Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59101) jagada válasza scapegt (#59099) üzenetére


jagada
őstag

Ha az atomot, ill. a fejének az eltávolítását is túl tudja élni akkor az csótány. :))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#59102) diablo1984 válasza scapegt (#59099) üzenetére


diablo1984
veterán

csótánynak tűnik, bár nem az a klasszik giga fehérjeszelet féle dög, ez valami kelet-európai edísön, de a chemotoxot biztos nem bírja! keress rést a falon vagy valahonnan, az biztos, hogy a wc-ből nem jön, ahhoz nagy levegőt kellene vennie az árral szemben úszás közben.....

(#59103) Gus válasza scapegt (#59099) üzenetére


Gus
aktív tag

Ez szerintem csótány nimfa. Még nem teljesen kifejlett egyed.

(#59104) scapegt


scapegt
senior tag

Kivétel nélkül mind kb 1 mm nagyságú. Vannak pici méretbeli különbségek, de nagyon minimális. Ezért nem gondolnám csótánynak, mert akkor hol vannak a nagyobbak?

(#59105) Lefty


Lefty
addikt

Lehet meg mind gyermek, viszont parnak akkor is nagyobbnak kellene lennie, mert gyorsan nonek. Agyi poloska sem lehet, az nem igy nez ki, meg fenyen nem fog ott szaladgalni neked. En telecsapdaznam a lakast meg rovarirtoval szetfujnam a reseket a kozelukben.

(#59106) Diokhan


Diokhan
addikt

Üdv! Van valaki aki májer a laptopokban? Általában en is pc zseni vagyok, de most kifogott rajtam ez a vacak :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#59107) roti86 válasza Diokhan (#59106) üzenetére


roti86
őstag

Írd le mi a probléma. Addig senki nem fog segíteni, ha senki nem tudja mi a gond :)

[ Szerkesztve ]

(#59108) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Eladó dolgaim:

[link]

Az áruk egy tábla csokitól 1000 ft-ig terjed,bővebben privátban ha valakit érdekel valami. :)

Tiszta hülye aki nem normális

(#59109) Penndragon válasza Diokhan (#59106) üzenetére


Penndragon
tag

írd le mi a hibajelenség aztán szerintem megoldjuk a dolgot! HW vagy SW gond van ?

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#59110) scapegt válasza Lefty (#59105) üzenetére


scapegt
senior tag

Kisgyerekünk van, ezért nem nagyon szeretnék ilyenhez folyamodni, de nyilván kell csinálni valamit. De előbb jó lenne tudni, hogy mi a fene ez. Én sem értem miért nincsenek nagyobb példányok, bár bevallom, nem is hiányoznak :DD lehet hülye teória, de ezért is írtam, hogy talán azért vannak csak kicsik, mert valami szűrőn át jönnek és csak ezek az apróságok férnek át rajta. Na persze lehet, hogy ez egy nagy marhaság :)

(#59111) Diokhan válasza Penndragon (#59109) üzenetére


Diokhan
addikt

Másolom amit az Asus topicba írtam:
Üdv! Van nekem egy Asus K70IO tipusú remekművem, de mostanában rosszalkodik! A jelenség a következő:
Film közben egyszer csak szürke lesz a kép es a felső harmad csikozodik, néha pár másodperc múlva visszajön, néha csak úgy ha ki húzom a töltőt. Eddig kétszer csinált olyat is, hogy nem volt háttér világítás, azt csak úgy tudtam orvosolni, hogy minden kihúz, akku ki, power gomb nyomkod egy ideig majd 10 perc pihenő! Utána akku be, minden bedug es ujra működik! Tudja valaki mi okozhatja a hibát?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#59112) PLaci58 válasza scapegt (#59110) üzenetére


PLaci58
őstag

Gondolom lepetézett egy nálatok és most ekkorák a kicsik. Etesd őket rendszeresen és kiderül megnőnek-e :DD
Szerintem egyértelműen csótány.
Javaslom a biokill-t. [link]
Hangyákra jó szokott lenni. Befújod az útvonalakat, eldugott sarkokat, csövek környékét.
Egészségre ártalmatlan.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#59113) Argos válasza scapegt (#59099) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ez pedig -sajnos- csótány nimfa lesz.. :(
Tegyetek ellene mihamarabb és szerintem a többi lakónak se árt szólni.

...elmúlik...

(#59114) Depression válasza scapegt (#59099) üzenetére


Depression
veterán

Nem javaslok kisgyerek mellé sajátkezűleg vegyszereket. Hívj szakit, mindenképp jobban jársz.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#59115) WildBoarTeam válasza Argos (#59113) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Így van.
Csak akkor ér valamit, ha a szomszédok is irtják, különben újból meg fog jelenni. Lehet már eleve onnan jöttek, tehát nem nálatok van az egész csótánycsalád, de elég gyorsan szaporodnak, így érdemes minél hamarabb nekilátni az irtásnak.
Szóval, ha csak Te irtod az nem sokat fog érni... :(

Ja,scapegt-nek akart menni.

[ Szerkesztve ]

blabla

(#59116) Penndragon válasza Diokhan (#59111) üzenetére


Penndragon
tag

Hát én így első hallásra az inverterre gyanakodnék.

A kreativitás csak a tudás pótlása improvizációval.

(#59117) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Tegnap lomtalaínítottam a műhelyem és akad itt pár cucc ami nekem nem kell de még hasznos lehet.

1.) Valamilyen notebook alaplap. 478-as asztali cpu-t fogad és ddr1 so-dimm memóriát. Szerintem működik, mert emlékeim szerint nem alaplap baja volt annak a gépnek amivel együtt kaptam.
2.) Anzo EZ GO mini pc. Pentium 3 kategória van benne egy SD RAM és egy DVD-RW. Ilyen
3.) Psion Organiser II az őskor tablete vagy a Startrek trikordere kinek hogy tetszik. [link]
Akit érdekel valami dobjon egy pü-t. Ingyen elvihető bármelyik.

Más:
250Gb Toshiba noti HDD 100/88 8db BAD, nem nő, formázható - 2k
80Gb Fujitsu noti HDD 100/100 - 2k
500Gb 3,5" WD BLUE új, még nem használt, garanciális - 8k

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#59118) roti86 válasza Diokhan (#59111) üzenetére


roti86
őstag

Nem frissítettél mostanában op. rendszert esetleg a windows update vagy te nem raktál fel új videókártya drivert?

Ha nem, szerintem a szoftver hiba kizárató.

Hardver hibánál a következők jöhetnek szóba:

- monitor szalagkábel
- lcd inverter
- videókártya hiba
- alaplap hiba
- tápegység hiba
- memória hiba.

Kezdhetnél egy monitorozó programmal, hátha találsz valami rendellenességet (Aida 64).

[ Szerkesztve ]

(#59119) Gus válasza jFox (#59117) üzenetére


Gus
aktív tag

250GB Noti HDD stipi-stopi. Kell a TV-hez egy HDD, pont jó lesz.

(#59120) fila válasza jFox (#59117) üzenetére


fila
senior tag

500-as wd érdekel,ment privi.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#59121) jFox válasza Gus (#59119) üzenetére


jFox
őstag

Ok. :R
Mikor/hol?

Mod: találtam még két dolgot az ingyen vihetők közé
1) SonyEricson autós tartó az utolsó szériához való. Nem használt, új állapotú.
2) Fényerőszabályzós villanykapcsoló. Érintős. Energiatakarékos kompakt fénycsövekhez nem jo. :(

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#59122) Gus válasza jFox (#59121) üzenetére


Gus
aktív tag

Hétfőn átmegyek.

(#59123) jFox válasza Gus (#59122) üzenetére


jFox
őstag

Ok.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#59124) Diokhan válasza roti86 (#59118) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi a tippet mindenkinek! Utána nézek!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#59125) scapegt válasza Argos (#59113) üzenetére


scapegt
senior tag

Ami nálunk van, az nem így néz ki, ezt én is megtaláltam, de nagyon sok a különbség. Sehol nem találok olyan képet a neten, ami hasonlít az itteni állatkákra.

1 éve lakunk itt és már akkor is láttunk ilyen bigyuszokat, de csak elvétve, azóta egyre több van, de az 1 év alatt mégsem láttunk soha nagyobbakat.

Ezeknek nincs a seggükből kinövő 2 antenna, nem ilyenek a csíkjai és a feje, ill. a szeme is más. Még a testének az alakja is teljesen más, sőt, mintha ennek lenne nyaka, a csótánynak meg nincs. Bocs a konyhanyelvért ... Tehát lehet, hogy hasonlítanak, de attól még nem feltétlen csótány ez is. Meg mivel magyarázzátok azt, hogy csak ilyen apró egyedek vannak belőle? Nem 1-2 hónapja látjuk őket, hanem régóta. Mostanában szaporodtak el annyira, hogy már látom több helyen is őket. Ha 100%-ig biztos lennék abban, hogy ezek csótányok, akkor már kihívtam volna valakit. Így is kénytelen leszek, mert nem akarok még többet belőlük (egyébként nyilván amikor találtam belőlük, elnyomtam azonnal). Gondolom aki kijön nem fogja mikroszkóp alá tenni egyiket sem és rávágja majd, hogy csótány, de inkább arra tippelek, hogy nem fogja ő sem érteni, miért nincsenek nagyobbak belőle.

Na majd kiderül ... lehet megkeresek neten valami rovarszakértőt, mert nagyon böki a csőrömet, hogy mi is ez valóban :)

Ja igen, nem tudom, hogy a csótány apróságok mit bírnak ki, de ezekre ha fújok egy kis wc illatosítót, szinte azonnal megdöglenek és körömmel simán szét lehet nyomni őket, nem kemények.

[ Szerkesztve ]

(#59126) Argos válasza scapegt (#59125) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Nos, entomológus nem vagyok, ránézésre nekem arra hasonlított - plusz a gugli képkeresés is ezt dobta.
De, addig jó míg nem az.
Meglehet felfedeztél egy új fajt. Nevezd el Scapegticus Rovarica-nak. :D
Mindazonáltal egy szakavatott emberkétől nem árt informálódni, az nem lesz sokáig hathatós megoldás, ha toalettkacsával és körömmel kezeld a túlszaporulatot.. :P

...elmúlik...

(#59127) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Akar valaki látni egy állófarkas képet? :U

(#59128) wwenigma válasza Bull Boss (#59127) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

;]

Remélem.... :))

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#59129) kicsitrash válasza wwenigma (#59128) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Ez nem egy ál-lófarkas... ez igazi :)

(#59130) Bull Boss válasza kicsitrash (#59129) üzenetére


Bull Boss
senior tag

én nem erre gondoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#59131) jFox válasza jFox (#59117) üzenetére


jFox
őstag

Ezek maradtak:

1.) Valamilyen notebook alaplap. 478-as asztali cpu-t fogad és ddr1 so-dimm memóriát. Szerintem működik, mert emlékeim szerint nem alaplap baja volt annak a gépnek amivel együtt kaptam.
3.) Psion Organiser II az őskor tablete vagy a Startrek trikordere kinek hogy tetszik. Ilyen

4) SonyEricson autós tartó az utolsó szériához való. Nem használt, új állapotú. Ilyen
5) Fényerőszabályzós villanykapcsoló. Érintős. Energiatakarékos kompakt fénycsövekhez nem jó. :( Ilyen

Akit érdekel valami dobjon egy pü-t. Ingyen elvihető bármelyik. (csokit, sört elfogadok :) )

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#59132) wwenigma válasza kicsitrash (#59129) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Van olyan is. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#59133) kicsitrash válasza wwenigma (#59132) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Rainbow dash! :))

(#59134) XmoD


XmoD
aktív tag

Lenovo x220-hoz keresek Windows 7 Pro OEM lemezt! Csak a lemezre van szükségem, kulcsom van.

(#59135) Ronyman


Ronyman
aktív tag

HP 250 (G1- a Digitális Miskolc programban is ilyen volt) notebookhoz keresek kijelzőt. Ha esetleg van valakinek, akkor kérem jelezze. (Kijelző serialt délután tudok írni, ha kell.)

(#59136) jFox


jFox
őstag

Keresek DVD-RW-t PC-be valót. Lehetőleg IDE csatisat de ha más nincs jó a SATA is.
Olcsó és működő érdekel. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#59137) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

For sale:
Philips GoGear 2gb mp3/mp4 lejátszó használt, ebből adódóan kissé karcos 2e huf
Philips GoGear Mix 4gb mp3 lejátszó, szintén használt, kissé karcos. 3e huf
Microsoft lumia 640 Nillkin Super frosted hátlap fekete, nem használt 2,5e huf
Ipod nano 3gen 8gb, szürke, hátlap karcos, előlap nem, folyamatos lejátszással 20-24 óra működés. (teszteltem) kábel+töltő 7,5k huf
Privát üzenet hamarabb látom.

(#59138) Gus válasza Ronyman (#59135) üzenetére


Gus
aktív tag

Ez nekem is kéne értelmes áron, bontott.
LCD 15,6 Led 40 pin kijelző.

(#59139) jFox


jFox
őstag

Eladó dolgaim. : [link]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#59140) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

14" Fiat acélfelnit keresek 4x98 osztókörrel. :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#59141) Bull Boss válasza Gus (#59138) üzenetére


Bull Boss
senior tag

Mit jelent nektek az értelmes ár? Irjátok meg privátban, aztán lehet elbontom az asszony notiját :D

(#59142) Pttypang válasza scapegt (#59099) üzenetére


Pttypang
veterán

Remenykedj, hogy nem agyi poloska.

Everybody lies.

(#59143) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Eladó megkímélt Blackberry 9800 T-Mobile-os.

Ára:7000 Ft.

Tiszta hülye aki nem normális

(#59144) bnorci71 válasza LaciMc82 (#59143) üzenetére


bnorci71
addikt

hdd hálózati használatához csak a NAS megoldás létezik?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#59145) atyuska válasza bnorci71 (#59144) üzenetére


atyuska
tag

egy jobb router is, akár 3 party os-es, pl : openwrt stb

----atyuska----

(#59146) PLaci58


PLaci58
őstag

A Nagy Testvér figyel!

#59087
15-én írtam a 30-as tábláról és láss csodát ma már nem volt ott :C

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#59147) Ronyman válasza Bull Boss (#59141) üzenetére


Ronyman
aktív tag

PÜ ment!

(#59148) LaciMc82 válasza bnorci71 (#59144) üzenetére


LaciMc82
aktív tag

Szia,azt hol tudom megnézni ?
Bevallom nem az enyém a teló csak árulom,még életemben nem volt eddig a kezemben Blackberry,de ha érdekel valamikor összefutunk és megnézed ami kérdeztél.

Tiszta hülye aki nem normális

(#59149) Argos válasza LaciMc82 (#59148) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Azt szerintem nem neked szánta, csak véletlen lett válasz.. ;)

...elmúlik...

(#59150) bnorci71 válasza LaciMc82 (#59148) üzenetére


bnorci71
addikt

ahogy Argos83 írja félrement a kérdés

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.