Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#144) Smogus válasza D4rkm4n (#141) üzenetére


Smogus
őstag

Fontos hogy eldöntsd, hogy mire is kell, szokták kezdeni :D

De az a legfontosabb hogy tudd mire kell, ha az a fontos hogy éjszaka fixen maradjon a géped akkor lehet, hogy elég egy egyszerűbb velbon aminek fix feje van nem cserélhető, ha szeretnél mondjuk panorámát fotózni vagy esetleg igényt tartanál egy gömbfejre akkor már nem elég a velbon, kell egy olyan aminek cserélheted a fejét
Szerintem nagy előnye van a Manfrottonak és a Giottosnak abban, hogy külön mozgatható a lábuk, és kiszedhető a középoszlopuk, az megfordítható mondjuk, különböző fejeket is lehet használni rajtuk szóval sok extra van még bennük
Én éheztem sporoltam hogy megvehessem az Manfrotto 055Prob-ot és megérte szeritnem, valamint vettem hozzá Giottos Mh-1000-es gömbfejet cseretalp még nincsen de egyenlőre nem is kell :D majd egyszer
Nekem nagyon fotntos volt a teherbírás mert használok régi gépeket, és mondjuk van olyan vázam ami 1,5 kiló és plusz még obik
Na így összefoglalva.
Írd le hogy neked mi kellene :D


[Szerkesztve]

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem lehetnénk képesek. -- http://smogus.deviantart.com/ --

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.