Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
 - sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
 - Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
 - sh4d0w: Kalózkodás. Kalózkodás?
 - D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
 - Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
 - sziku69: Szólánc.
 - Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
 - Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
 - btz: Internet fejlesztés országosan!
 
- 
			
						LOGOUT
Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. október
Működéssel és/vagy beállítással kapcsolatos kérdéseknek nem itt van a helye! Erre a célra szolgáló topikok:
● Router gondok
● Otthoni hálózat és internet megosztás
● WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
márkaspecifikus topikok: (Asus, TP-Link, Cudy, Xiaomi, Mikrotik stb.) 
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
válasz
							
							
								szasanyi
							
							
								#19346
							
							üzenetére
						gyakran látványos a dolog, hogy egy adott ellenoldali wifi modul miként viszonyul például a egy bizonyos router/chipset wifi szórásához, mert akár több/sok megabit/sec sebességbeli eltérés is mutatkozhat - persze úgy is, hogy más befolyásoló tényező nincs, nem érhető el másik wifi hálózat...stb, tehát valóban csak a csatorna értékének módosítása okozza a javulást/romlást!
ezért szoktam azt mondani, hogy nem minden, ha szoftverrel keres valaki egy üres csatornát és azt használja, gyakran nem mindig az a legjobb, sokszor előfordul, hogy egy amúgy foglalt, de az ellenoldali párosítás miatt előnyösebb csatornán jobb a szórás, gyorsabb az átvitel, tehát javasolt minden csatornát manuálisan tesztelni!
lesarkítva; a valós átviteli sebesség, a stabilitás, és a ping is változhat a használt -párosított - csatorna értéke/frekvenciája által, és bizonyos esetekben közel annyira fontos lehet a két eszköz megfelelő csatorna általi párosítása, mint az üres csatorna használata!bluobluo75; a tp-link wifi eszközöknél a a típus végén a "d" jelölés utal az antenna cserélhetőségére! "nagyobb" antennával valóban javítható a szórás!
 
Új hozzászólás Aktív témák
● Olvasd el az összefoglalót!
- Gainward Phoenix 3080 10G golden sample
 - Gamer PC RTX 3060TI I7-9700k 16GB RAM 1 TB SSD
 - ASUS ROG RTX 3060 OC 12GB GDDR6
 - Eladó vadonatúj Huawei FreeBuds Pro 4 fülhallgatók! (Bontatlan 24 hónap garancia)
 - HIHETETLEN! DE ÚJ DOBOZOS LAPTOPOK AKÁR FÉLPÉNZÉRT FÉLÁRON !!! ///////// FÉLPÉNZES LAPTOP //////////
 
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
 - ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7700X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
 - BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Z690 i9 14900K 32GB DDR4 1TB SSD RTX 3090 OC 24GB be quiet Pure Base 500 850W
 - GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3358
 - GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 256GB Black-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3626, 100% Akkumulátor
 
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
						
								
							
 Gubek-Einste
 Dr.NX
