- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- bitpork: Phautós tali a Balcsinál 2025 Augusztus 2 napján (szombat)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- f(x)=exp(x): A laposföld elmebaj: Vissza a jövőbe!
- Rap, Hip-hop 90'
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SunMount3r
nagyúr
válasz
PROTRON #59998 üzenetére
Persze a Gigabyte-okat, meg a Zotac-okat is nézegettem már, csak egyrészt olyan sok féle van belőlük, hogy elveszik benne az ember, meg igazából ezeken a proci elnevezéseken sem lehet már kiigazodni. Mindegyikre rá kell keresni, hogy akkor tudja e azt, amire szükségem van. Mert sem alá, sem fölé (árban ugye) nem akarok nagyon lőni. Az Intel-es adatlapjukról meg korán sem derül ki minden. Pl. az hogy az IGP tudja e már a HDR-t.
Az AMD-s vonalról meg már nem is beszélek, mert nekem lehet jó lenne az is, de ezekről az APU-król még annyit sem tudok, mint az Intel esetében.
Amúgy ezek meg itthon nagyon drágák, egy ilyen Beelink-es az Ali-ről kijön 68K-ra, 8GB RAM-al és 512GB-os SSD-vel, míg pl. az a Gigabyte is itthonról, ezek nélkül kerül ennyibe.
Ezért kérdezném, hogy nem tud e valaki esetleg pár EU-s webshop-ot, ahol talán olcsóbbak lennének?
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
- Autós topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Formula-1
- Milyen autót vegyek?
- További aktív témák...
- Samsung LH46EDDPLGC 46" FullHD LED Monitor
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy S25, Samsung Galaxy S25 Plus, Samsung Galaxy S25 Ultra
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Kihagyhatatlan ajánlat vadonatúj Ryzen 7 5800x processzorainkra! 0% THM-re is!
- Xiaomi Redmi 14 C 128GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest