Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9028) lujó55 válasza mik-oca (#9027) üzenetére


lujó55
őstag

Probléma 1.) amikor kifordítom a touchscreent a célszemély felé a kép nem fordul meg. Tudod, mindig álló képet kéne adnia, de a kifordításkor fejjel lefelé látod benne magad. alaphelyzetben jól működik. Ez a probléma kb. 2 év után jött elő, addig minden jó volt. Bevittem Egerben a Sony szervizbe, de olyan vállalási időt mondtak, hogy inkább leszartam őket, nem tudok egy hónapot várni mire megrendelik japánból azt a cuccot amit még ők sem tudnak, mert szét kell szedni, meg az óradíj, meg a mittudomén. Most nyáron van egy kis időm, nekiesnék, de félek, hogy valamit elrontok.

Probléma 2.) régebben nagyon szép, éles képet adott. 1megás CCD van benne, Zeiss objektívvel. Aztán szép lassan egyre homályosabbá váltak a felvételek, nemcsak a kamera kijelzőjén, hanem a monitoromon is. olyan, mintha nem lenne színhűség, vagy túl sok fény lenne. Letakarítottam a lencsét ahogy kell, de félek itt valami többről lehet szó. Nos, használtam extrém szar környezetben is tengerparton sós levegőn, homokbányánál, cementfeldolgozónál, ezért gondolom por kerülhetett bele. Másik gondolatom, hogy kezd elfáradni a CCD szenzor. Mintha olvastam volna valami ilyet, hogy ez is előfordulhat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.