Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5801) #70869248 válasza Integra (#5798) üzenetére


#70869248
törölt tag

:)
Sok minden lehet:
-kategóriaváltás
-motormárka váltás...az Aprilia-ra szokással Talma-nak is akadtak gondjai
-motormárka váltás a csapatnál is..Caffe-Latte/Elit egy versenyzős felállás.

De ezeken felül is,..ezekből a srácokból még csak formálódik, hogy ki az akiből nagy formátum lesz, és ki az aki mellékvágányra kerül. Ezt sok minden befolyásolhatja..és ha a versenyző úgy érzi kedvezőtlenül alakulnak a dolgai, az visszahathat rá....van aki megkeményedik töle, és van aki széthullik.
Nehéz megtippelni mi van Lüthi-vel..az is lehet, hogy csak otthagyta a csaja :D

(#5802) Integra válasza #70869248 (#5801) üzenetére


Integra
titán

engem mondjuk nem érdekel lüthi, akkor se izgatott a sorsa, most se...
futottak még kategória nálam a gyerkőc
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5803) #70869248 válasza Integra (#5802) üzenetére


#70869248
törölt tag

Engem sem igazán fogott meg, olyan egyszinű kicsit...még eddig legalábbis.

(#5804) Flashcash válasza Integra (#5696) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Most találtam: [link]

(#5805) Integra válasza Flashcash (#5804) üzenetére


Integra
titán

ja, ne is mondd....
én ferihegyen láttam ezt a ridgeline-t élőben a roki parkoló helyén állni, félig a járdán..
:(((
égeti talmát és a hondát

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5806) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Talmácsi mellé állt a Coca-Cola!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5807) Integra válasza Motion_Blur (#5806) üzenetére


Integra
titán

Halász Katalin, Coca-Cola Magyarország marketing igazgatója:
„Talmácsi Gábor kitartó és lendületes személyiségébõl kiindulva egyértelmû volt, hogy egy olyan termékkel támogatjuk, amely hosszútávon biztosítja az energiát és igazi XXI. századi csúcsteljesítményre inspirál. Ez a Burn energiaital. A másik új termékünk, amelynek filozófiája - a lehetetlen is lehetségessé válhat - pedig tökéletesen illik Talmácsi Gábor múlt évi világbajnoki címéhez és egész pályafutásához.”

valaki dugja meg már ezt a nőt, könyörgöm...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5808) Motion_Blur válasza Integra (#5807) üzenetére


Motion_Blur
félisten

omg...

más: 1987 óta a Michelin nyerte az összes Jerezben rendezett versenyhétvégét

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5809) shteer


shteer
titán

jó lesz az a 4 hely :C

..szerintem jónak tűnik

(#5810) R válasza Integra (#5807) üzenetére


R
aktív tag

de mindenhonnan : )

[ Szerkesztve ]

(#5811) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Ha Rossit holnap is megeszik a Michelines Yamahák akkor elkezdhet gondolkozni a következő évén, vagy az év közbeni gumiváltáson. (ha létezik egyáltalán ilyen)

(#5812) gV


gV
őstag

Rossi csak az 5., de megelözte Stonert szal sztem ez jó eredmény
a futam remélem jobban sikerül majd nekik

[ Szerkesztve ]

(#5813) Integra válasza gV (#5812) üzenetére


Integra
titán

sztóner kicsit ideges lett a végén, nem láttam hogy pontosan miért akarta kapirexet rugdalni, majd visszanézem az ismétlést holnap..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5814) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Pepi lehet, hogy nincs matton? Ilyen se volt mostanában :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5815) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Itt a vége....

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5816) shteer válasza Motion_Blur (#5815) üzenetére


shteer
titán

:(( ha ez így fog menni...

..szerintem jónak tűnik

(#5817) gV válasza Motion_Blur (#5815) üzenetére


gV
őstag

:( :(((

(#5818) Integra


Integra
titán

ezt nem hiszem el, hogy ennyire nem tudnak motort építeni, kár hogy nem rúgott bele látványosan hopper-style a motorba....
bár talma nem ilyen, de kíváncsi vagyok ha ez így meg tovább, meddig bírja cérnával...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5819) #70869248 válasza Integra (#5813) üzenetére


#70869248
törölt tag

berágott :D
Van ilyen, gondolom megdumálják utána, hisz tutter jóban vannak.
Talma is mondta, mikor tányúlt tavaly Assen-ben, hogy ez valhogy kijön.

Talma: :(
Talma motorja: :(((

(#5820) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Nem kell nekunk semmifele osszeskuves elemlet, eleg nekunk a vb esejjes motor is:- (((

udv

neduddki

p.s. csak be ne gyujjon a tukor:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5821) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Bakker a kis bredli feje azé üt rendesen... :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5822) Tüzi válasza Integra (#5818) üzenetére

Tavaly is egy rakás szar volt az RSA nem? Idénre mit vártak tőle? Csodát?
Menjen azzal, amivel tavaly is, most több pontja lenne... faxom már...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5823) Tüzi

Ez hány éves :Y :Y :Y Smith :DDD 17?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5824) norbi1992 válasza Motion_Blur (#5815) üzenetére


norbi1992
tag

nem azért de mikor indult , akkor CSAK Talmának füstölt a motorja ,nem tom más látta-e??
mondjuk ez mondhatni természetesnek is a 2 üteműeknél ,de azért furcsa , hogy csak neki :O :O (felső kamera rajtnál)

ja és gadea is kiesett !! elég szar az aspar kezdése , remélem lesz jobb is :W

Smith kemény 17 éves, nem gyenge

[ Szerkesztve ]

(#5825) joshua7


joshua7
veterán

Bazz, mire elkezdtem nézni, Talma már rég ki is esett. Pfff. :((

Semper Fi

(#5826) neduddki válasza neduddki (#5820) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hejesbites: vb favorit motor

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5827) Tüzi

Szegény Martinez, szerintem öngyilkos lesz :(
Ez egy igen fax hétvége volt... Bár, én Kallionak örülök :)
Mi lesz itt GPben :U

Bár ilyen volt Holland Gpben, még 500-as időkben 86ban asszem. Ott Dúhen, meg Krivijé ütötte ki egymást :DDD
Vagy ugye Pedjózsi, meg Héjden. Az sem vót rossz :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5828) neduddki válasza Tüzi (#5827) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

86??? nem elutotted egy billele arebb?:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5829) Tüzi válasza neduddki (#5828) üzenetére

nem tom, én 86ra emlékszem. voltam kemény 5 éves :D már mint 96 na :D igazad van.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#5830) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Stonernek letudva az idei eldobós verseny :))

Pedrosa, Rossi

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5831) gézu


gézu
őstag

[link]

Az Aspar csapat búfelejtő bulija, rájuk fér.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#5832) Peat;)


Peat;)
veterán

ööö izé, Talmának a 250-be már van szerződése jövőre? mert így nehéz lesz (újra) bizonyítania, tavaly olasz srác legalább szembetűnően gyorsabb volt sokszor a mezőnynél, most ez sem mondható el Talmára és motorjára

(#5833) Integra válasza Peat;) (#5832) üzenetére


Integra
titán

van
de ettől függetlenül ez az év kegyetlen nehéz lesz...
főleg ilyen technikával

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5834) #70869248 válasza Integra (#5833) üzenetére


#70869248
törölt tag

Lorenzo alatt szépen megindult a motor, nem? :)
Sztem korrekt volt ahogy fogta.

(#5835) Integra válasza #70869248 (#5834) üzenetére


Integra
titán

uhhhh, az nem volt semmi!!!
épp fater noteszát installáltam újra komplett és csak arra lettem figyelmes hogy a julian egy irdatlan nagyot üvölt, ojojojjjjjjj!!!!!:)
csak a slomot láttam, hát nem semmi, tényleg ijesztő volt.
de azt is mutatták, amikor colin leesett kanyarban a motorról és a térde beszorult és visszaült a motorra és tovább ment.. :Y

ami meggyőző volt most, az róza volt. borzalmasan ledarálta a népet..
kemény szezon lesz ez készi előtt és rossi a másik meglepetés, ahogy szokja a bridge gummát!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5836) #70869248 válasza Integra (#5835) üzenetére


#70869248
törölt tag

Igen, Pedrosa valóban nagyon odatett mindent, ez max elismerés.
Stoner-nél sztem nincs gáz, ez egy ilyen pálya...van még pár ahol szintén nem fog dominálni.
Sokan sokféleképpen magarázzák, pedig a dolog nagyon egyszerű (sztem persze):
.Nincs motormárka amelyik erős,..csak a neve alapján egyik sem jobb mint a másik,..sokan már itt elbuknak.
Minden motorgyártó eldönti hogy mire építi a gépét,..egyáltalán milyen hengerelrendezést, építési módot választ.
A Yamaha a kanyarokat választotta, a Ducati,..egyébként félig kényszerből, mivel egy induló gumigyártóval volt kénytelen leszerződni..ahol egyértelműen nem fogják tapadásban élből felvenni a versenyt Michelin-s csapatokkal....szal a Ducati pedig inkább az egyenesekre..szintén nem annyira mint sokan gondolják (hisz Jerez-ben 2006-ban Duc. 1-2 volt a Qual), de azért tényleg inkább az egyenesekre vannak.
A Honda mindenhol jó, ...ez régen is így volt, és úgy néz ki újra jó úton járnak.
..a többi motorgyártó egyenlőre még nem meghatározó.

Szal ezt csak azért, mert sokan sarazzák a Yamaha-t, pedig jó úton járt, és jár a Yamaha, bár voltak félrefejlesztéseik nekik is.
Ők a kanyarok felől közelítik az erőt és sebességet, a Ducati pedig fordítva...de a Ducati-nál ez az elején egy kényszerpálya is volt.
Na mindegy, ez csak ilyen izé :D

Szal Rossi tényleg nagyon jó volt, de én sztem még mindig billeg...kicsit elmentek mellette a dolgok.
Melandri viszont iszonyat mélyrepülésben van...nagyon nagy bajban van, piszkosul nem hiányzott neki ez a pálya ahol még, ha lehet, lefele csúsztak a kilátásai.
Biztos vagyok benne hogy fel fogja dolgozni magát, de ahoz rá kell jönnie hogy hogyan.
Dovi'-nak keményedni kell sztem, Toseland lelökte a befutó célrafordítójában a pályáról...egyébként Toseland megint hozta a WSBK stílust, vette az érintőket a többeken rendesen...gondolom nem tetszett neki ahogy Loris-tól is kapott egy hasonlót :D

(#5837) Integra válasza #70869248 (#5836) üzenetére


Integra
titán

én meglepődtem hogy a honda hogy összekapta magát a semmiből..
viszont az érdekes, hogy hayden fejlesztett meg lemotorozta a bringáról a kerekeket is, és erre róza ráül a vasra és nyer..

yamaha tavaly óriásit fejlesztett mellé, ahogy a honda is:DDD
de érdekes hogy most mégis a honda lett jobb talán, ami engem meglep.
hogy aztán a gumik megint mit és hogy befolyásolnak...

dovi meglepetés most is, de tózlend azért nem kímél senkit sem:)
melandri? nem tudom:( lehet, hogy nem fogja a szezont kihúzni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5838) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

b-type!
nemtod véletlenül, h. a 125 gp motorok karbisak továbbra is? Nem innyeccióne, ugye?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#5839) #70869248 válasza Topiccsendőr (#5838) üzenetére


#70869248
törölt tag

Megnéztem párat
Aprilia az Dell'orto karb.
KTM Keihin karb.
szal sztem a Honda, Derbi is az.

(#5840) #70869248 válasza Integra (#5837) üzenetére


#70869248
törölt tag

Több minden lehet,..nincs akkora különbség sztem, lehet hogy Pedrosa pont ennyivel jobb motoros.
De egyfelől ez hazai pálya Pedrosa-nak, másfelől Nicky nem tudott szabadon menni, szemre nem tünt úgy hogy most hű de akadályoznák, de azért lehet hogy elbújt ez miatt is egy tized.
Szal kicsit ködös még Nicky ereje,...az sem meglepő ha Pedrosa megveri, hisz Pedrosa is jó motoros,..én spec. Nicky-t másért kedvelem.
Nagyon bejön a hozzáállása, és a motorozási stílusa..és mint ember is pzitív a róla kialakult képem.
Ez utóbbi-t nem nagyon szoktam nézni, inkább csak azoknál akiket a pályán már nagyon megkedvelek,..hát Nicky pont ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#5841) Topiccsendőr válasza #70869248 (#5839) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

okés én is sima síktolattyúsra emlékszem...

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#5842) #70869248 válasza Topiccsendőr (#5841) üzenetére


#70869248
törölt tag

Jó meccs volt nem? :)
Simoncelli vazze :D...
már égnek állt a hajam párszor...mindig nagyon közel ment,..túl közel, nem is értettem, persze ha csak nem a közönségnek akart motorozni.
..de vagy menjen el vagy hagyja szaladni az előtte lévőt és menjenek tempót, aztán a végén megpróbálja megverni.
Ez olyan volt mintha azt akarná hogy hibázzon...
kigyorson eltolni az előtte lévőt?...oké lehet hogy más íven voltak és ezért kicsit más tempóban, de azért kigyorson letolni...:D
Előtte volt, amikor Bautista megdadogott, vagy elváltotta magát, nem tudom, és Simoncelli elment neki az egyenesben (mikor Bautista a másik irányba nézett vissza), na akkor is úgy vágott vissza Marco hogy a hátsó kereke lefüstölte Bautista első kerekét...
Sztem tiszta lökött volt :)

[ Szerkesztve ]

(#5843) Topiccsendőr válasza #70869248 (#5842) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ehh, be kell vallanom, én pont kimentem pályára motorzni, ezért nem néztem :B , de le akarom tőteni valahonann.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#5844) Integra válasza #70869248 (#5842) üzenetére


Integra
titán

ekkora buta mozdulatot utoljára pedrózától láthattunk 2006-ban ugye... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5845) Face8814 válasza #70869248 (#5842) üzenetére


Face8814
őstag

Üdv Mindenkinek.

Egy másik fórumból idézet:
A szerkesztők figyelmébe ajánlanám a következő hírt (forrás: marca.com): Aunque en un principio pareció que las ganas de lograr la victoria de Simoncelli podían más que la sensatez, el hecho cierto fue que el esfuerzo realizado por las mecánicas hizo rendir el alma a la Aprilia de Bautista, quien cuando iba líder con Simoncelli pegado a su rueda, gripó el motor de su moto y al quedarse frenado repentinamente en una zona en la que su rival no se lo esperaba, éste literalmente se lo comió y ambos acabaron en el suelo. MAGYARUL: Bautista motorja beállt, a lehető legrosszabb helyen, egy kanyar közepén, és Simoncelli már nem tudta elkerülni az ütközést. Bár elsőre úgy tűnt, nem az olasz hibája volt az ütközés, hanem a technikáé.
:F

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5846) #70869248


#70869248
törölt tag

jahajj mekkora befutó volt :D
Checa azért behozta a motort, de nagyon érzehtő volt, hogy ha egy kicsit is eltempózza a célrafordítót Neukirchner, vagy nem meggyőzően fogja le az ívet, akkor Checa bemegy.
..hol máshol menne be mint Valencia-ban..:D
..és ami ász volt, hogy azt a megszaltózott Honda-t még behozta az 5. helyre..:D
ezen lehaltam..tuti eltekeredett a hátulja, mert füstölt a gumi ahogy sprintelt a célvonal felé miközben persze jöttek a többiek, de behozta azt a motort..hihetetlen volt.

(#5847) @rglaaf válasza #70869248 (#5846) üzenetére


@rglaaf
veterán

checa nagyot ment a rontott rajt után ,és az utolsó kanyarban olyen minden mind1 alapon bement,és a bukást ő már nem de neukirchner talán még megaakdályozhatta volna ha kicsit rálép a fékre de ugyan hogy lehetne elvárni ha a befutó következik a kanyar után,de azét mindet összevetve jó futam volt biaggi meg hát :(

PSN:BiZzare_0 ️

(#5848) #70869248


#70869248
törölt tag

(#5849) @rglaaf válasza #70869248 (#5848) üzenetére


@rglaaf
veterán

vajon milyen márkáju lehet ez az ősgép?

PSN:BiZzare_0 ️

(#5850) Integra válasza #70869248 (#5848) üzenetére


Integra
titán


nicky okuláré
start

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  MotoGP & WSBK (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.