Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-05 17:45:35

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106905) Chris0321 válasza kolopele (#106901) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem 2001 óta Ladám van, előbb egy 2101 most egy 2107. Vezettem már pár nyugati autót (Peugeot szerintem 206, Toyota Hilux, BMW 3-as dízel az E46 utáni kiadás ha jól tudom) ültem már Volvóban (nem tudom milyen csak azt, hogy kombi dízel), Renault-ban, Több fajta Opelben, Volkswagen-ben, hirtelen ennyi jut eszembe de nekem a Ladával utána csak annyi bajom volt, hogy nincs benne klíma és a pálya tempót nem szereti még az ötös váltóval sem. Egyébként kényelmes, pestről megállás nélkül jöttem haza a 4-esen, 173 km-t vezettem le de nem úgy szálltam ki belőle mintha csak a 20 km-re levő szomszéd városba mentem volna át. Ezzel szemben a volt kollegámnak egy újabb Szuzi Swifth-je van, ő meg is jegyezte mennyire kényelmesebb a kocsijához képest amit szó szerint idézek fapadosnak titulált.
A témához visszatérve, egy Sata 3-as Toshiba P300-as 3 TB-os HDD van a gépemben ami szinte hangtalan, csak komoly terheléskor jelzi, hogy van de akkor sem zavaróan és egy 1 TB-os Sata 2-es WD na ő már nem olyan halk de csak adattárolásra használom így alig kapcsol be és akkor sem idegesít. A gépem hamar elindul, a játékaim akadásmentesen és gyorsan töltenek be a Toshibáról így nem látom értelmét, hogy elköltsek egy vagyont SSD-re.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Milyen videókártyát? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.