Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60401) Gus válasza Bull Boss (#60390) üzenetére


Gus
aktív tag

Dell-hez nem jó. A csati fizikálisan ilyen, de más a bekötése. Nem fogja az akkut tölteni.

(#60402) kicsitrash válasza Wiz Khalifa (#60399) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Ha jól rémlik, 10-12 óránál többet nem vezettünk mi sem (4en ültünk a kocsiban, fél órás váltás... így 2 órából 30 perc jutott :)))

(#60403) bnorci71


bnorci71
addikt

háztartási gép szerelőt nem tud valaki?
mosogatógéphez kellene

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#60404) Wiz Khalifa válasza bnorci71 (#60403) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

McSico fórumtárs.

(#60402) kicsitrash:
Na ezt se hallottam még hogy váltásba vezet valaki. :DDD

Én eddig csak olyat láttam hogy max 2-en voltak váltásba. De a többségbe csak 1 embert láttam.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#60405) kicsitrash válasza Wiz Khalifa (#60404) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Szerintem mindig mindenhol a profitmaximalizálás elvét követték ;)

(#60406) Wiz Khalifa válasza kicsitrash (#60405) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Végül is. Bár én a Sománál vagyok és ott mindig csak 1 embert oktatnak mindig.

Smoke some weed nigga!

(#60407) mezis válasza Wiz Khalifa (#60399) üzenetére


mezis
nagyúr

Sajnos tapasztalatom alapján a kerékcsere mostanában kezd elméleti lehetőség lenni hacsak nem hord az ember magával méteres vascsövet a kerék csavar lazításához. (Erőkar hosszabbítása céljából.)
Felelőtlen műhelyek a nyomaték kulcsot lusták a maximumról (? 250 Nm ?) vissza venni a kerék cserekor. Aztán próbálj meg az út szélén a kis 25 cm-es karhosszúságú kulccsal egy ilyen csavart lazítani.
Csoda, hogy a menet nem szakad bele. Zsiguli a 4 kerékcsavarhoz 7 mkP-ot, azaz kb, azaz 70 Nm-t írt elő ! :Y

[ Szerkesztve ]

mezis

(#60408) Wiz Khalifa válasza mezis (#60407) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

:DDD

Smoke some weed nigga!

(#60409) --ka válasza fila (#60400) üzenetére


--ka
senior tag

Semmi olyan megoldás nem lesz jó, ami korábban DVI-I/D-Sub esetén jó volt. Ott a DVI-I kimenet analóg jelét kellett olyan csatlakozó formára alakítani ami belemegy a megfelelő aljzatba/dugóba.
Itt más a helyzet, itt ugyanis az alaplap nem ad ki analóg jelet, ergo csak aktív D/A átalakítóval ellátott eszköz/kábel fog analóg (D-Sub) monitoron működni.
Drága kábel vásárlása vs. monitor csere.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#60410) fila válasza --ka (#60409) üzenetére


fila
senior tag

HDMI-VGA átalakító az jó lehet ugye?

Jfox ígért egyet hétfőre, esetleg mai átadással valakinek?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#60411) WildBoarTeam válasza Wiz Khalifa (#60399) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

És gondolod, hogy nem fognak plusz órát javasolni, ha a vége felé azt látja az oktató, hogy nem vagy még teljesen képben?

(#60407) mezis
Akinek a "papa" megvásárolja a verdát az nem fog kereket cserélni, hanem hívja a papát, aki küld egy szerelőt. :DDD Sajnos sok ilyen van.

Mondjuk kereket még nem kellett cserélnem út szélén, de már javítottam pár dolgot (hűtésnél szétnyílt egy gumicső és kinyomta vizet, üzemanyag-szivattyú tömítés csere, meg hasonló apróságok). :)

blabla

(#60412) --ka válasza fila (#60410) üzenetére


--ka
senior tag

Igen, a Jfox féle a fentiek alapján jó lehet.
Az aprón láttam egy miskolci tag hirdet HDMI/VGA és VGA/HDMI átalakítót is - egyik drágább, mint a másik, de "szerencséd van", Neked az olcsóbb kell (ha jól emlékszem).

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#60413) Wiz Khalifa válasza WildBoarTeam (#60411) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Dehogy nem. Tudom hogy javasolnak. És én is ha érzem magamon hogy van még mit csiszolni persze veszek. Azon ne múljon. :)

Smoke some weed nigga!

(#60414) bnorci71 válasza mezis (#60407) üzenetére


bnorci71
addikt

lusta szerelőre rá kell szólni legyen szíves ne a légkulccsal meghúzni a csavart hanem nyomatékkulccsal.
én otthon magamnak cserélem idén beszereztem egy 12v-os kerékkulcsot ami állítható nyomatékkal húz, drágább volt mint a 220v-os ami nem állítható

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#60415) Pttypang válasza bnorci71 (#60414) üzenetére


Pttypang
veterán

230V ;]

Everybody lies.

(#60416) mufi


mufi
senior tag

Téglási Tivadarról valaki tud valamit? Miskolci, kávégépeket szokott hirdetni jófogáson és hasonló oldalakon...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#60417) Jarod1


Jarod1
addikt

Ha valaki érdekel családi ház az dobjon privit..

(#60418) Lajkó válasza Jarod1 (#60417) üzenetére


Lajkó
őstag

Ez mekkora! :U
Szerinted annyira kapkodnak a házak után mostanság, hogy a minimális infóért amit amúgy is kiírhatnál (mert nem törne el a kedez) könyörögni kell privátban? Ugyan már... :N

(#60419) Gus válasza Pttypang (#60415) üzenetére


Gus
aktív tag

Szerencsen 240V ;]

(#60420) Pttypang válasza Gus (#60419) üzenetére


Pttypang
veterán

257V feszt mertunk a napelemes rendszer rakapcsolasa elott egy ovodaban altalanos iskolaban(?). Az tok jot jelent, nem? ;]
[fogalmam sincs mar, hol voltunk, talan Encsen, osszefolyik az emlektenger :O ]

Everybody lies.

(#60421) gvass válasza mufi (#60416) üzenetére


gvass
tag

Én ismerem, dolgoztam neki, velem korrekt volt.

A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval. - Winston Churchill

(#60422) mufi válasza gvass (#60421) üzenetére


mufi
senior tag

Esetleg ha találkozol vele, megmondanád neki, hogy aki megvette a barista gépet, az üdvözli? Sajna nem veszi fel a telefont...s csak találgatok, hogy miért...

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#60423) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Ha valakit érdekel,hátha van olyan :)

[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#60424) Oly


Oly
senior tag

Sziasztok

Tapelág közelében keresek kiadó garázst!

Ha valakinek van ötleet, privit pls!

Köszönöm
oly

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#60425) jFox válasza Oly (#60424) üzenetére


jFox
őstag

Hejőparkban jó lehet?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#60426) PLaci58 válasza bnorci71 (#60414) üzenetére


PLaci58
őstag

Ilyen 12V-os kerékkulcsot találtam neten.
Ha valaki ezzel a fogóval megfog 340 Nm-t, annak benyalok.
Én a kerékcsavarok megindításához teleszkópos kerékkulcsot használok (53 cm), pedig van légkulcsom is, de néha kell az erő :-)
Legutóbb nyomatékkulccsal húztam meg (90Nm), de a leszedéshez biztos, hogy kellesz a teleszkóp :-)
Azok a kúpos csavarok jól meg tudnak tapadni (ez a dolguk), pedig mindig bezsírozom.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#60427) üszök válasza PLaci58 (#60426) üzenetére


üszök
őstag

Pedig leveszi. Ha nem hiszed magad is kipróbálhatod ha eljössz. :D Az az anya úgy 2 éve nem volt kilazítva előtte. Nem teljesen ugyan az mint a linken,nem állítható a nyomaték,viszont a felébe került.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#60428) jagada válasza üszök (#60427) üzenetére


jagada
őstag

Miskolcon hol lehet ilyet kapni jó áron?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#60429) üszök válasza jagada (#60428) üzenetére


üszök
őstag

Nem tudom. Én a netről rendeltem vagy 2 éve. A Zsarnain láttam 230 Voltost de az sem ma volt.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#60430) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok érdekel valakit AMD alaplap + phenom x3 8650 + 2 gb ram? ( gigabyte ma770 ud3s alaplap , phenom 8650 cpu , 4x 512 mb ddr2 ram) aki itt érdeklődik annak 8000 ft egybe az egész.Miskolci átvétellel.

(#60431) Caldera


Caldera
aktív tag

Nem tudom miért ilyen probléma a kerékcsavar kivétele. Én mindig csak karból húzom meg egy normál méretű kerékkulccsal, még csak meg se taposom és még soha egy csavar se lazult ki.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#60432) PLaci58 válasza üszök (#60427) üzenetére


PLaci58
őstag

Erre kíváncsi vagyok :DDD
1x megbeszélhetünk egy randit.
Az tűnt fel, hogy 340 Nm-re képes egy ilyen elektromos kulcs és olyan kis fogója van (erőkar semmi).
Én a teleszkópos kulccsal szoktam leszedni a csavarokat, de majdnem megemelem az autót.
Mondjuk emelek 50kg-ot 0,5m-es erőkarral=250Nm.
Egy ilyen jó 10 centis erőkarnál azért meg kell fogni szerintem :D És mindezt csuklóból?

Caldera!
A probléma ott kezdődik, amikor a gumis légkulccsal maximális nyomatékkal húzza meg.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#60433) PLaci58 válasza Caldera (#60431) üzenetére


PLaci58
őstag


Ilyen kerékkulcs van gyárilag az autóhoz. Még ha ki is tud fejteni elég erőt az ember egyszerűen elforog a feje :-), merthogy nem egy darabból van ám sajtolva.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#60434) jagada válasza Caldera (#60431) üzenetére


jagada
őstag

Én speciel levételkor ráteszem a gyári pipa kulcsot és teljes testsúllyal ugrálok rajta olykor percekig mire nagy kattanással megindul. 4x 5 csavar, csak a csavarok kiszerelése akár egy órába is bele telik. Gondolom nem néznek hülyének a szomszédok amikor ugrálok a kocsin. Nem egyszer rándult már meg csuklóm kerék szerelésnél.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#60435) üszök válasza PLaci58 (#60432) üzenetére


üszök
őstag

Mindig a kocsiban van,bármikor tudok szemléltetni. Ez valami lendkerekes cucc,hallani a videóban is,hogy teker teker és üt egyet. Nem is kell igazán erőből fogni,ugyanúgy mint a légkulcsot. Azt azért kétlem,hogy 300 N- tud,de a felét biztos. Ha hozol nyomaték kulcsot azt is lemérhetjük.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#60436) mezis válasza Caldera (#60431) üzenetére


mezis
nagyúr

"Nem tudom miért ilyen probléma a kerékcsavar kivétele."

Ha visszaolvasod az előzményeket, akkor megtudod. :K

mezis

(#60437) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok. Adott egy Acer Aspire 5733Z, mellyel olyan problema van, hogy magatol random idonkent egyszeruen kikapcsol. Probaltam az Auchan Acer shop-ot de ott nem szervizelnek, tudtok ajanlani valami megbizhato szervizt? En aksi hibara gondolok, de nyilvan inkabb megnezetnem. Koszi elore is.

(#60438) Vangelis válasza Lefty (#60437) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vedd ki az akku-t és próbáld simán töltőről.

esetleg lehet, hogy csak simán túlmelegszik.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60439) Lefty válasza Vangelis (#60438) üzenetére


Lefty
addikt

Na koszi, ezt kiprobalom, aztan ha igy is kikapcsol akkor marad a szerviz. Egyebkent kitakaritottam a a port belole amennyire lehetett.

(#60440) benvolio válasza PLaci58 (#60433) üzenetére


benvolio
őstag

Én ilyen kerékkulcsot vettem, ezzel semmilyen gond nincs, bent van az ajtó kárpitzsebbe, ha a végszükség úgy hozza másra is használható. :DDD

(#60441) Lefty válasza Lefty (#60439) üzenetére


Lefty
addikt

Bekapcsoltam kivett aksival, es kb. 10 perc mulva egyszeruen kikapcsolt. Ennyi ido alatt fel tudna ugy melegedni? Nem is olyan meleg az alja.

[ Szerkesztve ]

(#60442) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Acer Aspire V5 122P noti eladó gyönyörű állapotban gyári töltőjével .

Spec :

Amd A4-1250 Dual core 2x1GHz ULV
4GB DDR3 RAM
Radeon 8210 IGP
11,6" 1360*768 10 ujjas multitouch
130 GB Fuji SATA HDD
hibátlan akku, 0% elhasználódás
Wifi , BT , USB 3, SD

win7-el vagy win8-al

Sajna a bill hibás , de képernyő bill-ről hibátlanul használható ,(aliról kb 30$)

Ára fix 25000Ft , érdeklődni pm-be lehet.

(#60443) PLaci58 válasza benvolio (#60440) üzenetére


PLaci58
őstag

Nekem is olyan van. Abban még nem csalódtam :DD
Még a kerekeken állva azzal szoktam meglazítani, aztán megemelve már a légkulccsal csinálom tovább, bár már megszüntettem a kerékcseréket, csak téli gumit használok.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#60444) jFox válasza jagada (#60434) üzenetére


jFox
őstag

Egyszer én is így csináltam keresztapám Daewo-ján. Lefordult a csavar feje. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#60445) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

SziasztoK! Aktiv subos hangprojektorral van valakinek tapasztalata? Jelenleg stereoban zenélek otthon, a Tv-re is az van rákötve, de egyiks ismerősömnél hallottam dolgozni egy JBL rendszert (SB400) és eléggé meggyőzött afelől, hogy egy ilyen kompakt szettre kellene váltanom, igaz csak filmnél hallottam zenénél nem. Van valakinek ilyesmivel tapasztalata? Ez a kompakt rendszer tudja hozni a stereo hangzás előnyeit is? Bármilyen info jól jöhet :)

(#60446) F.B.I. válasza Bull Boss (#60445) üzenetére


F.B.I.
veterán

Van topik, biztos okosabbak. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#60447) detroitrw válasza Bull Boss (#60445) üzenetére


detroitrw
addikt

a JBL egy kicsit messze van a zenéléstől :DD

itt is érdeklődhetsz és az apróját is érdemes nézegetni

[ Szerkesztve ]

(#60448) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Egyébként csak felmérés szintjén érdekelne valaki szobai hangfal és erősítő? Állapotra makulátlan, karcmentes, kopásmentes minden cucc, és meghajtva sem volt soha.

Sony STR-DE 197 (ezüst színű) erősítő Tunerrel (2x100W 8Ohm-on)

és egy pár Eltax Concept 400 hangfal (fekete) (darabonként 2X20cm mély, 13as közép és selyem dóm magas)

A hangfalak és az erősítő is olyan, mint amit kihozol a boltból... Ha valakit érdekel küldök képet vagy meghallgathatja személyesen is :)

(#60449) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok még keresek AMD lefogató vasat hűtőhöz. (amit át lehet tolni a hűtőn ) AM3-as lefogatáshoz.
Ezt vagy hasonló megoldással rendelkezőt:

(#60450) Caldera válasza PLaci58 (#60433) üzenetére


Caldera
aktív tag

Igen, nekem is ilyen volt de vettem egy normálisat ami egy darabból van kovácsolva. Zsarnain kemény 600,- volt.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.