Hirdetés
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kalacskepu: Elrontott Radeon X1950 Pro megjavítása
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
- sziku69: Szólánc.
- sh4d0w: Én és a számítógép
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#22145024
törölt tag
Lehet, akkor nem erőltetem a thin vonalat. Egyszerűen 2016 idusán nem vagyok hajlandó front-USB3.0 nélküli deszkát venni 40k körül. Mondjuk nem is kell, mert nincs
Külföldi webshopokban nagyritkán feltűnik 1-1 db, de ott sem tartják folyamatosan. Nálam úgy fest, hogy ezt a szegmenst egy az egyben felveszi az AIO ipar. Talán a PIO vonallal nagyobb szerencséje lesz a végfelhasználóknak..."külföldi oldalakon lassan időszerű a felbukkanásuk"
Pont ugyanez volt/van a normális felszereltségű thin-ITX deszkákkal is. Szvsz azt a párszáz darabot, amit legyártottak nullszériában a kiállításokra, azt árulták ki.Az a biostaros dupla PCI-E-es PIO lap elég vonzó! Talán a megnyírbált csatlakozóba szánják a hangkarit, merthogy annak mindegy (?)
Az elrendezést tekintve -ha iparági összefogást készülsz indukálni- egy támogatód már mindenképp van.", mATX-esként hivatkoznak rájuk. Például ASRock-nál nézelődj."
Köszi, ezzel futok még egy kört!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Autós topik
- Fotók, videók mobillal
- Jegeli pénznyelő projektjét az Apple, az okosszemüvegben látják a jövőt
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Építő/felújító topik
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Apple iPhone 17 - alap
- Milyen légkondit a lakásba?
- További aktív témák...
- 512MB (3db) - 1GB (16db) - 2GB (21db) DDR2 RAM-ok (és RAM-Kitek)
- BESZÁMÍTÁS! 16GB (2x8) Patriot Viper Steel 4400MHz DDR4 garanciával hibátlan működéssel
- GIGABYTE Z390 AORUS MASTER WiFi Alaplap
- GIGABYTE Z790 UD Alaplap GARI: 2026.07.26.
- BESZÁMÍTÁS! 32GB (2x16) ADATA XPG Lancer RGB 7200MHz DDR5 memória garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S24 Ultra / 12/256GB / Gyári független / 12Hó Garancia
- HP ZBook Firefly 14 i7-1165G7 16GB 512GB Nvidia Quadro T500 4GB 14" FHD 1 év garancia
- 159 - Lenovo LOQ (15APH8) - AMD Ryzen 7 7840HS, RTX 4060
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2998, 100% Akksi
- Lenovo ThinkPad T14 Gen1 Intel I7 10610U
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest