Hirdetés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- GoodSpeed: Munkaügyi helyzet Hajdú-Biharban: észak és dél
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- laca223: Miért győz a kollektív meggyőződés akkor is, ha saját magát teszi tönkre?
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 10 – Alapanyagok/készételek többféle felhasználása
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- djculture: Éhezők ssd és memória viadala.
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#16939776
törölt tag
válasz
hegegabi80
#46404
üzenetére
Az már egy másik ház lenne, ezt kb.: arra találták ki, hogy mancika gépét gyorsan-olcsón - mert ugye brand sff gépet nem veszünk! -, kisebb helyre lehessen költöztetni, ehhez a zakatoló 3,5"-os HDD esszenciális tartozék, kell bele!!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Tréfát félre téve, ennek az a baja, hogy ha tovább gondolod a dolgot, az mATX alaplap kurva nagy helyet foglal, ahol ezt felhasználják, ott nagy valószínűséggel még bővíteni sem fogják LP kártyával low budget miatt, de annak hogy 2db 2x10gb-s LP hálókártya kerültön bele, annak az esélye közel 0. Szóval nyugodtan meg lehetne ezt ITX méretben is csinálni, minimal feature list-el, dupla kártya kivágással. Csak nem venné meg a célközönség, mert ITX lapot nem kapna bele olcsón.
Nagyon baba kis-kompakt Ipari/szerver házakat lehet elcsípni néha, ha jó masszív alapot szeretnél egy "álom háznak". Nem ezeket a tömegigényt kielégítő dolgokat kellene visszavágni jóra, tetszetősre gondolni.
Új hozzászólás Aktív témák
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Vezetékes FEJhallgatók
- Epic Store Ünnepi Ajándékozás - 4. nap: Sorry We're Closed
- Miskolc és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Polgári repülőgép-szimulátorok
- Battlefield 6
- Milyen légkondit a lakásba?
- Huawei Watch GT 3 Pro - korlátolt szépség
- Yettel topik
- Redmi Note 14 Pro+ 5G - a tizenhármas átka
- További aktív témák...
- Kingston FURY Beast 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz
- Új, bontatlan Kingston FURY Beast 32GB DDR5 5600MHz CL 40- 2 év garancia
- Corsair 2x16Gb 6400 cl32 hynix a-die eladó ( cl34 7800!!!)
- Kingston 16GB DDR5 5600MHz KCP556US8-16
- Új, bontatlan Corsair 32GB (2x16GB) KIT DDR5 6000MHz CL36 Vengeance White XMP - 10 év bolti gari!
- PS Plus előfizetések kedvező áron
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 Pro 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 2TB 16" WQXGA+ AMOLED TOUCH 1évgar
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4151, 100% Akksi
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3159
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

