Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#864) raziel01


raziel01
veterán

Mivel a másik csalós topicból úgy is törölve lesznek a legutóbbi kommentek így inkább ide írom.
Röviden: A srác vett egy telefont használtan de letiltották.
Írt az eladónak aki pedig nem is akar foglalkozni a dologgal. =mocsok csaló hozzáállás.
Fel akarja jelenteni az eladót.

De amilyen kommentek jöttek azon ledöbbentem:

"Már bocs, de az, hogy a telefont letiltják NEM ad okot arra, hogy feljelentsd... Sajnos ez a letiltós dolog OwnRisk, ha nem kérsz garanciát a letiltás ellen.

Nem korrekt persze, de ettől függetlenül szíve joga, hogy Ő fizeti-e a telefonszámláját a továbbiakban vagy sem. "

Na most egy az, hogy a letiltás elleni garancia semmit nem ér. Egy darab papír. De nem képesek megtanulni az emberek. Nem tudom hogy terjedt el ez.

A másik meg, hogy mi az, hogy szíve joga? Azért vesz valaki használt telefont, mert bízik benne, hogy tudja majd rendesen használni és nem tiltják le.

A lényeg annyi lett volna, hogy ne vegyetek használt telót idegentől.
Ha vállaljátok a kockázatot akkor tutira kell menni, hogy domino csomagra lett vásárolva.
Úgy kisebb a rizikó.

Mostanában sajnos divat lett 10 ezres előfizetésre venni telefont aztán meg nem fizetni. Át se gondolják az emberek szerződéskötés előtt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.