember, tehetség előtt :K és számos más sportágban is :K van szerencsém ismerni személyesen Gy. Zolit, és fiát is. Durva hogy mit mekkora áldozatokat hoz hogy Alen versenyezhessen :K de, gondolom ha jönnek majd az eredmények, neki is szívből gratulál majd az "elit" na, nem akarok pesszimista lenni, de jó lenne ha ugy mint mi is, felsőbb körökből is így kiálnának a tehetséges sportoloinkért :K És mégegyszer grat.Talma :C

"Hogy nem vagyok magyar?Azért 1990-ben már a "te"hazád határát őriztem" -SVÉDORSZÁG- ngelbreksgatan 16 , 211 33 Malmö

(#5382) Eastman


Eastman
őstag

stefanomanager bejegyzései a Fan Club oldalaira:

"Elküldve: Hétf. Nov. 05, 2007 11:31 pm
IGAZAN POTYOG A KONNYEIM A KLAVIATURA RA...................VAZZEEEEEE OREGSZEM MERT UTOLSO NAP SOK SZOR SIROK...............HAGY VAN EZT?

VEGRE TUDUNK EGY MASIK CELUNK TUZNI MAGUNK ELOTT..........
MOST KEZDODIK AZ IGAZI KIHIVAS NEKEM MEG GABOR NAK IS.

ELVEZNI FOGUNK MINDEN PERCBEN HOGY ES MIT TETT A GABOR VASARNAP ES OROK ELETE BENNE MARAD A SZIVEMBEN.............

LEHET HOGY MAR FELIG MAGYAR VAGYOK (DE A LANYOK MIATT) SZERETNEM HOGY AZ OLASZ RESZ A LENTIBB MARADJON:)SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

NAGYON NAGYON TISZTELEM TITEKET....."

"Elküldve: Hétf. Nov. 05, 2007 11:50 pm
A GABOR FELE MINDEN NAGYON POZITIV A MEDIA SPANYOLRSZAG BAN.......MINDENKI ELISMERI HOGY O MEGERDEMELTE............CSAK EGY EMBER NEM............DE SAJNALNI KELL AZT A SPORTOLO AKIK NEM TUD VESZITENI HA MIKOR SOHA NEM NYERT MEG......BELE ERTVE A VILAG BAJNOKSAG................BUZKE LATNI AZT IS HOGY EGYBOL A NAGYOK IS (HAYDEN, PEDROSA,ROSSI,CAPIROSSI) MAS KEPEN KEZELNE A GABOR.....MERT MOST MAR O IS AZ ELIT BEN TARTOZIK....."

"Elküldve: Kedd. Nov. 06, 2007 12:05 am !!!
NOVEMBER 25EN VASARNAP A SYMA CSARNOK BAN, KB 3 ORA GALA LESSZ AHOL AZ EGESZ CSAPAT ITT LESZ, AZ APRILIA RACING BOL AZ EGESZ STAFF, A CLINICA MOBILE BOL AZ ORVOSOK, ALVARO BAUTISTA, ANDRE DOVIZIOSO ES TALAN LORIS CAPIROSSI IS FOG JONNI, TERMESZETESEN LESSZ ZENE, SHOW ES NEM UTOLJARA TALMA!!!!! NAGY, NAGY BULI LESSZ ES REMELEM NAGYON FOGNAK KAPKODNI A JEGY MERT CSAK 10.000 EMBERE FERNEK BELE A CSARNOK BAN, NAGYON VALOSZINU MAR EZEN A HETEN LEHET KAPNI A JEGY A TICKET EXPRESS IRODAK BAN ES AZ AR LESSZ 2000 ES 3000 FT KOZOTT.
TALALKOZUNK OTT. "

Itt lehet gratulálni neki: [link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5383) Dumb válasza Eastman (#5375) üzenetére


Dumb
senior tag

Del Piero :DD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#5384) Eastman


Eastman
őstag

Újabb képek:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5385) Eastman


Eastman
őstag

Talma-videók itt!

...és most már tényleg leállok. :)

Szép estét mindenkinek!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5386) KrAt válasza Eastman (#5384) üzenetére


KrAt
veterán

Kár, hogy nem lehettem ott :( Pedig ki akartam menni :(

(#5387) lacafaca válasza Eastman (#5385) üzenetére


lacafaca
őstag

láttam a fókuszban amikor aláírta a fleknidet :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#5388) Eastman válasza lacafaca (#5387) üzenetére


Eastman
őstag

:))
Én szinte nem is láttam amikor aláírta pedig ott voltam. Eufórikus érzés volt. Soha nem rajongtam senkiért és azt hiszem most sem erről van szó. Pusztán arról, hogy ez a fiú példát mutat mindannyiunknak munkából, kitartásból, szerénységből és hitelességből. Erre van most szüksége a nemzetnek! Nem dumált róla, hanem megcsinálta és megvalósította az álmait. ...és nem mellékesen sporttörténelmet írt!

Nekem most ez nagyon kellett mert elveszítettem a hitem az utóbbi időben.

Nagyon büszke vagyok rá!

Ezek mellett most érett be azok munkája akik azokat a kicsi motorokat építették, a versenyeket rendezték és a gyerekekkel foglalkoztak a '80-as évek elején.
Elvetették a magot, hogy most együtt szedhessük le a gyümölcsét. Köszönet nekik!

KrenAtesz. Sajnálhatod, hogy nem voltál ott. Történelmi pillanat volt amit még sokáig fogunk emlegetni.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5389) piqla


piqla
őstag

Kerdezek egy jo butat: hogy van az, hogy egy csapatban van azzal a Faubellel, es egy gyengebb motort kap? Meg egyaltalan, a kobcenti is ugyanakkora... Jo tudom, van kulonbseg autok kozott is ugyanakkor kobcent mellett, de megis: hat ez egy MotoGp... Szoval hogyan lehetseges ez?

Szereted az állatokat?

(#5390) #70869248 válasza piqla (#5389) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az hogy a hengerürtartam uaz, még eredményezhet teljesen más motort, több lökethossz és keresztmetszet kiadja uazt a cc-t.
De nem itt a lényeg, hanem az apróságokon, milyen trükökkel érik el hogy egy motor többet forogjon, hol van könnyítve és mennyire.
Mindig lehet egyre jobb és jobb egy alapvetően uaz a kiépítés, csak a részegységek tökéletesítésével, az pedig hogy Gabi idén próbálhatta ki a karbon kerekeket, már megint elég éééérdekes, alapvetően csak egy anyagában könnyebb és merevebb kerékről van szó, de ez nem a puszta súlyelőnnyel bír...azaz csökken a rugózatlan tömeg és vele a pörgetyűshatás = így javul a kezelhetőség, hanem még ez is visszahat a motor teljesítményleadására, mint ahogy az is hogy milyen módon van beépítve a vázba a motorblokk, ...túl nagy vibráció esetén nem pörög ideálisan a blokk nagy fordulatszámon.

Szal végül is nem arról van szó hogy: na kész, elértük a cc határait, ennél töbet nem lehet kipréselni a konstrukcióból,..mert mindig ki lehet. :)

[ Szerkesztve ]

(#5391) McCann válasza Eastman (#5388) üzenetére


McCann
tag

Szépen beszéltél, de tényleg! :C :C :C

Egyetértek, RESPECT Talmácsi Gabi!!! :R :R :R :R :R :R

Washburn px-solar 170 c, man. Yeah.

(#5392) gban


gban
Közösségépítő

Reggel láttátok az RTL-en Talmát?
Kijelentette végre hogy a köcsög fabél igenis átlépte a sportszerűség határát, neki is ment Gábornak nem egyszer, ott a kereke nyoma a ruháján nem egy helyen.
Eltilthatnák a gyíkarcút egy pár futamról / évre, nem igaz hogy a szövetség nem látja amit mindenki lát... :(((

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#5393) Looney válasza #70869248 (#5365) üzenetére


Looney
csendes tag

Na mostmár értem miért néz ki minimotonak ez a gép, hogy a törpéknek is leérjen a lábuk :((( , szval Hayden féle megtermett embereknek nem jut bicigli..
azért jót röhögtem amikor pedro elnézte az egyik kanyart és majdnem stoki kellett alá, hogy meg tudjon fordulni, magassarkú csizma nincs ilyen gnómoknak? :DD

Véleményem egyezése a valósággal, csak a véletlen műve lehet

(#5394) #70869248 válasza gban (#5392) üzenetére


#70869248
törölt tag

Miért kellene eltíltani? Sztem sokan nem tudják hogy milyen jelentőséggel bír egy VB cím,..hát persze hogy megharcol érte.
Ott ahol hozzáért Gabi-hoz, ott sem az volt a szándéka hogy kilöki, előzni akart, de Gabi ügyesen zárta az ívet.
Az egyetlen szenyósága az volt, hogy megpróbálta hibára kényszeríteni, és lassítani Gabi-t....de hát neki ezt kellett tennie, ez az egy sansza volt.
Vale' mikor kilökte Giber'-t akkor érdekes az milyen rendben volt, most meg el kellene tíltani ezt a srácot?! Egy VB címért harcoltak, keményen, de nem lökte ki.
Loris kilökte a csapattrársát nagyon hasonló körülmények között, és nem vették el az így megszerzett VB címét, Faubel nem lökte ki Talma-t.
Kemény volt az tény, de ezt kellett tennie, ha Gabi lett volna 10pontos lemaradásban akkor neki kellett volna hasonlóképpen mindent megpróbálnia....vagy akár nyugodtan fel is adhatja a futamot igazi sportemberként, de szvsz akkor kapott volna hideget meleget itthon.

El kellene felejteni Faubel-t, a dolog nem ér annyit hogy szótcsépeljünk sztem. :)

(#5395) HJ.Henry


HJ.Henry
tag

Sziasztok.Tegnap 11körül vecsésen jártam,pont hoztam haza a mocim a szervizböl.Gondoltam ha itt vagyok kinézek a reptérre hisz 12kor érkezik Talma! Álmomban sem gondoltam hogy enyien lesznek,mindenhol Talma fanok zászlóval,Talmás polókban stb.Sajnos sokat nem láttam Talmából a tömeg miatt,autogrammot se tudtam kérni,de nem baj.Egy eszméletlen jo 1.5-2órát töltöttem el szürke kis életemböl.A tömeg ellenére senki sem taposta a másikat mindenki barátképp fogadott,föleg a motorosok.Igaz nekem kis gépem van(Honda CBR 125R) de ez ilyenkor mit se számitott a"nagy"motorosok közt. Ha valaki ott annak mondom hogy én voltam az aki küldözgette a Talmácsi bajnok lett csengöhangot az embereknek,és Talma érkezésekor egy Karcsi nevezetü 2méteres motoros emberke a nyakába vett. Hátha valaki rámismer :)
Gratulálok igy utólag is Talmának hajrá!!!

(#5396) Eastman válasza HJ.Henry (#5395) üzenetére


Eastman
őstag

Igaz nekem kis gépem van(Honda CBR 125R)

A 125 nyerő szám. :K :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5397) HJ.Henry válasza Eastman (#5396) üzenetére


HJ.Henry
tag

Ebben az esetben igaz :)

(#5398) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

a REPSOL marad jövőre is a Micslennél

-= No way back from Here =-

(#5399) Integra válasza [lAyCsI] (#5398) üzenetére


Integra
titán

ha nem kapja össze magát a micselin jövőre....
nagyon pariban kell hogy legyen a bridzzsel ha szeretnénk versenyt is látni amiben nem a repsolosok kullognak hátul..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5400) #70869248 válasza Integra (#5399) üzenetére


#70869248
törölt tag

Remélem ezt érzi a Michelin is, hosszú éve vannak itt, és ha most nem varázsolnak valamit, akkor kifarolhatnak a sorozatból.
Egész egyszerűen nem engedhetik meg maguknak szvsz, pláne úgy hogy a Bridge' mindenhol átveszi a helyüket.
Foglalkozniuk kell a dologgal vagy annyi.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.