Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Rick4 válasza bubo2007 (#147) üzenetére


Rick4
félisten

ja, hűségnyilatkozat.....nekem nem probléma 6K-t kitenni a 3 giga netért, most épp 17 megát használtam el a 600ból, ezért fizettem 5790ftot...de nekem ennyit is megért...úgyis kell, nem teljesen mindegy? itthon van 8Mbites netem, ez akkor kell, ha nem itthon vagyok, voda sajna egy helyben topog a 200 megájával, trémobil meg nem szedi a lábát, neki sosem volt sürgős, a legtöbbet- legolcsóbban címet sosem akarta.... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#152) PEPE85 válasza bubo2007 (#149) üzenetére


PEPE85
senior tag

Nincs olyan, hogy jó vagy rossz, mindenkinek el kell döntenie, hogy szüksége van-e a HSDPA-s modemre. Való igaz, hogy 2 év alatt rentgeteg minden fog változni, lehet lesz még egy világháború is, de ami biztos, hogy ahhoz, hogy net-ezhess bárhol bármikor az egész orszgában többnyire szélessávon semmit sem kell most fizetned és ez vonzó a magyar embernek. Valóban két év alatt kifizetsz 144.900Ft-ot, de ezért kapsz egy HSPDA-s modemet és 24 hónapon keresztül 3GB adatforgalmazási lehetőséget ami akárhogy is nézem több mint korrekt ajánlat.
Ez nem a reklám helye, nem is fogok alárni két év rabságot(6 hónapon keresztül, tehát az idei évben nekem tökéletes 3GB/hó 20.700-ért), de ezt az akciót mindenképpen csak pozitívan lehet értékelni.

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#153) Rick4 válasza PEPE85 (#152) üzenetére


Rick4
félisten

nézd, két év múlva már a laptop sem lesz meg....nem gondolkodom abban, hogy életem végéig megfelelő cuccom legyen, a technológia gyorsabban fejlődik, használom, eldobom.... a sok pupák rohan a boltba hd ready tévéért, de nincs is amit nézzen rajta, mire 30-40K lesz egy blueray dvdlejátszó, meg 5K egy blueray dvdfilm, már újítanak a szabványon, és nem fog passzolni a tévéjéhez. szerintem a mobilinternet arra való, hogy menet közben tudd a leveleidet olvasni, dolgozz rajta, pénzt keress vele, nem arra, hogy bohóckodj, meg a legaja.hu-t olvasgasd...akinek ilyen kell, az vegye meg, akinek meg nem, az ne vegye meg...egyszerű... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#154) Remittenda válasza bubo2007 (#149) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Én csak az Express Card dologhoz szólnék hozzá. Sajnos a legtöbb ajánlat PCMCAs vagyis az újabb notik nem támogatják :( , csak a ''külső'' usbs megoldások maradnak a szolgáltatóknál: amik nekem nem túl szimpatikusak, mert a kártyák sokkal stabilabbak, ami a mobil használatnál igen fontos. Remélem majd lesznek Express Cardos cuccok is. :)

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#155) Rick4 válasza Remittenda (#154) üzenetére


Rick4
félisten

majdnem igaz, hogy a külső usb-s megoldások maradnak....vagy ez: [link], asztali gépben tuti, notiba pedig a fentebb említett bár szerintem elég borsos árú novatel merlin kari...szerintem elég előre gondolkodni kicsit mikor összevásárolom a dolgokat ha pci-e -s lapot veszek, nyilván nem gondolkodom agp-s vgaban sem......az express cardot lehet drágán adni, az új notik ezzel jönnek ki, vagy megveszed a drága karit, vagy nem használod.... :D


[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#156) Rick4 válasza Remittenda (#154) üzenetére


Rick4
félisten

bár ezek szerint: [link] létezik ilyen átalakító.... :C

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#157) Viktor0610 válasza Rick4 (#156) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ehhez hasonló átalakítóról már volt korábban szó. Ez pont a fordíottja, mint amire fórumtárs gondol. ;)

Samsung Galaxy A54

(#158) Rick4 válasza Viktor0610 (#157) üzenetére


Rick4
félisten

ja, igazad van, pedig örültem, hogy létezik...de akkor ami kellene, az nem létezik, nyilván nem lesz felfelé kompatibilis.. :W

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#159) Remittenda válasza Viktor0610 (#157) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Így van, de sajnos tényleg nem valószínű, hogy lesz olyan átalakító, ami a kisebb résbe beszuszakolja a nagyobb kártyát. :P :DDD

Amúgy majd lassanként tuti kijönnek az Express Cardos cuccok a szolgáltatóknál is... hála az égnek nem létkérdés, hogy azonnal legyen :) Ha meg mégis, akkor ott vannak a drága független cuccok, illetve az olcsóbb USB-s megoldások, szóval fogyasztói Kánaán. :P

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#160) Remittenda válasza Rick4 (#158) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Tudod én hányszor vetődtem árnyákra?! :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#161) phanfantom


phanfantom
senior tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék, mert nem igazán vágom a témát.
Utazáshoz kellene nekem valamilyen internet hozzáférés, de csak böngészés, semmi több és max. heti pár óra.
Laptop lenne használva.
Milyen olcsó megoldások léteznek?
Előre is köszönöm a segítséget :R

(#162) Remittenda válasza phanfantom (#161) üzenetére


Remittenda
aktív tag

T: Mobilinternet eszközök:[link]
Voda:az árlista alján a 3 kártya ill. usb modem[link]
Pannon: itt is lap alja: [link]

Ezek a készülékek, amikkel a notebookoddal netezni tudsz, nézd meg a hozzájuk kapcsolódó csomagokat is.

Mondjuk nekem nem volt tiszta, hogy a notebookot akarod net képessé tenni, vagy telót hozzákötni...több infót! :)

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#163) Viktor0610 válasza Remittenda (#162) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Mondjuk nekem nem volt tiszta, hogy a notebookot akarod net képessé tenni, vagy telót hozzákötni...több infót! :) ''

A kettő jelenthet egyet, nem? ;)

Mivel nem állandó netkapcsolatra van szüksége, hanem csak időszakira, a megoldás sz.tem a telefon géppel való öszekötése és valamilyen net-csomag megrendelése.

Samsung Galaxy A54

(#164) Remittenda válasza Viktor0610 (#163) üzenetére


Remittenda
aktív tag

ööööö, mondasz valamit. :DDD

Ennek ellenére nem ártana tudni, mely szolgáltatónál van a srác illetve milyen telefonja van. :)

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#165) phanfantom


phanfantom
senior tag

Köszi srácok!:)
Jönnek a bővebb infók.
Szóval:
jelenleg nem tudom mit lehet és mit nem( a telefon-os ügyet sem értem:) )
Az alapfelállás az, hogy időszakosan laptop-on lehessen nyomatni a web-et, a lehető legolcsóbban. Egyelőre úgymond ''hobby'' vagyis pénzt nem keresek vele, ezért kell az olcsóság, elfogadható keretek között, ha van ilyen:)
A telefon: nokia 3410(t-mobile)
Ha bármi infó kell még, csak kérdezzetek:)

(#166) Viktor0610 válasza phanfantom (#165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Először is szükséged lesz egy modemképes telefonra, a 3410 nem az -pl. a GPRS-képes Nokia 6510, stb. Szükséged lesz valamilyen net-előfizetésre (Dominos: [link], előfizetéses: [link]).
Összekötöd a telefont a géppel, létrehozol egy kapcsolatot, a telefonon keresztül, mint modem és már hasíthatsz is a neten. :)

Samsung Galaxy A54

(#167) phanfantom válasza Viktor0610 (#166) üzenetére


phanfantom
senior tag

Mennyivel jobb megoldás ez, mint ha csak egyszerűn adatkártyát használnék a pcmcia bővítőhelyben?

(#168) Viktor0610 válasza phanfantom (#167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olcsóbb. ;)

Természetesen, használhatsz adatkártyát is, de azért nem ajánlottam azt a megoldást, mert nem használod sokat a netet.

Samsung Galaxy A54

(#169) phanfantom válasza Viktor0610 (#168) üzenetére


phanfantom
senior tag

Értem.
Viszont ha egy telefont be kell szereznem, annak van egy minimális költsége, amit ha havi szintre lebontok, abból mennyi ideig tartana ki egy adatkártyás megoldás?

(#170) Viktor0610 válasza phanfantom (#169) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben már van adatkártyád, természetesen, nem kell ilyesmire költs. ;)

Ez esetben elég csak egy net-csomagot megrendelned, és már mehet is a net.

Samsung Galaxy A54

(#171) Rick4 válasza Viktor0610 (#170) üzenetére


Rick4
félisten

persze tegyük azt is hozzá, az adatkártya azért is jobb, mert nem szokik lemerülni, mikor épp neteznél, másrészt a telefon nem szereti a netezést és telefonállást együtt, ha jól tudom bejövő hívásnál megszakítja a netet..... ha telefont kell cserélni, már eleve jobb az adatkártya, legfőképp a sebesség miatt, a 3G-s telók annyira drágák, hogy nincs értelme velük vacakolni. azt már nem is említem, hogy a vodás sharp gx 25ösösmet képtelen voltam összelőni a laptoppal, voda connent-me-vel, anélkül, elölről- hátulról....de biztos én voltam a béna..

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#172) Viktor0610 válasza Rick4 (#171) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem sikerült a GX25-tel Vodafone GPRS-netezni (igaz, nem laptoppal), szóval ez bizony user error volt... ;]

Samsung Galaxy A54

(#173) Rick4 válasza Viktor0610 (#170) üzenetére


Rick4
félisten

nem tudom, ez mire lehet elég:

Domino Net 50.... 1890 Ft...... 50MB adatforgalom.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#174) phanfantom


phanfantom
senior tag

Ezek után még jobban szimpatikusabb az adatkártya.
2000ft-os csomag a legkisebb? 50mb-ot ad a t-mobile ezért, ha jól értelmezem. De 3000-ért már 3gigát a pannon?

(#175) Rick4 válasza phanfantom (#174) üzenetére


Rick4
félisten

az előfizus, 2 év hűséggel, havi 3450, de csak pár hónapig tart, 6990 a teljes ára....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#176) Rick4 válasza Viktor0610 (#172) üzenetére


Rick4
félisten

érdekes, ki is írta többször is, hogy change user, and press any key....... :D de nem jött össze, akármit ártottam neki... :W

[Szerkesztve]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#177) wrie


wrie
csendes tag

Azt tudja-e valaki, hogy a mobil internetet meg lehet-e osztani a belso halon? Tehat a laptoppal csatlakozok az internethez 3G-n, majd a laptop halozati kartyajahoz hozzakotok egy masik szamitogepet. A kerdes, hogy az asztali gep tud-e csatlakozni a laptopon keresztul az internethez?

(#178) Rick4 válasza wrie (#177) üzenetére


Rick4
félisten

gondolom ugyanúgy megy, mintha bármilyen másik asztali gép kapná a netet, és az osztja tovább...bár a kérdés önmagában érdekes, de van usb-s mobilinternet modem, ott már egy asztalival is meg tudod osztani a belső hálón....

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#179) arnyekxxx válasza wrie (#177) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Meglehet. Nálam az asztali gépen van az edge-net, ezt osztom szét wifi-n a házban a többi gépre. Persze kábellel is lehet megosztani, régebben ugy volt megcsinálva.

(#180) Rick4 válasza wrie (#177) üzenetére


Rick4
félisten

ezt most találtam, ezzel nyomhatod a netkártyát rögtön az asztali gépbe..[link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#181) DarkByte válasza wrie (#177) üzenetére


DarkByte
addikt

Helló!
Szerencsére meglehet, még a nálunk szolgáltatot teljesítő Huawei E220-al is lehet, pedig első ránézésre úgy tűnhet valami spéci módon csatlakozik a netre a saját progija miatt, ám minden profilhoz csinál egy telefonos kapcsolatot a Hálózati kapcsolatok részen a Windows-ban, ezt pedig már mint egy standard netkapcsolatot a Windows internetmegosztással simán tovább lehet osztani. Vagy a Hálózat beállítása varázslóval (többnyire műxik) vagy ha nem akkor kézzel: jobbklikk a kapcsolatra -> Tulajdonságok -> Speciális -> Internet kapcsolat megosztása rész, bepipálod hogy engeded a megosztást, ezután pedig alatta ki kell jelölni a LANra csatlakozó hálókarit, amelyen a géped a másik számgéphez csatlakozik. Elképzelhető hogy leOKzáskor - ha statikusan van beállítva az IP cím a gépeden, tehát nem egy router ossza DHCP-n - feldob egy olyat, hogy IP cím gond van a LAN kártyával és át fogja írni az IP címet másikra. Ekkor ezt OKzd le és utánna kézzel írd vissza a LAN kártya IP-jét a beállításainál. A másig gépen ezután vagy a Hálózat beállítása varázslóval tudsz netet varázsolni, vagy - ha a másik gépen is statikus IPt használsz - bemész az ottani gép hálózati kártyájának beállításainál a TCP/IP részre és az Alapértelmezett átjáró valamint az Elsődleges DNS kiszolgáló részre a netmegosztó gép IPjét beírod. Elképzelhető hogy a netmegosztó gépet ezután újra kell indítanod hogy okés legyen, de ezután ha csatlakozol a megosztó gépen a netre, akkor a másikon is tudsz netezni (így teszek most én is tesóm gépén át :) ). Remélem tudtam segíteni!

Mellesleg itt egy EDGE sebességteszt (T-Mobile hálózat) amit most csináltam. Nem gondoltam hogy ennyire stabil lesz a dolog, pedig eléggé Isten háta mögött lakok egyébként :D
[kép]
Ping: átlag 300ms (min 100ms, max 600ms). Csomagvesztés: 1,2% jó modem elhelyezés és 4es térerő esetén. Néha Warcraft3-mazom vele, igaz szokni kell hogy kicsit lassan reagál de nem szakadozik. :)

(#182) hothead


hothead
csendes tag

Hello Emberek!

Van egy t-mobil netkártya compact-om kéz alól vettem és szerettem volna függetleníteni hogy pannon vagy voda sim-mel is tudjam használni. De a tpontban csak akkor függetlenítenék, ha a szerződés felmondásából adódó kártérítést fizetnék nekik. Szal tudna valaki segíteni a függetlenítésében??? Ez egyébként egy option globetrotter adatkártya, csak a t-mobile nevezte át mint ahogy a voda is szokta

[Szerkesztve]

(#183) Viktor0610 válasza hothead (#182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. Fizesd csak ki a feltételes kedvezményt, ennek ez az egyetlen legális megoldása. Az illegálisak pedig az Alapelvekkel nem összeegyeztethetőek, tehát helyük itt nincs!
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#184) Rick4 válasza hothead (#182) üzenetére


Rick4
félisten

szerintem add el, és vegyél egy vodás vagy pannonos előfizut, jobban jársz. én is így tettem...gyébként megpróbáltad már másik kártyával is, hogy egyáltalán működik-e benne?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#185) erdoke


erdoke
titán

Remélem, vannak tapasztalatok mobil szélessávon VPN-nel kapcsolatban. Nálam a T-Mobile 3G/HSDPA kapcsolaton keresztül nem működik a VPN (Cisco Systems kliens). A kapcsolat felépül, de onnantól kezdve se kifelé, se befelé nem megy adat, pingek is elhalnak. Mivel az ügyfélszolgálat 3 hét alatt kezek széttárásán és néhány sablon ''majd válaszolunk'' mailen kívül semmi értelmeset nem tudott kinyögni, gondolkodok rajta, hogy lemondom az előfizetést, és keresek olyan szolgáltatót, ahol ez működik.
Belekukkantottam a másik két mobilszolgáltató netes témáiba, és a kevés rendelkezésre álló információ alapján úgy tűnik, hogy a Vodánál ugyanez a helyzet, viszont a Pannonnál talán megy a VPN is.
Még annyit, hogy a cégem hazájában is hasonló volt a helyzet a VPN és a mobilszolgáltató tekintetében, csak mivel ott sok felhasználós előfizetői csoportról volt szó, némi nyomásgyakorlás után a szolgáltató megoldotta a problémát. Itt erre nem sok reményt látok, lévén az egyetlen hazai mohikán ettől a cégtől.
Minden tippet és tapasztalatot szívesen látok.

A legjobb aláírás a héten

(#186) Nabu válasza erdoke (#185) üzenetére


Nabu
aktív tag

Helló!
Nálam tökéletesen működik! Vodafone!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#187) erdoke válasza Nabu (#186) üzenetére


erdoke
titán

A legjobb lenne, ha ki tudnám próbálni az adot szolgáltató megoldását. Mindenesetre jó poén lenne, ha csak a T-Mobile-lal nem menne. ;]

A legjobb aláírás a héten

(#188) Nabu válasza erdoke (#187) üzenetére


Nabu
aktív tag

Bármikór kipróbálhatod, csak bemész egy Vodafone boltba és kérsz egy modemet (1Ft) 3 napig(200MB) szabadon használhatod és ha nem tetszene visszaviszed! Kötelezettségek nélkül!
Én is felajánlanám Neked a próbát, de elég messze lakom Tőled...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#189) erdoke válasza Nabu (#188) üzenetére


erdoke
titán

Hmm, ez nem is rossz ötlet, kösz. Talán már holnap beugrok, nekem csak egy SIM kártya kell kölcsönbe, amin van előfizu szélessávra. A modem be van építve a céges laptopba.

A legjobb aláírás a héten

(#190) erdoke válasza erdoke (#189) üzenetére


erdoke
titán

Ennyire nem egyszeru a dolog, a probahoz fel oras zserzodeskotesi proceduran kellene atkuzdeni magam, kozuzemi szamla es hasonlok. Szerencsere a fonok belement a boltban, hogy ha jovo heten beugrok a laptoppal, beleprobalhatok egy netes SIM-et.

A legjobb aláírás a héten

(#191) Nabu válasza erdoke (#190) üzenetére


Nabu
aktív tag

Nekem 10 perc volt az egész és még ajándék Vitamax kártyát is kaptam hozzá (1000 ingyenes sms-el!!!)
A közüzemi számla meg biztos van arra a címre ahol laksz, de ha éppen csak a befizetett csekk van az is jó! + személyi adókártya vagy TB kártya vagy jogosítvány ...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#192) erdoke válasza Nabu (#191) üzenetére


erdoke
titán

Természetesen van közüzemi számla, csakhogy én nem szerződést kötni akartam, hanem kipróbálni a netjüket... Éppen ezért ilyesmi nem volt nálam, pedig azóta már tudhatnám, hogy működik-e a VPN-em vagy sem.
Egyébként a gyengébb lefedettség miatt csak végszükség esetén választanám a Voda szélessávot.

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#193) Nabu válasza erdoke (#192) üzenetére


Nabu
aktív tag

Sajna csak szerződéskötéssel lehet próbálni, de 3munkanap 200MB max forgalomig bármikor bonthatod a szerződést kötelezettségek nélkül!

Ha megkérhetlek csinálnál T-s nettel egy sebességtesztet és belinkelnéd ilyen formában mint ebben a hsz-ben: [link]

speedtest.net linken érhető el...
Köszi!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#194) DarkByte válasza erdoke (#185) üzenetére


DarkByte
addikt

Helló! Nem tudom mennyire számít ebben a témában Hamachi illetve OpenVPN. Én haverommal próbálkoztam ilyenekkel a nyáron, igaz csak egyszerű point-to-point tunnel-t csináltunk. (nála DSL, ezen az oldalon pedig T-Mobile EDGE Windows Internetmegosztáson keresztül, de közvetlen az internet megosztó gépen is próbálkoztam a progikkal; barátom oldalán volt az OpenVPN szerver; Hamachi nál pedig automatikus az ilyesmi) Az UDP alapú forgalmat kivéve minden működött rendesen; TCP alapú kapcsolatok tökéletesen mentek. Az UDP forgalom egyébként érdekes egy dolog jelen esetben ugyanis amikor nekünk annó áprilisban meglett ez a mobil internet akkor még vígan tudtunk tesómmal Hamachi-n át OpenPhone segítségével hangban beszélgetni illetve játszottunk is játékokkal (Worms World Party, WarCraft III), ezek mind használnak UDP-t. Azóta vagy valami nálunk lett elállítva, vagy esetleg T elkezdte a VPN kapcsolatokon bizonyos forgalmak szűrését? :Y Ez csak erős tippelgetés, amint visszatérek az albérletembe a jövő héten tesómmal megejtünk egy tesztet újra; lehet csak barátom netje felé valahogyan nem ment, pedig 2 napot kinlódtam vele hogy összehozzam.. sikertelenül :( Mind Hamachi-t mind OpenVPN-t kipróbáltam. Kíváncsi vagyok a fejleményekre egyébként, bár én céges nagy VPN-ekhez nem értek, csak szeretnék majd egyszer :B Leírtam gondoltam hátha hasznát veszed.

[Szerkesztve]

(#195) erdoke válasza Nabu (#193) üzenetére


erdoke
titán

Este megpróbálom majd, de előre szólok, hogy a modemem csak 1,8 megabites.

A legjobb aláírás a héten

(#196) erdoke válasza DarkByte (#194) üzenetére


erdoke
titán

Kösz az infot. Sajna TCP se megy, pedig két szerverrel is próbáltam.
Ha a jövő héten nem szülnek megoldást, le fogom mondani, mert számomra jelen formában (VPN nélkül) használhatatlan. Kipróbálom a másik két szolgáltató megoldását, és ha ott OK, a lefedettség alapján választok.

A legjobb aláírás a héten

(#197) erdoke válasza erdoke (#195) üzenetére


erdoke
titán

Parancsolj: [link]
Házon belüli mérés (Debrecen).

A legjobb aláírás a héten

(#198) Nabu válasza erdoke (#197) üzenetére


Nabu
aktív tag

Köszi!
Már csak egy Pannonos fórumtárs mérése kéne!
Megmondom őszintén én egy picit jobb eredményre számítottam a T-től de ez sem rosz!
Bár gondolom Bp.-en azért jóval gyorsabb a leöltés...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#199) erdoke válasza Nabu (#198) üzenetére


erdoke
titán

Lehet, hogy kevésbé leárnyékolt helyen meglenne az 1,8 Mbit (játszótéren tölöttem már 17x KB/s-mal délután), az afölöttit meg a modemem miatt nem is tudnánk ellenőrizni.
Talán majd tudok Pannon és Voda méréssel is szolgálni. :D

[Szerkesztve]

A legjobb aláírás a héten

(#200) bzoley válasza Nabu (#198) üzenetére


bzoley
veterán

Tessék:[link]
Bp.X. - beltéri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.