Hirdetés

2024. március 30., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#884) avp1


avp1
csendes tag

Sziasztok!

Szörnyű látni ennyi átverést..
A fene se gondolta volna.., vagyis de igen, de mégse, szal ugye egyre szigorúbb a lopás csalás büntetése és tényleg magam részéről nem gondoltam volna, hogy ilyen "piciny" összegért kockáztatna-e valaki csalással.
Igen persze a telefonost vagy élőben megbeszélést tanú nélkül elhiszem, hogy van aki megpróbálja átverni a másikat, de ott ahol írásos nyoma van.. ez tök hihetetlen.. :/

Kis bevezető után csatlakozom Apródos társaimhoz..
Műszaki cikket vettem nagyon jó áron, örültem, mint majom a farkának. Olyan fél árra sikerült lealkudnom. Ment a huza vona, mennyit utaljak, jó pár e-mail váltás történt és végül sikerült egy tuti összeget kicsikarnom.
Utánvéttel szerettem volna megkapni a terméket, mivel Apród is kiiírta, hogy itt nagyon kell vigyázni. Vaterán mindig előre utalok soha sem volt baj volt vagy 40 adásvételem.
Szal az ipse nem akart belemenni, mert, hogy a felesége nem engedi neki. Tök napi story tényleg életszerű, jó ő a főnök nem engedi, de basszus ilyen jó lehetőségem nem lesz így belementem abba amit cserébe egyből felajánlott, hogy előre utalás és még aznap küldi ajánlva stb. Bankszámlaszámot, felesége nevét megadta. Gondoltam Vaterán is mindig tök emberi arcok voltak tényleg 5 csillagosak, de ami a legjobban motivált az az, hogy tényleg ilyen potom összegért ki mer rendőrséget kockáztatni. De tényleg..
Szal tegnap utalás elment. Megírta megkapta okés minden kész feladta. Reggel megkapom.
Mai napra virradóan várom várom, általában délután ér ide a csomag erre a területre. Eléggé sötétedett felhívom postát várok egy csomagot mit tudnak róla.. hát semmit. Az emberekben tett bizalmam egyből a 0-ára és full leesett minden. Mekkora hülye vagyok minek kellett ez nekem..??
Most para lázban égek és olvasok mindenütt mi a helyzet. Úgy érzem ez a legjobb fórum, ahogy elolvasgattam, szal olvasgatlak titeket és holnapig várok még mindenképp azt hajrá.. :)
Ennyi a történet, tanuljatok belőle.
Azért, ha mégis holnap megkapnám írok mindenképp és bocsánatot kérek tőle, de ma már írtam neki kétszer is..semmi. Para fokozat a maxon. :)
Peti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.