Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge

Hozzászólások

(#1651) fpeter07 válasza Иван (#1650) üzenetére


fpeter07
veterán

Van a játéknak szép oldala is. [link] Mondjuk ő egy másik dimenzióban játszik.

(#1652) Иван válasza fpeter07 (#1651) üzenetére


Иван
őstag

Majd nyáron nekirugaszkodom újból, jelenleg csak irtózatosan ideges lettem tőle.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#1653) fpeter07 válasza Иван (#1652) üzenetére


fpeter07
veterán

Való igaz, hogy nem szokványos a játék. Hagyni kell egy kis időt, hogy belerázódj. Gyakorlás nélkül a való életben sem lehet oly` egyszerűen a háztetőkön szaladgálni.

(#1654) fuwiradis


fuwiradis
tag

Sziasztok!

Egy ilyen konfigon mire lehetne számítani:

AMD Phenom II 720 X3 2,8 GHz, HD5770 1 GB és 4 GB RAM?

A hivatalos gépigényt láttam, de azoknak sajnos sokszor semmi közük a valósághoz. Máskülönben szerintem nagyon jól néz ki a játék, úgyhogy gondoltam megkérdezném azokat, akiknek van tapasztalata. :)

(#1655) fpeter07 válasza fuwiradis (#1654) üzenetére


fpeter07
veterán

Hasonló konfiggal 1024x768-as felbontással teljesen jól ment. Az egérrángatós trükköket is simán meg lehetett csinálni. Nagyobb felbontáson sem hiszem, hogy nem lenne elég.

(#1656) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy az eredménylistában hogy lehetne letölteni más játékosok szellemeit?

(#1657) messi6502 válasza tojaaji (#1656) üzenetére


messi6502
tag

Rakd be friendlist-be, asszem úgy lehet. Valahogy biztos lehet, de már nem emlékszem, miként.

(#1658) VoidXs válasza fuwiradis (#1654) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A régit kimaxolhatod, én ATI X1550-en tettem ugyanazt. Az új a Frostbite-ot ismerve mindenen elmegy közepesen, csak a procid lenne jobb. DICE-ék nagyon tudnak optimalizálni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#1659) FehérHolló


FehérHolló
veterán

barátom mondá vala pár perce:
18:55 - <nick>: mirrors edge-et végigtoltam
18:56 - <nick>: a végére rájöttem, hogyan lehet felvenni a földre leesett fegyvert

Made my day. Gondoltam, megosztom.

Skynet is real. It's called Google.

(#1660) messi6502 válasza FehérHolló (#1659) üzenetére


messi6502
tag

Hatalmas :DD

(#1661) FehérHolló válasza messi6502 (#1660) üzenetére


FehérHolló
veterán

Pár napja arról panaszkodott, hogy milyen nehéz megölni az őröket, mert alig sebzi őket.
Ez a mai új fényt vetett a történésekre.

Skynet is real. It's called Google.

(#1662) fpeter07


fpeter07
veterán

[link] Ha ilyen lesz (lenne) a Mirror's Edge 2, akkor engem megvettek.

(#1663) fpeter07


fpeter07
veterán

[link] Játékidő: 39:25.

(#1664) wolfnet


wolfnet
tag

Hejhó! 2013 júniusában bejelentették a 2. részt. Ki mit vár ettől? Tud valaki azóta valamit? A weboldalon 0 infó van azóta közzétéve, ahogy a tweet/facebook-on is. Remélem nem halt meg a projekt. :U :K

Privátban érdeklődj! :)

(#1665) messi6502 válasza wolfnet (#1664) üzenetére


messi6502
tag

Én se hallottam róla semmit.
Nagy kár érte! :U

(#1666) wolfnet válasza messi6502 (#1665) üzenetére


wolfnet
tag

:R :R nagyon remélem hogy nem szakad félbe. a bejelentés is elég ergya volt :D

Privátban érdeklődj! :)

(#1667) messi6502 válasza wolfnet (#1666) üzenetére


messi6502
tag

Hát igen, ha jól emlékszem " Jön, ha kész van." megjelenési dátumot kapott. :W

(#1668) wolfnet válasza messi6502 (#1667) üzenetére


wolfnet
tag

jah! :D :K

Privátban érdeklődj! :)

(#1669) fpeter07 válasza wolfnet (#1664) üzenetére


fpeter07
veterán

Igazából egy új történetszállal én kielégültem volna, meg persze új time trial pályákkal, az volt a szívem csücske. Csak írták,hogy nem akarják ugyanazt a játékot kiadni. Érdekes, mert a cod készítői minden évben ugyanezt csinálják és elképesztően jól. Remélem nem szúrják el a második részt. Filmeknél szinte kivétel nélkül az első a legjobb, de a játékoknál még van remény.

(#1670) wolfnet válasza fpeter07 (#1669) üzenetére


wolfnet
tag

Igen persze. De nagyon remélem hogy befejezik. A sztorin is sok múlik, és bár a Cod pont rossz példa. Ahogy az NFS is. A Cod-nál legalább dolgoznak a sztorikon valamelyest, de az is egy csapda. Itt azért még nem tart a tükörtojás, de nagyon várom.

Privátban érdeklődj! :)

(#1671) messi6502 válasza fpeter07 (#1669) üzenetére


messi6502
tag

Nekem is a TT volt a kedvencem ^^
Rengeteg időt tettem bele, ahogy annó haverjaim mondták a "futkorászásba"!

Szerintem jó lesz a második rész, de biztos sok mindent fognak változtatni rajta, nem hinném, hogy az első rész hangulatát akarják vissza hozni.
Kis önfényezés: 'Edge' 'Kate' SR

(#1672) fpeter07 válasza messi6502 (#1671) üzenetére


fpeter07
veterán

Nekem a flight volt a kedvenc pályám. Videókat én nem szerettem rögzíteni, mert egy pályát több százféleképpen el lehetett rontani.

szerk: Az inmomentum minimalista játék, de van köze a ME-hez is. TT, ugrálás, "rocket jump" trükközés és sebesség.

[ Szerkesztve ]

(#1673) messi6502 válasza fpeter07 (#1672) üzenetére


messi6502
tag

Na igen az volt még jó pálya :K

Ezt még nem ismertem, holnap ránézek, köszi az ajánlást! :R

(#1674) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

(#1675) fpeter07


fpeter07
veterán

Második részről vélemény? [link] Ez az átdolgozott mozgás szerintem abban nyilvánul meg, hogy felgyorsították az animációkat... A csövön felmászás konkrétan nevetséges. Remélem nem marad így a végleges változatban.

(#1676) Zex40 válasza Mika1227 (#1571) üzenetére


Zex40
újonc

Nyomogasd folyton a jobb klikket és akkor elveszed tőle a rudat és a pöcsébe rúgsz és leesik. De megkapaszkodik a csőnél és te fel akarod segíteni, de ekkor egy rejtélyes alak a hátába lő, te meg akarod nézni, hogy ki volt az, és elfelejtetted, hogy neked fel kell segítened azt az embert. :W

(#1677) TBT


TBT
addikt

Új trailert kapott a Catalyst!
Álomszép lesz a játék!

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1678) k-adi válasza TBT (#1677) üzenetére


k-adi
nagyúr

bár a videó elején azt írják hogy captured in-game.... de azért én még kételkednék azért :P maga a trailer viszont nagyon hangulatos, egy jobb körítés, jó story sokat segítene a játékon és annak hangulatán :K

(#1679) fpeter07 válasza TBT (#1677) üzenetére


fpeter07
veterán

A lényeg, hogy elfusson laptopon, meg hogy legyen benne time trial. Meg ne kerüljön már 15k forintba, mert akkor már inkább megveszem a Life is Strange gyűjtőit, ME2-t meg majd ha megfizethető budget kategóriába kerül.

(#1680) GuruZone


GuruZone
őstag

zárt béta regisztráció :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#1681) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

G2an elég olcsó, megér 3kt, vagy inkább kalózkodásra tökéletes?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1682) K1nG HuNp válasza K1nG HuNp (#1681) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Meglett, de nem ért ennyi pénzt

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#1683) k-adi válasza K1nG HuNp (#1682) üzenetére


k-adi
nagyúr

talán majd a kettő fog :U

(#1684) fpeter07 válasza K1nG HuNp (#1682) üzenetére


fpeter07
veterán

Én anno 2000-ért szereztem be. Elég sokáig a kedvenc játékom volt. Side step+kick glitch-el lehetett tolni a time runokat. :K Borzasztóan nehéz egy rekordot felállítani. [link]

(#1685) messi6502 válasza fpeter07 (#1684) üzenetére


messi6502
tag

Borzasztóan?
Annak idején 5 órán át csináltam ezt az egy futást, mire csak 4 hiba lett benne és összejött. És ez még egy könnyű pálya..
TT rengeteg türelmet igényel, örülök, hogy ma is vannak páran akik aktívan nyomják. :))

(#1686) fpeter07 válasza messi6502 (#1685) üzenetére


fpeter07
veterán

[link] A szellőzőgépeknél meglepően nehéz úgy ugrani, hogy ne lassuljon le Faith. Én félek feltenni a játékot. Most inkább könyvmoly üzemmódra kapcsolok. Jó lenne, ha 10k alatt lenne az ME2 megjelenéskor. Remélem az is hasonló kreativitást fog igényelni. Nehéz meglátni egy-egy utat.

(#1687) messi6502 válasza fpeter07 (#1686) üzenetére


messi6502
tag

Nagyon ügyes! :C
Én még a zenét remélem, hogy sikerül hasonlót találniuk. Az első zenéje mai napig nagy kedvencem. :K

(#1688) k-adi


k-adi
nagyúr

[link]

What is his special attack? DLC assault? :DD

(#1689) TBT


TBT
addikt

Fejlesztői napló, új jelenetekkel

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1690) k-adi válasza TBT (#1689) üzenetére


k-adi
nagyúr

a zene jó lesz, már most érzem :)

azért azt jó látni, hogy sok dolgot jó irányba vittek el..... (pl. mellékküldik, nagyobb játéktér, dinamikusan változó zene, napszak, stb)

(#1691) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#1692) fpeter07 válasza TBT (#1691) üzenetére


fpeter07
veterán

Megvan ez nagyobb felbontásban?

szerk: Áha, végülis ez sem rossz háttérnek, csak kicsit nyújtott lett faith feje.

[ Szerkesztve ]

(#1693) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Sziasztok! Gondoltam csinálok a Catalyst számára egy külön topikot, lassan itt a megjelenés, legyen hol beszélgetni róla. :) [link]

(#1694) DeFranco


DeFranco
nagyúr

sziasztok!

most jutottam el oda, hogy telepítsem a játékot, de már a menüben úgy szaggat, hogy az is kezelhetetlen, a játékban meg egymást érik a 6-8 fps-ek, meg 5mp-es akadások.

physx természetesen kikapcsolva, konfig az adatlapomon.

kerestem már a neten megoldást, de nem találtam róla semmit, mindenhol a physx-et okolják.

tudtok esetleg segíteni, hogy mi lehet ennek a bugnak az oka?

a játék steames.

(#1695) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A játékot 9 éve nyúzó 11 speedrunner összeállt és 22 perc 40 mp alatt teljesítették a játékot :C [link]

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mirror's Edge
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.