Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59197) Speed® válasza Tettigno (#59193) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Komolyabb GPUhoz nem árt 2GB, de a 7770en érdemben nem segít annyit, amennyivel drágább lenne adott esetben. Hogy melyiket..amelyik szimpibb..mindenkinek más jön be. Talán 1 szempont van, amit ki lehet húzni, az OC. Azért nem érdemes fizetni, hisz pár gombnyomás önállóan is megy.

Peti198506
Nemrég írtam..7770, alias R7-250X.

(U)w333(/U)
A 460at 800+ra fel kell húzni, hogy utolérje a 750et..a 260X meg még erősebb.

norbert1998
1 héten belül 2. alkalommal olvastam tőled tápügyben szakmaiatlan tanácsot, annak ellenére, hogy az első esetben tisztázva lett, hogy mi a hézag. Számomra ez egyenértékű azzal, hogy nem érdekel, mit írsz, csak írj. Persze a szándékot becsülöm, de ha rossz tanácsokat osztogatunk, akkor megette a fene az egészet :S Bár lehet csak én vagyok különösen borús mostanság, ez esetben elnézést ;p
Abban igazad van, hogy adott esetben osztott 12Val az ágankénti korlát okozhat gondot, de mivel gyárilag 1 PCIe csatija van az ominózus tápnak, a másik úgyis átalakítóval lenne bekötve, ezáltal kijátszva az áramkorlátozást. Havernál L5420@3.5GHz+GTX260OC van, köszöni szépen a tápja, hibátlanul viszi..pedig csak 400as abból a sorozatból, amiről most szó van. Mindegy, túl van tárgyalva..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.