- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- eBay-es kütyük kis pénzért
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- Rap, Hip-hop 90'
- droidic: Időutazás floppyval: A 486-os visszavág PCem-men
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
Hirdetés
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
_BM_
senior tag
válasz
sagesz93 #8794 üzenetére
Nálam a leghangosabb vinyó kerregése is maga a menyország a kis ventik/tápventik! búgásához képest (legyenek azok vadiújak).
Ha most állítanék össze gépet, és nagyon fontos lenne az ár, akkor megvenném a házat, amit kinéztél, eladnám belőle (vagy eltenném tarcsiba) a tápot, és vennék a gépbe egy paneltápot külső adapterrel. Ez ugyan megdrágítaná a konfigot 10-15 rugóval, de fogyasztásilag bejönne az ára 1-2 év alatt (ha sokat megy a gép). A tápcseréből pedig lejönne a procihűtő-csere költsége (3-4 ezer), ugyanis a stockhűtő nem fér be a táp alá (ha jól kalkulálok).
Ja, és Asrock helyett inkább Gigabyte-ot vagy Asust vennék. Az a tuti
Új hozzászólás Aktív témák
- Autós topik
- Milyen autót vegyek?
- Apple Watch Ultra - első nekifutás
- Kerékpárosok, bringások ide!
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- World of Tanks - MMO
- Tesla topik
- További aktív témák...
- Honor 70 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple MacBook Air 13 2017 A1466 512Gb SSD / i7 / 8GB RAM / 12 hó jótállás
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i7-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Dymo LabelWriter 400 hőpapíros címkenyomtató
- Dell Latitude 5330 i3-1215U 6magos! - 16GB 512GB 13.3" FHD magyarbill 1 év garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest