- btz: Internet fejlesztés országosan!
- hege8888: Retro Kocka Kuckó 3
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Gurulunk, WAZE?!
- gerner1
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: RTX 5060 - Az új népkártya?
Hirdetés
Köszönjük a sok biztatást, támogatást! Egy rövid ideig még féláron tudsz hirdetni, előfizetni!
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
tomic
addikt
Köszi a segítséget.
Megvárom akkor mit mond a házikóról.Időm van mert várom az Intel új proci megjelenését.Ami ki tudja mikor lesz. Addig keresgélek.Először a Node 304 néztem ki magamnak. De az elég vastag.Bár az nagyobb mozgás teret enged.Van is egy True 120 ami jól jött volna hozzá. De én inkább valami vékony kivitelezésű felé hajlok.Ezért néztem a Node 202. Arra gondoltam,hogy helytakarékosság szempontjából esetleg a monitoromat fektetett helyzetben akár rá is tudnám tenni.Dell 2410. Elég széles a talpa és jól fel feküdne rá.Bár lehet hülyeség.
Tudsz esetleg még nekem ajánlani ilyen stílusú házat?viperabácsi Köszi a segítséget.Szétnézek. Max 400w keresgélek.Iszonyat csendeset,nagyon jó hatásfokkal,modulárisban.
Én nem találtam sehol. Kint kb 80euro. Ha kell szólj és veszek neked is és elküldöm.Bármikor elolvasom az aláírásodat hatalmasat röhögök!Állat!
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple MacBook
- Elszívja a vezetőket a big tech, de ez nem tetszik az EU-nak
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Háztartási gépek
- Leesett a kamionról több millió eurónyi Z Fold7
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Battlefield 6
- Gyúrósok ide!
- További aktív témák...
- 512 GB-os PCIe 4.0-as M2 SSD-k garanciával
- HUAWEI MateBook 13 2020 - Kijelző nélkül - I7-10510U - 16GB - 512GB SSD - Win11 - MAGYAR
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 3511 - i5-11GEN I 8GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gari
- Bomba ár! Dell Inspiron 15 5578 2in1: i7-7GEN I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest